Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość Wojtala
Generalnie nie ma się czego bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micia1002
moj m bral salfazin przez jakies pol miesiaca.a teraz bieze tylko witamine C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cantedeskia
Hormony mam w normie, chociaz nie zaszkodzi ich powtorzyc za jakis czas. Bylam wczoraj u swoejgo gina i dal mi skierowanie na ta wrogosc sluzu zeby zrobic. Powiedzial ze wtedy wszystko juz bedzie wiadomo, bo jak bedzie wrogosc to inseminacja. Ale czytam wczesniej ze ta wrogosc nie zawsze musi byc, ze cos sie moze zmienic. Teraz i tak musze czekac na @ zeby moc zrobic ta wrogosc a trzeba byc w odpowiednim dniu cyklu, wiec juz w Nowym Roku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki!!oraz rodzynka!!powiem wam że powoli się poddaje,nie mam już siły do tego wszystkiego,a tu jeszcze święta ;( ten miesiąc też okazał się nie odpowiedni na IUI,ale za to był przynajmniej jeden pęcherzyk :) i endo odpowiednie, przytulaliśmy się intensywnie a co będzie to zobaczymy???a na razie nie myślę o tym że się uda ,bo za każdym razem jest tak samo,działanie-czekanie-rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna14741
Cześć wszystkim:) Co u was ciekawego? Ja czekam ciągle na @, dziś jest 33 dc powinnam dostać 14 a tu cisza nic zero bólu piersi,nic.Brzuch mnie pobolewał jak przed ale tylko na tym się skończyło:) Test robiłam wczoraj rano ale była jedna kreska,poczekam do poniedziałku i zrobię drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z żoną czekam do końca miesiąca na efekty przytulanek :) jeżeli nie przyjdzie @ to będę skakał pod sufit a jeśli jednak przyjdzie to trudno. Nie poddamy się tak łatwo :) będziemy próbować kolejny raz. Ja i tak już jestem bardzo zadowolony że po laparo wkońcu pęcherzyki pękają same i nie tworzą sie torbiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co o tym myślicie? Życie od tyłu Gdyby czas płynął w drugą stronę to byłoby tak pięknie... Zaczyna się od tego, że kilku gości przynosi cię w skrzyneczce i oczywiście od razu trafiasz na imprezę. Żyjesz sobie spokojnie jako starzec w domku. Stajesz się coraz młodszy. Pewnego dnia dostajesz odprawę w postaci grubszej gotówki i idziesz do pracy. He! Pracujesz jakieś 40 lat i poznajesz uroki życia. Zaczynasz pić coraz więcej alkoholu, coraz częściej chodzisz na imprezy no i coraz częściej uprawiasz seks. Jak już masz to opanowane, jesteś gotów żeby trafić na studia. Potem idziesz do szkoły. Coraz mniej od ciebie wymagają, masz coraz więcej czasu na zabawę. Robisz się coraz mniejszy, aż trafiasz do... hmm, gdzie pływasz sobie przez 9 miesięcy wsłuchując się w uspokajający rytm bicia serca. A potem nagle BĘC!! Twoje życie kończy się orgazmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym że staramy się z żoną o maleństwo chciałem się przebadać nie tylko pod kontem nasienia ale również moich narządów ... Mam dylemat czy iść do urologa czy też może odrazu do androloga? Któryś z waszych m miał takowe badanie może? Jeżeli któraś z was zna jakiegoś dobrego specjalistę z Poznania to będzie wdzieczny za jakieś namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój m był u androloga. zbadał nasienie i z wynikami poszedł. badanie jak stwierdził nie takie straszne.ale obawiał się go. tylko głupie uczycie jak lekarz dotykał jego jajka. no i usg jąder miał.z wyników wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
mój M badał nasienie u dr Jędrzejczaka (przyjmuje na ul. Polanka - Poznań), płacił chyba 150zł ale razem z badaniem nasienia (tyle ze to było prawie 2 lata temu) ten doktorek jest andrologiem i ginekolog-położnik, ja też jakiś czas u niego sie leczyłam. Mojemu M robił usg jąder(wtedy wyszły na jaw te żylaki powrózka) i ogólnie namacalnie sprawdzał czy wszystko ok. Dopiero z żylakami wysłał M do urologa na dalsza konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Poza tym u mnie nic nowego, @ przyszła po 2 dniach spóźnienia (a już miałam robić dziś rano test), no cóż widocznie to efekt uboczny po histeroskopii. kilka dni kwarantanny i zabieramy sie spowrotem do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cantedeskia
Glowa do gory, koljny miesiac staran. Ja czekam na @ dzis 20 dzien. Ale u mnie to roznie bo ostatnio mialam 23 dni, czasem 30, a sa przypadki ze nawet 19.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osska31
Witam wszystkie Panoie i jednego rodzynka Chciała bym wszystkim dodać otuchy i wiary by jej nie traciły. Ja ze swoim meżem staraliśmy się o dzidzie 5 lat i zmienilismy trzy kliniki bo tylko proponowali insyminacje lub inwitro bo to czas ucieka i takie tam gadanie było wkońcu trafiłam do dobrego ginekologa który zlecił wszystkie badania chormonów i polecił klinikę invimed w Warszawie gdzie dostałam skierowanie na badanie na śluz i HSG, poczym okazało się ze mam wrogi śluz stwierdziliśmy z mężęm ze spróbujemy insyminacji i W 3 cyklu po badaniu HSG byliśmy zdecydowani a tu się okazało że jestem jużw 4 tygodniu ciąży. Dotego mąż miłam słabe trochę plemniki i łykał tabletki na poprawę Androwit i wtaminę E. Wiec życzę każdej by si ę udało i by nie traciły wiary bo wiara jest najważniejsza . Na nadchodzące święta życze wszystkim zdrowia, pogody ducha i wiary by nigdy was nie opuszczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osska31
Witam wszystkie Panoie i jednego rodzynka Chciała bym wszystkim dodać otuchy i wiary by jej nie traciły. Ja ze swoim meżem staraliśmy się o dzidzie 5 lat i zmienilismy trzy kliniki bo tylko proponowali insyminacje lub inwitro bo to czas ucieka i takie tam gadanie było wkońcu trafiłam do dobrego ginekologa który zlecił wszystkie badania chormonów i polecił klinikę invika w Warszawie gdzie dostałam skierowanie na badanie na śluz i HSG, poczym okazało się ze mam wrogi śluz stwierdziliśmy z mężęm ze spróbujemy insyminacji i W 3 cyklu po badaniu HSG byliśmy zdecydowani a tu się okazało że jestem jużw 4 tygodniu ciąży. Dotego mąż miłam słabe trochę plemniki i łykał tabletki na poprawę Androwit i wtaminę E. Wiec życzę każdej by si ę udało i by nie traciły wiary bo wiara jest najważniejsza . Na nadchodzące święta życze wszystkim zdrowia, pogody ducha i wiary by nigdy was nie opuszczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osska31 gratulacje! Macie cudowny prezent na swieta :) Teklia obserwowalam troche Twoj wykres. w tym cyklu tez porzadnie sie wzielam za obserwacje i wszystko zapisuje ;) zastanawia mnie, dlaczego robisz testy owulacyjne juz po owulacji? robisz je zawsze do konca cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 87
Hej dziewczynki dlugo mnie nie bylo ale juz jestem lekcje odrobilam (przeczytalam posty) i moge napisac na badaniu 13 bylam ale ze nie mialam zrobionego beta to mi hsg nie zrobili poszlam popoludniu do pracy a tu niespodzianka wyjazd do Niemiec w delegacje wczoraj wrocilam po 20 nakupywalam pierniczkow,slodyczy oraz troszke drobnostek i tak mnie wzielo z m ze o 23 ubieralismy choinke.Odstresowalam sie troszke i wieczorem po kolacji wielkie przytulanie i mialam plodne wiec mam nadzieje ze da to rezultaty w styczniu jestem pelna energii i marze by zobaczyc 2 grube krechy na tescie dzis mam wolne a jutro znow do pracy buuuu.Ale jak wracalam to w Berlinie na autostradzie tak sypal snieg ze poczulam magie swiat nawet troszke w Polsce sypalo. Ale sie rospisalam wracam do garow hehe:) A na hsg ide dopiero 17 stycznia buziaczki dla was, glowa do gory i samych pozytywnych mysli Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cantedeskia
Osska, gratulacje az milo sie czyta :) My tez korzystamy z Invi Medu, jest tam bardzo dobry lekarz Kiljanczyk chyba. Teraz szykujemy sie na wrogosc, chcoiaz mam nadzieje, ze juz moze nie bedzie potrzebne, ze po tm hsg cos zaskoczylo....echhhh no ta nadzieja. Dobrze, ze okres swiateczny jest to tak za duzo nie mysle, bo caly czas bieganie, sprzatanie, zakupy itd..... :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa robiłam testy, bo do końca nie miałam pewności, czy owu była. a że mam nadzieję, że już nie będą mi potrzebne zrobilam wszystkie ;) do tego mam zamiar jeszcze przytulać się do końca dni zaznaczonych jako płodne. także cykl bardzo roboczy ;D hehe a u Ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklia u mnie juz 24dc :) bylam na usg w zeszlym tygodniu i wiem, ze pecherzyk pekl. nie wiadomo tylko, czy bylo jajeczko, czy nie... ja mysle ze bylo :) teraz czekam i wariuje :) zastanawiam sie ciagle kiedy test robic ;) nawet wyczytalam wczoraj, ze test owu tez moze wczesna ciaze wykryc i myslalam ze stosujesz je w tym celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefo ja bym poczekała na Twoim miejscu do spodziewanej @, wtedy test będzie najbardziej wiarygodny. wiem, że ciężko czeka się te ostatnie dni, ale coś mi się wydaje, że opłaci Ci się czekanie;) zaciskam kciuki. a jak temp u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklia caly czas mysle, ze sie udalo :) co do temp to dwa dni po owulacji mi dopiero skoczyla i od czterech dni jest taka sama - 36,74 :) codziennie rano o tej samej porze jest identyczna :) dzisiaj staram sie tak nie myslec o tym testowaniu ale nie daje mi to spokoju... wiem, ze moge sie rozczarowac ale mam wielka nadzieje i przeczucie :) powodzenia dla Ciebie :) moze bedziemy mialy prezent na nowy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko bedzie wytrzymac :) ale w sumie tyle cykli sie juz czekalo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osska31
Dziękuje amefa i trzymam kciuki by i wam sie udało wszyskim, życzę wszystkim tak wspaniałych prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osska ja mam przeczucie ze juz teraz bedzie dobrze i sie uda:) Teklia tez ma takie mysli :) wiec moze bedziemy mialy to szczescie :) Wczoraj uswiadomilam sobie, ze staramy sie az/tylko 13 miesiecy... dla mnie to jest bardzo dlugo, ale jestem pewna, ze niedlugo bedziemy mieli dzidzie :) w glowie sie nie miesci ile mozna przezyc w ciagu roku... nawet powiedzialam mezowi, ze gdyby ktos mi opowiedzial nasza historie, to za nic bym mu nie uwierzyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklia dzisiaj mi temp spadla o 0,15 i troche sie martwie dlaczego tak sie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×