Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monikkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

grzybica ukladu pokarmowego

Polecane posty

Gość Fiutkowa
A kto Cię zarażił, czy fiutkowałaś sie z kilkoma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruciula
Myślę, że tutaj możesz zajrzeć - http://panaceum-waw.pl/oferta/grzybica-badanie-leczenie odnośnie leczenia. Nie jest do często choroba, więc najlepiej poradzić się specjalistów. Czy jest bardzo groźna też ciężko stwierdzić, bo może wpływać na to wiele czynników. Najlepiej się z kimś skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yoana jak sie upic to pustych kalori nawrzucac. Wywolalas wilka z lasu (Paskude) to lepiej tego nie robic bo jeszcze nam przy...bie! Ja tez sanepidu nie zamawialam ale jutro musze obleciec chatynke zeby rozplaszczyc sie na kanapie i zawolac - SWIETA! I dodac - dajta mi swiety (od swiat) spokoj! I piesy niech beda grzeczne bo jak nie to posprzedaje! Wojna byla o bliskosc! No tak! Kubus przyszedl za blisko do mamy mojej faworyty czyli do mnie! Ale w tym roku Kubus mi sie nie podoba!!!! W dwoch miejscach w kuchni zauwazylam ze znaczy swoj teren Jak nie przestanie to wywale go na jego podworko Ja tez za Saga tesknie... ale tak jak pisalam - przyjazn trzeba pielegnowac. Ustalily ze nie trzeba, musu nie ma... . Mania, nie marudz! Bez Paskudy sie nie da! A tak to moze i mnie wstyd ruszy. Plecy mnie tak strasznie bola. Na pewno jakbym troche zwalila to byloby lepiej! A ja mam kupny bigos Dobry bo Lucynka robi bardzo dobry! Zamowilam kilo szynki pokrojonej bo dzis nie mogli kroic, za swieza. W poniedzialek jade do roboty to jak nie zapomne to odbiore a jak zapomne to Jola ze sklepu mi przywiezie ... Zawsze wedliny tydzien wytrzymuja wiec i swieta opekam! B przed chwila dzwonil ... na wigilie do mnie sie wprasza. powiedzialam ze ok ale ja nie gotuje! W koncu nie do restauracji dzwonil.... Mam biala, kupie cos na obiad w pierwsze swieto... Tradycja to indyk. Troche goraco jak na piekarnik... Dzis bylo 39 jak wracalam z pracy, teraz jest 35! Moze d z i w k e z solarium, dodam groszek z marchewka i bedzie kurczakowa slatka ktora w upal zawsze smakuje! Maniu, ucz sie od mlodszej! Naszemu Dziecku powiedz ze wyjezdzasz, a tam gdzie nie dojedziesz mow ze z siostra i z Naszym Dzieckiem wspolnie robita . Megi, zawsze jest cos co pierwszy raz slyszymy. Mam malzenstwo weterynarzy ktorzy opiekuja sie moja faworyta a musisz wiedziec ze ona juz miala wyrok na zycie... I ten facet wet jest od ptaszkow, kilka ksiazek wydal... O tym malzenstwie weterynarzy to ja moge dlugo gadac... Bardzo przypadli mi do gustu bo poprzednia wetka tylko mnie kasowala a pol roku szukala mi kontaktu na leczenie metoda zdrowych komorek. Obecni od reki dali mi kontakt! Dobra juz nic nie mowie ale dziewczyny moga potwierdzic jak strasznie zakochana jestem w mojej psince ktora juz samochod kosztowala Nie, wcale jej nie zaluje! Wrecz jestem dumna ze nie uspilam jak miala 7 miesiecy! Bigos kazdy przyrzadza jaki chce a ze ja tlustego nie lubie to kupuje TYLKO chude mieso. Ot i cala tajemnica! . No wlasnie Optusiu, zaraz weselej sie zrobilo ze jedna zguba sie odnalazla He he, po co sie napracowac jak firma moze zaplacic Pochwalona bylam wczoraj, dzis poprawiono pochwalami. Jedna cala Pavlova . chcialam wstawic linka ale mi wywala.... . zostala uratowana i dzisiaj najpierw do mnie przyszli zeby ukroic porzadna porcje. Dopiero poszli dac tym co robili inwentaryzacje Nadzieja umiera ostatnia ..... Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo!!!!!! (mam nadzieje) . A HOME IS NOT A HOME WITHOUT A DOG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy mózg ma łatwiej z dostrojeniem się do częstotliwości niższej, wysyłanej przez zapper. Na tej zasadzie działają tajne bronie psychotroniczne: radziecki Dzięcioł i amerykański Haarp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość a Ty sie nie wp*****laja miedzy wódke a zakaske ze swoimi madrosciami,nie o tym jest teraz mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykasowali post z tymi militarnymi wynalazkami, więc przypomnę:) ich nazwy: radziecki Dzięcioł i amerykański Haarp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Korzyści zdrowotne relaksacji Według najnowszych badań neurofizjologów amerykańskich proces leczenia organizmu jest znacznie przyśpieszony, kiedy mózg znajduje się w określonym stanie. Pojawienie się rytmów mózgowych alfa i theta powoduje wyraźne obniżenie się poziomu hormonów stresowych. Występowanie wymienionych fal mózgowych w sposób znaczący podwyższa także sprawność immunologiczną organizmu. Dzięki świadomemu utrzymywaniu się w stanie alfa procesy zdrowotne zachodzą znacznie szybciej i sprawniej. Kilkanaście minut dziennie poświęconych relaksacji ma naukowo udowodniony bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Tak więc ogromnymi korzyściami płynącymi z praktykowania relaksacji jest osiągnięcie idealnego zdrowia, usunięcie problemów związanych z napięciem i stresem. Wiemy wszyscy jak ważne jest dla nas zdrowie. Relaksacja pozwala nam nie tylko radzić sobie z drobnymi przeziębieniami czy bólem głowy, ale również daje nam możliwość przezwyciężenia chorób – zwanych przez lekarzy – nieuleczalnymi. Relaksacja skutecznie przeciwdziała szkodliwym psychologicznym i fizjologicznym efektom funkcjonowania człowieka w świecie pełnym stresu i pogoni za sukcesem. Relaksacja daje nam chwilę wytchnienia. Jest to czas specjalnie dla nas, w którym możemy zagłębić się w siebie. Dać ciału, umysłowi i duszy siły do zmagania się z problemami dnia codziennego. Stosując odpowiednie techniki wyciszające możemy również osiągnąć tak dziś pożądany spokój wewnętrzny i harmonię. Jeżeli rozluźniamy się 2-3 razy dziennie to ciało ma czas żeby znaleźć swoją wewnętrzną równowagę i radość. Mamy wtedy więcej możliwości, aby dać sobie radę z problemami dnia codziennego powodującymi napięcie nerwowe. Afirmacje, bądź wyobrażenia stosowane podczas relaksacji powodują lepsze nastawienie do siebie, życia i ludzi. Daje nam to możliwość o wiele lepszego analizowania i rozwiązywania problemów oraz spojrzenia na nie z dystansu. Te wszystkie korzyści możemy uzyskać dzięki regularnej praktyce relaksacji. Podczas relaksacji ciało odpoczywa. Stan głębokiej relaksacji jest uzdrawiający dla całego organizmu. Zwalnia się metabolizm, słabnie napięcie mięśniowe, w zapisie EEG fal mózgu pojawia się rytm alfa, charakterystyczny dla głębokiej relaksacji. Relaksacja uaktywnia prawą półkulę mózgową, dzięki czemu zaczynamy być bardziej kreatywni, zapamiętujemy szybciej i więcej, poprawia się nasza koncentracja. Myślimy bardziej twórczo i pozytywnie. Podsumowując relaksacja: Przyspiesza proces leczenia, poprawia pracę systemu immunologicznego, usuwa negatywne skutki stresu, pozwala odnaleźć wewnętrzną równowagę, daje uczucie wyciszenia i spokoju, powoduje lepsze nastawienie do życia, poprawia wyniki w nauce, poprawia koncentrację i pamięć poprawia wyniki osiągane w sporcie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWYCIĘŻE
No ale tam jest tez przedstawione nocebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ciekawe papaja,dieta DDP miała mieć cudowne wręcz działanie ozdrowieńcze,a tu widzimy że nic z tego,piszesz,że ręce drętwieją,nerki szwankuja.Piszesz,że musisz ograniczyć białko,ze względu na nerki.A podstawą tej diety jest przecież białko.Coś przeczytasz nie sprawdzisz do końca i wychwalasz pod niebiosa wprowadzając ludzi w błąd.Pożniej okazuje się,że nie jest wcale tak różowo jak pisałaś.Zarzekałaś się,że sama dieta leczy że nic więcej nie trzeba,żadnych suplementów,żadnych.Jak widać jest inaczej,a póżniej się dziwisz że ktoś daje ci kąśliwe uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mósowo stosowac zappera nuczako ,J.Taratajcia i nanosrebro czy terapie Gersona!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamer Terazjajco i nanosrebro atakuje kolejny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mósowo stosowac zappera nuczako ,J.Taratajcia i nanosrebro czy terapie Gersona!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiesz ze jakis spamer atakuje topik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na urynoterapi i na leczeniu pijawkami tam tez jest ten wściekły spamer srebra i zappera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to napisz cos wiecej o sreberku słuchamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wal się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 14;43 ty się tak nie ciesz. Udało ci się z papają ale z nami tak łatwo nie będzie wypier stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham tego Bogusława
Bogusław życzę Ci 200 lat zycia w pełni zdrowia !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham tego Bogusława
Bogusławie czy mozesz polecić jakies dobry artykuł o zakwaszeniu oragnizmu, ale na jakims wiarygodnym portalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty o czym pitolisz kolo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×