Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

una mujer bonita

WSZYSTKIE RACZKI NA TEJ ziemilaczmy sie

Polecane posty

Gość pajdka
jeszcze raz ja,to widze,ze sie nie dowiem o tej pannie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry upalne i niestety już zapracowane :( Weekend weekend i po weekendzie :O . Nie wiem jak Wy ale ja odpoczęłam :) i to w uroczym klimacie 🌼 Ktos tam pytał o pannę. Panna jak to panna :P niezdecydowana, trochę nieśmiała ale w sumie oddana - dla mnie osobiście zbyt ciepłe kluchy :P ale może po prostu trafiłam na taki egzemplarz ;) Melc i jak ten egzamin?? Oto ja --> no pozdrowienia po prostu miodzio- to specjalnie dla Ciebie😘 miłego poniedziałku i do napisania!! 🌼 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry upalne i niestety już zapracowane :( Weekend weekend i po weekendzie :O . Nie wiem jak Wy ale ja odpoczęłam :) i to w uroczym klimacie 🌼 Ktos tam pytał o pannę. Panna jak to panna :P niezdecydowana, trochę nieśmiała ale w sumie oddana - dla mnie osobiście zbyt ciepłe kluchy :P ale może po prostu trafiłam na taki egzemplarz ;) Melc i jak ten egzamin?? Oto ja --> no pozdrowienia po prostu miodzio- to specjalnie dla Ciebie😘 miłego poniedziałku i do napisania!! 🌼 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie spokoj z egzaminam:-)jakos poszlo,pytania gosciu dal zawile i cholera wie o co mu chodzilo ,ale mam nadzieje ze jakos wybrnelam,wyniki z egzamonow przyjda poczta:-(ale mam stresa:-(ale jeszcze dlugo zanim sprawdza,ale termin jest do 28 czerwca na przyjscie wynikow:-(teraz to moge sie obijac,a syf mam taki w domu ze nie chce mi sie sprzatac:-(teraz tez sie obijam:-)ale pracowac musze,jak sie ciesze ze moge kasiorke zbijac:-)nie ma tego duzo ale na utrzymanie mam:-)no i oczywiscie nowe doswiadczenia w moim CV mile widziane:-)pogoda u nas jest do D:-(w polsce to widze ze macie po 34 stopnie,jak ja wam zazdroszcze:-)nawet mam dzisiaj dobry humor:-)chyba dlatego ze sie uwolnilam od egzaminow:-) wspolczuje tym co jeszcze sie ucza:-( pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninotshkaa
hejka wszystkim! buziaczki i znikam bo sesja za pasemmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-rak-nieborak
witam,pierwszy raz tu trafila i sie dopisalam (30.06.1982) opzdrawiam Marszalek Rak-17.07.1951 General Rak-27.06.1954 Pulkownik-12.07.1956 Podpulkownik-raczek_999-26.06.1957 Major-Bzik-20.07.1967 Kapitan-magge-04.07.1968 Porucznik-Dora-16.07.1969 Podporucznik-litosci...-18.07.1969 St. chorazy sztabowy-skarbnik-glos-13.07.1970 patryska-23.06.?? malaczarna-24.06.?? Myszaczek-25.06.1978 Nefrette0-26.06.1982 Kobitka100-26.06.?? ciekawskie jojo-27.06.1982 zielony frendzelek-28.06.1980 mathilde-29.06.1983 bardzo smutny raczek-30.06.1983 tuna-30.06.1982 Kropek-raczek sekretarz-01.07.1985 nati83-02.07.1983 anciorek-02.07.1981 Laulaudi-05.07.1984 magja80-06.07.1980 Raczkowa-07.07.1978 Piotrek-12.07.1982 czarna inez-12.07.?? miralka-raczek podroznik-12.07.1985 Aralia-12.07.1983 andzia3-13.07.?? martia-13.07.1971 Agul-14.07.1981 beatryczcze-14.07.1978 raczatko-14.07.1978 ninotshkaa-15.07.1982 Leela-15.07.1979 melc-16.07.1984 enigmaa-16.07.1972 misiu-17.07.1979 olenstwo17-19.07.?? Utkana Marzeniami-19.07.1978 Pusek Okrusek-19.07.1984 bawelna-19.07.1978 mallina-19.07.1980 szadiks-raczek gitarzysta-21.07.1984 czarny tulipan-21.07.?? Ala zero-21.07.1977 anaiss-21.07.1976 ona z K-22.07.1982 kleszczolap-22.07.1987 tuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
witam i slę dużo 😘😘😘 dla wszystkich raczków:) catharsis 😘 dobrze,że juz masz labe :) jak tam praca? ja musze codziennie zasuwac :P:( a tu taka pogoda ,przydałby sie urlopik:P ale ja zawsze jak zbliża się ładny weekend ,to sie juz cieszę jak dziecko na samą myśl:) więc i Wam tego także życze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:-) juz dostalam piewrwsza wyplatke:-)praca okej,troszke nozki bola:-(ale warto sobie podotykac ciuszki za 2000euro albo i wiecej,pomarzyc sobie mozna o nich,chociaz szczerze powiem ze niektore sa tandetne i tylko znana marka je ratuje:-) u mnie pogoda kichowata:-(17 stopni,kiedy ja naloze moje ciuszki letnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos
TU SKARBNIK!!! OGLASZAM SKLADKĘ NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ URODZINY WSZYSTKICH RAKÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam Kochani!! Catharssis - gratuluję pierwszej wypłaty :) No tak urodziny nasze niebawem - dla niektórych to bolesna rocznica bo niestety to nie będzie 18 ;) :( :( PS. HELP WSZYSCY KTÓRZY MOŻECIE: jak (tak mniej więcej) wychodzą związka ona RAK on WAGA. Chyba przetestuję na własnej skórze ten układ ;) ale będę wdzięczna za wskazówki ;) Ps. pogoda do bani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
raczki :) pogoda ? fakt do bani :( ...frendzelku ... niestety ja jestem z....blizniakiem :P ciężki związek :( ale ciągne ten wózek, teraz juz sobie z tym radze ,,,,,,niestety jak to rak...przywiązuję sie do wszystkiego :P. pozdrawiam i zycze miłego dnia :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie,niedlugo raczki beda obchodzic urodzinki:-)to prawda ze dla niektorych to bolesna rocznica:-)ja koncze 21 lat:-(zaraz 30:-(...eh... nie mam pojecia jak jest z waga:-(ja ma tatusia wage:-)spokojny,wszystko wazy:-)przemysla itd itp:-)czasami wkurzajace to jest,ale spoks:-) u mnie tez pogoda do bani...gdzie te lato?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato przyszło na Mazowsze :) dzień dobry Co do urodzin mnie sie zbliza cwiercwiecze i to już lekko bolesne :( Ejze nikt nie miał bliższego kontaktu z wagą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninotshkaa
toja wam cos tu przepisze :) z czaspisma gwiazdy mowia: "RAK RAKOWI NIEROWNY" Patronem Rakow z 22.06-1.07 jest Ksiezyc, ktory obdarza ich wyjatkowa wrazliwoscia, intucija, talentemmuzycznym i poetyckim. to marzyciele potrafiacy czytac w cudzych myslach. osoby z dekady II (2-11.07) znajduja sie pod silnym wplywem Marsa: sa uparte, odwazne i przebojowe, ale tlumia zlosc, kieruja ja do srodka co bywa przyczyna chorob. Rakami z 12-22.07 opiekuje sie Jowisz i one maja najwieksze szanse na spelnienie marzenia kazdego Raka:posiadania pieknego, wygodnego domu pelnegodzieci, zwierzat i roslin. CO PRZYNOSI SZCZESCIE Szczesliwe liczby to 2 i 7 najbardziej obiecujacy dzien tygodnia to poniedzialek szczesliwy kierunekswiata to polnoc kolory przypisywane rakom: bialy, srebrny, seledynowy i zielony kamienie i mineraly, ktorymi powinien sie otaczac:srebro, jaspis, selenit, perla, koral z kwiatow nalezy rakom ofiarowywac: jasminy, tulipany, zawilce, hiacynty. raki czuja sie dobrze w otoczeniu wierzb i olch talizmany przynoszace szczescie to oprocz patrona - raka, zaba, slimak, sowa oraz malza imionanajbardziej wspolgrajace ze znakiem: anna, malgorzata, monika, maria, joanna, weronika, maja, natalia, jan, wladyslaw, mariusz, piotr, rafal, mateusz, michal, boguslaw GDZIE I JAK MIESZKAC rak najlepiej poczuje sie w domku na wsi,w otoczeniu zieleni. dom raka jest jego twierdza, musi czuc sie w nim bezpiecznie i swojsko. lubi zamontowac sobie drzwi z systemem antywlamaniowym; jesli mieszka we wlasnym domu chetnie korzysta z uslug firm ochroniarskich. w mieszkaniu pelno bibelotow, pamiatek, rodzinnych fotografii na scianach, mebli po babci. kazdy pzredmiot budzi wspomnienia, z czyms sie kojarzy. mieszkania niektorych rakow przypominaja galerie portretow lub muzea! z wizyta do raka nalzey sie zapowiedziec, inaczej moze nie otowrzyc drzwi SLABE STRONY zaden inny znak zodiaku nie jest tak podatny na wrzody zoladka i duwnastnicy! kiedy sie denerwuje lub martwi, reaguje bolem, rozstrojem zoladka, niestrawnoscia. dlatego tak wazna jest dieta, ktora powinna byc oparta na weglowodanach i obfitowac w aromatyczne ziola, chrupkie salaty i warzywa lisciaste. wszystko powinno byc swieze i bez konserwantow. raki popadaja tez w stany depresyjne. w mlodosci delikatne, szczuple, zwinne, w pozniejszym wieku czesto porastaja tluszczykiem... hihi. piszcie co o tym myslicie? ile w tym prawdy? ja znow jestem chora.tym razem grypa :( i tak siedze i z nudow to juz nie wiem co robic a za tydzien w czwartek osttani egzamin w sesji.. najtrudniejszyy:/ pozdrawiam wszystkie raczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehe,jak to milo ze raczk z 12-22 sa the best:-):-p ja lubie antyki ite inne sprawy:-)zwierzatka:-)nie lubie gosci:-)zgadza mi sie z drzwiami ze nie otworze,czuje sie dobrze w otoczeniu najblizszych i nie jestem otwarta na przyjaznie:-) moj nick zmieniony:-)dlatego ze mialam nie przyjemnosci zwiazane z poprzednim,w kazdym badz razie :-)ja zalozylam topik wiec wiecie kim jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
😘 wiemy :) wiemy :) witam wszystkie raczki :) jaki dziś mamy dzień fajny,aż mi się chce uśmiechać do wszystkich :):):) jakie macie plany wakacyjne/urlopowe ? ... bo ja chyba ostanę w mieście :( już 3-rok :( ale to nic :) jak będzie pogoda .to co wekend bede w krzaczkach :P:P gdzieś nad woda przy grilku :P ha! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna pani rak
moze nie calkiem w temacie,ale chcialam sie gdzies wypisac;faceci sa beznadziejni,tylko czemu?mam chandre,moze ktos napisze mile slowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a proszę \"miłe słowo\" ;) A tak naprawdę to chraznic chandrę - jest piątkowe popołudnie i weekend przed nami :) nawet jeśli trzeba wyskoczyc do pracy w sobotę i niebawem zdmuchnąć 25 świeczek nie jest żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninotshkaa
hej hej! witam wszystkich! niech sie wpisuja Te Raki ktore maja konkretnego dzionka URODZINKI :D juz sie zaczeloo :) pozdrufka for all :) i HAPPY BIRTHDAY :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
witam ...... mam dziś urodziny ..............:( ale smutne bardzo dla mnie :( dziś zmarł mój pies :( pozdrawiam Was ........:)..... choć ze łzami w oczach i zyczę Wam wszystkiego najleprzego! dzis nie mam siły coś więcej wyskrobać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja powinnam dziś zdmuchnąć 25 świeczek. Wiecie co zaczyna mnie to przerażać już 25 a jeszcze tak niedawno było 18 😭 Ale ten czas ucieka... Ale miniony rok był dla mnie bardzo dobry - oby ten który przychodzi nie był gorszy... Całuję Was wszystkich😘 Oto ja ---> bardzo mi przykro :( ale i tak życzę szampańskich urodzin 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroczyscie ogłaszam że topic z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
uroczyście ogłaszam,że żyję i mam się dobrze :) pozdrawiam Was Raczki kochane i życzę miłych wakacji lub urlopków ?:) gratuluję tym Raczkom 😘 co zdały egzaminy 😘🌻 do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×