Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monikkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

grzybica ukladu pokarmowego

Polecane posty

Gość gość
proponuję sobie poczytać o grzybicy i jej leceniu na stronie leczpaznokcie.pl Mają fajnego eksperta, który podpowiada co zrobić i do kogo się zgłosić w przypadku grzybicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera222
Witam wszystkich. Właśnie stworzyłam grupę na FB dotyczącą zdrowego odżywiania, sportu i motywacji. Grupa póki co jest pusta, ale zachęcam do zaglądania, zapisywania się i komentowania, jak i również tworzenie własnych postów. Chciałabym aby na grupie znalazły się porady co do zdrowego odżywia, przepisy, porady. Wspólnie możemy się motywować i wspierać. Tematyka może zostać poszerzona o cokolwiek co was inspiruje lub w danym momencie przygnębia. Warto również byłoby poruszyć tematykę problemów zdrowotnych spowodowanych złym odżywianiem lub nieodpowiednim trybem życia. Nie moge zostawic linka, ponieważ jest traktowany jako spam. Nazwa grupy to: Sport, zdrowe odżywianie, motywacja Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na stronie leczpaznokcie i trochę poczytałam o rodzajach grzybicy i jej leczeniu. Pytałam nawet eksperta co sądzi o moim przypadku. Wygląda na to, że trzeba będzie powtórzyć badania i iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsza jest trafna diagnoza i odpowiednie leki. Jeśli się dostosuje terapię do pacjenta i poda odpowiednią ilość pulsów w leczeniu doustnym problem zostaje rozwiązany. Potem mamy juz tylko działania profilaktyczne i zdrową dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbd
Jest tutaj ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×