Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniś ciekawa

RIGEVIDON jakie tak naprawdę są i Kobiecy Test Tabletek

Polecane posty

Gość Mroz
moja dziewczyna uzywa tych tabletek od 6 miesiecy, chce zebym doszedl w niej a ja strasznie sie boje, probowalyscie tak? odpiszcie mi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia1
witam wszytskich mam problem i to dosc duzy nie dawo urodzilam dziecko wzielam 2 opakowanie rigevidon i teraz mam juz 4 dni przerwy a tu okresu ani widu ani słychu boje sie jak cholera bo uzywalismy dodatkowo prezerwatyw ,i moj narzyczony mowil ze napewno nie skonczył ani razu we mnie a moze tylko pare razy w gumce gumka w kazdym razie nie pekła bola mnie jajniki krzyz i niewiem co robic ide chyba jutro po test :( ZAŁAMANA JESTEM POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina460
Hey, biore RIGEVIDON od 1,5 roku i jestem zadowolona zadnych plamien okres w normie bole brzucha zadne waga mi nie skacze hustawek nastroju braki zadnych przebarwien na skorze wiec bardzo je polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa 32
a ja bralam rigevidon przez 9 lat i bylam bardzo zadowolona z tych tabletek.nie pamietam jak to bylo z nimi na początku ale wiele razy przekonalam sie ze są bardzo skuteczne-zdarzalo sie ze zapomnialam o tabletce a mimo to nie zaszłam w ciąże,a alkohol tez nie mial na nich wplywu,a do tego są bardzo tanie bo na recepte koszt ok.8 zł.za opakowanie.przez te lata mialam regularnie i bezbolesne miesiączki.odstawilam rigevidon 10 miesięcy temu bo staramy sie o kolejne dziecko narazie bez skutku(nie wiem czemu bo wczesniej nie mialam problemu z zajsciem w ciąże)a ogolnie jestem zdrowa.czasem zaluje ze nie biore juz tych tabletek bo jak mam teraz okres to umieram z bólu.polecam kazdej kobiecie te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam Rigevidon około roku,potem zrobiłam sobie dłuższą przerwę,ale mam zamiar do nich wrócić.Dla mnie te tabletki były ok,może przez kilka pierwszych dni pobolewała mnie głowa,ale szybko te obiawy ustąpiły,jedynym minusikiem to to że troszeczke przytyłam.Jeśli chodzi o cerę to nie zauważyłam żadnych zmian.Cena też jak najbardziej mi odpowiada . W moim mieście za opakowanie płacę ok. 5zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronkaaa
Ja brałam rigevidon przez 2 lata, miałam mdłości zaraz po połknięciu tabletki, więc zaczęłam brać je jak szłam spać,więc potem było dobrze,ale po odstawieniu miałam problemy z zajściem w ciążę, ale udało się po ponad roku.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia20057
witam czy jest mozliwe zajscie w ciaze po tych tabletkach ?? od kiedy zaczełysci do konca ?? ja biore tableki 6 m-cy moje dziecko ma juz 8 ale wciaz mam obawy ?? bo narazie nie chcem miec 2 bobasa prosze odpiszcie mi cos ?? w sumie ostatnio jak sie kochalismy to 2 razy pod rzad ale nie do konca i mam takie cholernie obawy niewiem czy to przez to ze niedawno w sumie urodzilam i narazie nie chcem miec drugiego czy co CZEKAM NA ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewula3
Hej Dziewczyny, ja brałam rigevidon i wszystko było ok ale teraz wraz z mężem postanowiliśmy postarać się o dzisiusia - wiec mam jeszcze parę opakowań do odsprzedania - wiecej informacji ma maila ewula3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEwuS
Stosowałam Rigevidon przez 2 lata i byłam bardzo zadowolona. Poleciła mi go koleżanka z pracy, mówiąc, że jest tani i skuteczny. Podczas stosowania pierwszego opakowania miałam od rana coś w rodzaju mdłości ale nigdy nie wymiotowałam, ponieważ obniżyłaby sie skuteczność tego leku. Libido było w normie na początku a potem nieznacznie spadło..potem w trakcie przyjmowania leku popraiła mi się cera i bardzo schudłam..a może to była zasługa mojego byłego partnera ;D tego do końca nie wiem...natomiast po zaprzestaniu przyjmowania leku problemy ze skóra powróciły i waga też sie zwiększyła ;(...no ale teraz mam już nowego partnera i niedługo znów zacznę przyjmować Rigevidon bo uważam że warto i nie podczas jego stosowania (po drugim opakowaniu) nie są potrzebne już żadne dodatkowe zabezpieczenia...no i co jest jeszcze bardzo ważne to nie wolno palić papierosów podczas stosowania ani też zbyt często przebywać w pomieszczeniu z palaczami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca informacji
proszę odpiszcie mi jak coś wiecie na ten tamat bo zaczynam się denerwować !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEwuS
do Poszukującej informacji: nie chcę Cię martwić ale nigdy mi się taka sytuacja nie zdarzyła, więc nie mogę Ci pomóc...ale jestem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEwuS
do Poszukującej informacji: niestety nie mogę Ci pomóc gdyż nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło..ale jestem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladykarla25
witam:) mam do sprzedania 2 opakowania rigevidonu. Jak któraś jest chętna to piszcie na meila, ja jestem z Lublina . ladykarla@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poszukującej informacji... Ja Jak zaczynałam brac Rigevidon poczatkowo tez dostałam krwawienia... Tak te pigulki na niektóre organizmy działają... Przy 2 opakowaniu juz powinno byc normalnie... W razie niepoprawienia sie zgloś się do Ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkaaa21
brałam kiedyś Rigevidon i nie narzekałam.Chęci miałam na prawdę duże,plamienia były mniejsze od tych które miałam zanim zaczęłam brać tabletki,bólów w ogóle nie miałam(przed braniem tych tabletek miałam okropne bóle menstruacyjne!)przytyć też nie przytyłam chociaż bardzo chciałam,jeśli chodzi o nastroje to za bardzo nie pamiętam,ale ja i tak mam czeste zmiany nastrojów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkaaa21
pisałam oczywiście o plamieniach w trakcie okresu bo poza nim nie miałam zadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzi100
hej ja biore rigevidon od 4 lat wczesniej brałam microgyron ale po nich było mi nie dobrze z rigevidon jestem dosyc zadowolona bo po nich czuje sie dobrze jednak ochota na sex zmniejszyła sie okres jest mniej bolesny wczesniej miałam mocne bóle brzucha a teraz mniej boli czasami bola jajniki i oczywiscie jest krotszy ok.4 dni zmiany nastroju to chyba nie zalezy od tabletek skutecznosc dobra bo nie mam gromadki dzieci plamienia nie pamietam czy miałam, musisz sama zaczac je brac i stwierdzic czy ci je odpowiadaja a ja tez mam do was pytanie? ginekolog wypisujac wam recepte zrobil wam najpierw badanie? bo kazda osoba ma inny organizm i trzeba dopasowac odpowiednie tabletki do odpowiedniego organizmu a lekarze ida na latwizne wypisujac jakiekolwiek tabletki i dlatego do konca nie jestesmy zadowoleni tabletki powinny byc tak dobrane zeby nam nic nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evilll91
Hej kobietki:) Biore już 11 tabletke Rigevidonu ... jak narazie przy 5 pierwszych tabletkach miałam duże bóle głowy, wzmożony apetyt, bole mięsni. Jendka wszystko ustało i tylko od czasu do czasu mam bóle głowy. Libidoi niekiedy zwiększone. Mam problem. Okres powinien mi sie skonćzyć w tamtym tygodniu a ja go mam już 11 dzień... Czy to może być spowodowane tym,że organizm przyzwyczaja sie do tabletek?.. I jeszcze jedno mam 17 lat czy Rigevidon sa to tabletki dla tak młodych dziewczyn jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi18
Mam pytanie wczoraj legarz przepisał mi rigevidon i powiedział że mam go stosować codziennie przd spanie. Tylko nie wiem czy zusze go zacząć brać go podczas misiączki czy mogę wcześniej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha18
Mam pytanie wczoraj legarz przepisał mi rigevidon i powiedział że mam go stosować codziennie przd spanie. Tylko nie wiem czy zusze go zacząć brać go podczas misiączki czy mogę wcześniej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziulek 86
hej dziewczyny Ja zaczelam stosowac rigevidon w listopadzie zeby usunac torbiel na jajniku. Po pierwszym opakowaniu efekt byl. Bo z 5 cm torbiela zrobil sie 4 cm.. Biore non stop bez przerw. Zostalo mi 5 ostatnich tabl. I mam problem.Wcinam tyle, ze az mi sie robi niedobrze z przejedzenia. Nie chce mi sie seksu! I przybralam na wadze 4 kg:) Mam pytanie kiedy rozpocznie sie miesiaczka po tych tabletkach???Czy dlugo trwa? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEwuS
Megi18....Rigevidon można zacząć przyjmować dopiero w pierwszym dniu okres. Po skończonym opakowaniu powinnaś zrobić 7dniową przerwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia808080
dziewczyny, ma problem, skonczyłam brac opakowanie, po czym ma byc 7 dni przerwy , a w 8smy dzien znowu zacząc brac, a co zrobic jak wzieło się dzień wczesniej ?czyli w 7dmy dzien ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.:) Dziewczyny mam mały problema mianowicie nie wiem czy rigevidon mogę przyjmować w czasie miesiączki. Czytałam gdzieś na faorum że w czasie miesiączki nie zażywa się tych tabletek.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.:) Dziewczyny mam mały problema mianowicie nie wiem czy rigevidon mogę przyjmować w czasie miesiączki. Czytałam gdzieś na faorum że w czasie miesiączki nie zażywa się tych tabletek.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.:) Dziewczyny mam mały problema mianowicie nie wiem czy rigevidon mogę przyjmować w czasie miesiączki. Czytałam gdzieś na faorum że w czasie miesiączki nie zażywa się tych tabletek.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy w trakcie miesiączki?bierzesz już, zaczynaszczy co? kasia808080 -nic bierzesz dalej, skróciłas przerwę, to nic takiego, przerwę można skrócić nie można jej tylko wydłużać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę dopiero pierwsze opakowanie jestem przy 6 tabletce. Jedna z dziewczyn na jakimś forum pisała że jak ma miesiączkę to nie bierze tabletek. więc nie wiem czy mam brać te tabletki jak dostane miesiączke czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę pierwsze opakowanie dzisiaj będę brała 6 tabletke. Chdzi mi o to czy jak dostanę w przyszłym miesiącu miesiączke to czy będę mogła je przyjmować. Bo jedne z dziewczyn na jakimś forum pisała że podaczas okresu ich nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelcia18 -nie zrozumiałas jej.w opakowaniu, czyli blistrze jest 21 tabletek.Łykasz je codzienie przez te 21 dni po jednej tabletce.jak się skończą to masz wtedy 7 dni przerwy, w czasie których dostajesz krwawienie.Na 8 dzień, nieważne czy krwawienie jeszcze jest czy nie bierzesz pierwszą tabletkę z nowego blistra i powtarzasz cały schemat.Dziewczyna napisała ze nie bierze tabletek jak dostaje miesiaczke bo wtedy ma przerwę( tą 7 dniową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×