Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniś ciekawa

RIGEVIDON jakie tak naprawdę są i Kobiecy Test Tabletek

Polecane posty

Gość Nastolatka18
Niedługo końcże 18 lat;) Biorę Diane 35 od 30 maja tego roku ( na cerę ) Jako antykoncepcje nie ufam jej jakoś:( Czy jak biorę Diane 35 plus prezerwatywa będzie OK?? Panicznie boję sie ciąży:( Aaa i jeszcze nie współżyłam, strasznie wstydzę se tego, czuję się źle, gorsza.... Co robić???? :( Mam juz nawet myśli żeby zrobić to z kimkolwiek:( A dodam że jestem atrakcyjna ( tak mi mówia faceci;) A mimo tego DZIEWICa bleeee:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
To prawda że nie wolno spożywać alkocholu jak bierze się Rigevidon lub Mycrogynon21??? :( Pisze tak w ulotce... ODP:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyśka22
Nastolatka 18 napisała:...jestem atrakcyjna (tak mi mówią faceci) a mimo tego DZIEWCA bleee.... Matko dziewczyno nie wierzę własnym oczom że coś takiego piszesz....uważasz,że bycie dziewicą jest wstydem....błagam Cię - zastanów się co piszesz...!!! Czy nie lepiej przeżyć swój \"pierwszy raz\" z osobą na której nam zalezy i drugiej stronie na nas...?? Tylko z byle jakim facetem???? chyba bez sensu... Ale rozumiem Cię po częscie,bo sama miałam takie myśli jak byłam w Twoim wieku...ale nie zrobiłam czegoś takiego głupiego i nie żałuję!!!!! I zastanów się jeszcze raz nad tym...bo moze kiedyś spotkasz takiego faceta, który będzie szczęśliwy,że jeszcze jesteś dziewicą i jeszcze bardziej będzie Cie kochał....a uwierz,że są jeszcze tacy faceci na tym świecie....więc uważam,że warto czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka 18
Który hormon : Estrogen czy Progestagen hamuje Owulacje? Króry odgrywa ważniejszą rolę??? Hmmmm zastanawia mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bani87
Hej! mam taki problem! w niedziele powinnam wziasc ostatnia tabletke z opakowania lecz zapomnialm i teraz powinnam miec tydzien przerwy i zawsze dostawalm okres w czwartek wieczorem. ale postanowilam nie robic przerwy poniewaz okres w ten weekend bardzo mi nie pasuje wiec powinnam nastepna tabletke wziasc w poniedzilek jednak niestty nie mialm zadnej apteki pod reka no i w ten poniedzilek juz 2 dzien nie wzielm tabletki...wiec ominelam ta jedna i wczoraj wzielma dopiero tabletke!a dzis rano dostalam okres! czy moze byc tak ze przez te 2 dni nie brania tabletki mi sie to przesunelo o 1 dzien? nie wiem co teraz mam zrobic czy kontynuowac branie tabletek i wziasc dzisiaj czy dopiero w poniedzilek czyli po tygodniowej pzrerwie czy co???? nie wiem komplatnie co w takim prypadku mam zrobic!prosze o pomoc! z gory dzikeuje! dodam ze biore tabletki juz rok i jeszce nigdy mi sie cos takiego nie przydazylo choc przyznam ze czas zapomnialm wziasc tabletki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julittaa23
Witam mam pytanie, teraz biore Diane juz prawie od roku ale nie widze zeby cera jakos bardzo mi sie poprawila a slyszalam ze te tabletki bardzo niszcza watrobe dlatego chcialabym sie przezucic na Rigevidon tylko boje sie bo siostra po nich miala fatalna cere!!! Jak to jest z wami dziewczyny?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola20
Witajcie laseczki!Mam takie pytanko, biore rigevidon od roku, wsumie nigdy mnie nie zawiodły ale......wczoraj -7 tabletka z opakowania- troche mnie poniosło o 19 wzielam tabletke potem okolo23 wypilam dwa piwka no a potem nad ranem wyladowalam w łózeczku z chlopakiem no i kurcze zawsze jednak nie konczyl we mnie a wczoraj masz pech i powiedzcie mi czy moge wpaść?? czy alkohol moze az tak osłabic tabletki?? ja taka panikara jestem i dlatego pytam,pomóżcie licze na solidarność jajników:))))Buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola20
Słyszałyscie o tej metocie Yuzpe??zastanawiam sie czy jej nie zastosowac.jak myslicie jest taka potrzeba?? tylko w roznych miejscach sa rozne dane i n ie wiem czy bierze sie 2 czy 4 tabletki naraz no i tak jak to powtorze po 12 godzinach to co potem przestaje brac te o normalnej porze i czekam na okres czy jak to ma byc??a potem kiedy znowu zaczac brac tabletki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julittaa23
Ola20 nie martw sie na pewno nie wpadniesz. Ja ze swoim chlopakiem piwkuje sobie w kazdy weekend a pozniej sie kochamy i nie mam dzidziusia :) Z tego co wiem to wpasc mozna tylko w przypadku jesli wzielas tabletke a pozniej wymiotowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Hejka. Mam pytanko: jakie zabezpieczenie jest lepsze: stosowanie regularne Diane 35 czy globulki Patenex Oval?? To bardzo ważne dla mnie, odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brałam jedno opakowanie tabletek i wziełąm je tak jak trzeba. potem zrobiłam 7 dni przewy kiedy pojawił sie okres i zaczełam stosowac kolejne opakowanie. po pierwszej tabletce kochałam sie z narzeczonym bez wiekszego zabezpieczenia czy jest mozliwosc ze zaszłam w ciaze?? pomocy prosze!! bardzo sie boje!! nie chce urodzic niechcianego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauluŚka
Moja przygoda z Rigevidonem zaczela sie 2 lata temu. Po pierwszym kilku opakowaniach nie czulam zadnych zmian, jakbym brala placebo:D ani plamien, nudnosci,zmian nastroju itd. Dopiero po pol roku zaczelam odczuwac nieprzyjemnie mdlosci(szczegolnie wieczorem) oraz wzrost masy ciala, czulam sie jak napecznialy balon:( po prostu tragedia. Lekarz polecil mi zrobic sobie przerwe:) no i tak tez zrobilam:) i to dosyc dluga, bo nie mialam partnera...teraz znowu zaczelam brac i wydaje mi sie ze jest wszystko ok :) tylko apetyt troszke mam wiekszy. Ale ogolenie jestem z niego zadowolona,bo krwawienia sa mniej obfite i brzuszek praktycznie nie boli(a wczesniej to byla moja zmora:/) no i oczywiscie okres regularny, a od kiedy pamietam mialam z tym problemy i zmagalam sie z luteina, ktora lekarze mi przepisywali jako lek na wszelkie zlo(ohyda:() no wiec kobitki POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika18
Obecnie biorę Diane 35 leczniczo TYLKO ale nie zauważam większych zmian w poprawie cery, niedługo chciałabym zmienic tabletki. Które są lepsze: Mikrogynon 21 czy Rigevidon?? Czytam opinie na forum i wnioskuje że rigevidon chyba lepiej działa, mnie skutków ubocznych itp Co byscie mi doradziły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna P
CZesc Dziewczyny ja zaczełam brac RIGEVIDON miesiąc temu juz zaczynam 2opakowanie jestem z nich jak narazie zadowolona , musze przyznac ze na początku były plamienia ale juz nie wystepuja wszystko jest w normie cera mi sie nie pogorszyła urosły mi troche piersi .:D miesiaczka skrociła sie do 4 dni , kilogramow mi troche przybyło:p a co do nastrojow no to czasem bywam nieznosna :P no ale cus taki charakter mam :Dhehe pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilligirl
Ja brałam RIGEVIDON 2 lata ale roznie to bywalo...podczas okresu bolal mnie bardzo zołądek...okres tez nie byl zawsze regularny raz w niedziele, raz w poniedzialek, raz we wtorek...no i codzienny bol glowy w mniejszym lub wiekszym stopniu no i troszke przytylam jakies 2 kg...ogolnie niezle..ale postanowilam je zmienic na Diane35...efekty zobaczymy...juz jutro 1-sza tabletka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannax
witam ja juz niedlugo zaczne 4 opakowanie tych tabletek i w sumie żadnych skutków ubocznych :) tyle co przy pierwszym opakowanie faktycznie nie czułam sie zbyt najlepiej i przestraszyłam sie tym że w dniach przerwy początkowo nie mialam okresu... no ale pojawil sie 4 dnia i bylo wszystko good :P do dzis tak mam że własnie 4 dnia dopiero dostaje okres. aa ! :P i niezapomne tego żę własnie przy pierwszym opakowaniu, a raczej jak sie konczyło juz przeżywałam straszną nerwówke i wścieklizne!!! dosłownie tak! nigdy jeszcze tak nie mialam aby aż tak sie wkurw*** na wszystko i wszystkich. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetLove
Zaczełam brąc Rigevidon. Czy to mozliwe zeby wydłużył mi sie okres?Juz mam tydzień i końca nie widać:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sweetlove
Jak sie bierze tabletki to wszystko jest mozliwe ;) Ja kiedys mialam tydzien a teraz mam niecale 3 dni... Co do oceny tabletek to ja polecam Rigevidon. Juz ponad rok go stosuje i jestem zadowolona. Nawet jednego skutku ubocznego nie zauwazylam, no moze jeden ale to dla mnie zaleta i bardzo sie ciesze ze tak sie stalo :) Urosly mi piersi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkedziorek
Hej! biorę rigevidon 1,5 roku i jesli chodzi o bolesne miesiączki to brak, krwawienie jest zawsze regularne trwa 5 dni środa-niedziela kiedy wypada mi pierwsza tabletka opakowania. najlepsza w nich jest cena na 3 opakowania płacę niecałe 20zł :) jednak postanowiłam zrobić sobie przerwę, bo wydaje mi sie że niestety na TE sprawy ochota spadła jestem też nerwowa i szybko popadam w złość (wczesniej tak nie było) a poza tym piersi są wrażliwsze na dotyk... ale to osobista sprawa każdej dziewczyny więc trzeba spróbować bo na każdą działa inaczej ;] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siuta
ja biore własnie 4 opakowanie rigevidonu. przez pierwsze opakowanie wystepowalo plamienia pozniej juz wporzadku. przez 4 pierwsze tabletki okropnie bolala mnie głowa ale to ustało, okres skapy, krotki. jak narazie jestem zadowolona. ale mam pytanie do dziewczyn ktore odstawiły rigevidon: a mianowicie jak to jest po odstawieniu tych tabletek. bo ostatnio czytalam forum na którym wypowiadaly sie dziewczyny które odstawily rozne tabletki i powiem wam koszmar co niektóre przechodza, ale zadna nie wypowiadala sie na temat rigevidonu wiec jesli ktoras z was je odstawiła prosze o odpowiedz. z góry dziekuje pozdrawiam goraco buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsakjhxjkcnmsnkjjie
biore 2 opakowanie. cena 6.50 :) plamien nie mialam, pierwsze kilka tabletek- bol glowy, troszke wahan nastroju, libito zwiekszylo mi sie ;) okres skapy, krociutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka19
mam pytanko co do biusiki i do cery? podobno rosna ale jak z cera? poprawia sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2500
czesc dziewczyny, mam 25 lat i dziecko. biore od 9 dni rigevidon i strasznie zle sie czuje, zupelnie jhak bym byla w ciazy.. moze tak byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0la
Ja je biorę ok 10 miesiecy było wszytko ok a teraz nie wiem co sie dzieje 5 dni przed ostatnia tabletką dostałam chyba okres... nie wiem co jest 2 miesiace temu miałam tylko lekkie krwawienie i było ok a teraz poczekam ten tydzien do nastepnej tabletki i pójde do lekarza, bo coś nie tak... ale mam nadzieje że nic się nie stanie;( troche przestarszona jestem pozdrawiam aha ale chyba sa 100% bo sie nie ograniczam pod czas seksu i w ciązy nie byłam 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nugat
a moja przygoda z tabletkami rigevidon wyglada tak:brałam je przez 3 lata i byłam bardzo z nich zadowolona ,-brałam oczywiście żeby nie mieć dzieci. następnie przerwałam na rok czasu bo starałam się z mężem o dzidzię.z zajściem w ciążę nie miałam problemu.teraz mamy kochanego chłopaczka który ma 2 lata a ja znowu od 2 lat biorę mój niezawodny jak narazie rigevidon żeby już wogóle nie mieć dzieci.jak kończę brać opakowanie we wtorek to w sobote zawsze rano dostaję okres i trwa ok 4,5 dni.nie miałam nigdy plamienia, czuje się dobrze z sexem tak jak zawsze -ok, z humorkami różnie ale to nawet jak nie bralam było tak samo , brzuch czasami lekko boli i jest ok.narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko biorę dziś 2 tabletkę Rigevidonu zobacze co bedzie po całym opakowaniu, ale moje pytanie dotyczy brania tabletek z tego co sie orientuje to inne tabletki maja na opakowaniu dni tygodnia a ja w Rigevidonie nie mam czyli co biore po kolei od 1-21??!! obojetnie jaki jest to dzien tygodnia Proszę o odpowiedz bo bardzo mnie to zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie pigułki w opakowanie maja identyczny skład wiec mozesz brac nawet losowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no to jestem spokojniejsza bo kolezanki mi naopowiadały ze kazda tabletka jest przaznaczona na konkretny dzień a ja jak popatrzyłam na swoje opakowanie to zastanawialam sie dlaczego ja nie mam ale dziekuje za odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulka3
Jeśli ktoś jest zainteresowany to mam do odsprzedania parę opakowań tabletek Rigevidon. Kontakt na miala ewula3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie zapisalam w kom przypomnienie zebym nie zapomniala wziasc:) wiec nie musze opisywac dni tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×