Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

uwierz mi, że jak przychodzi do organizacji wesela to zaczyna się koszmar. Młodzi chcą inaczej, każda z mam inaczej, każda ciocia i babcia ma milion złotych rad. Od tego naprawdę idzie oszaleć, na końcu ma się już wszystko gdzieś, bo wszyscy się kłócą ze wszystkimi. Brrr... jak będę miała jeszcze raz coś takiego przerabiać (choć wątpie, bo wesela i ślubu jakoś mi się zdecydowanie odechciało) to naprawdę nie będę się cieszyć. Zdecydowanie wole związki nieformalne, wtedy ludzie jakoś są mniej pewni i bardziej się starają. Z moim byłym narzeczonym byłam 2,5 roku i wszystko zaczęło się sypać po zaręczynach, kiedy zaczęło mu się wydawać że teraz to ma mnie już na zawsze. No i 3 miesiące przed ślubem bardzo się zdziwił, hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moodlishka
Noooo.... Mam 20 lat, niebardzo mogę mieć teraz dziecka i niebardzo chcę. Szczerze mówiąc, niezniosłabym tego, gdybym była w ciąży! Poprostu nienawidzę dzieci. Kiedy czytam, to co tu piszecie... Ehhh.. 18 /19-letnie matki..... Dzieci mają dzieci! Dziewczyny! Przecież wy jeszcze nie dorosłyściwe do tej roli!!! A szkoła? Studia? Chcecie byc do konca życia zdane na faceta? Bedzie wami gardził, sponiewierał, bo będzie was uważal za zwykłe kury domowe! Bez wykształcenia!!! Nie wiem, jaki jest sens w tym, żeby tak wcześnie mieć dziecko. A młodość? Co z nią? Nie macie ochoty pójśc jeszcze na imprezę? Wypić pare piwek? Zapalić papierosa? Nie no, nie rozumiem tego.... Nie, nie uważam was za jakieś dziwki - nie podzielam zdania tych idiotów, któży, zostawiają idiotyczne i wulgarne komentarze. Poprostu uważam, że to zawcześnie. Ale to moje zdanie, każdy robi co chce... :) PZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę o tym ostatni raz.Nie lubię imprez i nie chcę na nie chodzić.Nie chcę zwiedzać świata i balangować kiedy mi się podoba,nie palę,nie piję.Na studia idę(nie będę nawet przerywać),pracę też mam(przy kompie w domu),więc nie będę na łasce faceta.Nie będę dziadkom \"podrzucać\" dziecka,bo kiedy ja będę w szkole to mąż akurat nie będzie w pracy(sobota,niedziela).Kurą domową nie będę.Facet mnie kocha i ja go też.Nie będę samotną matką wyłudzającą alimenty.Za parę miesięcy będziemy mieszkać na swoim(czekamy na mieszkanie).Rodzice nam niczego nie sponsorują,nie będziemy na ich utrzymaniu.Trzeba poprostu umieć wszystko ze sobą pogodzić.Jedni czują ię gotowi do macierzyństwa w wieku 18 lat a inni jak mają 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kllara 2
Hej !!! Dawno nic nie pisalam ale caly czas czytam na bierzaco.U mnie po lekarzu wszystko wporzadku z dzidzia.W piatek zaczal sie 8 tydzien.I to najwazniejsze.Ja mam torbiel na jajniku.Ale ma sie sam wchlonac.Takze wogole o nim nie mysle.Tylko o dzieciatku ktore rosnie we mnie.Mam straszne mdlosci rano.Nie jestem w stanie otworzyc lodowki bo wtedy wymiotuje.Takze jem jakas sucha bulke.Poza tym wszystko dobrze. Michella tak Ci zazdroszcze ze nie masz zadnych objawow.Ja mam i dlatego wszystko na glowie meza.A co do wesela to popieram to aby nie robic wielkich imprez.My z mezem mielismy przyjecie na 30 osob.W kosciele bylo duzo osob ale impreza w gronie najblizszej rodzinny.Bylo naprawde bardzo milo.Wszyscy byli zadowoleni. Bede czasem cos pisac,ale czytam na bierzaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po rozmowie.Rodzinki się polubiły.Wesele i tak będzie,ale chcemy skromne.Moja mamajak zwykle w towarzystwie przesadziła.Strasznie się kobieta wywyrzsza,czasami aż wstyd za nią.No,ale to jest moja mama,więc nic nie mówię,bo prykrości sprawić jej nie chcę.Ślub będzie tak gdzieś w październiku,zależy na kiedy da radę sale wynająć.Już nie mogę się doczekać.Będę z moim kochanym miśkiem na całe życie :-) Jestem taka szczęśliwa.Klara dlaczego nie piszesz częściej???Współczuję mdłośi.Modlę się żeby mnie nie dopadły.U Ciebie 8 tydzień to pewnie niedługo usłyszysz bicie serduszka swojego maleństwa.Jak fajnie masz!!!!!!!!!!!Pozdrawiam gorąco Ciebie i maleństwo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety cały czas tu jestem. Ale nie siedzę przy komputerze 24h na dobę. Chciałem żebyś się zastanowiła nad swoim postem ale muszę ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Spotkało mnie wiele życzliwości wtedy i wiele ciepła od zupełnie obcych ludzi. Niewielu było takich jakTy... \" Patrzysz na to ze swojej strony to co ciebie spotkało ale nie wszędzie tak jest i nie zawsze. Zresztą co wiesz co ludzie mówia za twoimi plecami. I skąd wiesz kim jak jestem i jaki jestem ? \"Ty jesteś chory\" Nie wiem czy ty jesteś moim lekarzem rodzinnym. Ja się czuję bardzo dobrze. \"Twojej matce współczuli\" Moja mama nie czuła się zbyt dobrze w ciąży ze mną więc pewnie wspóczuli i życzyli zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje Ci się,że możesz oceniać innych a inny Ciebie nie???Nie sądzę.Nikt nie ma prawa do osądzania drugiego człowieka nie poznawszy go wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz często i nie wynika z tego,że jest to skierowane do jednej osoby.Zachowujesz się jakbyśmy kazaly Ci nasze dzieci wychowywać.To nasze życie i nikogo tu nie nawrócisz.Co będziemy chciały co zrobimy.Naprawdę myślisz,że coś tu zdziałasz swoimi słowami???Mnie akurat nie denerwujesz,bo przynajmniej wulgaryzmów nie używasz,ale denerwujesz inne osoby.Może taki jest Twój cel,co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja jestem. Byłam u mojego Tygryska:) Wreszcie wróciła nie widzieliśmy się od czwartku wieczorem:(,ale juz jest i jest dobrze. Dziewczyny ciekawe czy zafasolkuję w tym miesiącu??Dziś 9dc i znów przytulanko. Niby mieliśmy od października,ale tak jakoś sponatan dziś wyszedł:) Michelle byłaś na forum? Zarejestrowałaś się 2 razy raz jako Michelle,a drugi jako Michelle_19 Wpadnij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwują się tylko ci których te problemy o których piszę dotyczą. Ci którzy są dalecy od tego mogą się tylko śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam.Już się do tego przyzwyczaiłam :-) Dwa razy się rejestrowałam,bo raz przez przypadek kliknęłam,że mam mniej niż 13 lat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....2 miesiąc…...17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......10tydz…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia......l.21......Tarnów.......8 tydzień.......27.02.06 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........1cykl.........@12.08.05 12.Ksi..........Karolina.....24lata.....Poznań...jak przekonam moje kochanie 13.Botini.........?...........?............?...............?..............? 14.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponowne wprowadziłam małą zmiankę:) ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu nie widzę żadnych problemów.Kończę dyskusję z Tobą,bo widzę filozofie,że nie ma sensu.Pa,pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli teraz wam się uda i nie będziesz mogła zdawać matury w terminie to co rodzice na to.Pytam z czystej ciekawości,bo nie potempiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci szczeże,że zawsze moge zdać ją pod koniec czerwca lub w zimowym terminie:)lub sa jakoś jeszcze poprawki. To wszystko da się zrobić. Ja ucze się cały czas więc nie sądze,abym do matury musiała wykuwać nowe tematy. Jestem wieczną optymistką,a tak wogóle to chcę zdać biole,którekj nie naucze się na 2006 tylko na 2007,bo mam do nadrobienia rozszeżoną 1,2 klasa. Jakoś to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdawałam biologię.Ogólnie to się na maturę nie uczyłam,na ustny polski tylko.Z biologii nauczyłam się jakieś trzy rozdziały,a zdałam.Do rozszerzonej nawet podeszłam i źle nie było.Z biolii zawsze coś się wie jeśli ma się choć małe pojęcie o swoim organizmie.Uda Ci się!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki!:* Mam nadzieję. Jestem ciekawa jak to jest z tym moim cyklem i czy ta @ przyjdzie w sierpniu. Musze poszukać cos o owulacji i sobie mniej więcej policzyć coć jak barłam niecałe 2 lata pigułki to skąd ja mam teraz wiedzieć kiedy owu. nastąpi??:( a przed owu też można zostać zapłodnionym czy tylko w dzień owul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy odstawiłaś tabletki,bo po nich trzeba odczekać od 3 do 6 miesięcy,bo grozi to w przeciwnym razie ciążą mnogą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy. Ja odstawiłam 2 miechy temu w maju. To zależy moja ciocia nie miała bliźniaczej, kumpela wpadła na tabsach przez antybiotyki i też nie miała,ale różnie bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Witam wszystkie dziewczynki. No niestety weekend miałam bardzo zajęty i nie mogłam tu zajrzeć. Ale dzisiaj już jestem, tyko, że straszna cisza tutaj panuje. Mam nadzieję, że któraś z Was się odezwie. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻[🌻kwiat]🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam w pracy taki dzisiaj fatalny dzień, poprostu tylko iść stąd i nie wrócić. W dodatku wczoraj miałam miło zakończyć wakacje z moim Kochanie, a się nie mogliśmy dogadać przez cały wieczór. Ach, jak pech to pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
ksi. Będzie dobrze.Zawsze po burzy słoneczko świeci intensywniej. A to ja przesyłam dla Ciebie na poprawienie humorku 🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim! Mnie dzisiaj jakos glowa boli i nic mi sie nie chce. Jeszcze miesiac i ide do pracy, juz sie nie moge doczekac! ...na glowe mozna dostac od tego siedzenia w domu, bo wciaz u nas pada :( Elunia widze ze w tym samym dniu oczekujemy @ ...mam nadzieje, ze nie przyjdzie ;) Aaaa bym zapomniala! Wczoraj mielismy rocznice z moim misiem 6 lat razem! ...i mi sie oswiadczyl :):):):):):):):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem baaaaaaaaaardzo szczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilla bardzo bardzo gratuluje!!! Ja z moim dopiero ustalamy kwestie wspólnego mieszkania. A potem zobaczymy. Mati dziękuje za miłe słowa. Poprostu dziś jakby się niebo rozstąpiło i wszystkie plagi egipskie na mnie spadły... jeszcze w dodatku rodzice mnie wykańczają!!! Ach, głupi ten dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję zarenczyn!!!Też o tym marze:)o pierścionku i kolacji...ale już nie długo mam taka nadzieję:) Vanilia to razem czekamy na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×