Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Gość ___ Kasia ___
Ja wlasnie przypomnialam sobie o tym topiku bo moja dusza po raz koeljny zostala skrrzywdzona :( a juz wszystko ukladalo sie tak dobrze ... :( A co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, bardzo współczuję. U mnie akurat też nie najlepiej. Już mi się nawet narzekać i płakać nie chce. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Oooooooooooooooooooooo................................nie wierzę wlasnym oczom...................... Duszyczko, zaglądasz tu jeszcze? Co u Ciebie, napisz!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja duszyczka tez placze i to bardzo...na to co czekalam cale swoje zycie ,w czym pokładałam nadzieje na lepsze jutro,liczyłam sie z tym ze czasem bedzie zle i przyjdzie zwątpienie,ale wiedziałam ze wszystko moge przetrwac bo wiem ze chce sie budzic obok i " podkradac" poranna kawe i ze zaswieci sloneczko ,,,ale...płacze moja umeczona duszyczka tak bardzo..nie umiem jej odnalesc i siebie samej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszyczki jestescie tutaj
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ Kasia ___
Witajcie!! Mozemy byc jak potrzebujesz :) Dobrze ze byly te swieta. Mialam wiecej czasu na zastanaowienie sie po co mi to wszystko rozpamietywac?? Zeby bardziej cierpiec?? Zeby bardziej bolalo?? Bez sensu!! Koniec z rozpamietywaniem!! to jest postanowienie na 2010 rok. Narazie idzie calkiem dobrze :) Jeszcze tylko 362 dni wiec pojdzie jak z platka :d Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×