Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Też nie mogłam wejść.Wyskakiwały mi jakieś błędy.Ale mi apetyt robicie.Chyba po drodze od lekarza zachaczę o sklep.Strasznie mam apetyt na słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell21
Michelle a gdzie będziesz pracować? A mówiłaś o ciąży? Przepraszam za te pytania,jeśli już pisalaś o tym.Ciekawa jestem,bo moją koleżankę zwolnili z pracy jak zobaczyli,że spodziewa się dziecka-okrutne,prawda? :-( Witaj Berna :-) W jakiej części Rzeszowa mieszkasz? Ja też jestem z Rzeszowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę miała dwie prace.Jedną mam w domciu przy kompie(dzięki znajomym moich rodziców) i drugą w sklepie z materiałami budowlanymi.Mój sąsiad jak się dowiedział,że jestem w ciąży to sam mi pracę zaproponował żebym więcej własnej kasy miała.Wszyscy się o mnie marwią i dbają :-) Mam poprostu dużo szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell21
Rzeczywiście masz szczęście :-) Mnie utrzymuje mąż na razie :-/ Chciałam jechać na tych wakacjach do Londynu do pracy-nawet miałam wszystko załatwione,ale się rozmysliłam-jak tu zostawić świeżo poślubionego męża? :-) Poza tym umarłabym z tęsknoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle to dobrze, że masz prace. To jest ważne. Ty będziesz się lepiej czuć, pieniędzy będzie więcej. Same plusy. Ja ogólnie mogłabym żywić się tylko czekoladą :). Taki ze mnie odkurzacz na czekoladę :D. A jajka niespodzianki kupuje, bo raz że czekolada dobra, a dwa figurki Asterixa w pracy w szaroburym biurze poprawiają mi humorek. Ale wiesz co Bluebell pobiłaś mnie, pięć w ciągu dnia jeszcze mi się nie udało pochłonąć. Dziś były tylko trzy ;). Bluebell dopisz się nam do tabelki! Jeszcze 2 godziny pracy, ja też bez tego forum nie mogę już żyć, nie wiem jakbym przetrwała w pracy, gdybym nie miała dostępu do internetu. W dodatku mogę na gadugadu pogadać w trakcie pracy. Wszyscy się z nas śmieją, że nie dość że ciągle po pracy jesteśmy razem, razem wstajemy, razem idziemy do pracy (nasze biurowce są w odległości 300 metrów od siebie :)), to jeszcze w pracy gadamy przez Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle to dobrze, że masz prace. To jest ważne. Ty będziesz się lepiej czuć, pieniędzy będzie więcej. Same plusy. Ja ogólnie mogłabym żywić się tylko czekoladą :). Taki ze mnie odkurzacz na czekoladę :D. A jajka niespodzianki kupuje, bo raz że czekolada dobra, a dwa figurki Asterixa w pracy w szaroburym biurze poprawiają mi humorek. Ale wiesz co Bluebell pobiłaś mnie, pięć w ciągu dnia jeszcze mi się nie udało pochłonąć. Dziś były tylko trzy ;). Bluebell dopisz się nam do tabelki! Jeszcze 2 godziny pracy, ja też bez tego forum nie mogę już żyć, nie wiem jakbym przetrwała w pracy, gdybym nie miała dostępu do internetu. W dodatku mogę na gadugadu pogadać w trakcie pracy. Wszyscy się z nas śmieją, że nie dość że ciągle po pracy jesteśmy razem, razem wstajemy, razem idziemy do pracy (nasze biurowce są w odległości 300 metrów od siebie :)), to jeszcze w pracy gadamy przez Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam ze sklepu :D mam Milke truskawkowa i goracy kubek barszczyk :P Michelle a jak rodzice? pogodzili sie juz z tym ze beda dziadkami? Ojaaa wlasnie leciala ta piosenka Britney S. \"someday\" i ona tak fajnie glaszcze sie po brzuszku... ja tez chceeeee!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...2 miesiąc…..17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie...10tydz…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........1cykl.........@12.08.05 12.Ksi...Karolina...24lata.....Poznań...jak przekonam moje kochanie 13.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 14.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....4 cykl...@04.08.05 15.Bluebell21......?......?.............?.............?...........? No wlasnie Blue dopisz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia K jak się jest w ciąży to chyba wtedy jest tam twardo a nie miękko, albo na odwrót jedynie co wiem, że szyjka macicy jest wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia, jak myślisz jak zareagują Twoi rodzice rozmawiałaś z nimi o tym? Teraz Ty mi zrobiłaś apetyt tą milką truskawkową, chyba też sobie kupie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jasno to napisałam, że pewnie nikt poza mną nie wie o co chodziło. Vanilia, jak już będziesz w ciąży, jak myślisz jaką będzie reakcja przyszłych dziadków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksi, mieszkam tylko z mama, bo ojciec od nas odszedl i nie utrzymuje z nim kontaktu... a mama zawsze mowila ze trzeba byc dojrzalym na macierzynstwo i naprawde tego pragnac, ale przed wszystkim trzeba miec prace i oparcie w parterze. I przede wszystkim wyksztalcenie i niezaleznosc. Na pewno wiesc o ciazy by ja zaskoczyla, ale zna mnie i wie ze jestem odpowiedzialna i dam sobie rade. Ona miala juz w moim wieku 2 dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie, że masz taką mądrą mamę. Moi rodzice w moim wieku też już mnie mieli. I dlatego ostatnio marudzą, że mogłabym się już zacząć starać. Więc moi napewno bardzo by się cieszyli. Jednak narazie muszę poczekać. Ale dam radę. Czas mija szybko i wierze, że niedługo do Was dołącze w moich staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell21
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...2 miesiąc…..17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie...10tydz…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........1cykl.........@12.08.05 12.Ksi...Karolina...24lata.....Poznań...jak przekonam moje kochanie 13.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 14.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....4 cykl...@04.08.05 15.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.06.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell21
Już z wami jestem :) Ale się walnęłam w tabelce,bo rozumiem,że data @ to ma być tej,co będzie,a nie tej ,co była.Zatem poprawiam się : 1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...2 miesiąc…..17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie...10tydz…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........1cykl.........@12.08.05 12.Ksi...Karolina...24lata.....Poznań...jak przekonam moje kochanie 13.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 14.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....4 cykl...@04.08.05 15.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...2 miesiąc…..17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie...10tydz…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........1cykl.........@12.08.05 12.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...xxxx.....starania może od maja:D 13.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 14.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....4 cykl...@04.08.05 15.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 Zrobiłam korekte u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie jakies ciekawe stronki na temat ciazy, dzieci itp. bo troszke sie nudze i chcetnie bym cos poogladala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze macie tapetki ze zdjeciami niemowlat robione przez Anne Geddes? bo ja szukalam w necie ale nie moge znalesc :( a wiem ze sa bo mialam je, ale mam nowy system i wszystko ucieklo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell21
Najlepsza,moim zdaniem,jest ta ostatnia stronka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell21
http://www.annegeddes.com/ a to a propos Anne...wiecie,jak już będę miała dziecko,to okleję mu pokoik widokówkami ze zdjęciami Anne...są po prostu genialne :-) Ksi a dziękuję Ci za zrobienie korekty mojej @ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell21
Nie ma za co :-) Polecam się na przyszłość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jeszcze 45 min i do domu :D. Chyba jednak sobie kupie po drodzę coś pysznego do jedzenia ;). A ten link ze zdjęciami Bluebell jest rewelacyjny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell21
Ja kiedyś miałam manię kupowania tych pocztówek Anne Geddes :-) Tylko,że mało nie zbankrutowałam :-) I gdzieś mi przepadły przy przeprowadzce :-((((((((((( Ksi...mój mąż też konczy pracę o 16 :-) I też z nim siedze na gg jak jest w pracy :-) A w ogóle to dzięki internetowi jesteśmy razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość przez internet mówisz? Opowiedz coś więcej. U mnie było zabawnie, ja mojemu mężczyźnie podobałam się całe pięc lat studiów, całe studia próbował się ze mną umówić, a ja wtedy byłam związana z jakimiś bałwanami i nigdy moje Kochanie nie był nikim więcej niż przyjacielem. Dopiero pod koniec studiów (gdy już się pogodził z faktem że jesteśmy przyjaciółmi), ja się nagle zakochałam :D. Wszyscy znajomi sie z nas śmiali, że tyle czasu moje Kochanie na mnie czekał i co, i się doczekał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell21
A co dobrego kupisz Ksi? Ja mam ochotę na jakieś pyszne lody :-) Albo na jakieś ciacho :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell21
Właściwie to poznaliśmy się przypadkiem na imprezie u znajomych.Ale jakoś tak nam się fajnie rozmawiało i wymienilliśmy się numerami telefonów.Potem pisaliśmy do siebie sms-y,ale bardzo mało.Następnie wymieniliśmy się numerami gg. I właścicie dopiero tam się zaczęło.Rozmawialiśmy bardzo dużo,prawie codziennie.Opowiadaliśmy o sobie itd...nie wiem,czemu tak zamiast się spotykać,a dodam,że mieszkaliśmy w tym samym mieście :-) Nagle on stwierdził,że musimy się spotkać...ale to było na miesiąc przed moim wyjazdem na studia do Szczecina i nie chciałam...ale w końcu dałam się namówic...spotkaliśmy się wówczas drugi raz-pół roku po pamiętnej imprezie...i tak się stało,że już wiedzieliśmy,że chcemy być razem...dany nam był tylko miesiąc...potem ja wyjechałam na te cholernie znienawidzone studia...wytrzymałam miesiąc bez niego...rzuciłam studia i wróciłam do domu.I w następnym roku poszłam na moją wymarzoną anglistykę.Po roku zamieszkaliśmy razem i niedawno był ślub :-) Ksi...tak to jest czasami,że osoba ,która jest blisko nas wydaje się nam być ostatnią,z którą moglibyśmy być...ale najważniejsze,że się odnaleźliście i jesteście razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×