Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

una mujer bonita

WSZYSTKIE RACZKI NA TEJ ziemilaczmy sie

Polecane posty

Cześć Kochani :) witam Was wypoczęta, opalona jednym słowem pourlopowa :) Wypoczęłam wyśmienicie teraz niestety trzeba wrócić do szarego zycia :( - ale że z natury jestem optymistką jestem pewna że będzie ok! pozdrawiam raczki młode i starsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
witam Cię serdecznie ..frendzelku..:)😘 ja niestety jestem dalej w domku :( i coś mi nawet nie wychodzi z tym urlopkiem tygodniowym :(... jestem już zmęczona i chciała bym sobie gdzieś poleżeć tak na leżaczku i nic nie myśleć ,i nic nie robić :P . uf ale to mi chyba nie dane cieszę się ,że jesteś zadowolona z wczasów i opisz coś więcej o urlopku :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raki a Wy co
zeżarł Was ktoś w zupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mircia
ja tez raczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mircia
No my takie zezarte !!!Raczki !!26.06.64:piszcie !!!!!jestem z wami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mircia
z Bielska-Bialej ,pieknie tu jest wszystkim Raczkom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA*-*
witam wszystkie Raczki 😘🖐️ żyjemy ! tylko zimno się robi i każdy szuka ,gdzieby tu sie zagrzebać nie pisałam dużo ale zaglądałam .Mimo,że nie miałam planów wyjazdowych . właśnie zaraz po ostatnim wpisie wyjechałam na 10 dni do Hiszpani :P ale było super :D. tylko czemu tak krótko ? teraz wróciłam do rzeczywistości i nie moge usiedzieć na miejscu :P Wrzesiń tak się ładnie zaczął,że żal rozstawać się z latem :( pozdrawiam serdecznie wszystkie frendzelki" :P i do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) oto ja :) Miło Cie czytać!! Ta Twoja Hiszpania to swietne zakończenie lata. Ja musze sie pochwalić iz wreszcie po kilku latach zdecydowałam ruszyć gdzieś odpoczać :classic_cool: i za kilka dni lecę do Tunezji :) Juz nie mogę się doczekac by spiec się na raczka ;) do napisania 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
🖐️ RACZKI zielony frendzelek się spieka i będzie zjedzony przez tambylców :P pozdrawiam jesiennie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello
tez jestem raczkiem ur.3lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luka Raczek
Ja jestem z 23.061986r jestem samotny i tak sie zastanawiam czy raczek chlopak i dziewczyna moga byc ze soba??Czy to moze byc wymarzony zwiazek.Poznalem taka dziewczyne i tez jest raczkiem i ma prawie takie same cechy co ja i czy to nie jest zle ze ma takie same cechy jak ja;/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez raczek
melduje sie 12.07.83 Marta. Zyje troche w swiecie basni i wciaz marze o niezwyklych sytuacjach :-) jestem lojalna, szczera do bolu, nieco skryta i po prostu inna niz inni.... Co by tu jeszcze bylam w zwiazku z innym raczkiem 23.07.79 ale nie wyszlo. Wierze we wrozby i stawiam czasem tarota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RACZEKKKKK
Sa jeszcze jakies raczki na forum?? 21.07.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksus
odswiezam topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaCzEk lipcowy
witam wszystkie raczki on-line🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastikowy klosz
dołączam do Was- 23.06.88 Dzień Ojca :P a opisy zadziwiająco w 90% opisują także mnie, nie sądziłam, że ludzie spod tego samego znaku mogą mieć tak wiele wspólnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mirci
Mircia jak to miło było zobaczyć Twoją datę urodzenia :) Ja jestem 26.06.65 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×