Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

u nas 30 tabletek okolo 7 zl jestem po rozmowie z mama (tata za granica mama poinformowala go przez telefom) nie obylo sie bez lez itp mama jest zawiedziona i rozczarowana mowila ze wyobrazala sobie studia slub a potem dziecko ciagle mowi co w rodzinie powiedza (jestem jedyna ktora bedzie miala dziecko przed slubem w tak mlodym wieku) oczywiscie zaraz chca przyspieszony slub mama tez widzialam ze plakala na sama mysl jest mi smutno musze sie pozbierazc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi nic sie nie przejmuj,na pewno z czasem przyzwyczai sie do nowej sytuacji,ja tez nie wiem jak ja to powiem moim,tyle dobrze ze na razie nie beda mnie widziec,nie wiem jak nam sie dalej tu zycie ulozy.Rodzice chca dla swoich dzieci jaknajlepiej,u mnie tez mi to zawsze powtarzali ze matura,studia,slub a pozniej moga byc dzieci,ja na szczescie juz prawie wszystkie te etapy mam za soba,ale i tak mysle ze beda zaskoczeni no i oczywiscie beda mi wypominac ze pierwsze trzeba bylo na dom zarobic a pozniej myslec o dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVI zaloze sie ze reakcja mojej mamy bylaby identyczna!i to mnie troszke przeraza...mozliwe ze jestem w ciazy,ale czekam na okresik:) co ma byc to bedzie:) pozdrawiam🌻P.S a jak to Twoj tata przyjal?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj! tata nie wiem jak przyjal ja go widze 2 dni w miesiacu :( podobno niezle z mama jestem juz pogodzona, przyznala ze sie cieszy i ze damy rade przytululysmy sie poplakalysmy i juz wszystko na spokojnie z humorkiem :) dziekuje za wsparcie 👄 Winogronka trzymama kciuki dziekuje za stronke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam moje maleństwo!!!!!!!dostałam dwa zdjęcia jak śpi sobie na brzuszku.Po zrobieniu zdjęcia odrazu się obudził,pofikał troszkę i położył na pleckach.Rusza się szybciutko.Na sam koniec pomachał rączką.Kobitka powiedziała:O,na koniec pomachał rączką do mamusi :-) Niesamowite przeżycie.Wszystko jest oki,ale masę badań do zrobienia w związku z tą moją małoplytkowością no i jeszcze podstawowe badania.Elunia narazie miałam na grupę krwi(25 zł) i na glukozę(5 zł).Mam założoną kartę ciąży.Zanim zrobiła mi usg to podejrzewała,że są bliźniaki,bo macicę mam bardzo rozpulchnioną.Dlatego już mam taki brzuszek.Mogłabym tak na tego maluszka patrzeć godzinami.Uśmiech z twarzy mi wogóle nie schodził.Dziękuję za pozdrowienia od nowej koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia nie wiem ile po owulacji robiłam test,bo nie wiem kiedy ją miałam.Nie zwracałam na to uwagi.Evi z rodzicami wszystko będzie oki.U mnie też był w rodzince szok,ale teraz panuje powszechna radość.Mama nawet do gabinetu chciała ze mną wchodzić,ale się opanowała :-) Na następne usg za jakieś dwa miesiące michu idzie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle jak fajnie 👄 ciesze sie bardzo ze zobaczylas swojego skarba w celej okazalosci :) i jeszcze machal raczka jejku to jest dopiero przezycie ❤️ pozdrawiam :) Elunia owulacje mialas bardzo pozna jej dopiero 35 dzien cyklu tem dosyc wysoka trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku Michelle i Evi:) ale Wam zazdroszcze:)z drugiej strony boje sie jak ja sobie bym poradzila:D takie mieszane uczucia:) Zycze Wam wszystkim milego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:D Michelle gratuluję,ale fajnie masz. Ja bym się chyba poryczała na taki widok ze szczęścia:D No tempke mam nawet ładną,a test zrobie jakoś pomiędzy sobotą,a poniedziałkiem. Czekam narazie na @ i się nie nastawiam,a jak nie przyjdzie to będe miło zaskoczona. Dziś odstawiłam już LUTEINĘ i zobaczymy czy tam @ przyjdzie. Wczoraj jak byłam na zakupach to spotkałam dziewczyne młodziudką może nawet 16-17 lat z fajnym już dobrze widocznym brzuchem:D Była ze swoim chłopakiem i wyglądali na szczęśliwych,a mój michu mnie zaskoczył,bo zaczoł mi gadać,że on też tak chce i ja mam mieć taki ładny brzuszek,a on będzie ze mną wszędzie chodzić itp itd. Zaskoczyło mnie to,bo on chyba jak każdy facet mało mówi na ten temat i nie lubi o tym gadać. Powiedział mi,że jest już gotowy i też tego chce i później po miesiącu powiedział mi jak się w nocy obudził \"Elunia, wiesz ja czuje,że niedługo będe tatą\" i dalej zasną no i wczoraj to. To jest tak rzadkie zjawisko,że aż piękne:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka11
ja mam 24 lata : 3 letnia coreczke i 6 miesieczne trojaczki w brzuszku!!!!! jestem zalamana 😭 podziwiam wasza odwage do tego aby miec dziecko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co napisać.Nie wiem jaka by była moja reakcja na trojaczki.Nie usunełaś,to dobrze.Mam nadzieję,że wszystko się jakoś ułoży.Słyszałam serduszko i widziałam jak bije.Nigdy jeszcze się tak nie wzruszyłam jak wczoraj :-) Evi slyszałaś serducho???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi jeśli mas sympatycznego lekarza rodzinnego to idź do niego,powiedz,że jesteś w ciąży i poproś o skierowanie na wszystkie badania,które musisz zrobić.Ja tak pójdę i nie będę musiała za nie płacić.Po co wydawać tyle forsy skoro można zrobić za darmo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michell chyba masz racje :) postaram sie wyrwac z pracy i pojsc do lekarza po te skierownia :) co do serduszka to nie widzialam ani nie slyszalam, lekarz powiedzial z zdecydowanie za szybko i moze (popdkreslil moze) 20 wrzesnia cos zobacze co do trojaczkow to hmm nie wiem co powiedziec ale na noworodku jest tez mama spodziewajaca sie trojaczkow poszukaj w www.noworodek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki,Evi dopadly cie juz mdlosci? Gdzies czytalam ze jak sie nie ma mdlosci to bedzie chlopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj hmm to ze mnie dziwny przypadek bo odrzucilo mnie calkowicie od slodkiego (podobno na chlopaka) ale jazdy na zoladku czasem mam :( zwlaszcza jak jestem glodna to wstedy mnie mdli :( a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na razie zero mdlosci,w niedziele mnie troche zemdlilo jak bylismy na targu,meksykanskie jedzenie strasznie mi smierdzialo ale poza tym to nic.Slodkiego tez nie jem bo mnie na razie nie ciagnie,jazdy w brzuchu tez mam ale to pewnie przez to ze macica sie powieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się cieszyłam,ze nie mam mdłości,ale długo to nie trwało.Np. dzisiaj przeleżałam pół dnia w łóżku,bo podnieść się nie mogłam.Żebyście nie musiały tego doświadczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...12 tydzień…..17.03.06 3.Ell........Klaudia....l.21...Jastrzębie...4 miesiąc…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@??.08.05 5.Evi_1985………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.....6 tydzień….......28.04.06 6.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 7.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 8.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 9.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....4 miesiąc....27.02.06 10.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań.......1 cykl..........@???cyklnieregularny 11.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...1 cykl.....@22.09.05 12.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg......xxx.......@25.08.05 13.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....5 cykl...@31.08.05 14.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 15.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05 16.DomiKa... Dominika...l.20... Bielsko...3 miesiąc...11.03.06 17.Asiulak...Aska......l.23...Chicago...6 tydzienl...26.04.06 Tabelka nam uciekła to ją skopiowałam.Już niedługo Zoraa zostanie szczęśliwą mamusią.Ciekawe co tam u niej.Połowę osób z tabelki już się tu nie udziela wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzisiaj sie dowiedzialam ze jenak slub przyspieszony :( bedzie prawdopodobne w styczniu :( a ja chcialam najpierw urodzic a slub jak mamy juz zaklepane w lokalu na 23 wrzesnia a teraz wszystko na leb na glowe :( michu sie cieszy bo z dzieckiem chce byc od samego poczatku a nie jak juz skonczy 4 miesiace sama nie wiem co o tym myslec... pozdrawiam a Wy Michell gdzie bedziecie mieszkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stycznu bede juz z duzym brzuchem na weselu :( nie bardzo mi sie to podoba ja jestem za cywilnym teraz a we wrzesniu koscielny oj podlamana troche jestem zwlaszcza ze czeka nas szukanie mieszkania i sama zostane z malym dzieckiem:( nie ma to jak miec mame przy sobie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,a wy gdzie się podziałyście? Ja dziś obudziłam się w strachu,ale już wszystko dobrze. Zmierzyłam jak zawsze temperaturę i modliłam się aby była wysoka i była 37.2 i jestem spokojniejsza:D Dziewczyny,a wy gdzie jesteście Vanilia,Ksi, Matitka??i cała reszta?>?!!!!????!!!??! odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice mają bardzo duży dom,więc narazie bedziemy mieszkać z nimi.Zamieszkalibyśmy sami,ale wolę nie być sama jak michu będzie w pracy.Jakby coś się stało to bym sobie tego nie wybaczyła a tak to na ogół ktoś jest w domu.W następne wakacjeię chyba wyprowadzimy jak zaliczę pierwszy rok studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze bedziesz miala kogos blisko ja niestety nie moge na to liczyc :( dlatego studia odpadaja ale po stazu od lutego zatrudnie sie w firmie \"tescia\" :-P i mysle ze te dwie skladki ZUS (przed porodem) potem zalegle 4 po porodzie wystarcza zeby dostac 3 lata kaske?? jak myslisz Michell?? jeszcze 2 lata temu tak zrobila micha siostra ale nuie wiem czy przepisy sie nie zmienily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zatrudniłam u sąsiada.Jego księgowa mówiła,że muszę przepracować 6 miesięcy żeby dostać potem kasę.Teraz nie pracuję tam,bo mdłości mi na to nie pozwalają.Chodzę tylko się podpisywać,że byłam :-) Pracę w domu przy kompie nadal mam,taka bez umowy,ale pieniądze z tego są.Na studiach będę miała zjazdy raz albo dwa razy w miesiącu w weekendy.Jak bedę w szkole to dzieckiem będzie się zajmował mężulek,bo on w weekendy nie będzie pracował.Dzisiaj kończy praktykę a od jutra do prawdziwej pracy idzie.Do szkoły też się zapisał,ale on będzie chodził tylko na zaliczenia,więcej nie musi.Wam też się napewno ułoży.Na studia możesz iść jak dziecko do przedszkola pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Michell ale ja slyszalam ze mozna tak w \"ratach\" czyli ze chyba nadal jest mozliwosc ze 2 skladki zaplace (oczywiscie pracowac tam nie bede u tescia :-) a po porodzie reszte teraz jestem na stazu i nie mam mozliwosci zatrudnienia sie juz a TY dostajesz co miesiac kaske mimo ze narazie nie pracujesz u sasiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam,że będę normalnie tam chodzić do pracy,ale nie da rady z tymi mdłościami.Sklep otwarty do 15,więc na późniejsze godziny nie mogę chodzić.Szkoda,bo bym sobie zarobiła troszkę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×