Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Hej dziewuszki, umówiłam się do poradni leczenia niepłodności. Wizytę mam na 28 października...oby coś się w końcu ruszyło... Poradnia jest przyszpitalna więc na NFZ, ale lekarz, do którego jestem umówiona ma swoją prywatną klinikę leczenia niepłodności...mam nadzieję, że potraktuje mnie tak jak swoje pacjentki w prywatnym gabinecie... Akurat będę wtedy miała połowę cyklu, więc może sprawdzi co się tam dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Joleczka napewno Cie nowy doktorek od razu obejrzy:) poza tym dobrze że ma też swoją prywatną praktyke-w razie gdy będzie trzeba sie zjawić co do dnia i godziny na wizycie to będzie łatwiejszy dostęp do lekarza:) Miśka trzymam kciuki za twoje badanie i daj potem znać jak dokładnie przebiegało. Ja najwczesniej moge mieć 5 listopada-jesli termin będzie wolny. Mam nadzieje, że szybko znajdziesz nową prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1983
Hej dziewczyny:) byłam dziś u lekarza ale niestety nic jeszcze nie widać i mam przyjść w przyszłym tyg;/ lekarz powiedział mi tylko ze jakaś "śluzówka"jest powiększona co może oznaczać ze jestem w ciąży, kazał zrobić morfologie krwi, mocz i glukozę na czczo. a wiec kolejny tydzień czekania....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota32
Gonia zrób jak ci marla mówi z bety bedziesz miec 100% pewnosci. Ja niestety dostałam dzisiaj w nocy tą wredną @, a już tyle dni spóżnienia miałam cichą nadzieję na sukces. Więc jak widać po hsg zwykle @ lubi się spóźniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Gonia szybko leć na bete, nie trzymaj nas w niepewności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia111
Cześć Mam pytanie odnośnie badania hsg do którego dnia po okresie się robi to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota32
Isia musisz być w I-wszej fazie cyklu. W zależnosci jakie długie masz cykle i jak długo krwawisz musisz sama sobie sprawdzisz, ja mam bardzo krotkie cykle 23-24 dni i dwa do trzech krwawienia i lekarz kazał przyjsc mi w 6 dc, miałam jeszcze wtedy małe plamienie, ale to nie przeszkadza, oby nie leciało Ci. Jak miałam miec wcześniej hsg i byłam w 16dc to lekarz absolutnie powiedział mi, że nie zrobi, bo zawsze jest ryzyko ciąży która hsg by wypłukało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia111
ja mam cykle co 30-31 dni,mi lekarka powiedziała że mam przyjść zaraz po @ , 18 dostałam @ nie mam żadnego umówionego terminu gdzyż to jej klinika,już mi się kończy i niewiem czy jechać w poniedziałek czy w środe,wtorek mojej gin nie pasuje,jak myślicie kiedy jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
umów sie z lekarką jak najszybciej, inaczej bedziesz czekala do następnego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia111
dzięki wielkie dziewczyny za pomoc a wy jesteście już po tym badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie jestemy juz po nie ma sie czego bac :) kazdy ma inne odczucie bolu, ale ja uwazam, ze kazdy bol wart jest efektu, na ktory czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia111
no jasne że jest :): )pozdrawiam wszystkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziutkausa80
hej dziewczyny chce sie dolaczyc do dyskusji bo....to badanie przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziutkausa80
staramy sie o dzidzie juz jakis czas i niestety nic,zainteresowalam sie glebiej "tematem"i po kilku badaniach jestem przed hsg,boje sie co bedzie dalej ,nie boje sie bolu nastawilam sie juz na to ,ale chodzi oto ze jesli tu nie siedzi przyczyna czyli w niedroznosci o nastepne etapy ponoc sa trudniejsze czyli klinika in vitro,macie juz podobne doswiadczenia?pozdrawiam wszystkie przyszle mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziutkausa80
pewnie przez roznice czasu(mieszkam w usa)nikogo teraz nie ma na forum,ale mam nadzieje ze bede miala szanse porozmawiac wkrotce z Wami kobitki.Znalazlam to forum ostatnio i ciesze sie ze jest "miejsce"gdzie mozna pogadac na wazne dla nas tematy...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota 32
Isia idz na badanie w poniedzialek lub wtorek jesli lekarka nie moze w srode, zrob to po prostu jak najszybciej. Rudziutka z USA no jasne, ze jak siedzisz na kompie przed 23 to my smacznie spimy, bo u nas dochodzi 5 rano hihi. Jesli chodzi o to co pytasz to zrob sobie najpierw to hsg a potem bedziesz myslala co dalej , jezeli nie wyjdzie ono dobrze. Nie ma co sie martwic na zapas. Jestes tam w bardzo dobrych rekach i masz niezlych specjalistow kolo nosa wiec bedzie OK. Ja w usa miałam ciaze pozamaciczna i usuneli mi ja zastrzykiem, a druga mialam w Polsce to niestety otworzyli mnie cala (idioci ) bo o takim zastrzyku nie slyszeli-zacofany kraj.Takze czekamy na dobre wiesci z porodowki....czego ci zycze z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Rudziutka tak jak pisze Dorota, skup sie narazie na samym hsg, jak będziesz znała wynik to wtedy z lekarzem zaczniesz sie zastanawiać co dalej. Z tego co pamiętam większość z nas tutaj po tym badaniu wie, ze ma przynajmniej jeden drożny jajowod a więc można działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka111
Hej dziewczyny! Dostałam skierowanie na hsg. Dziś sobota, badanie w poniedziałek... Po tym jak poczytałam wasze wypowiedzi to trochę mniej się boję... Wiem że pewnie będzie bolec, ale skoro Wy dałyście radę przez to przejśc, to i ja jakoś przeżyję... Proszę trzymajcie kciuki... Będzie mi raźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Alutka jak ja szłam rok temu na hsg to kilka dni wcześniej odkryłam to forum, szłam strasznie zestresowana ze względu na to czy i jak mocno będzie bolało, i jak wogóle będzie to badanie wyglądało. A na miejscu okazało sie że było całkiem znośnie:) chyba lepiej iść z nastawieniem ze może mocno boleć i sie rozczarować niż na odwrót. Trzymam kciuki za pomyślny wynik twojego badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Mialam nadzieje, że uda mi sie zastraszyć mój organizm tą hysteroskopią i wreszcie zaskoczy, no ale niestety @ dziś przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia111
dziewczyny ja mam głupie pytanie do was bo nie wiem czy można przed tym badaniem się hmm no wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) ja zaraz ide na chrzest na 14.30, nakupilismy rzeczy dla maluszkow i je popakowalam , mysle ze psychicznie naprawde duzo wyluzowalam, spedzam troche czasu z maluszkiem szwagierki, zabieram go na spacerki, jak go tule to jst to takie niesamowite uczucie i ten zapach niemowlecia...uwielbiam go, ja nadal nie mam @, to juz caly miesiac spoznienia, czasami dziwnie jajniki mnie kuja ale robilam znow tydzien temu w patek test i jedna krecha...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
kasiula a brałaś coś na wywolanie czy nadal czekasz aż natura zadziała? isia ja na 3dni przed badaniem miałam dopochwowe tabsy tak więc mozliwości zbytnio nie było na pieszczochy, ale nawet jesli twój lekarz nic ci nie dał to ja bym sie te 2-3dni przed wstrzymała. a po badaniu jesli nie będziesz krwawić to na drugi dzień juz możesz sobie pofilgować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia111
jutro mam się wstawić na 8:30 do szpitala. mam nadzieje że w ten sam dzień wyjde do domu bo słyszałam że są przypadki że ktoś zostaje w szpitalu,Jak było z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bralam nic myszko na wywolanie, czekam na nature ale doczekac sie nie moge ani na@ ani dwie krechy na tescie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi powiedziano, że w cyklu hsg, seksu przed zabiegiem nie wolno uprawiac i w dzień hsg ginka mnie się pytałam czy współżyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×