Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość bedzie dobrze
ja miala robione hsg ze znieczuleniem do zylnym nic n ie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helanka i michaline nie wiem czy o to wam chodzi, ale czy o ten sluz to tzw WROGI ŚLUZ??? bo ja to miałam , czy mam nadal a mimo to cud sie zdazrył :) ja badanie wrogosci mialam robione w klinice nieplodnosci: po stosunku do około 12 godz po, ja byla 5 godz po, pojechalam do dr i on badal moj sluz przez mikroskop czy sa w nim plemniki i ich nie bylo... ale potem jakos daly rade, hehe a tez mialam juz badania do inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
i przyszla@ 3 dzien po ostatniej luteine...ja to potrafie przewidywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka10999
Do Myszka 86.Niezabardzo mam jak powtorzyc to badanie,bo robilam je za granica gdzie mieszkam,w polsce juz mi spieprzyli laparoskopie i to w dobrej klinice,ze torbiel 2 raz powstal w tym samym miejscu,a jesli pojde po wszystkie wyniki do swego obecnego ginka pomysli ze mu nie ufam,a naprawde jest swietnym ginkiem.przestalam sie ludzic na normalne zajscie wciazy-moja nadzieja znikla!moze dzieki in vitro sie uda zostac mamusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na Tosię
justynp - a mi lekarz kazał przyjechać na badanie śluzu conajmniej po 8 godzinach... ja byłam po 13 - i niestety w moim śluzie zostało tylko kilka niedobitków i to jeszcze tak leniwych - bo bez ruchu... ale lekarz nie wyklucza, że przy takim wyniku nie można zajść w ciąże. proponował, aby podleczyć go hormonami a ewentualnie później mysleć o inseminacji... ale to już zostawił do decyzji prowadzącej mnie gin. a ja sama, na własna ręke, poszłam zbadać tsh - mam podwyższony poziom, niestety. a czy wszystkie badania hormonów muszę robić pryw. na własną rękę?czy gin może siekrować mie na bezpłatne badania? bo muszę teraz to tsh rozszerzyć o ft3 ft4? bo ceny tych wszytskich badań, zabiegów, wizyt juz mnie przerastają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
czekajac na tosie ja teraz robilam wszystkie badania panstwowo za darmo jak chodze prywatnie do ginki to musze za te badania placic jak panstwowo to mam za darmo,ja mam wszystkie wyniki dobre oprocz progesteronu,jest tragicznie niski,dzis bylam u ginki,i przepisala mi clo,wit a i e, i zastrzyki z progesteronu od 17dc co drugi dzien,juz wszystkiego probuje z tymi hormonami,dzis tez ginka proponowala mi inseminacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
i chcialam ta femara to sie bala mi ja przepisac:( trudno nastepny cykl z clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekając na Tosie ja robilam prywatnie, w sumie nawet sie nie pytałam jak to wyglada panstwowo, bo byłam skierowana od prywatnej kliniki... ale popytaj nas tez sporo kosztowały te badania, w sumie około 2tys. M.brał Multisperm, bo jego plemników było za mało, kupilam na allegro, http://allegro.pl/multisperm-poprawa-plodnosci-u-mezczyzn-i1438618819.html polecam bo ...chyba zadziałało:) bo przy jego wynikach mowili ze tylko inseminacja, ale ja jeszcze mialam hsg... myśle ze czasem warto zainwestowac, oczywiscie w miare mozliwosci, bo przeciez chodzi o najwiekszy skarb!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarka16
A ja wlasnie dostalam skierowanie na badanie sprawdzenia wrogosci skuzu. tylko jeszcze tego badania nie mialam. Strasznie sie denerwuje. Mamy byc nie krocej niz 6 godzin po stosunku i nie dluzej niz 12 godzin. wizyte mam o 10 rano. wiec w srodku nocy ! juz mi sie nie chce jak sobie o tym pomysle. nie lubie tak na zawolanie. to nie dziala. Czy ktoras z was miala robione to badanie i jakie mialyscie wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Zarka ja miałam to badanie, ale mi lekarz mówił że może być dłuższy czas od stosunku do badania, tak do 16-18h Ja miałam wizyty zawsze pod wieczór więc my mieliśmy przytulanki o 4rano (bo do pracy na 6)-masakra, człowiek jeszcze śpi. wynik miałam dobry,ale szczegółów nie pamiętam(musze poszukać), badał pod mikroskopem ile jest plemników żywych w bodajże 1ml śluzu i ogólnie jak wygląda śluz (barwa, rozciągliwość), no i miałam to badanie krótko przed spodziewana owulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobo
Ja chodzę do ginki w wawie, ale ona pracuje w szpitalu i zawsze daje skierowanie na szpital i na NFZ przynajmniej tyle dobrze, bo miałam mnóstwo badań w tym również hsg więc parę tysi zostało w kieszeni :) a teraz czekam na @. Za kilka dni powinna sie zjawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 1981
czesc dziewczyny...ja jestem przykładem kidy to Hsg nie wykazało czegoś niepokojącogo, po kolejnych nieudach próbach stran o dziecko wykonałam laparo.. po zrobieniu laparoskopii wyszło ze jeden jajowód niedrożny:(, jak mi później lekarz powiedział hsg nie jest do końca miarodajnym wynikiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenqua
pojechałam dziś do szpitala zgodnie z terminem, przeszłam całą tę papierkową bzdurę, założyli mi wenflon, odsiedziałam swoje, po czym lekarz wziął mnie na badanie i ... i jajco. Okazało się, że lekarz znalazł jeszcze u mnie 'w środku' resztki po @, więc i badania zronić nie mógł. Wenflon wyjęli i kazali przyjechać jutro. Z tym, że po powrocie bardzo bolał mnie lewy jajnik, a do tego mimo zakończenia @ pojawiły się ponownie plamienia. Boję się, że to się ni skończy do jutra i nie zrobią mi tego badania ... również. To takie przytłaczające, bo jak nie jutro, to muszę czekać do przyszłego miesiąca i znowu wszystko jeszcze raz przechodzić :( Jestem podłamana, naprawdę, bo bardzo bym chciała mieć to za sobą i podjąć kolejne kroki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenqua glowa do gory. Trzymam kciuki za dzisiaj. Moge sobie wyobrazic, jak sie tym stresujesz. To sa wlanie nasze organizmy, wydaje nam sie, ze je znamy a one robia nam psikusy. A ja czekam, terminowo jutro ma przyjsc @. Moglaby zabladzic w drodze, ale pewnie nie mam na co liczyc. Chwilami mam juz dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazenqua
dzisiaj tez nici z badan, wrocili mnie do domu. badanie przelozone na przyszly miesiac ... bez komentarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobobo a mozesz zdradzić nazwisko tego lekarza,ja wlasnie jestem na etapie poszukiwań dobrego,zaufanego i sprawdzonego lekarza w Wawie,ale niestety moje znajome (a raczej stety)niemają doświadczeń w tej sprawie i nie mam kogo potpytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobo
Na forum nie chcę rzucać nazwiskami, bo nie wiem czy można, podaj maila to Ci napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny mnie za tydzien czeka pierwsza inseminacja...hsg mialam robione w pazdzierniku,1,5 roku staran...mam stresika...mam gleboka nadzieje ze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaCzewa
Do Asiula 007 i Viera 1 Hej dziewczyny!Przepraszam że dopiero teraz odpisuje ale miałam problemy z internetem, a dokładniej z jego brakiem:/. Pozalepiane znaczy niedrożne, ale udało się je udrożnić. miałam też policystycznego jajnika ale z tego co zrozumiałam został on oczyszczony...dokładniejsze informacje będe miała za tydzien w czwartek, odezwę się wtedy i wszystko Wam dokładnie opiszę. A tymczasem trzymajcie się dziewczyny i głowa do góry, prędzej czy później się Nam uda! Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaCzewa
Do Dziubasek 25 Hej miałam robioną laparoskopię w szpitalu w Katowiach. jeśli chcesz mogę podesłać Ci na maila jakies konkretniejsze info. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Zuzia, uda się w końcu zobaczysz :) długo juz się starasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaCzewa ja mam ogromną prośbę o przesłanie info o laparoskopii w katowicach - mój mail viera1@o2.pl Sama będę miała tam laparo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaCzewa
Do Viera 1 Hej:) Podesłałam Ci info na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramy sie juz ponad dwa lata. Zrobilismy badania i niby wszystko dobrze a nie dziala. Caly czas mam nadzieje ze sie uda i ze Wam sie uda. Dzieki tej stronie wiem, ze nie jestem sama z tym wszystkim i to jest bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocoa1980
witam wszystkich! dostalam skierowanie na zabieg droznosc jajowod 5 lat staralismy o dziecko,nic nie wyszło. czy po zabiegu hsg latwo zajsc ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocoa1980
Mialam wiekszą badanie w warszawie i wszystko Jest Okej.cytologia mam 1 grupię,nie mam bakterie w jamie macicy, nie wiem dlaczego ze nie moge zajsc ciaze mam 1 dziecko,ale chcielismy jeszcze drugie dziecko.kto wie i proszę odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala81
cześć kobitki byłam dziś u ginekol i zaleciła mi badanie HSG. Trochę mnie zasypała informacjami nie o wszystko dopytałam. Czy to badanie można wykonać w dowolnym czasie cyklu? Czy któraś z Was robiła to w Trójmieście na NFZ? Jeśli tak to gdzie najlepiej i czy długo się czeka na termin, czy to badanie wykonywane rutynowo i bez wielkich terminów np za 4 miesiące? Ja rzadko choruje i zwykle chodziłam do lekarzy prywatnie. Nie wiem za bardzo nawet jak się zapisac na takie badanie. Dzwonię np na oddział ginekologiczny na Klinicznej i się zapisuję?Czy to wymaga jakichś dodatkowych wizyt? Pomóżcie. Nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Za 10 dni mam zrobić test na HCG,a jak będzie ujemny to kilka badań i HSG. Ale chyba już teraz powinnam sobie zaklepać termin. Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, odebrałam wyniki z czystości, wyszedł mi trzeci stopień, oto one leukocyty +/++, nabłonki +++, brak pałeczek kwasu mlekowego, pałeczki G /-/+++!, ziarniaki G /+/+++! proszę powiedzcie czy da się ten stopień wyleczyć? lekarz przepisał mi już sumamed i metronidazol, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudykot76
Czy jest tu ktoś, kto miał robione HSG w szpitalu w Strzelcach Op.?Wybrałam sobie ten szpital, bo ma ponoć dobrą opinię. dziś mam 1 dzień @, a potem może wreszcie uda się zrobić to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×