Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Dziękuję Kasiu, ale wątpię.... Tobie wszystkiego co najlepsze ze szczerego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z odtrąceniem \\, juz od jakiegos czasu gadalam z kolesiem przez internet, jak sie okazalo niedaleko mieszkamy i na dodatek studiujemy w tym samym miescie.Tyle razy prosilam go o spotkanie i ciagle nic, olewa mnie.pytac do skutku czy dac sobie spokój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic na siłę - może zbyt wiele nawkręcał Ci o sobie i boi się spotkania w realu? W sumie nie wiesz czego oczekiwał od rozmów z Tobą, widocznie nie była to bliższa znajomość. Może w pewien sposób chciał się docenić, a w realu by mu to nie wyszło? Nie nalegaj - widocznie ma coś do ukrycia jeśli nie chce się spotykać. A tak na marginesie witaj w klubie - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, ze kiedys w klubie tak przy barze zagadał mnie koleś ,potem w rozmowie juz przez neta okazało sie, że to był ON.A im bardziej sie zastanawiam co z nim dalej robić to czuję, że zaczyna mi na nim zależeć..no cóz najwidoczniej nie jestem w jego typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Witam takze nowa klubowiczke :) Wiewiora popieram Darka nic na sile. Powodow dla ktorych nie chce sie z Toba spotkac moze byc tysiace. Moze poczekaj na tok zdarzen i zobaczysz co sie wydarzy... Linger co u Ciebie slychac?? Sloneczko dzisiaj choc na sekunde zaswiecilo?? Mam nadzieje, ze tak :) Darku Ty naprawde jestes dyzurym klubu :) Zawsze w odpowiednim czasie o odpowiednim miejscu :) Dziekuje w imieniu swoim i mysle ze nie tylko :) Pozdrawiam. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - jednym słowem straszę po nocach :). Miło że ktoś tu zagląda :). wiewiora - podobno najlepszym sposobem na poderwanie dziewczyny jest robić wszystko aby myślała że facetowi na niej zupełnie nie zależy. Jednym słowem prawo przekory :) - może tu też tak jest? Słiti Priti Woman - witamy czym mamy :) - a że zazwyczaj to tylko dobre słowo - no cóż - przynajmniej szczere :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darku ja nie mialam na mysli tego ze straszysz tylko to ze pomagasz, sluchasz i doradzasz :) wiem sama po sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzmin, jetem żywym dowodem, że ta metoda jest baaaardzo skuteczna, ;) bo az mnie roznosi zeby próbować jeszcze raz i jeszcze i .....tez witam wszystkich!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukajcie a znajdziecie.... :) podobno kropla drąży skałę - wiewiora - kto wie - jak naprawdę będziesz chciała to cel osiągniesz. Tylko pamiętaj o jednym, człowiek w życiu nieszczęśliwy jest tylko dwa razy - pierwszy jak czegoś bardzo pragnie i tego nie ma, i drugi - jak już to osiągnie.... :) Kasieńko - chyba masz o mnie zbyt dobre zdanie - a za bardzo Cię lubię żeby nie wyprowadzić Cię z błędu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darku ja wiem, ze idealy nie istnieja ... a co do mojego zdania dotyczacego Twojej osoby to jest jakie jest i na dzien dzisiejszy zdania nie zmienie :) Dziekuje za mile slowa :) Teraz zycze wszystkim spokojnej nocy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa 2razy pozdrawia
W.i stawia Y:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki \"nieszczęśliwa..\" - jest aż tak źle? Może przynajmniej jakieś widoki na przyszłość? Może coś się poprawi? Napisz co u Ciebie - tu pewnie jest bezpiecznie. 🌼 :) 🌼 :) 🌼 :) 🌼 :) 🌼 :) Kasiu - i tym optymistycznym akcentem rozpoczniemy nowy tydzień 🌼 :) 🌼 :) 🌼 :) 🌼 :) 🌼 :) Linger - co słychać - jaki nastrój na dziś w skali od 0 do 100 (max) ? 🌼 :) 🌼 :) 🌼 :) 🌼 :) 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Tak, moje dni są teraz znacznie lepsze, choć nadal psujte przez pewne osoby, ale zaczęłam myśleć pozytywnie, więc widzę malutkie promyczki :) Co u Was, jak się macie? Pozdrawiam, nie będę dłużna i daję bukiecik 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W. ukradłam ci słowa spójrz
na moją stópkę -piękna po prostu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×