Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

matitka ja juz sama nie wiem jak oni licza :( ja kieruje sie wg tego co pokazuje suwaczek :) we wtorek ide do gina moze ustali lepiej jaki to tydzien ciazy jak bylam ostatnio to wiedzialam ze jestem w 5 tygodniu i 4 dniu i tak tez pokazalo USG jako wiek ciazy ehhh te tygodnie jeden w przod czy w tyl :-P lepiej to pierwsze 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Matitko zdawaj relacje z wizyty:D napewno wszystko jest w jak najlepszym pożądku!!!!! Zora,a Ty jak zaszłaś to miałas jeszcze 18 latek? I co na to Twoi rodzice? Bartka nie ma wraca w piatek,a ja w piatek do lekarza. Matitko spójrz w mój wykresik,bo Ty sie na tym dobrze znasz i napisz jak sadzisz ten dzisiejszy wzrost może świadczyć o owulacji? Od wczoraj wieczorem miał śluz jak białko kurze,a wczoraj pod wieczór miałam ostatni sex\'ik i dopiero następny będzie w piatek jak mysia wróci z podrózy:D dorwe go i dam mu popalić ;) ale ciekawe czy jego żołnierzyki przetrwaja do piatku??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora jak fajnie ze jestes :D Juz pewnie ci bardzo ciezko z wielkim brzuszkiem ;) ...moja siora jak byla w 7 miesiacu to juz spac nie mogla przez brzuszek :D:D:D Nie wiem czy juz sie kiedys pytalam o plec twojego malenstwa? wiecie juz czy co bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia ja sie kiedys pytalam. maly sie chowal ale ostatnio pokazal swoje klejnoty wiec zora bedzie miala synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...14 tydzień..17.03.06 ❤️ 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........5cykl.......@13.10.05 3.Evi_1985……Ala…..l.19....Bydgoszcz....8 tydzień…..28.04.06❤️ 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl.........@29.09.05 6.Matitka.....Jowita....l.18....Morąg.....7 tydzień...03.05.06❤️ 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 8.Zora...Ula...l19.....Dzierżoniów...38 tydzien...28.09.05r.❤️ Troszke dane u mnie, bo wciaz mialam 2cykl, a to juz jest chyba 5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jejku synka :D:D:D ahhhhhhhhhhh........ moj kochany chcialby synka :D ...dla mnie nie ma znaczenia jakiej plci by bylo, ale wazne zeby zdrowe! A imie maja wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 21
czesc dziewczynki a co ja mam zrobić? mam faceta, czasem odzywa sie we mnie instynkt macierzynski... wiem ze mój chłopak chce załozyc rodzine ale za pare lat jak ... ale jestesmy zbyt krótko ja go kocham i wiem ze jest idealnym kandydatem na dobrego tatusia:-) i teraz musze sie troszke wysilic by przekonał sie się ze jestem idealna dla niego na zone i matke jego dzieci, a nie chce go usiadlić zachodząc z nim w ciązę bez jego wiedzy bo to nie ma sensu... jestescie młode i Wasi partnerzy tez chca miec juz dzieci? beż slubu czy dziecko ma byc pretekstem do szybszego slubu? małe bobaski sa kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj! my jestesmy ze soba od 4 lat :) slub w listopadzie przesuniety co prawda z powodu ciazy ale jak jeszcze nie bylam w ciazy to slub byl planowany (lokal zaklepany) na wrzesien 2006, dziecko nie bylo zadnym pretekstem do slubu :) kochamy sie a dziecko jest tylko dopelnieniem naszej milosci moj narzeczony nie wyobraza ze mogloby byc inaczej, uwielbia mowic do brzuszka :-P i cieszy sie jak dziecko z naszego slubu i mlodej zonki (mam jeszcze 19 lat) zycze Ci tego samego! a ile jestescie ze soba? Vanilia moj tez gada ciagle o synku a jak uslyszal ze odrzucilo mnie od slodkiego to wszystkim wmawa ze bedzie syn :-P ach faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam, ze dzisiaj zdaje relacje ale wczoraj nie mialam dostepu do neta. Wszystko jest dobrze dzidzius zywy i nawet serduszko juz bilo. Moj termin to 4 maja czyli jeden dzien do przodu niz sobie wyliczylam według OM. Pęcherzyk miał 9 mm i był to 7t0d. Tak się ciesze. Teraz za dwa tygodnie ide znowu do lekarza i jak wszystko bedzie dobrze zaloza mi karte ciazy. Wogole sie nie denerwowalam, bo snila mi sie wizyty u lekarza i dzidziusiowi bilo serduszko, czyli wszystko sie potwierdzilo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matitka jak fajnie :) gratuluje widokow ❤️ mam nadzieje ze ja we wtorek (bedzie to juz prawie 9 tydzien) tez uslysze serduszko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 21
zaledwie dwa miesiące:-( to znaczy gdybysmy nie rozstali sie z powodu głupiej klótki o jego kumpli to niedługo mielibysmy rocznicę:-) a tak postanowilismy nie patrzec stecz i zacząc od nowa on ma juz siostrzenice ma 6 lat ale czesto mówi ze sie z nia bawi itp wiec mam obraz jakim byłby ojcem dla mnie tez zrobił sie bardziej czuły i opiekuńczy:-) przez to rozstanie zdał sobie sprawę ze bardzo zalezało i zalezy mu na mnie i chce ze mna być ja Wiem jedno nie wyobrazam sobie innego faceta jako ojca bo skoro dla mnie jest czuły i opiekunczy to dla przyszłych dzieci tez będzie prawda? ale nie rozmawialismy tak powaznie o dzieciach boje sie ze go wystraszę ale wiem ze chce załozyc rodzinę miec kilkoro dzieci:-) ja też!!!!! wiem ze to głupie myslec o takich rzeczach kiedy zwazek sie dopiero rozwija a czuje ze to ten facet ale poczekam na odpowiedni czas na rozmowe o dzieciach:-) ale wiecie co? ostatnio coraz częściej masuje mi brzuszek;-) a wczesniej tego nie robił mysliscie ze tym chce mi cos powiedzieć?? jak Wy zaczeliscie rozmowę o dzieciach z waszymi facetami? tez bym chciała by i mój luby tak sie zachowywał gdy bede z nim w ciazy (mósi mu na mnie zależeć bo przez pół roku gdy nie bylismy ze soba nie zwiazał sie z zadna dziewczyna...i przekonał się jak bardzo mnie zranił i potem musiał o mnie powalczyc ale dałam mu szanse bo jego kochałam i kocham) mozecie o mnie pomyslec ze jestem stuknięta ale mam swoje marzenia i bede je realizowac i na razie plan A pokazac mu sie z jak najlepszej strony zeby wiedział co moze stracic..;-) hehehe życze Wam wszystkim powodzenia aaa zapomniałam dodac moja kolezanka ma juz 3 letniego małego "potworka" jak był maly to był naprawde kochany;-) a teraz zrobił sie z niego łobuz ale tez kochany wiec musiscie sie nauczyc cierpliwosci i Wy i wasi męzowie bo takie bobaski wykańczaja kiedys musiałam sie nim zajać w ciagu połowy dnia byłam zmeczona jakbym harowała na polu;-( ale to co innego niz miec własne dziecko, wtedy kobieta przetrwac moze wszystko:-) pozdrawiam Was jakbyscie znały jakies sposoby na usidlenie faceta ale takie umiarkowanei w miare normalne to napiszcie kurcze jak wyczuc u faceta kiedy zaczyna sie w nim budzic instynkt ojcostwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu bym poczekałam. u mnie było tak,że bartek pierwszy najpierw napomkną,że chciałby wźiąść ze mną ślub,a później to juz była normalna sprawa, o której gadalismy normalnie. później w maj/czerwiec mieliśmy mała wpadke i ja myślałam,że jestem w ciązy,ale nie byłam,ale z krwawieniem trafiłam do szpitala. naszczescie nie było to poronienie,ale był on całyczas przy mnie,a jak wyszliśmy ze szpitala to mi powiedział,że on już chce, zapytał się czy ja chce i tak juz na poważnie nie jak na żarty jak to kiedyś gadaliśmy. jak widzi kobiety w ciazy to mówi,ze chce abym miała taki brzuchol już i ogólnie tak fajnie gada,ale ja mu nic nie mówie,bo jak ja zaczynam nadawać o tym to sie wkórza,bo wtedy nie możemy o niczym innym gadać. I tak to jest ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas bylo tak ze Macieja (narzeczony) najlepszy kolega w tamtym roku zostal tatusiem, potem nst kolega (ten sam wiek 22 lata) i sam zaczal gadac o tym, jednak wiedzialam ze chce najpierw skonczys studia i mnie przy okazji na nie poslac :-P potem byly zareczyny (wogole sie nie spodziewalam) owszem cos tam gadalismy zawsze ale on w samochod kazda wyplate wrzucal....ehhh pare dni po zareczynach moja rodzina wyjechala na tydzien do babci, ja z uwagi na staz nie moglam i tak oto poczelismy dzidziusia :) teraz chodzi dumny i dba o mnie, gada ciagle o weselu a auto poki co spadlo na swoje miejsce :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 21
a jak Wasi rodzice zareagowali na ciązę? nie byli zaszokowani nie mówili ze za wczesnie na slub na dzieci? mój facet ma 22 lata i wielu jego znajomych tak szybko nie chce zakładac rodzin:-( małzenstwo jego siostry sie rozpadło dziadkowie wychowuja jego siostrzenice i on nie chce by jego małżenstwo tak wyglądało:-( wiec musze poczekac a instynkt macierzynski trzeba stłumic troszkę;-) evi a nie bałas się? nie boisz sie ze dziecko moze stac na drodze do Twojej kariery ? nie boisz sie ze stracisz imprezy bo malucha nie masz z kim zostawić? pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ...ale pogoda u nas dzisiaj :O wciaz pada i tak ciemno jest :( Okres ciagnie mi sie juz 6 dzien i to nawet duzo jest krwi :( Przewaznie mam max 5 dni a teraz?! Co u was, co porabiacie? ja zaraz mam obiadek... klopsiki mielone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek24
misia ja myslalam ze moj facet chce miec ze mna dziecko w niedlugiej przyszlosci a tu sie po rozmowie okazalo ze nie, doszlo do ostrej , klotni i teraz sobie mysle co z tym wszystkim zrobic, on sie zrobil jesli chodzi o dzieci okropny jak jakies widzi to daje mi do zrozumienia ze ich nie lubi choc ja wiem ze to nie prawda bo przez lata wczesniej wyciagal do wszystkich rece smutno mi bo sie zawiodlam, tak jak bo go nie znala a dodam ze mam lata on i razem jestesmy na tym samym roku studiow a co smieszniejsze po tym jak mi to powiedzial ja nie moge przestac o moim instynkcie ktory zamiast malec rosnie :-) nie wiem co robic bo zdaje sobie sprawe ze swojego polozenia i z tego ze jestem dojrzalsza, chyba z nim moje marzenia sie nie spelnia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek nie wiem co ci napisac :( wspolczuje sytuacji ja nie moglabym kochac sie z takim facetem, bo ciagle myslalabym ze nie chce miec dzieci... skoro az tak zle zareagowal na wiesc o dzieciach to radze sie zastanowic nad waszym zwiazkiem, nie moze byc tak ze to on decyduje kiedy, co i jak. Teraz nie bo ja nie chce i tyle. Waidaomo ze jak sie kogos kocha to bierze sie pod uwage dzieci, a jakbyscie wpadli to co kazalby ci usunac? radze kiedys wrocic do tego tematu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia mi sie wydaje, ze mialas owulacje albo sa to twoje dni plodne. Mam nadzieje, ze twoje hotmony sie juz uregolowaly i ten cykl bedzie krotszy a jak nie to zbadaj je. Zreszta troszke organizm musi sie wyregulowac. Pozdrawiam i lece do gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matitko jak miło Cie widzieć :D dawno nic nie pisałaś. Wiesz ja od wczoraj wieczora zaczełam kurację LUTEINĄ na skrócenie cykli,ale w tamtym cyklu też ją brałam więc może już wtedy pomogła. Jestem dobrej myśli i się nie nastawiam, Co ma być to będzie. Wiem,że jeśli owu zdążyła do wczoraj do 22 to cos mogłoby z tego być,ale jeśli nie to Luteina może spowodować wchłonięcie się pęcherzyka i wtedy nici z owu i na to jestem nastawiona. najwyzej sie miło ździwie :D pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny owu mam chyba teraz bo byłam w łazience i na papierze zostało mi pełno biało-przezroczystego śluzu,który rozciągnął się na nitki i był taki długi, nie chciał sie zerwać,a szyjka jest miekka i otwarta. Jak balonik z woda taka miekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze elunia, tylko nie koncz staran wraz z zanikiem tego plodnego sluzu, jak ja testowalam z testami owulacyjnymi to przy wplasnie takim sluzie pokazywaly zawsze I kreske (czyli brak owulacji) a gdy sluz plodny dobiegal konca i zmienial sie na lepki wtedy ladne II kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi nie martw się, nie skończe,bo mam za dużą chrapkę na Bartka :D Ale chyba uwierze FF, bo ten teraz jest gęsty jak silikon i rozciągliwy. 1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...14 tydzień..17.03.06 ❤️ 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........5cykl.......@13.10.05 3.Evi_1985……Ala…..l.19....Bydgoszcz....8 tydzień…..28.04.06❤️ 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl.........@29.09.05 6.Matitka.....Jowita....l.18....Morąg.....7 tydzień...03.05.06 ❤️ 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 8.Zora...Ula...l19.....Dzierżoniów...38 tydzien...28.09.05r.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 21
witam młode Ciężarówki!!!!;-) mam nadzieję ze sie nie obrazicie za to;-) mój instynkt macierzynski jest silny kiedy widze małe bobaski takie kilkumiesieczne dzisiaj widziałam młodego tatusia miał ok 22 lat myslałam ze sie popłaczę tulił to maleństwo tez bym chciałaby mój facet tak tulił przyszłe dzieci:-) ale wczoraj to nie było tak wesoło 2-latek terroryzował mame bo chciał kolejna zabawkę jak juz miał podobna i nią rzucał na ulicy (ta zabawką) a ta kobieta spokojnie mu mówiła a ten mały to krzyczał plakał az zal mi było tej matki i w tym momencie odechciało mi sie dzieci wiec jak to jest? chyba niedojrzałam jednak bo ostatnio zaczęłam planowac karierę zawodową z bobaskiem poczekam az facet dojrzeje no i sie oswiadczy;-) pozdrawiam Was wszystkie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...15tydzień..17.03.06 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........5cykl.......@13.10.05 3.Evi_1985……Ala…..l.19....Bydgoszcz....8 tydzień…..28.04.06 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl.........@29.09.05 6.Matitka.....Jowita....l.18....Morąg.....7 tydzień...03.05.06 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 8.Zora...Ula...l19.....Dzierżoniów...38 tydzien...28.09.05r. Ja tu tylko tygodnie u siebie zmieniam :-) Pozdrawiam was wszystkie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu wydaje mi sie,że Ty powinnaś jeszce poczekać i nie nakłaniac tak swojego faceta,bo to Ci na dobre nie wyjdzie. A co do rozkapryszonych małych bachorków to nic innego jak błąd w wychowaniu. dziś tez takiego widziałam, do kościoła mu wzieli siatkę zabawek i rozłożyli na pozbruku,a on biegał, krzyczał i chciał wybiec na ulice. Po prostu cos nie dopuszczalnego tak dziecku pozwalać !!!!! pa pa Matitko odezwij się cęściej na bb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...15tydzień..17.03.06 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........5cykl.......@13.10.05 3.Evi_1985……Ala…..l.19....Bydgoszcz....8 tydzień…..28.04.06 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl.........@28.09.05 6.Matitka.....Jowita....l.18....Morąg.....7 tydzień...03.05.06 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 8.Zora...Ula...l19.....Dzierżoniów...38 tydzien...28.09.05r. Hej gdzie się podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wciaz na tym forum no i na bb. Malo sie odzywam, bo musze do juta przeczytac \"Granice\" i wogole lekcji mam sporo, wiec ciagle spie lub odrabiam lekcje. Dzidzius rosnie i czasami robi sie niedobrze. A co tam u reszty dziewczyn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...15tydzień..17.03.06 2.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........5cykl.......@13.10.05 3.Evi_1985……Ewelina…..l.19....Bydgoszcz....9 tydzień…..28.04.06 4.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 5.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl.........@28.09.05 6.Matitka.....Jowita....l.18....Morąg.....7 tydzień...03.05.06 7.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 8.Zora...Ula...l19.....Dzierżoniów...38 tydzien...28.09.05r. topic cos upada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×