Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

ok :) macie racje powinnam wogole nie reagowac Matii nie wiem czy iwesz ale my przenioslysmy sie na inne forum jezeli chcesz dolaczyc to podaj maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Nawet nie potrafisz poprawnie nicka przepisać. Między moim a Twoim jest pewna różnica. Dziewczynki ja dzisiaj nie będę już pisać, a wszystkie wpisy pod moim nickiem będą fałszywe. Przykro mi tylko, że w taki ważnym dla mnie dniu, ktoś tak bardzo mnie zdenerwował. Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Nie chcę na forum podawć maila ze względu na niektóre nieproszone osoby na tym forum. A masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati26 gratuluje!! Nawet nie wiesz, jak mi sie miło zrobiło, jak przeczytałam,ze jesteś w ciąży! No bo w sumie z Tobą, Bluebell i Ksi mi sie najlepiej rozmawiało.Zawsze odpisałyście na moje wpisy, doradziłyście, pocieszyłyście i można było z Wami o wszystkim porozmawiać. Reszcie Dziewczyn, na czele z Michell też nie mam nic do zarzucenia, ale pewnie też opuszcze to forum. ALe bedzie mi brakowało rozmow z Wami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję wszystkim którzy mi dziękują:-) naprawdę bardzo się cieszę Evi wciąż czekam na maila - jak napiszesz to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati26 ten czarny nick jest Twoj?? sama juz nie wiem :( podam Ci swojego maila pink1985@wp.pl napisz byle co a ja wysle ci strnke z naszym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka222222
Dziewczyny-Evi i cała reszta.Czytam was od jakiegoś już czasu...nie będę sie wypowiadała,czy popieram starania w waszym wieku czy tez nie.Chodzi mi raczej o to,po jaka cholerę robicie takie wielkie tajemnice z tego,na jakie inne forum poszłyscie,skoro wiadomo,ze siedzicie na kwietniówkach? Boicie się Ksi i Bluebell czy jak??? Przecież to śmieszne,takie zachowanie.Podawanie maili,krycie się...co za głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale bym się nie zdziwiła gdyby się okazało,że to Ksi albo któraś inna kryje się pod tymi czerwonymi nikami.Z tego co widzę,że tylko Evi jest na kwietniówkach.Narzekacie,że tylko wokół jednego się temat toczy,a tu pytanie o temperaturę.Po co mają podawać na jakie forum się przeniosły???Żeby takie madrale znowu zawracałay im głowę???Dlaczego nikt Elll się nie czepiał,która bedac już w ciąży poszła na starz?Szef o tym wiedział i poszedł jej na rękę mimo,że nie powinien tego robić.Każdy daje sobie radę jak tylko może.Każdy w tych czasach kożysta ze znajomości.Poczepiajcie się lekarzy,którzy biorą łapówki.Zachowujecie się jakby ktoś wam rodzinę wybił.Lewą noga chyba wczoraj wstałyście i tak wam chyba zostało.Nie umiecie przestać się kłócić???Jedna mądrzejsza od drugiej.Każda wy[powiedziała swoje danie.Mogłybyście dać już sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaurat o kwietniowki nie chodzilo!! jestesmy na zupelnie innym forum kobieta22222 kretynka to moze ty jestes jakbys czytala wsztstko to zrozumialabys czemu sie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta2222 ------> to z pewnoscia ksi albo inna \"madra\" osoba i kto tu jest smieszny hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madra
a roba taka wielka tajemnice bo nie chca aby takie kretynki jak ty kobieta sie wpierdalaly znowu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi wydaje mi sie jednak,że zbyt ostro teraz atakujesz Ksi. Uważam,ze ona nie ukrywałaby sie pod innymi nickami, jeśli chciałaby coś napisać.Jeśliby tak robiła, to swoją wypowiedź co o tym wszytkim mysli też napisałaby pod innym nickiem, a tego nie zrobiła... Nie uważam,że jest ona fałszywa, bo wręcz przeciwnie-była wobec nas szczerze i napisała co o tym wszystkim myśli. Ja podobnie jak Natii zaczynałam odnosic wrażenie,że to forum coraz mniej mnie dotyczy i coraz rzadziej sie wypowiadałam, ale żadna z Was chyba tego nie zauważyła, bo rozmowy o śluzach, temperaturach, szyjkach całkowicie zdominowały to forum. A nie zastanawiacie sie, czemu ostatnio tyle osób zaczeło znikac z forum?Jeśli tak, to już chyba wiecie. Nie wiem, jak mnie teraz odbierzecie po tym co napisałam, ale domyślam sie,że ten wpis tak jak i znaczna część moich pozostałych wpisów zostanie zlekceważony... Tak prawde mówiąc, jak pisałam tutaj na jakieś inne tematy, o moich kłótniach, obawach, itd, odpowiadały tylko Ksi, Mati26, Bluebell i Michell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berna, miałam się nie odzywać, ale zrobię to tylko dla Ciebie. Masz rację, że nie zniżyłabym się do podszywania się pod kogoś innego. Zgadzam się z Tobą w 100 %, że był moment, kiedy można było tutaj porozmawiać o wszystkim. Teraz już tak nie jest. Jeśli chcesz porozmawiać ze mną prywatnie, lub z Bluebell, do której mam też namiary napisz na adres: vinylek@poczta.onet.pl. Pozdrawiam i trzymaj się dzielnie, ja już więcej się tutaj nie odezwę. Z resztą nigdzie indziej też raczej nie, bo to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Ten czarny nck bez spacji nie jest mój, to nie ja pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam (tak jak berna), ze takie podszywanie przez ksi nie mialoby zupelnie sensu. skoro juz raz odwazyla sie napisac swoje zdanie to raczej nie robilaby tego ponownie pod czerwonym nikiem!! to byloby zbyt proste i dziecinne!!! pozdrawiam was serdecznie 🌻 i mam nadzieje, ze jednak ktoras z was bedzie tu jeszcze zagladac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Evi, przed chwilą wysłałam Ci maila. Zapomniałam się podpisać, ale wyświetli Ci się mój adres.Pa, pa. Zyczę wszystkim miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Hej. Wysłałam na 1985@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ale to jest nie pelny adres :-P podalam wczesniej :pink1985@wp.pl pozdrawiam i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Oj. Zaraz wysyłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniab1984
Cześć dziewczynki!!! Jestem w waszym wieku-mam 21 lat i tak bardzo jak wy pragnę dzidziusia! Taki wspaniały topik założyłaś Vanilia!!! Dlaczego stąd uciekłyście? Wróćcie proszę :-( Ja bym chciała wymieniać z wami wszelkie opinie,objawy,obserwacje...razem z wami czekać.Pozwolicie,żeby taka Ksi czy Bluebell czy nie wiem kto jeszcze popsuł taki dorobek? Przecież to wasze forum i nie musicie z niego uciekać! Proszę,napiszcie coś...albo wyślijcie mi na maila gdzie mogę was znaleźć...to dla mnie bardzo ważne...mój e-mail to : monikab@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniab1984
Jeśli dziewczyny,które tu wcześniej siedziały nie odezwą się,to może jakieś inne? Czekam na was kobietki! Na pewno jest mnóstwo młodych dziewczyn na Kafeterii,które tak jak ja pragna dziecka i mają w nosie krytykę innych! Jeśli tak,to zapraszam do rozmowy! Odbudujemy to forum od nowa! Czekam na was dziewczynki! Wspierajmy się nawzajem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniab1984
Zacznę od siebie.Mam 21 lat,cudownego chłopaka.Bardzo się kochamy i staramy o dziecko.Jak na razie nam nie wychodzi,ale nie tracimy nadzieji.Łykam folik od 3 miesięcy i teraz sobie spokojnie czekam na @.Staram się nie denerwować ,ale nie wytrzymam do terminu i chyba wcześniej zrobię test.Dodam też,że nie studiuję-na razie pracuję jako sekretarka.Cieszę się z tego,bo jestem niezależna.Mój chłopak też pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniab1984
Cieszę się Evi,że odpisałaś! Bardzo się cieszę! Ja oczywiście rozumiem,że nie możesz mi podać linku do was-nie dziwię się po tym,co się tu ostatnio działo.Może więc po prostu wrócicie? Przecież to wasze forum i możecie tu pisać.A takich,co to umieją się tylko wymądrzać i oceniać,to trzeba totalnie olewać,a w końcu im się znudzi.To forum ma swoją historię,szkoda by upadło.Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to foru mjuz upadlo na dobre ale nie dziw sie ze my nie chcemy rozmawiac z niektorymi osobami ono juz upadlo na zawsze radze przeniesc sie na inne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniab1984
Evi a czemu tak myślisz? Czemu nikt tu już nie napisze? :-( Ja tak bym chciała z kims porozmawiać :-( Żałuję,że nie było mnie tu wcześniej,bo nie dałabym wam odejść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×