Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość Osska31
Dorota 32 Klinika nazywa się INVICTA podaję link strony http://www.invicta.pl/ siedzibe maja w Warszawie i Gdańsku. co do badania Sluzu to nazywa sie potocznie TEST PO STOSUNKU Lekarz wylicza kiedy trzeba przed owulacja zrobić test polega to na tym ze współżyjesz z meżem i maxsymalnie do 8 godzin po stosunku musisz zrobic w labolatorium wymaz z pochwy. Ogólnie tez ja z mezem cały czas bralismy kwas folijowy i magnez z b6 i oprucz tego maz do tej pory bierze suplement witaminowy dla meżczyzn o nazwie ANDROVIT po nim zolnierzyki urosły w sile ponad 100% i sam mowi ze super po nich sie czuje a dla kobiet brałam PROVAG. co do lekarza to dokładnie nazywa sie Michał Kunicki taki ciapowaty troche ale bardzo rzeczowy dokłdny wywiad środowiskowy przeprowadza i mówi jakie badania i kroki trzeba zrobić a nie odrazu jak w innych klinikache ze tylko inseminacja lub invitro. kunicki przyjmuje prywatnie w INVICIE . Drugim tez bardzo rzeczowym lekarzem jest Paweł Milewczyk przyjmuje na NFZ w klinice przyszpitalnej na KAROWEJ tylko ze do niego cierzko sie dostac zapisy sa tylko na poczatku miesiaca bo przyjmuje tylko we wtorki raz w tygodnia a tak to prywatnie w GARWOLINIE. wiem ze duzo kobieta pomógł w zajsciu w ciąże. Trzymam z mezem kciuki za ciebie Dorotko i twojego meza by nastal tak jak u nas cud malusiej fasoleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cantedeskia
Oska skoro piszesz, ze lepsza ta klinika to zastanawiam sie czy nie zmienic jej czy tez jednak sprobowac tej inseminacji tam w invimedzie. Faktycznie lekarz odrazu powiedzial mi ze trzeba zrobic inseminacje. Zobaczymy co jeszcze powie ten moj, ale to dopiero 21 bo wyjechal na ferie ze swoimi dzieciaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSSKA31
Piszę bo chodziłam do wielu klinik i nic ale jak jesteś z Warszawy to polecam konsultacje z doktorem Pawłem Milewczykiem napoczątek Przyjmuje on na karowej jest bardzo dobry i pomógł wielu osobom i można poszukać go w necie i poczytać opinie na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSSKA31
Piszę bo chodziłam do wielu klinik i nic ale jak jesteś z Warszawy to polecam konsultacje z doktorem Pawłem Milewczykiem napoczątek Przyjmuje on na karowej jest bardzo dobry i pomógł wielu osobom i można poszukać go w necie i poczytać opinie na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa 27
mam pytanie co do badania na wrogość słuzu.. mozna go wykonać w każdym gabinecie ?? z tego co przeczytalam to najlepiej 9-12 godzin od stosunku ?? jakies jeszcze inne są wymogi co do tego badania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSSKA31
My z męże robilismy w prywatnej klinice badanie robi się po stowunku 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cantedeskia
Sprobuje w tym invimedzie najpierw, jak sie nie uda to bedziemy dalej szukac i probowac :) Ja test na wrogosc mialam powiedziane ze mam byc do 12 h po stosunku. Bylam tak ok. 10 bo bym musiala sie przytulac o 5 nad ranem, a maz by mnie predzej zabil niz by mial ohcote o tej godzinie na przytulance ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa powinnas byc w takim dniu cyklu, zebys miala plodny sluz ;) Twoj lekarz powinien Ci powiedziec, gdzie mozna zrobic badanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy chodzi ktoś może do dr. W Rogiewicza do Komorowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
jutro wybieram sie do swojego lekarza aby zmienił mi na skierowaniu z laparoskopii na laparoskobpie z histeroskopie no i myslalam ze przy okazji może zrobił mi badanie na wrogość śluzu ale pewnie z tego nic nie wyjdzie :( ale przyszykowac sie mozna ;)) do lekarza mam na 17 wiec przytulanko z rana ...(jesli moj czterolatek pozwoli ;D ) i jakies szanse na badania sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa a ma Twoj lekarz odpowiedni sprzet w gabinecie? Tradycyjnie wyposazone gabinety nawet prywatne nie beda mialy odpowiedniego sprzetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Mój gin bez problemu zrobił mi badanie na wrogośc śluzu, w prywatnym gabinecie nie powinno być z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka a ja myslalam ze jakies mikroskopy sa potrzebne itp :P ;) sorki ze glupoty napisalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
mysle ze on nie bada tego tylko oddawane jest to do laboratorium ... ale mogę sie mylić .. lepije byc przygotowanym a niz sie uda jutro bedzie 12 dzien cyklu wiec okres odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYŚLĘ ŻE PEWNIE NIE ZROBI TEGO BADANIA PODOBNIE JAK I MÓJ GIN BO PRZY TAKICH BADANIACH LICZY SIĘ CZAS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSSKA31
Dorotko pisz co tam u ciebie słychać ja nadal cały czas w szpitalu jestem i jak narazie nie ma żadnych nadziei ze z niego szybko wyjdę. Pozdrowionka dla wszystkich i trzymam kciuki by się udawało mieć tą upragnioną fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Osska dlaczego wciąz trzymają cie w szpitalu? Justa potrzebny jest mikroskop, ale jeśli lekarz ma porządne wyposażenie gabinetu to i ten sprzęt sie znajdzie. Mój gin mial osobne pomieszczenie gdzie oglądał śluz z plemnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSSKA31
Niewiem nic nie mówia a jak chcę sie ocos zapytac to niechca gadać badań tez nie robią i leze jak kłoda w tym szpitalu jak mnie przyjeli zroili mi jedno usg i dzis dopiero drugie juz nie krwawię a musze tu leżeć jak sie grzecznie zpytalam ile mam tu jeszcze lezc to uslyszałam ze jak mi sie nie podoba to mogę na własną prozbe z tąd wyjść nikt mnie tu nie trzyma nastepnym razem jak bedzię sie coś dziać to pojadę do innego szpitala bo tu konowaly są a nie lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSSKA31
Nie polecam szpitala kolejowego w miedzyleciu w Warszawie zero informacji i personel niezbyt miły. Lekarze nie zlecaja badań tylko leżą bo maja kase z pacjetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
ni i miałyście rację badania na wrogość śluzu nie zrobiłam bo gabinet nie jest do tego przygotowany, zreszta ponoć u nas nie ma żadnej możliwość - szkoda, najbliższej mi do Warszawy, ale za to dzieki MyszczceM86 dostałam skierowanie na laparoskopie z histeroskopia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa dobre i to ;) sluz moze sie zmieniac... w jednym cyklu bedzie wrogi, a potem juz lepszy ;) kiedy masz operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
narazie mam skierowanie, w następnym cyklu mi nie bardzoe pasuje bo akurat mam badanie bilansu w pracy wiec ... odpada, jak nic sie nie wydarzy to ok 6 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Amefa ma racje co do śluzu, jego właściwości sie zmieniają. kiedyś czytałam że jedna babka miała problem ze sluzem, długo sie starali zanim sie o tym dowiedziała, poszła do psychologa i sie okazało że miała traume z dzieciństwa związaną z ojcem i po prostu kiedy kochała sie z mężem to zawsze podświadomie myślała o tym by tylko nie spłodzić syna. Po konsultacji z psychologiem udało jej sie pokonać tą bariere w psychice i zaszła w ciąże. Poza tym mydło czy niektóre płyny do higieny intymnej też potrafią wpływać na właściwości śluzu i dlatego w dni płodne ponoć zaleca sie podmywanie czysta wodą tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka no wlasnie :) Justa ja kiedys mialam obsesje na tym punkcie... ze moj sluz jest wrogi itp:/ zaczelam uzywac zamiast plynu do higieny intymnej zelu do kapieli niemowlat z neutralnym ph. po kilku miesiacach wrocilam do plynu bo co chwile mialam podraznienie "tych" miejsc :P moze sprobuj wiesiolka brac? chociaz 1-2 tabletki dziennie ;) mam nadzieje, ze laparo juz nie bedzie konieczne ;) czesto jest tak, ze jak sie nastawisz na zabieg i odpuscisz to jest niespodzianka :) ja juz bylam nastawiona na inseminacje i dostalam niespodzianke ;) trzymam kciuki za Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
ja juz odpuszczam .... i czekam z na laparoskopie ... a bardziej na jej efekty wisiołka już ponad 2 miesiące łykam... może nie za bardzo regularnie ale sie staram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
a żel do kąpieli zacznę podbierać dziecku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa a jak bralas wiesiolek? powinno sie brac od 1dc do owulacji i nie dluzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa 27
hmmm łykam przez cały okres , nie wyczytalam na ulotce tego aby brac w jakies okreslone dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba brac tylko do owulacji, bo wiesiolek wywoluje skurcze macicy i przez to mozna stracic wczesna ciaze albo zarodek bedzie mial problem z zagniezdzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
ja dzisiaj znowu mam doła... dzisiaj znowu byłam u gina--- tym razem u innego tak jak pisalam wczesniej i on namieszal mi w głowie z laparkopią, Już sie na nia nastawiłam psychicznie a tu kolejny zonk-i jajeczko nie pękło tylko zrobiła sie torbiel, to tej pory zawsze jak mialam moniotring cyklu pękało ;(. Ten Gin kazał mi sie wstrzymać ze szpitalem i zrobić kolejną obserwację cyklu i ewentualnie podać lek na pękniecie jajeczka. i znowu kolejny miesiąc stracony. ja już nie mam sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×