Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość Bluebell21
SZCZĘŚCIE JEST BLISKO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluebell ja myśle, że kup. Wierze, że takie rzeczy przyciągają szczęście. W dodatku jak czegoś bardzo się pragnie to się to osiąga. Wiadomo nie można się stresować i podczas kochania się ciągle myśleć uda się-nie uda, bo wtedy się niestety nie uda. Ale jakieś fajne rzeczy można kupować. JA uważam, że wtedy pragnie się tego tak mocno, że to się poprostu dzieje. Tak było z moimi studiami doktoranckim, cholernie trudno się dostać. Dużo super kandydatów, mało miejsc. Ja miałam zapalenie płuc, nie mogłam zamknąć pracy, w dodatku z tego pośpiechu pomyliłam się na samym końcu pracy, komisje egzaminacyjną miałam potworną (2 na 8 profesorów mnie niecierpiało) i co, udało się. Dostałam się. A stresowałam się od drugiego roku studiów, bo od tego momentu wiedziałam, że moim marzeniem jest ten doktorat. Dlatego, jeśli tego pragniesz, to idź i zrób poprostu zakupy w tym sklepie :D. A test przewiązany wstążeczką to też super sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell21
Gratuluję Ci Ksi! To cudownie,że realizujesz swoje marzenia i siebie! Zacznę brać z Ciebie przykład...ja sobie marzę,żeby być tłumaczem przysiegłym...Twój przykład tylko potwierdza to,że jak się czegoś chce,to przy dobrych chęciach i wysiłku można to osiągnąć! Jeszcze raz dzięki za takiego motywującego kopniaczka.A propos kopniaczków,ciekawa jestem,jak to jest,kiedy mała istotka mieszkająca w nas kopie...dla mnie to cud po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLuebell ciesze się, jeśli mogłam przekazać Ci troche mojego optymizmu. Ja taka właśnie jestem, staram się realizować moje plany i marzenia. Nie po trupach, ale spokojnie, jednak wytrwale, tak by się poprostu udało. Dlatego wierze w nas wszystkie, w Ciebie, mnie, Vanilię, uda nam się mieć dzieci. Wam pewnie szybciej niż mi, ale masz racje do maja nie jest aż tak daleko. Już mamy sierpień, zaraz będzie jesień i zima, a potem cudowna upojna wiosna i maj :) Zawsze się śmiałam, jak mówiono, że maj jest miesiącem zakochanych, albo maj pachnie miłością. Ale to prawda. Ja w maju zakochałam się pierwszy raz w życiu i to odrazu do szaleństwa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15-stka
ja mam 15 lat i chciałabym miec dziecko.. tylko nie mam z kim... no i wiadomo... szkoła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcieć można, nawet jak się ma 7 lat. Moja siostra ma tyle, i też chodzi z wózeczkiem i chce być mamą :D. Jeśli owa 15 latka umie się sama utrzymać, ma mieszkanie, tak żeby rodzicom z dzieckiem nie wisieć na głowie, to niech ma dziecko. Ale jeśli chce i na tym się kończy no cóż. Nigdy nie ma się odrazu tego co się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie róbcie dziewczyny wcześniej testu niż w dniu spodziewanej miesiaczki, bo nie wyjdzie. Co z tego, że tak pisze na opakowaniu ale to jest tylko chwyt reklanowy. Vanilia84 mam nadzieje, że to dzidziuś ale porosze cie nie nakrecaj się tak szybko, bo później bedzie cieszko jak to nie bobasek. Opisz ten ból podbrzusza, czujesz tak jakby macica ci się rozciągała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ale sie rozpisalyscie;)ja caly dzien w ruchu, na zakupach itp. i nawet szybko minol. Mnie tez boli podbrzusze i jajnik od kilku dni,a nigdy przed @ mnie nie bolalo tylko w czasie@,a oprocz tego moje kochanie ostatnio stwierdzilo,ze zrobilam sie miekka tam w srodku:) Ja nie wiem kiedy zrobie ten test:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pusrki:( dziewczyny jak tak napisalyscie to tez mam nadzieje,bo przyznam wam,ze wogule nie czuje sie na ciaze, nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matitka to jest inny bol niz taki miesiaczkowy, tzn boli mnie lewy jajnik ale bol jest takze posrodku czasem lekko sie nasila... ...a moze rzeczywiscie sie nakrecam i sobie cos uroilam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbrzusze boli mnie tak jakos od 5 dni a nigdy wczesniej nie mialam tego uczucia. Jak sie pojawiala miesiaczka to bol pojawial sie dopiero kilka godzin przed nią. Elunia ja tez jestem jakas mieciutka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale sutki mnie nie bola :( ...co kilka godzin sprawdzam :D dobra ide spac, bo niezdrowo tak dlugo siedziec przed komputerem ;) Dobranoc moje kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieszczę się w moje ulubione spodnie.To były jedyne,do których nie potrzebowałam paska,bo idealnie mi w pasie przylegały a teraz z trudem mogę je dopiąć.Żeby nie uciskać dzidzi to ich nie będę nosić.Właśnie wróciłam z Bydgoszczy,odwiedziliśmy z michem znajomych.Tyle załatwiania mamy z tym ślubem,że szkoda gadać.Ale się dzisiaj rozpisałyście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia mnie tak samo boli, identycznie i tez od 5 dni, mamy tak samo wic moze:)fajnie by bylo,ale sie nie nakrecam!!!:/ lece spac pa pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell21
Matitka z tym testem to pewnie masz rację...każdy chwyt jest dobry,żeby sprzedać produkt.Elunia_K i Vanilia-a macie coś takiego jakby dziwne mrowienie w brzuszku? Trzymamy kciuki,żeby to było TO :-) Trudno jest się nie nakręcać,bardzo trudno...ale trzeba podchodzić do wszystkiego z lekkim dystansem,bo potem rozgoryczenie ciężko znieść...Michelle szczęściara jesteś.Ciąża to chyba jedyny czas,kiedy kobiety nie narzekają,że przytyły :-) A Co myślicie o imieniu Emilka dla dziewczynki? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell21
Michelle-z przygotowaniami do ślubu i tą bieganiną i mnóstwem spraw do załatwienia to Cię doskonale rozumiem :-) Bo sama niedawno to przerabiałam.Czasem jest się tym wszystkim zmęczonym,dochodzi leciutki stresik i by się chciało,żeby już było "po",ale to są przygotowania do bardzo ważnego i pięknego dnia,który na pewno zapamiętasz do końca życia.Specjalnie nie piszę,że to najpiękniejszy dzień życia,bo na przykład dla mnie równie pięknym dniem będzie ten,w którym się dowiem,że noszę pod sercem dzieciątko,albo kiedy ono przyjdzie na świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wczoraj wieczorem smutno było. Dzidzi nie mam, psa nie mam. Jakoś tak mi troszkę samotnie jest. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pojecia, wiem,ze napewno mam klucia czasem mocniej czasem slabiej,ale teraz wszystko ucichlo i klucia sa slabsze lub wogule ich nie ma,ale dzis rano ukulo mnie przez 3s i koniec,a piersi nie bola choc jak mocniej zdusze to od srodka cos czuc. Vanilia kiedy mialas ostatnia @, bo jak by co termin 19 kwietnia mamy taki sam,a ja ostatnia mialam 16.07 I kiedy robisz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell21
Ksi...a Twój ukochany? Rozumiem,że nie było go wczoraj wieczorkiem przy Tobie...bo inaczej nie byłoby Ci smutno...chociaż mi czasem jest smutno,nawet jak mąż siedzi obok...takie babskie humorki i nastroje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell21
Dziewczyny a jak piersi albo sutki bolą,to może to być oznaką ciąży? Bo mnie bolą jak diabli,ale byłam pewna,że to dlatego,że jestem przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Wróciłam już do Was i nadrobiłam wszystkie zaległości w czytaniu:) Od razu trzymam kciuki za te, które chcą zafasolkować🌼Mi te kilka dni mineło fantastycznie. Zwiedziłam śliczne miejsca( Geneve, Lausanne), poznałam teściową:) Kupilismy z moim Kochanie prezent ślubny dla mojej siostry-takie maluteńkie buciki Nike dla bobaska. Jak zobaczylismy je w sklepie to nie mogliśmy sie oprzec. Mam Nadzieje,że sie jej spodobają. Ok Dziewczynki ja zmykam troche odpocząć(dopiero wróciłam) i nacieszyć sie siostrą. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia ostatnia @ mialam 13.07. A co do testu to nie wiem czy wogole go zrobie, bo sie boje i moj misiu mowi zebym zaczekala. Michelle macie ustalona juz date slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluebell byłam wczoraj z moim Kochanie. I mi też tak się zdaża, że nawet przy nim jest mi troszkę smutno. Ale dziś już mi przeszło - najadłam się czekolady ;). Dziewczyny, nie gniewajcie się. Ale moim zdaniem za bardzo się nakręcacie. Mi też jak się okres wtedy spóźnił o tydzień, to już wszystko wg mnie wskazywało że to ciąża. Bolące sutki, bolący brzuch, nawet wymiotować mi się chciało. A testy były ciągle negatywne (aż dwa zrobiłam nie wiadomo po co), a potem okres przyszedł i koniec radości. Postarajcie się podchodzić do tego troche spokojniej, bo nie wytrzymacie tej presji, którą same tworzycie. I tak bardzo za Was trzymam kciuki i wierze, że te fasolki jednak tam są w środku. Trzymajcie się dzielnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub bierzemy 29 października.Trzymam kciuki za wasze zafasolkowanie.U mnie pierwszą oznaką były bolące sutki,potem zaczął się ból brzucha jak na @,ale jeszcze długo przed spodziewanym okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Milka truskawkowa jest pyszna :D. Ja ostatnio jem jajka niespodzianki, bo też mają pyszne te kuleczki w środku i w dodatku są ludziki z Asterixem i Obelixem - bardzo ładne :). Ja to jednak dziecinna jestem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to wszyscy wyzywają,że mam przestać jeść tyle słodkiego,bo to niezdrowe.Zamiast siedzieć z batonikiem to jem surową czerwoną paprykę :-( No,ale trzeba się troszkę pomęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za godzinkę idę do lekarza.Idę na jakieś badnia,które trzeba robić jak się pracuje,bo podpisałam umowę na pięć lat.Tak mi się nie chce,że szkoda gadać.Najchętniej to bym się położyła i nie wstała przez cały dzień.A tu jeszcze do kościoła trzeba dzisiaj jechać.Kiedy testujecie dziewczynki,bo już nie mogę się doczekać??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell21
Dziewczyny! Normalnie przez jakieś 10 minut nie mogłam wejść do Kafeterii...zimne poty mnie oblały,że nie wejdę już nigdy...co ja bym bez was zrobiła??? Ksi...dziś zeżarłam 5 tych jajeczek :-) Są mniami!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×