Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

una mujer bonita

WSZYSTKIE RACZKI NA TEJ ziemilaczmy sie

Polecane posty

Gość ciekawskie jojo
witajcie!!wpisąłam sie na 1 stronie tego forum i widze ze sie rozrosło:) prosze mnie dodac do tabelki- 27.o6.1982 r:) dziekuje i pozdrawiam wszystkie raki!! fenomenalne raki:) jak bede miałą wiecej czasu to napisze troszke wiecej:)miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawostka...
Hmmm cos te raczki nie chcą nic mówić na temat zdrad. Chyba cos pod tym się kryje. Do Melc - pocałunek to zdrada. Powiedziałaś twojemu facetowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawostka...>>>>>w takie intymne sprawy typu czy powiedzialam czy nie to wole sie z toba nie zaglebiac,wybacz ale to juz moja sprawa:-p witam raczki-ja musze zaraz znikac,bo za piec dni pierwszy egzamin:-( i duzo mam nauki,niestety nie tylko na jeden przedmiot ale na wszystkie bo egzaminy sa jeden po drugim:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPEK SEKRETARZU GDZIE JESTES??????????????????? chulipa,sama musze wpisywac:-) Marszalek Rak-17.07.1951 General Rak-27.06.1954 Pulkownik-12.07.1956 Podpulkownik-raczek_999-26.06.1957 Major-Bzik-20.07.1967 Kapitan-magge-04.07.1968 Porucznik-Dora-16.07.1969 Podporucznik-litosci...-18.07.1969 St. chorazy sztabowy-skarbnik-glos-13.07.1970 patryska-23.06.?? malaczarna-24.06.?? Myszaczek-25.06.1978 Nefrette0-26.06.1982 Kobitka100-26.06.?? ciekawskie jojo-27.06.1982 zielony frendzelek-28.06.1980 mathilde-29.06.1983 bardzo smutny raczek-30.06.1983 Kropek-raczek sekretarz-01.07.1985 nati83-02.07.1983 anciorek-02.07.1981 Laulaudi-05.07.1984 magja80-06.07.1980 Raczkowa-07.07.1978 kalendarzyk poprawiony:-) ciekawostka-lepiej ty sie odkryj kim jestes????????????? Piotrek-12.07.1982 czarna inez-12.07.?? miralka-raczek podroznik-12.07.1985 andzia3-13.07.?? martia-13.07.1971 Agul-14.07.1981 raczatko-14.07.1978 ninotshkaa-15.07.1982 melc-16.07.1984 enigmaa-16.07.1972 misiu-17.07.1979 olenstwo17-19.07.?? Utkana Marzeniami-19.07.1978 bawelna-19.07.1978 mallina-19.07.1980 szadiks-raczek gitarzysta-21.07.1984 czarny tulipan-21.07.?? Ala zero-21.07.1977 anaiss-21.07.1976 ona z K-22.07.1982 kleszczolap-22.07.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam raki i raczki :) Hmm... patrząc na kalendarzyk stwierdzam ze jesteśmy już sporą kolonia raków ;) Padło gdzieś tam wyżej pytanie o gusta muzyczne, otóż u mnie to jest tak że słuch jest jednym z bardziej rozwiniętych zmysłów. Dźwięki działają na mnie w sposób niezwykły - muzyka koi, relaksuje ale i dodaje animuszu, towarzyszy mi nieustannie. Mam około 150 płyt i cały czas notes pełen tytułów którch jeszcze brakuje :( Idolem przez długie lata był B.Adams ale od najmłodszych lat podstawówki słuchałam, the doors, Nirvana, Metallica, Sting. teraz po całym dniu w Kancelarii wole jakiś fajny jazz albo bluesa -gdy wpadnę w dołek. Co do zdrady - nie toleruję u innych i sama nie praktykuję :D mam zasadę że gdy czuję że \"coś się święci\" kończę jedno by wejść w drugie - nawet gdy to \"drugie\" to tylko epizod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam raki i raczki :) Hmm... patrząc na kalendarzyk stwierdzam ze jesteśmy już sporą kolonia raków ;) Padło gdzieś tam wyżej pytanie o gusta muzyczne, otóż u mnie to jest tak że słuch jest jednym z bardziej rozwiniętych zmysłów. Dźwięki działają na mnie w sposób niezwykły - muzyka koi, relaksuje ale i dodaje animuszu, towarzyszy mi nieustannie. Mam około 150 płyt i cały czas notes pełen tytułów którch jeszcze brakuje :( Idolem przez długie lata był B.Adams ale od najmłodszych lat podstawówki słuchałam, the doors, Nirvana, Metallica, Sting. teraz po całym dniu w Kancelarii wole jakiś fajny jazz albo bluesa -gdy wpadnę w dołek. Co do zdrady - nie toleruję u innych i sama nie praktykuję :D mam zasadę że gdy czuję że \"coś się święci\" kończę jedno by wejść w drugie - nawet gdy to \"drugie\" to tylko epizod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawostka...
Melc to ja ci powiem tak - nie powiedziałaś jemu. Z moich obserwacji raczki świetnie kłamią nawet tutaj mamy piekny przykład - Melc całowała się z kimś innym jej facet o tym nie wie i się nie dowie, bynajmniej nie od niej. Wiem, że to wierny znak ( jeśli chodzi o płci pięknej ), ale jeśli mają coś do ukrycia to nikt tego nie wyciągnie, nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melc no i spoko oby fajnie bylo:)) ciekawostka a co ty taka czepialska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskie jojo
ja tez całowałam sie z innym i moj nic nie wie ale jestem usprawiedliwiona:)to było na poczatku zwiazku a moj luby tak okrutnie mnie olewał i ignorował...ze sie doczekał:) hhee to tyle jak na razie ode mnie:)pozdrawiam raki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawostka...-po pierwsze napisalam ,ze pocalunek byl krotki i nawet nie namietny ,taki na pozegnanie,moglam na drugi dzien tez sie lizac,i jakos powiedzialam nie i wycofalam sie ze znajomosci,i powiem tobie madralo ciekawostko ze na takie buzi to kazdego stac,czy to rak czy nie!!! i co teraz powiesz????? odkryj sie lepiej,bardzo mnie ciekawi czemu to tak interesuja ciebie zdrady??? a moze sama-sam zdradiles/as i szukasz usprawidliwienia:-) i jeszcze jedno,ja tego nie zaluje i nie uznaje jako zdrade:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
.. MARTIA .. :) tak masz rację z bliżniakiem mozna sie dogadać ,tylko czasami trzeba sie wycofać nawet jak się ma rację :P .. MELC ... :) czy warto sie sprzeczać z.... ciekawostką ..... ? po co się tak ekscytujesz? przecież nie musisz sie tłumaczyć , ta dyskusja tylko zle swiadczy o tchórzostwie :P /mam na myśli ciekawostkę / Nie powinno sie krytykować kogoś kogo się nie zna ,a tym bardziej zza woalki ....... pozdrawiam i życzę więcej wyrozumiałości dla 😘 kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostka...
Melc nie mówiłas wcześniej, że to było takie na " pożegnanie ". Uważam że to bardzo złe i w pewnym sensie go zdradziłaś, ale ... za to Ciekawskie Jojo... właśnie o tym mówiłem, że pani rak jesli ma jakiś sekret to nikt tego z niej nie wyciągnie, nikt. Powiedz mi Ciekawskie Jojo czy On coś podejrzewał / domyslał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Oto ja-ah,nie znosze jak mi ktos cos zarzuca,oczywiscie to nie do ciebie tylko do naszej Ciekawostki... Ciekawostka...-lubie jak mnie ktos intryguje,ale nie znosze jak ktos mnie wnerwia:-)bez obrazy,wysztko bys chcial wiedziec!!!ponawiam pytanie??? Who are you??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawostka...
No właśnie wszystko bym chciał wiedzieć, ale pani rak wszystkiego nie powie ;) Idę spać miłych snów życze. Aha i jeszcze jedna - nie denerwuj się tak, bo wtedy wiem, że kłamiesz. :D Who am I ? hmmm Who are you ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kłóćcie się - słoneczko nam œwieci...ale zimno. Wiadomo raczyce sš bardzo tajemnicze i pocišgajšce dla płci b. brzydkiej i skradnięcie buzi buzi to nic takiego. :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie mysle ze przy wlasciwym podejsciu i z pani rak i pana raka da sie wyciagnac te tajemnice. wiem tylko ze sama jestem szczera i tego samego oczekuje od innych, poprostu z rakiem oplaca sie byc szczerym mowiliscie o znakach zodiaku nam przyjaznych i o muzyce i o czym jeszcze ale ja za len jestem zeby czytac:) ja nie mam niestety sluchu muzycznego ale slucham w zaleznosci od nastoju ostatnio tylko radio:) nie dziala sprzet:) ale lubie matal:) i jazz Z blizniakiem bylo super-zawsze bylo o czaym gadac ale jak sie wkural to trzeba bylo zwijac szczypce i zmykac na troche:) z ryba sie kumpluje od 22 lat z rakami to roznie jedne zwiały inne nie z baranem sie dogaduje i zartuje do rana z panna strzelcem i koziorozcem tez nie jest zle ale ze skorponem nigdy nie powiemy sobie o co nam tak naprawde chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawostka-i tak sie juz wygadales ,ze jestes facetem:-p,nie denerwuje sie CIEKAWOSTKO:-p ,piszesz jakbys mnie znal:-p,tylko chyba daleko tobie do tego:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece do domu,sie uczyc niby:-( ale chyba wpadne wieczorkiem,moze cos interesujacego dowiem sie na temat ciekawoski:-p u mnie sloneczko swieci:-D pozdro dla rakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawostka...
Melc PROSZĘ MI WSKAZAĆ GDZIE I KIEDY UKRYWAŁEM FAKT, ŻE JESTEM FACETEM ??? Zresztą co to ma do tej dyskusji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawostka...-chyba wszystkie swoje posty przeleciales zeby sprawdzic czy ukazales sie gdzies jako facet,wiec tez moglam sobie to sprawdzic:-p Pozdrawiam ciebie Ciekawosc pierwszy stopien do piekla:-p :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawostka...
Otóż nie, BO NIE UKRYWAŁEM TEGO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawostka: 5:02 ??? Ty to masz zdrowie o tak barbarzyńskiej porze siedzieć przed kompem. Wszystkie grzeczne raczki wtedy śpią - nie psuj statystyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawostka...
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawostka...-nudzi sie chyba w domku w nocy,albo rozmysla czy jego panienka go zdradzila :-p ide jutro na interview:-)poszukuje part-time pracy ,wiec trzymac kciuk za mnie:-) zreszta kto bedzie trzymal skoro nikt tutaj nie wpada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ja wpadam, wprawdzie zadko ale wpadam...czas mi nie pozwala to raz a po drugie troche odpoczynku od monitora dobrze zrobi moim oczom...pracuje po 6 godzin dziennie przed kompem wiec potem juz mam dosc.... melc...oczywiscie bede trzymala mocno kciuki i mam nadzieje ze uda Ci sie:) ciekawostka...wow...masz zdrowie o tej porze przed kompem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu zaglądam i to codziennie :) ale nie za kazdym razem się wpisuję czasami tylko Was czytam :-P . Pracuję od 9.00 do tzw. upadłego no i przed komputerem przez większość czasu tak więc mam na was oko ;) melc - niech moc będzie z Tobą 🌼 raczki a jak u Was z gotowaniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gotowaniem??? nawet wode na cherbate potrafie przypalic a jak nie wode to czajnik z gwizdkiem:) jeden 2x nie lubie i sie nie ucze a pierogi kupuje w sklepie po 9.90 za kilogram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawostka...
Melc znowu się pomyliłaś moja obecna dziewczyna mnie zdradziła ( więc wiem o tym ), ale nie jest rakiem :P Aha jeszcze dodam, że Ty też zdradziłaś swojego faceta. Słyszałem, że jesteście wierne dlatego sie pytałem/pytam czy któraś zdradziła. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierność jest dla mnie podstawa w związku. Funkcjonuję według prostch zasad: zaufanie, uczciwość a z tym nierozerwalnie związana jest wierność. Nie wiem czy to cecha raków ale dla mnie powinno dotyczyć to wszytskich znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Raczki :D pozwolicie ze dolacze moje urodziny 15.07.1979 pozdrawiam goraco i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×