Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usmieszka

Czy jest tu ktos z Niemiec - jaki land?

Polecane posty

Czesc Dziewczyny 🖐️ Malutka_de wszystkiego naj naj najlepszego 🌼 z okazji urodzin ! spoznione ale szczere. Dziewczyny, jak sie macie? U nas ma jutro spasc snieg, zimno i szaro sie zrobilo. Ale pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina5555
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 kwia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina5555
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! micka- masz racje: SmartSurfer do DSL to lata swietlne ;), ale jako polaczenie przejsciowe da sie lubic. Masz juz nowego kompa? Ja sie niestety nie znam za dobrze na nowych modelach, mojego laptopa mam od 5 lat i jestem zadowolona (odpukac ;) ) naneczka- ale ty wojazujesz :) Salzburg jest piekny, a i Kitzbühl: hoho! spotkalas Beckenbauera? Powodzenia na rozmowie :). Aha, u mnie nic nowego, ciesze sie na Swieta, ale odwrotnie niz u ciebie, beda to dla mnie drugie swieta ktore spedzam z rodzina, tzn. mnostwo smakolykow na stole! ja tez potrafilam cos upichcic, ale to nie ma porownania..... Gratuluje rocznicy, zycze wszystkiego dobrego do zlotych godow i jeszcze dluzej! cludi- przysypalo cie juz?? u was to chyba nie wystarczaja zimowe opony, z przodu trzeba zamontowac plug, co? ;) pozdrawiam Was i zycze udanego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maremarie-snieg ?! U nas nic nie ma! Ale w piatek kupilam zimowiki z sa juz zalozone. Bo jak zacznie sypac to zaspy , ze hohoho! laptop jeszcze nie kupiony , bo teraz zamieszanie z tym kominkiem , brat z rodzinom w czwartek przyjezdza. pozdrawiam co tu takie pustki!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela...
Ola_ p :D:D:D Czy ktos wie co sie dzieje z Ola_p? Zalezy mi na kontakcie .... Widze ze nie pojawia sie ostatnio na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ U mnie pogoda nie ciekawa, ale sniegu jeszcze nie ma maremarie z tym plugiem, to strzal w dziesiatke ;) wkoncu tu jest \"schwäbische siberie\" :) U mnie nic nowego sie nie wydarzylo, mam sie dobrze wlasnie sprzatam, a potem ide do pracy i slucham gg radio - fajna muzyczka leci Pozdrawiam cieplutko!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny..
prosze nie reagujcie na takie wpisy jak powyzej. szkoda strony i nerwow , a zazdrosni i wscipscy zawsze sie znajda. Normalni ludzie takich wpisow nie robia. pozdrawiam czyli bez komentazy, bo jak ruszysz g..to smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! cos do posmiania: \".. ich habe keinen lustigen Namen. Deshalb habe ich ha kaum mehr etwas von Ikea. In einem Bett zu schlafen, das lustiger heißt als ich selbst, nee, das wäre mir nix. Früher, als ich noch Sachen von Ikea hatte, habe ich immer alle Namen der Möbelstücke mit auf den Briefkasten geschrieben. Irgendwann kam der Moment, wo mein Sessel mehr Post bekam als ich. Später gewan der Sessel bei Faber offensichtlich ein kleines Vermögen....\" z Horst Evers \"Gefühltes Wissen\".Polecam, super satyra zwyklego zycia. ooo, byly jakies paskudztwa na naszej stronie???? jakis czas temu przytachalam sobie fotel do mieszkania, od tego czasu prowadze wojne z kotem o prawo do wysiadywania ;) nie mam nic przeciw temu, ze kot mi miejsce wygrzeje, ale ona nie zamierza mi go potem zwolnic.... Ach takie to fiolki ze stworem. aaa i wyczytalam dzisiaj w gazecie, ze Dania ma tylko 4% bezrobocia i szukaja Niemcow do pracy ( Polakow niestety nie chca, bo dumpinguja place :( ) . Kiedy to tutaj zawitaja takie rozowe czasy? micka- a czy ten kominek to tez mozna uzyc jako pizza-ofen? ;) Fajne party mozna by robic :) trzymajcie sie dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam sobie kupic karte startowa ze Schleckara, ale doczytalam sie, ez ten 1 ct za 1 min to tylko pormocja i diabli wiedza jak dlugo bedzie trwala, a potem jak znam zycie wejda ceny z ksiezycaaaaaaaaaaaaa!!!!.. Diabli nadali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny: shopping alarm!!! polecam ten link: www.landsend.de i kliknac na special offers basic moda, bardzo dobra jakosc, normalne ceny sa wysokie, ale special offers sa naprawde atrakcyjne! mam pare ich ciuchow i sobie chwale. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 jak samopoczucie kolezanek? Pozdrawiam P.S. Micka dzieki za maila, dopiero wczoraj odczytalam, swietne te malowanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki, sloneczko u nas swieci! 18°C zapowiedzieli, fajowo! Kupilam sobie na weekend nowe okulary i teraz mam okazje, by wyprobowac ;-) Maremarie - dzieki za linka do sklepiku! Juz sie zabieram, za szukanie informacji dla Ciebie! Wczoraj nie zdazylam, bo mialam myln w pracy :-) pozdrawiam wszystkich! pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i faceci! jak tu fajnie i milutko u Was ?kurcze mogę do Waszej rozmowy się przyłączyć. Hej Cludi ! czemu nie wpadałaś na tamten topik?Pozdrów Miśka Poszłem z tego forum,miałem dość dla Ciebie posyłam🌼 a do Miska full żegnam ,do następnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi bimber :D milo cie tu spotkac wpadaj jak najczesciej ;) ja ostatnio mam malo czasu na net, wiec malo pisze a na wasz topic zagladalam, ale widzialam ze tam jakies niesnaski, wiec sie nie udzielalam! Pozdrawiam! P.S. Misiek pracuje, wiec tez zadko siada przed komp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj pozdrawiam wszystkich mam gosci z Polski wiec do poniedzialku brak czasu na komputer kominek w trakcie robienia cludi-alb-musimy sobie na gg pogadac ale jak piszesz faktycznie ciezko cie zlapac na kompie usmieszka-a ty gdzie? bimber-witamy no to pa laseczki i laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś pada to wasze super !ja jestem chłop???????? co fikasz? nie masz co robic ?jakbys była w porządku napisałabyś coś miłego Trochę kultury pani babeczko? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszyczka5
Hej.Chcialabym znalezc sobie prace w Niemczech,ale niebardzo znam jezyk.Jesli ktos moglby w jakis sposob pomoc,to czekam na odpowiedz.Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Es gibt kein Rezept für die Liebe. Aber jede Menge Zutaten\" :D mam dzisiaj dobry humor, nie mam pojecia dlaczego.... bo w sumie u mnie tak,ze tylko wyc mozna. Ale nie zastanawiam sie dalej nad tym, tylko ciesze sie tym :) wam rowniez zycze dobrego nastroju!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraa_
czesc wszystkim, wlasnie niedawno dowiedzialam sie o istnieniu tego forum i postanowilam tu zawitac, mieszkam od kilku lat w Essen/ NRW, czy jest moze ktos z okolic,chetnie poznalabym nowych znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! 🌼 Nareszcie niedziela, jak to fajnie :D Wczoraj kupilam sobie program do obrobki zdjec, ale jeszcze nawet nie zdazylam sie nim pobawic, zreszta obawiam sie, ze bede najpierw musiala przeczytac dokladnie, zalaczona do niego dosc gruba instrukcje ;) Lubicie takie rzeczy? Ktos z was juz z tego korzystal? Saraa-_ ja jestem z BW napisz cos wiecej o sobie wiek, zainteresowania, itd. bimberku🌼 micka maremarie🌼 usmieszka🌼 lila25🌼 Tofi🌼 duszyczka5🌼 saraa_🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 i inne internetowe kolezanki i koledzy Milego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cludi_alb - wyslalam do Ciebie maila i znowu do mnie wrocil... :( chyba masz pelna skrzynke... To byl najzwyklejszy mail bez zadnych zalacznikow. Lila25 - powodzenia w nowej pracy! Zeby Ci sie lekko pracowalo :) Micka - jakos ostatnio czasu mi brakuje na surfowanie w necie czesc Bimber i saraa 🖐️ Pozdrowienia dla wszystkich tu zagladajacyh!!! 🌻🌻🌻 🌻 Dobrego startu w nowy tydzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmieszko poczte rzeczywiscie mialam zawalona, ale nie calkiem, wiec nie wiem czemu wrocil mail. Mam juz pusta, a jakby co to pisz na drugi adres klaudynarolka@web.de Pedze zaraz do pracy! Milego Dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×