Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Gość ahahhhhhhhhhhhhhh
to ja tez prosze o porade facet ze mna zerwal bo bylam nieznosna glupio sie zachowywalam hustawki nastrojow brak wlasnego zycia zylam cala dla niego nie mial oddechu traktowalam go jak mamusia on mnie kochal na maksa ja go tez ale powiedzial ze sie w nim wypalilo jak mam to zrobic zeby go odzyskac wiem ze musze zaczac myslec w inny sposob niz teraz teraz dzialalja emocje raz mysle o nim jak o psie i nie chce go widziec w nadziei ze mi to pomoze innym razem szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18nastko ruszaj w drogę i wypoczywaj, poznawaj ciekawych i fajnych ludzi, takich którzy Cię nie zawiodą👄 Darielko zgadzam się z Tobą ,odnośnie tych facetów :) ahah chyba dziś Cię nie wesprzę , bo znowu mam dziś do myślenia o facetach , bo znowu jeden dupek postawił się w złym świetle,niestety myślę o nich źle, jednocześnie jest we mnie nadzieja ,że są uczciwi, wierni, troskliwi mężczyźni, Duszyczko jak minął dzień? Nie wiem czy jeszcze będę mogła tu dziś wskoczyć, ale jutro wieczorem to na bank.❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Duszyczki! Darielka, dzięki za Twój przedprzedostatni post (ten skierowany do mnie). Widzę, że mina u Ciebie nietęga, więc wstaw sobie do wazonu parę 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pozostałe Duszyczki niech też sobie z tego trochę uszczkną ;) Pozdrawiam Was jak zwykle cieplutko! PS: Szykuje się kolejna chałtura w moim \"zawodzie\"... ale ciii, żeby nie zapeszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! :) Dziś wiele nie napiszę bo padam na twarz ze zmęczenia. Do jutra! Darielko co to za minki? :( Cari ❤️ Ę w takim razie....... ciiiiii....... :) Witaj nowa osóbko \" ahahhhhhhhhhhhhhh\" 🌼 Dobranoc wszystkim. 🖐️ Ps. 18-latko baw się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhhhhhhhhhhhhh
pomoze ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahhhhhhhhhhhhhh - hmmm - pomóc możesz sobie właściwie tylko sama. Z tego co piszesz - facet w pewnym momencie stwierdził, że dużej tego nie wytrzyma. Czy jesteś w stanie przekonać go o tym, że dopiero jego brak uświadomił ci jak jest naprawdę, co dla ciebie znaczy, co jesteś skłonna dla niego zrobić. Jeśli cię kochał naprawdę - myślę że się dogadacie - prawdziwa miłość nie umiera. Jeśli to było tylko zauroczenie - przed tobą długi okres rekonwalescencji i dochodzenia do siebie. Ale szanse na wyleczenie duszy są - najlepszym lekarstwem jest pono ten drugi - pomyśl czy ktoś ma szanse. A poza tym, przysłowie nieszczęścia chodzą parami jset prawdziwe, tylko że nikt nie mówi8 że para za parą :(. Myśłę że ostatnią parę udało mi się pokonać, ale żeby nie zapeszyć .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jest tu ktoś? Pewnie nie.... :o Jak tam Wasza \"pogoda ducha\"? Ach... żeby mieć w środku takie piękne słońce jakie dziś było w ciągu dnia na niebie! Doczekamy się takiego bezchmurnego stanu? Bo ja to nadal jednak chyba \"mam nadzieję\"... :D (No chyba że mam burzowe chmury to wtedy nic nie działa na mnie). Chmury są ale jakby rozrzedzone bo nie mam czasu na myślenie ale jak zacznę bardziej wnikliwie myśleć to chyba się zachmurzy. A jak tam u Was? :) Jaka prognoza pogody? :D Cari znów Ci macham. 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ \"ahahhhhhhhhhhhhhh\" jesteś jeszcze z nami? Pozdrawiam wszystkich. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas we wsi meteorologiczne lato w pełni. I tak już od dłuższego czasu, tylko że to tylko pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem tu! Niestety z tej pracy nici. W ciągu dnia umówiłam się na rozmowę w tej sprawie, a za parę godzin zadzwoniła dyrektorka, że odwołuje, bo już se kogoś wybrali... :/ Mówi się trudno i żyje się dalej. Mimo wszystko mam całkiem dobry humor, jutro się spotkam znowu z moim przyjacielem i obeżrę się pysznymi działkowymi jabłkami. Polecam wam ciekawą stronkę - http://enneagram.pl - rozwiążcie sobie teścik i podzielcie się, co Wam wyszło... mnie 6w5. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to się nie zmartwiłam specjalnie, wysłałam też się do innej instytucji o podobnym charakterze, może z tego cosik wyjdzie. A może nie... pożiwiom, uwidzim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu jak Kasia zdawała na studia, to też się nie dostała od razu... Ha, co innego, gdybym miała nóż na gardle, żadnych oszczędności i siedziała w długach... poza tym zawsze z korepetycji coś się też wyciągnie... dobrze by było jednak mieć stały dochód, żebym sobie na płaski ekran do kompa mogła zarobić. Ale mniejsza o większość! Ważne, że jest ciepło i słonecznie na dworze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tym optymistycznym akcentem..... kończymy dzisiejsze posiedzenie! ;) Ciekawe czy jeszcze tu dziś ktoś zajrzy. Jeżeli tak to mówię dobranoc. (Chyba tu najwięcej śpię ze wszystkich.... ;) bo zawsze pierwsza idę spać! ). :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 w 3 - pewne rzeczy się zgadzają. NAjbardziej podobało mi sie \"Dwójka jest wtedy niezwykle zarozumiała i próżna.\" :) Ę dzięki za wsparcie :) nawet nie wiesz jak potrafisz pocieszyć własnym przykładem. Hmm - chyba niedługo napiszę podanie o urlop - znów wyjazd - ale co poradzić. Pozdrówka i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nie ma za co :) to było niezamierzone... znikam, bo jutro muszę wcześniutko wstać, a chciałabym sobie jeszcze poczytać. Dziś udało się zasnąć dopiero ok. 4 nad ranem... jeśli nie później. Dobranoc więc wszystkim! Duszyczko, bierz się za test i melduj, jaki wynik :) Pa pa, kolorowych wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm - coś w tym jest. Było niie było - to co można o Was poczytać w enneagramie po części zgadza się z wnioskami jakie nasuwają się z Waszych wypowiedzi. kto wie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darielko ja się załamię chyba po tym teście! Perfekcjonista! I co mam teraz zrobić! Jutro jeszcze raz dokładnie to przeczytam. Może jakaś myśl mi się nasunie co by tu zmienić. To teraz mniej więcej siebie nawzajem znamy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszyczko - nie wymawiaj mi że jestem ze wsi :) a swoją drogą dzięki za kartkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , do testu się zabiorę innym razem, :) Duszyczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem sobie poczytam o Was wszystko.... A właściwie o NAS! Jakie to gagatki z nas są... :D Ciekawe co Cari będzie miała. Narazie! Bibi teraz o Tobie poczytam. A Darielkę na deser sobie zostawię! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuurcze dla takich jak ja t chyba nie ma juz miejsa w dzisiejszym swiecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi!!!!!! Zastanów się, co Ty wygadujesz????? Z tą pracą, w sprawie której miałam mieć dziś rozmowę, nie wyszło, o czym pisałam wczoraj... a tu dziś nagle z innej firmy zadzwonili i jutro mam rozmowę... howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×