Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem 5

NIE WIEM CO ZROBIC!!!1 RAZ I ANTYKONCEPCJA!!!!!POMOZCIE!!!!

Polecane posty

Gość nie wiem 5

CZESC!MAM 21 LAT I CHCE ZACZAC WSPOLZYC!NIE CHCE BRAC TABLETEK BO WYDAJE MI SIE ZE BEDE ZADKO SIE KOCHAC TAK MYSLE ZE Z 2 RAZY W MIESIACU!!!GLOBULKI TAZ CHYBA MI NIE PASUJE ALE JESLI NIE BEDZIE WYJSCIA!CHCE ZEBY TO BYLO SPONTANICZNE!!!CZY PRAZERWATYWA WYSTARCZY????MOGLABYM DO PRAZEZWATYWY JESZCZE DOLACZYC METODE KOLENDARZYKOWA ALE TO ODPADA BO MAM NIEREGULARNY OKRAS!!CO MOZECIE MI DORADZIC???PROSZE O POMOC Z GORY WIELKIE DZIEKI PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 1 raz i nie tylko
Durex Extra Safe.:) poczytaj "RANKING PREZERWATYW" na tym forum.i wystraczy, nie żryj hormonów od razu!bedzie dobrze!:) trzymaj się. a z globulek moja koleżanka ma śliczną córkę...:) poza tym dziadoswto się pieni i wylewa (globulka, nie córka:D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi cos... W sobote pierwszy raz kochalam sie ze swoim facetem(moj 1 raz) zazywam Yasmin(piguki) ale mimo to obawiam sie ze mogę wpaść bo on skonczyl we mnie 4 razy.co robić??Myslicie ze nic mi nie bedzie?? PRZERAŻONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga2
radze gumnki jak nie masz stałego partnera i nie kochasz sie czesto nie ma sensu brac tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga2
do Pati mysleze bedzie ok a długo juz bierzesz tabosy bo jak to pierwsze opakowanie to przez 7 dni powinnas uwazać pozatym jest wporzo nie masz sie o co martwic ja zzywasz regularnie....buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhehiiehe
G**** prawda.jestes zabezpieczona od pierwszej tabletki jezeli wzielas z pierwszym dniem cyklu,jezeli wzielas w 5 dniu cyklu,w tedy przez 7 dni powinnas sie dodatkowow zabezpieczac...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najlepszym wyjściem będzie prezerwatywa ze środkiem pelmnikobójczym. osobiście polecam Unimile,a odradzam Durex Extra Safe (mojej koleżance pękły). chociaż na ten temat informacje sa podzielone. poza tym możesz stosować NPR ktora nie ogranicza sie tylko do kalendarzyka ale tez do obserwacji śluzu i pomiaru temperatury. ale to juz wymaga stałej obserwacji swojego ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetka
pati! cztery razy? no no, ale jurny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz 3 miesiac biore yasmin mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaaa
nie masz się co truć prezerwatywy wystarcza w zupełności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agam73
Pati, czy w tych pigułach nie ma ulotki? Lekarza nie pytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×