Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

una mujer bonita

WSZYSTKIE RACZKI NA TEJ ziemilaczmy sie

Polecane posty

heje hej,juz w sobote moje urodzinki:-) 21 urodzinki:-) wakacje -nudne:-(jak ja bym chciala do domu 😭 ale nie moge:-( wszystkim raczkom happy urodzinek:-) sto lat,sto lat,nie zyja ,zyja nam,sto lat ,sto lat ,niech zyja ,zyja nam,jeszcze raz ,jeszcze raz...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystki raczki i zycze wszystkim cudnych urodzin :D:D:D moje juz w piatek imprezka zaplanowana na sobote calusy dla wszystkich raczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
no witam kochane raczki 😘 jak to nie żyje topik?????? ja przecież napisałam ,że żyję i mam się dobrze :):P a urodzinki już miałam ,ale pisałam ,że smutne .................:( ale Wszystkim nadchodzącym ..urodzinkom" mówię 🌻🌻🌻100-lat 😘 całuski dla ..bonitków" i frendzelków " i leelików... :P ..................... ...una mujer bonita .nie płakusiaj kiedyś pojedziesz do domku i będziesz się jeszcze więcej cieszyć :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakasia
przyraczkowalam sobie tutaj zeby uraczyc sie raczkami... jestem z 4 lipca 84! viva raczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia samosia
a ja sie urodziłam wczoraj i też jestem raczek... dołączam do grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowe raczki,juz umiescilam w naszym kalendarzyku oto ja-dziek za calusy:-)ale ja nie pojade do domu buuuuuu,bo nie moge,nie dadza mi wolnego buuuuu 😭 ide do pracy dzisiaj,w sobote moje urodziny,bez imprezy:-( Marszalek Rak-17.07.1951 General Rak-27.06.1954 Pulkownik-12.07.1956 Podpulkownik-raczek_999-26.06.1957 Major-Bzik-20.07.1967 Kapitan-magge-04.07.1968 Porucznik-Dora-16.07.1969 Podporucznik-litosci...-18.07.1969 St. chorazy sztabowy-skarbnik-glos-13.07.1970 patryska-23.06.?? malaczarna-24.06.?? Myszaczek-25.06.1978 Nefrette0-26.06.1982 Kobitka100-26.06.?? ciekawskie jojo-27.06.1982 zielony frendzelek-28.06.1980 mathilde-29.06.1983 bardzo smutny raczek-30.06.1983 tuna-30.06.1982 Kropek-raczek sekretarz-01.07.1985 nati83-02.07.1983 anciorek-02.07.1981 aniakasia-04.07.1984 Laulaudi-05.07.1984 magja80-06.07.1980 Raczkowa-07.07.1978 yebaka-09.07.?? Piotrek-12.07.1982 czarna inez-12.07.?? miralka-raczek podroznik-12.07.1985 Aralia-12.07.1983 andzia3-13.07.?? zosia samosia-13.07.2005 -to mamy dzidziusia:-):-):-) martia-13.07.1971 Agul-14.07.1981 beatryczcze-14.07.1978 raczatko-14.07.1978 ninotshkaa-15.07.1982 Leela-15.07.1979 melc-16.07.1984 enigmaa-16.07.1972 misiu-17.07.1979 olenstwo17-19.07.?? Utkana Marzeniami-19.07.1978 Pusek Okrusek-19.07.1984 bawelna-19.07.1978 mallina-19.07.1980 szadiks-raczek gitarzysta-21.07.1984 czarny tulipan-21.07.?? Ala zero-21.07.1977 anaiss-21.07.1976 ona z K-22.07.1982 kleszczolap-22.07.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
😘 raczki :) i znów leje :( i kiedy mam wypocząć ? jak w kazde wolne leje :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręconka
hej Raczki:) też jestem spod tego znaku, więc chetnie się wpisuję:) moja data urodzenia to 15.07.1985:) pozdrawiam Was cieplutko i życzę miłych wakacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a by the way mam nadzieję, że topik nie umrze...:) ja tu jestem dziś pierwszy raz, ale obiecuję, że będę zaglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litosci.........
wpisuje sie. Mam dziś URODZINY !!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkie raczki 👄 jestem pomaranczowa bo zapomnialam hasla hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litosci.........
dzieki !!! Nawet nie wiedziałam, że mam "znaczone" urodziny Wczoraj był "Dzień buziaczka" 👄 Szkoda, że nie było go z kim uczcić.... buuuuu....... 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaaaaa
a ja mam dzisiaj urodzinki:)))))...........moje dzieci, córka-rak i syn-rak:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciumciunka
Melduje sie kolejny rak (26.06.1985). Topic nie padl? Oby... Ja sledzilam Was ostatnio... ;) zajelo mi to 2 dni... Ale warto. W sumie w kazdym opisie znajde cos o sobie :) Potrzebuje rowniez rady (chodzi o raczece niezdecydowanie). Tj. zaczynam teraz studia. Mialy byc to dzienne studia, ale dzis dostalam propozycje ciekawej pracy i nie wiem, co robic? Ktora raczyca miala podobna sytuacje i moze cosik napisac? Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
😘 raczki stare i młode i te malutkie dopiero co raczkujące :P:P:) ja jestem na straży :P narazie , ale myślę ,że nigdzie się nie wybieram na urlop i pewnie bę dę tu zaglądać :) ..... jeśli chodzi o podjęcie decyzji w sprawie. Praca czy szkoła ? . myślę ,że szkoła jest ważniejsza :) choć praca Cię kusi ,spróbuj ją pogodzić ze szkołą /. no chyba ,że na wyjezdzie. ale nic więcej nie piszesz więc .. ? / zastanów się dobrze ,bo ciężko Ci bę dzie opo przerwie wrócić do szkółki :P.. całuję i pozdrawiam Was ....... i mile spędzonego wieczorka Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciumciunka
Nie, chodzi o to, ze mialabym zdecydowac sie na studia zaoczne... Ale praca tez jest fajna, dajaca mozliwosci rozwoju, awansu i moze byc 'pozyteczna' w pozniejszej karierze zawodowej :) Pytam, bo prostu slyszalam, ze od niedawn wprowadzono taki 'myk', ze na dyplomie ukonczenia jest adnotacja, jakim tokiem konczylo sie studia i nie wiem, jak ogolnie sie pracodawcy zapatruja (co mysla o studiach zaocznych +/-, a z drugiej strony maja przeciez pracownika z doswiadczeniem) Ja zamierzam studiowac germanistyke :) Kto jest/ byl w podobnej sytuacji- prosze o liste 'za' i 'przeciw' Z gory dziekuje i pozdrawiam cala raczeca rodzine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktooooooosia
a czy można do Was dołączyć? urodzona 9 lipca 73r. ps. dopiero będę czytać wszystko, bo teraz na ten topik trafiłam :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowy raczek
ja 13.07.86 -wrażliwa -pamiętliwa -wyrozumiała -opiekuncza -stała w uczuciach Wiecie co, uważa, że to najlepszy znak zodiaku i ciesze się, że jestem rakiem ale jedno co mnie wkurza to ta wrażliwość nawet powiedziałabym, że nadwrażliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowy raczek
Poza tym kobiety raczki są zajebiste dla facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z przedmówcą
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA*-*
raczki :) ... Ktoooosia.. :) witamy :) ale mamy dziś pogodę :( zimno ,wiatr jakiś zimniutki :( wprawdzie u mnie na południu nie pada ale . o Teraz wyszło słonko :):) . jak zwykle sobota i niedziela mam wolne . to będę siedzieć w domu :( kochani całuski posyłam ./jak zwykle:P/ do zobaczenia 😘😘😘 🌼.. zielony frendzelku ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
witam wszystkie RACZKI :) a cóż tak tu pusto? :( czy wszystkie jesteście na wywczasach:P? ja siedzę na dyzurze:P i moze także gdzieś pojadę :) narazie czekam na opowieści wakacyjne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia z Wrocławia:) jestem raczkiem (bo nie wiem jak mozna określić jego żeńską formę ) 03.07 :) już niestety po imprezce urodzinowej, ale za to wczoraj miałam imieninki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
😘 ....... 1981..... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 kwiaty dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×