Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

una mujer bonita

WSZYSTKIE RACZKI NA TEJ ziemilaczmy sie

Polecane posty

Zielony fredzelek - madre słowa, ale właśnie bym chciał się dowiedzieć czy jest to cecha raków ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawostka: niestety nie :( Mam kilka koleżanek z tego znaku i jak patrzę co czasami wyrabiaja to szkoda mi facetów... Nie można chyba powiedzieć że rak jest synonimem wierności ;) albo czegokolwiek innego -ludzie są różni i tłumaczenie wszystkiego oraz zasłanianie się predyspozycjami wynikającymi z obecności Słońca w danym zodiaku jest śmieszne!! Owszem można dostrzec pewne podobieństwa u osób z tego samego znaku, ale to tylko szkic, to czy pociągniemy po nim gruba kreską zależy tylko od nas... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninotshkaa
Hejka wszystkim! Ja tez tu rzadko zagladam.. sesja sie zbliza wielkimi krokami :) ----->Leela witaj ! nie jestem juz sama z 15 lipca :) ----> Ciekawostka... nie mozna przypisywac konkretnej cechy wszytkim ludziom spod jednego znaku! to nielogiczne. opis znaku to sa przypuszczalne cechy, ktore moga wystapic z duzym prawdopodobienstwem u osobnikow spod danego znaku,ale wcale nie musza. co ztego ze wszystkie raczyce z tego forum powiedzialayby ze nie zdradzily, gdy ty trafisz w zyciu na raczyce ktora jednak zdradza? poza tym powinienes wiedziec ze na obraz konkretnej soboy sklada sie caly horoskop a nie tylko moment pobytu Slonca na niebosklonie (dla niewtajemniczonych - tak sie okresla znak zodiaku wlasnie) ja juz mam to za soba (mimo faktu ze brzydze sie zdrada) uwazam to za najglupsza rzecz jaka w zyciu zrobilam i najwieksza krzywde jak wyrzadzilam mojemu byczkowi. ale gdy spojrze z daleka to wyszlo mi to na dobre- nasz zwiazek sie scementowal (ja sie przyznalam oczywiscie, bo nie moge wyjsc za kogos z klamstwem w sercu). i to scementowal sie tak ze nie obchodza mnie zupelnie inni faceci i co najwazniejsze zaufanie miedzy nami wzroslo!!! jestesmy szczesliwsi niz kiedys. po prostu mam wrazenie ze jedna z najgorszych rzeczy jakamogla sei zdazryc, to juz za nami. wiec teraz moze byc tylko lepiek :) szczegoly tego faktu zachowuje dla siebie - ale powiem tak:bylam wtedy sama i w duzej depresji( moj mis nie mogl byc przy mnie a ja niestety potrzebowalam meskiego ramienia i wszystko sie za szybko i w zlym kierunku potoczylo) nawet nie wiecie ile mnie kosztowalo to wyznanie... wie o tym tylko 5 osob..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony frendzelek, Ninotshkaa macie racje, ale czy to oznacza, że nie możemy powiedzieć, że np raczki kochają dom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzieć można wszystko ;) , ale jaki sens ma generalizowanie?? Ciekawostka, a przepraszam, bo nie pamiętam czy pisałeś - jaki Ty masz zanak zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninotshkaa
Ciekawostka.. ale Tobie ewidetnie chodzilo o kwestie zdrady u raczyc a nie to czy kochaja dom bo dom kochaja :) nawet jak im sie wydaje ze tak nie jest. chcialam uciec daleko na studia i nie wyszlo:P musialam znalezc studia blizej domu, ze moja rodzinka moze mnie odwiedzac, bo bym uschnela wolalam rzucic studia i znosic nieprzyjemnosci w domu, niz byc od nich daleko albo wycieczka do Grecji... heh jakse przypomne. nie moglam zadzwonic bo mi glos wiazl w gardle (a bylam z siostra i chlopakiem). a jak mama przypadkiem zadzwonila na komorke (odruchowo wstukala moj nr) i odebral moj chlopak, ja bylam w toalecie. i jak przyszlam bylo po rozmowie to sie rozryczalam ze mnie nie bylo. a jak wrocilam do domu to bylam najszczesliwsza na swiecie!! mimo faktu ze w Grecji bylo zajebiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninotshkaa troche dziwnie do tego podchodzisz. Mówią, że jest to wierny znak mówią też, że jest to znak który bardzo lubi dom więc Ty musisz się zdecydować czy możemy powiedzieć, że rak lubi ... ( coś tam ) czy jest taki... czy nie. Zielony Frendzelek powiedziała krótko, że nie i tak się trzyma a Ty Ninotshkaa jesteś jakby mała konkretna. Zielony Fendzelek więc póki co uważasz dom rodziców nadal za swój dom ? Pozwól, że narazie nie powiem jaki mam znak, chce zobaczyc jak będziemy ze sobą rozmawiać Lew z Rakiem. Hehe nie no żartowałem z tym lwem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:-)i nowego raczka:-D ciekawostka-oj kochany,daj mi zyc z ta niby zdrada,co to za zdrada calus w usta?????seks to tak, to sie zgadzam ,ze zdrada,ale nie buzi buzi,jakby tak wszyscy zdradzali jak ja:-)to swiat by byl piekny:-p powiadasz,ze twoja obecna girl ciebie zdradzila,ale na to wyglada,ze jej wybaczyles????wiec wszycho ok:-)a ja kiedys powiem o moim buziaku,ale jeszcze nie teraz:-) Marszalek Rak-17.07.1951 General Rak-27.06.1954 Pulkownik-12.07.1956 Podpulkownik-raczek_999-26.06.1957 Major-Bzik-20.07.1967 Kapitan-magge-04.07.1968 Porucznik-Dora-16.07.1969 Podporucznik-litosci...-18.07.1969 St. chorazy sztabowy-skarbnik-glos-13.07.1970 patryska-23.06.?? malaczarna-24.06.?? Myszaczek-25.06.1978 Nefrette0-26.06.1982 Kobitka100-26.06.?? ciekawskie jojo-27.06.1982 zielony frendzelek-28.06.1980 mathilde-29.06.1983 bardzo smutny raczek-30.06.1983 Kropek-raczek sekretarz-01.07.1985 nati83-02.07.1983 anciorek-02.07.1981 Laulaudi-05.07.1984 magja80-06.07.1980 Raczkowa-07.07.1978 Piotrek-12.07.1982 czarna inez-12.07.?? miralka-raczek podroznik-12.07.1985 andzia3-13.07.?? martia-13.07.1971 Agul-14.07.1981 raczatko-14.07.1978 ninotshkaa-15.07.1982 Leela-15.07.1979 melc-16.07.1984 enigmaa-16.07.1972 misiu-17.07.1979 olenstwo17-19.07.?? Utkana Marzeniami-19.07.1978 bawelna-19.07.1978 mallina-19.07.1980 szadiks-raczek gitarzysta-21.07.1984 czarny tulipan-21.07.?? Ala zero-21.07.1977 anaiss-21.07.1976 ona z K-22.07.1982 kleszczolap-22.07.1987 nefretteO-nie dziwie sie tobie ze masz dosyc kompa,oczy to chyba tobie odpadaja:-(dzieki za wsparcie zielony frendzelek-tez dziekuje za wsparcie:-)akurat Niech moc bedzie z toba to na topie:-) Ala zero-ah te gotowanie,cos tam sobie zrobie,beztalenice to az takie ze mnie nie jest,ale latwo mi sie wszytko przypala:-( a co do mojej pracy,to jeszcze jutro mam kolejna rozmowe z pania menadzer:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dom mam tylko jeden 400 km od miejsca w którym mieszkam... Prawdziwy Dom, do którego z radością wracam - dla mnie to pojęcie jest związane z ludźmi a nie z budynkami... Ps. Rozumiem, Ciekawostka, że jesteś \"jakimś bliźniakiem\" skoro nie chcesz sie ujawnić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Was nie ma... Hop hop jest tu kto??? Zrobiłam sobie przerwę w pracy - ale widzę, że tylko ja :( Szkoda, bo w związku z pogodą, ilością roboty i jakimś takim marazmem wpadłam w dołek i liczyłam że ktos mnie wyciągnie z niego. No nic trudno zrobię sobie herbatkę i wracam do akt :( papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,wpadlam na chwile:-) mnie wyciagajcie z dolka!!!!!!!! juz w sobote drodzy panstwo pierwszy egzamin:-( zielony frendzelku-chyba wolalabym akta niz egzaminy:-) ciekawostka...-to blizniak na bank:-p:-p pozdro ciekawostka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninotshkaa
Ciekawostka... nie bardzo rozumiem co miales na mysli piszac "malo konkretna" i nie rozumiem dlaczego mialabym sie zdecydowac. wszystko co pisze pisze o sobie. moze faktycznie zle uzylam zwrotu "bo dom kochaja ". pisalam tylko i wylacznie o sobie a poza tym uwazam ze kwestii wiernosci nie mozna tak bardzo uogolniac, jak np przywiazania do domu rodzinnego. tak uwazam. a jesli jednak cchesz to zbadac to przepytaj wszystkie raczyce na topiku czy zdradzaja, uwazam ze wiekszosc powie ze nie, a te ktore to zrobily (jak ja) powiedza nigdy wiecej i ze to bylo totalna porazka. ale wtierdze ze bedzie bardzo maly odsetek tych ktore to robia np nagminnie. bo jak widzisz po jednorazowym wybruku mozna zyc dalej i tworzyc szczesliwy zwiazek. jestem potwierdzeniem tych slow wlasciwie to zastanawiam sie czego szukasz. musiales zostac pozradnie zraniony.ale nikt ci gwarancji nie da ze laska spod raka to ta wymarzona. bo moze cie zabije swoim placzliwym usposobieniem. patrzyles na inne cechy raka? odkryj sie troche tak wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninotshka-no wlasnie ciekawostka to tylko krytykuje,a sam sie nie odkrywa,co to za pomysl ze tylko raki nie zdradzaja ze jednym z wiernych znakow zodiaku,dla mnie to glupota!!kazdy znak zdradza jak mu sie rzewnie podoba(kurcze tak to sie pisze???)ja buzke dalam i juz najazd ze zdrajczyni,oj ci mezczyzni:-) Ciekawostka...-zaginal:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani {kwiatek] Melc: Trzymam kciuki :) Co do dołow i dołków... Mnie nie pobijecie.. Wyszłam wczoraj z pracy po 20 skonana i chciałam jak najszybciej dostać się do siebie, więc podbiegłam do autobusu. Wyobraźcie sobie że obcas utknął mi w dziurze pomiędzy krawężnikiem a płytką chodnikową, a że miałam szpilki... Efekt: prawa noga skręcona w kostce, lewa przestawiona w śródstopiu {beksa] . Szczęście w nieszczęściu - nadal chodzę ale piekielnie boli :( no to skoro poprawiłam Wam humor wracam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
wszystkim raczkom :) ..mELC... kciuki będę trzymać :) i nic się nie martw, napewno wszyctko będzie OK! :) .... ZIELONY FRęDZELKU ... strasznie mi przykro z powodu Twojej nóżki :) a co z obcasikiem :P żyje:P kostki śródstopia są drobniutkie i bolą :( 😭 ale nogi mają to do siebie:)że odrastają szybko :) 😘 miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bolą, bolą bo ja dzisiaj też w szpilkach :) , ale skoro mogę chodzić to chyba nic takiego się nie stało - z dużej chmury mały deszcz ;) Ps. Buty calutkie - aż się dziwie, że obcasy wytzymały ;) dzięki za dobre słowo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma ,a szkoda:-( wszystkie raczki zapracowane:-) moj egzamin z niemca poszedl spoko:-)troche sie martwie o wypracowanie ,na poczatku bylam z niego zadowolona ale teraz to nie wiem:-( zdane to jest napewno-ale wiadomo ambicje wieksze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam - było dzisiaj ciepło to raczki się rozpełzły. Jutro poniedziałek i każdy ma doła bo trzeba iść do roboty:(. Zoelony frendzelek nie biegaj codziennie w szpilkach bo sobie nie nóżki a kregosłup rozwalisz. A ciekawostka zniknęła chyba ją wystraszyłyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo :) Gdzie Wy wszyscy wybyliście? Bo topik pada :( Melc - nadal trzymam kciuki 🌼 Martia - dzięki za radę, ale u mnie to jest na opak ;) tyle lat chodzę w szpilkach, że płaski obcas to katastrofa dla moich kręgów :( natomiast szpileczki są niczymobuwie ortopedyczne ;) miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninotshkaa
a ja chora jestem od piatku ..buuu i to nie wiadomo co wlasciwie. ciezkie przeziebienie. moj byczek przyniosl to chyba z pracy bo u nich epidemia. bueee.. ale pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
witam :) kochane raczki :) jak wam minęła niedzielka ?) szkoda ,że nie było słoneczka,tylko duszno :( właśnie teraz jestem w pracy i pije sobie kawkę :) czy ktoś się przyłączy? może wodę mineralną niegazowaną ? zapraszam :) 7... ( )... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zrobiłam sobie przerwę na kawę :) Uwielbiam kawę i pijam ją w dość dużych ilościach. Teraz delektuję sie espresso ze szczypta cynamonu :) a obok stoi szklaneczka niegazowanej Nałęczowianki - na przepłukanie kubeczków smakowych. Ps. U mnie w weekend było Słonko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co raczki
gdzie wszystkie uciekłyście????????????????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×