Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monikkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

grzybica ukladu pokarmowego

Polecane posty

Gość gość
Ale Bogusłąw nie wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odu.pl/2qgg sexowne lesbijki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napinaj się tak, bo ci żyłka pierdząca pęknie, adwokatko od siedmiu boleści, mojego idola i guru Bogusława ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da radę Frikki jeśli barszcz jest dobry :) Robię najpierw kwas z buraka. Potem trzeba gotować jakąś kość z warzywami i pikantnymi przyprawami(rosół). No i trzeba to połączyć 2 :1 i podgrzać by było ciepłe. Łączyć kwas z rosołem i podgrzewać bezpośrednio przed spożyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można pić wodę utlenioną z apteki, i w jakich proporcjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można pić, jednak jak zdecydujesz się na picie długoterminowe, to w międzyczasie postaraj się o taką do celów spożywczych. Pogrzeb na: woda utleniona do spożycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy przy grzybic ymozna brac tabletki drazowane? Mam podwyzszona tarczyce lekarz przepisal mi euthyrox. Ale przeczytalam ze supementacja cynku i selenu moze pomoc. Kupilam witaminy z cynkiem i selenem i tsh spadlo. tylko sie zastanawiam czy tabletki drazowane mozna zazywac przty candidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynk i selen działają też przeciwgrzybiczne. Jeśli gdy dawkujesz nie masz negatywnych symptomów, to jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi Bogusłaiwe
Bogusławie kochany - mam pytanie, zadawałam to pytanie nawet w grupach o takiej tematyce, ale jakoś nikt nie potrafi mi odpowiedzieć, więc przyszłam po pomoc do Ciebie. Pytanie brzmi tak "Probiotyki, prebiotyki, synbiotyki - czym różnią się od sobie, kiedy które stosować ? Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję" Potrzebuję taka łopatologiczna odpowiedz dla laika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ja też Cię kocham. Korzystna flora czyli korzystne bakterie i korzystne grzyby, to probiotyki. Żeby to się mogło namnażać co jest korzystne dla organizmu, to musi być równocześnie odpowiednia pożywka i ona ma nazwę prebiotyk. Podawany razem probiotyk z prebiotykiem nazywają synbiotykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogusławie czy słyszałeś o kwasach Bołotowa? Jeśli tak, to co o nich sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy ich Papaja nie robiłem ale Bołotow jest wiarygodny :) ...i jego receptury :) Kup sobie czarny ryż dla testu i jak się sprawdzi , to wciągaj w rotacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niedługo Papaja będzie znów pokrzywa :) W tym roku zrywam młodą trzcinę i spróbuję jako szparagi a nawet konfitury . Doczytałem kiedyś, że ma do 8% mikroelementów. W Twoich klimatach też chyba rośnie ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogusław rośnie i pokrzywa, hahaha zwariowałam na punkcie enzymów bołotowskich. Zaraz będę pic enzym z glistnika, podobno leczy ze stanów zapalnych układ pokarmowy, i inne takie... https://www.youtube.com/watch?v=JE2L957Mhu0 w identyczny sposób robi się enzymy z innych roślin, często trujących, ale w ten sposób przyrządzonych trucizna gdzieś ulatuje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusław_58
Problemem leków jest ich jedna wada : nie są jedzeniem. Poza lekami potrzebujemy pożywienia. Często się okazuje, że nawet po dojściu do zdrowia potrzebujemy selektywnego odżywiania, by te zdrowie utrzymać na dobrym poziomie(z różnych powodów). Dlatego dałem Papaja namiar na ryż czarny - dla chętnych oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogusławice W acajac do tabletek z drozdzami. Znalazłam preparat bio selen plus cynk ale zawiera drożdże. I zastanawiał się czy mogę brać przy candidzie.zależy mi na jednoczesnym suplementowaniu w jednym preparacie cynku i selenu żeby nie brać kilku bo biorę tez wit d.bmoze znasz jakiś inny preparat? Dieta niestety nie udaje mi się uzupełnić dlatego potrzebuje supli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, że Twój lek zawiera drożdże ale już zabite. Jest więc wszystko w porządku. Są też probiotyki w tabletkach zawierające żywe drożdże mające za zadanie zwalczać candidę. Tutaj też jest wszystko w porządku :), bo to wyselekcjonowane gatunki korzystne dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Nawet sobie nie zdajemy sprawy jak bardzo nasze organizmy są w dzisiejszych czasach zanieczyszczone różnorakimi pleśniami, grzybami itp. Mi zrobiono badanie jakiś czas temu metodą Volla i wyszło co tam w środku siedzi ;P Mam teraz robioną terapię w domu stymulatorem ze stronki www.140longlife.eu/brt-stymulator-homeostazy . Bardzo przyjemne urządzenie, małe, ale chyba z milion funkcji. Usuwa wirusy, neutralizuje drgania w organizmie, a nawet zwalcza komórki rakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareeew
Polecono mi niedawno BRT Stymulator Homeostazy do domowej terapii, zwłaszcza do usuwania bakterii i wirusów z organizmu. Stosuję i nie narzekam. Zdrowie jest coraz silniejsze, a w moim wieku to super ważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogusławie, mam pytanie: Czy przy kamieniach żółciowych można zjeść rybkę nad morzem ? Np : Dorsza? Chodzi mi o taką, którą smażą w panierce w głębokim oleju. Ktoś mi kiedyś powiedział, że panierka mam za zadanie zatrzymywać cały tłuszcz stąd pytanie czy faktycznie nie przechodzi on do rybki ? Jeżeli całą panierkę w której jest usmażona rybka się zdrapie to czy mięsko pod nią jest chude i czy można spokojnie i bez obaw zjeść? Czy mimo wszystko ten olej przechodzi na całą rybkę? I oczywiście pytanie związane z głównym tematem czy przy grzybicy taka rybka ze zdrapaną panierką byłaby dozwolona ? Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem polega na tym, że coś trzeba jeść i to kilka razy na dobę. Na Twoim miejscu bym przetestował małą porcję na początek. Jednak bez frytek a ewentualnie z jakąś zieleniną. Te kamienie biorą się z jakiejś przyczyny. Azjaci każde jedzenie uzdatniają jakimś sosem, by między innymi wątroba miała lekko i nie gromadziły się w niej kamienie. Zamiast więc solić potrawy na potęgę używają najczęściej słonego sosu sojowego, w którym moczą prawie każdy kęs. Sos sojowy to właściwie też jakby odmiana mikstur Bołotowa czy innych kiszonek. Zaopatrz się jakby co w taki sos i atakuj tę rybkę. Sam spożywam go tyle co Azjaci, czyli 1 l na miesiąc i nabywam tylko te gwarantowane japońskie. Przez Allegro w dużych butelkach jest znacznie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogusławie dziękuję za podpowiedzi co i jak. Ale czy orientujesz się może czy fizycznie ten tłuszcz faktycznie przechodzi ? Bo o to mi chodzi czy podczas procesu smażenia panierka zatrzymuje tłuszcz czy on jednak wchłania się do całego mięsa rybki ? No kamienie żółciowe - mam liczne i drobne a wytworzone po hemolizie przez zastój żółci. Np nie mogę sobie pozwolić na zjedzenie jajka gotowanego z zółtkiem - bo po kilku godz przychodzi taki atak tzn - kłuje strasznie na plecach na wysokości żołądka, sam żołądek również kłuje i zaczyna się zamykać jakby taki opasujący pierścień dookoła żołądka i pleców, czasami zdarzały się wymioty co tłumaczę ( nie wiem czy dobrze), że kamień drobny się ruszył i drażni trzustkę...stąd boję się jeść tłuste rzeczy i pytam czy taka rybka właśnie mogłaby przejść olejem czy panierka zatrzyma. Nie wiem też jakby mi żołądek zareagował na sos i czy też nie ruszyłoby kamieni. Miło by było gdyś swoją wiedzą odniósł się jeszcze do tego co napisałam , przeanalizował i napisał co myślisz. Dziękuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×