Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniś ciekawa

RIGEVIDON jakie tak naprawdę są i Kobiecy Test Tabletek

Polecane posty

Gość klaudia181
Witam mam pytanie czy tabletki Rigevidon mozna zacząc brac w ostatni dzien krwawienia moze ktos tak bral czekam na odpowiedzi to wazne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zacząc brac tabletki w pierwszy dzien cyklu !!!!!!!!!! Czasem lekarze wspominają że można też zacząc op w 5 dniu cylku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do magdunia ! Jetes w pierwszych 3 miesiącach brania tabletek ,w tym czasie organizm przestawia się na hormony więc plamienia i złe samopoczucie ,bol piersi ,bole głowy nawet nudnosci i wymioty są jak najbardziej normalne . Jeżeli po 3 miesiącach jakakolwiek dolegliwosc będzie się utrzymywała wtedy trzeba skonsultowc się z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_zywa
Witam! Wzięłam już 2 opakowanie rigavidonu. Ginekolog przypisał mi go na torbiel. Nie wiem, czy moje samopoczucie powinnam wiązać z braniem tabletek, ale od jakiegoś czasu bardzo bolą mnie kończyny, ręce, nogi, bywają dni, że czuję się fatalnie, jestem poddenerwowana, czuje jakby w środku burzyła się we mnie krew itp. Niebawem wybieram się do lekarza, ale może któraś z Was mogłaby mi coś więcej napisać o takich skutkach ubocznych, jakie ja mam. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulineczka23latka
miłe Panie, korzyści jak również skutki uboczne po tabletkach antykoncepcyjnych to kwestia bardzo indywidualna. Ja moją przygode zaczęłam ładnych parę lat temu od Microgynonu, i poza uczuciem puchnięcia żadnych skutków ubocznych nie zauważyłam. Z kolei na ten sam lek moja bratowa reagowała fatalnie- ciągle bolała ją głowa, apetyt seksualny spadł do zera a na całym ciele pojawiły się włosy... Zmieniła na rigevidon, po którym jej zupełnie przeszło(co ciekawe- tabletki te maja taki sam skład jak microgynon). Z kolei ja po zażyciu rigevidonu cierpiałam. Teraz biorę harmonet i narazie nie narzekam, choć mógłby być tańszy. No ale zdrowie jest najwazniejsze w końcu. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszeńka17
ma 17 lat zaczynam 3 opakowanie rigevidonu(a to moje pierwsze tabletki) i czuje sie po nim ekstra... co prawda przy pierwszym opakowaniu byl problem przy 11 dniu wystapilo krawienie biegunka...całymi dniami spalam i czulam sie strasznie slabo...przestalam brac jednak ginekolog stwierzil ze to jest normalne i od 1 dni nastepnej miesiaczki mam wrocic do tabletek.. po powrocie bylo juz lepiej ostatnia tabletke biore w niedziele wiec okres mam (zawsze!!!) w czwartek...mialam bardzo duzy problem przez 2 lata z okresem mialam bardzo bolesna miesiaczke Rigevidon pomógł jestem z nich zadowolona polecam.. tylko najlepiej upewnic sie u ginekologa czy beda dla was odpowiednimi tabletkami... jesli chodzi o rigevidon jestem TAK!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa jaaa
Czesc Dziewczyny tez biore regevidon.Kiedys juz go stosowalam i bylo ok .Jednak mam pytanie w ktorym dniu przerwy dostajecie okres???Ja zawsze dostawalam okres na drugi dzien po skonczeniu opakowania a teraz juz drugi dzien i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmanamm
bralam rigevidon rok (przestalam z powodu braku partnera;)) i nie przytylam w ogole, zadnych plamien, zadnych boli w czasie krwawienia (bardzo minimalny w pierwszy dzien ale tyle co nic), cera moze troszke sie poprawila, ale minimalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmanamm
libido taki same jak wczesniej, zadncyh wahan nastroju itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_zywa
Nowa jaa, ja dostaję okres zawsze 4 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0la
ja dostaje okres w 4 dzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0la
ja moze troszke schudlam a poza tym wszytko po straemu :) odpowiadaja mi te tabletki a biore je ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa jaaa
Dzieki dziewczyny za odpowiedz. Pozdrawiam i molego dnia zycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspres polarny
Witam panie. Postanowiłam, że też wypowiem się na temat tych tabletek. Podczas zażywania tych tabletek nie poczułam żadnych konkretnych zmian. NIe występowały u mnie ani bóle ani krwawienia. Wahania nastrojów?przecież to takie kobiece :) Krwawienie w 3 dniu przerwy. Dodatkowym plusem jest niska cena. Teraz mam Diane35. Równiez nie narzekam. Podobno ma mi ona pomóc w pozbyciu się przemian trądzikowych,ale efekty widoczne są po dłuższej 'kuracji'. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda2209
Klaudio181 powiem tobie na moim przykladzie u mnie wypada co miesiac rozpoczecie pierwszej tabletki w ostatnim dniu okresu wiec nie przejmuj sie jezeli wypadnie tobie rozpoczac opakowanie w dniu kiedy masz jeszcze miesiaczke. A co do rozpoczecia miesiaczki to u mnie sie zaczyna w czwary dzien przerwy a pierwsza tabletke musze zazyc w ostatnim dniu miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0la
Ja z kolei słyszałam od koleżanek że po Dianie strasznie przytyły, gdyż zbiera sie po nich woda w ograniźmie i ciezko im wrócić po odstawiniu ich do starej wagi. Lekrez młodszego pokolenia powie o dianie że sa to starodawne tabletki wiec mysle że wartop sobie to wziać do serca;) ale kazdy robi jak uwaza pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa jaaa
dziewczyny jak to jest z ta 7 dniowa przerwa miedzy nastepnym opakowaniem.dzis jest 7 siudmy dzien przerwy wiec dzis mam wziasc czy jutro bo nie rozumiem.biore regevidon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0la
no ja np ostatnią tabletkę biorę w niedzielę a pierwszą w poniedziałek, wiec jesli np. ostatnią weżmiesz w środe to pierwszą w czawartek. równiótkie 7 dni. buźka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka27
a ja mam pytanie biore rigevidon pierwszy miesiac w sumie mam terz przerwe bo tabl. juz skonczylam, ale caly czas mam plamienia od pierwszego dnia brania az do teraz, a pozatym nigdy nie bire regularnie poprostu o roznych porach jak mi sie przypomni.. np raz o 13 a raz o 19.. no i ostatnio z rana mialam pare razy biegunke... czy jest ryzyko ze jestem w ciazy? w sumie sie nie boje jestem juz w takim wieku ze nic by sie nie stalo, ale tak z ciekawosci sie pytam.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka27
NOWA JAAA po skonczeniu jednego opakowania robisz 7 dni przerwy a nastepne opakowanie zaczynasz na 8 dzien:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 55555
sluchajcie dziewczyny powiedzcie mi sie sie dzieje z blona sluzowa? jestem na pierwszym opakowaniu i mam jej troche zbyt duzo niz mialam gdy nie bralam tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola0020
czy moge wziac 2 opakowania tabletek nie robiac przerwy?????? prosze o fachową odpowiedz!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie25
Witam, ja biore rigevidon od 5 lat z przerwami i nie narzekam. Tak jak czytalam wczesniejsze psoty objway były te same, czyli przy pierwszym opakowaniu plamienia, aha zaczelam je brac jako lek na bole miesiaczkowe ktore zwalaly mnie z nog. W tej chwili miesiaczki sa ledwo wyczuwalne, okres pojawia sie na 4 dzien od ostatniej tabletki i trwa 3-4 dni czyli prawie o polowe krocej niz bez tabletek. Zastanawiam sie czy sa wsrod Nas takie ktore na tyle ufaja tabkletkom Rigevidon ze kochaja sie bez gumki?? Moze to i glupie z mojej strony ale mam zbyt wielkiego stracha przed ciaza i dziecmi ze wole sie zabezpieczac dodatkowo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amagdula
ma pytanie do kobiet u których występowalo plaminie podaczas brnia pierwszego opakowania... ile dni po okresie trwało plamienie?? u mni eto już 3 dzień:( prosze o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0la89
nie martw się, plamienie moze wystepować długo powiem ci ze u mnie nie wystepowalo po pierwszym opakowaniu ale po ok roku i trwalo 10 dni a potem 5 dni okresu.. wiec ogolnie lipa..:p ale juz ok a lekarz mowi ze to normalne. Przy pierwszym opakowaniu jest ti jak najbardziej naturalne,,, bo organizm musi sie przystosowac i osoic z duzą dawka hormonów.. wiec plamienie potrwa kilka dni a ty bądz cierpliwa i niczym si enie przejmuj:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaea
Gdy brałam pierwsze opakowanie plamienie występowało u mnie przez cały czas kiedy zazywałam tabletki. Przy drugim opakowaniu już nie miałam żadnych problemów na szczęście. Zresztą nie czułam się też tak źle jak przy pierwszym opakowaniu, więc po prostu organizm musi się przystosować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadeusz
Witam.Biorę Rigevidon już ponad sześć lat bez przerwy.Jeśli chodzi o libido to jest w normie(czasem mi się nie chce ,ale to wina przemęczenia pracą a nie tabletki),plamienia mam 3 dni(zawsze rozpoczynają się czwartego dnia "okresu"),bóle prawie niezauważalne(kiedyś gdy nie brałam tabletek przywożono mnie z pracy do domu bo zwijałam się z bólu w czasie pierwszych dwóch dni miesiączki),ostatnio przytyłam 5 kilogramów ale nie obarczałabym winą tabletek-raczej mój tryb życia(w pracy nie mam czasu jeść,więc jak wracam do domu to opycham się na noc,niestety...).Wahania nastrojów mam chyba tak jak każda z Was.Nie zabezpieczam się dodatkowo bo uważam te tabletki za bezpieczne,jak na razie się sprawdzają choć zdarzało mi się zapomnieć połknąć o ustalonej godzinie,połknęłam kilka godzin póżniej i nie było konsekwencji :-)Co do połączenia tych tabletek z alkoholem to nie mogę się wypowiadać,bo poza lampką Cin Cin raz na kwartał nie mam doświadczenia w tym zakresie(dodam,że po wypiciu lampki tego wina nic sie nie działo).Jestem zadowolona z tych tabletek,cena jest przystępna...ale kazda z nas jest inna więc to co odpowiada jednej,drugiej może niekoniecznie.Fakt jest taki,że zabezpieczać się trzeba.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekolog mi powiedział że po wzięciu pierwszej tabletki mam 100% pewności nie zajścia w ciążę bez dodatkowego zabezpieczenia, coś mi się nie chce wierzyć.. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulkaa917
Witam!;) Biorę Rigevidon dopiero przez 1 miesiąc właśnie skończyłam opakowanie i jest to mój 5 dzień przerwy a miesiączki nie widać;( Jestem zmartwiona w ciąży nie jestem ponieważ robiłam dziś test wyszedł negatywny to jedyne pocieszenie chyba jak na razie. Mam pytanko do Was Kobietki czy to jest normalne?? Wcześniej brałam Hormonet i miesiączki występowały jak w zegarku dnia 4. Ogólnie nie mam nic do zarzucenia tym tabletkom wszystko jest w porządku. Najbardziej martwi mnie brak miesiączki. Proszę Pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×