Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Mam na sprzedaz zastrzyk Ovitrelle (na dojrzewanie pecherzyka) Nam sie na szczescie nie przydal, a szkoda, zeby lezal w lodowce. termin ma do 2013r Sprzedam za 50 zl - w aptece placilam 150zl. Gdybyscie wiedzialy komu moze sie przydac, dajcie znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Justa ja bym ci polecała wziąć skierowanie od lekarza na laparoskopie z histeroskopię-sprawdzą ci za jedną wizyta w szpitalu i macice i jajowody, pobiora wycinek endo do badania i wtedy już wszystko będzie wiadomo. Oba badania są pod narkozą i praktycznie tego samego dnia, za jednym zamachem. U mnie hsg nic nie wykazało i inna już lekarka wysłala mnie na histero-cały czas czekam za wynikiem pobranego wycinka-coś sie tym w szpitalu nie spieszy:/ ale jak ja byłam przez 3 dni w szpitalu to większośc dziewczyn miała histeroskopie z laparo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze modlitwy zostały wysłuchane :) dzidzia już rośnie w brzuszku żony :D Salfazin i witaminy pomogły na ruchliwość plemników więc jak by co to polecam te tabletki. Zauważyłem jednak, że po ponad dwóch miesiącach brania Salfazinu miałem dość wraźliwe jądra i pobolewało mnie podbrzusze... od paru dni już ich nie biorę i wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
Gtatulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
super wieści:) oby więcej takich w nowym roku:) czyli laparo pomogło twojej żonie i to natychmiastowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
ja juz pomału mam dosyć, co prawda mimo dość nieregularnego ostatnio brania bromergonu prolaktyny podniosła sie tylko z 10 do 14 (teraz już biore regularnie), ale zaczyna mnie to wszystko męczyć psychicznie. jak odbiore wynik wycinka po histero i wyjdzie że wszystko ok to juz wogóle sie załamie, no bo ile można wysłuchiwać że jest dobrze, że bobasa jak nie było tak nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota32
Mążjednejzwas super wieści to już kolejne dzieciątko na nszym forum, może faktycznio to laparo tak pomaga, chyba się zdecyduję, choć bardzo się boję, bo żle znoszę usypianie, wymiotuję potem strasznie. Gratulacje dla Was!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
Myszka rozumiem Cie doskonale... ja już tez mam dość.. wczoraj poryczalam sie w pracy bo kolezanki opowiadaly o swoich siostrach, które niedawno urodziły... coraz to gorzej znosze okres kiedy przychodzi wredna @@@@- niestety znowu ją czuję jak sie zbliża duzymi krokami- juz nawet przestałąm sie łudzić ze w tym cyklu bedzie inaczej zobaczymy co powie inny lekarz... ale nie spodziewam sie w sumie nic nowego. Jesli nie wymysli nic innego to w marcu pewnie tez wybiorę sie na laparo i dodatkowo poproszę histeroskopię tak jak polecała Myszka jutro mam wolne w pracy i znowu porobie sobie badania na prolaktyne i progesteron?? polecacie jeszcze jakieś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameleonl
mazjednejzwas gratuluję! ja się wybieram na laparo w styczniu, co prawda musiałam przesunąć bo grypa przeszkodziła szczpieniu p żółtaczce, ale ti i tak już blisko..a zwonliło się niejsce bo dziewczyna zaszła przed laparo, to już trzeci taki znany mi przypadek. Coś te laparo tak straszy, że się w ciążę zachodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cantedeskia
Amega i Mazjednej zwas gratulacje :)))))) Najpiekniejszy prezent jaki sobie mozna wymarzyc :) Ciesze sie bardzo i zarazem strasznie zazdroszcze :) My z moim M 3 stycznia idziemy na badanie test PCT czyli wrogosc, lekarz mi powiedzial ze musimy byc do max 12 h po stosunku, a badanie mamy na 17.20, wiec ok. 5 - 6 rano musimy brac sie do roboty :) Rozumiem doskonale dziewczyny, ktore zle znosza informacje o kolejnych ciazach, czy to w rodzinie, w pracy itp. mi tez sie chce plakac i jest mi smutno, ale przeciez nam tez sie w koncu uda. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku i spelnienia tego jednego najpiekniejszego marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia87
Super wiadomosc pewnie nie mogliscie uwierzyć jak zobaczyliscie 2 kreski na tescie.Gratuluje!!!!.Dziewczyny my nie mozemy sie zalamywac tez na sie napewno uda musimy byc dobrej mysli ja wczoraj dostalam od siostry bluzke ciazowa po niej i powiedziala ze w przyszlym roku ja zaloze mam nadzieje ze ma racje.Tez czasem czuje ze to wszystko jest nie fer jedna siostra ma 4 dzieci a druga 2 a ja 0 .Ale dziewczynki musimy miec nadzieje.Ja czekam na @ buuuu juz zaczynam miec dola chyba nic z tego w tym cyklu.Mam nadzieje ze to hsg cos da A teraz dziewczynki i jednego szczesliwego rodzynka dosc marudzenia. Jutro sylwester trzeba szykowac kreacje i zamknac stary rok 2011 ktory nie byl szczesliwy dla naszych brzuszkow i przywitac 2012 z optymizmem, radoscia , oczekiwaniem na spelnienie marzen tych zwyklych i tych trudnych do spelnienia, zadowolenia z zycia by w ta sylwestrowa noc kazda gwiazdka ktora zobaczycie na niebie byla dla Was swiatelkiem w tunelu podczas trudnych dni i oczywiscie Szampanskiej zabawy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osska31
Witam wszystkie Panie i mężą jedynej zwas Serdeczne gratulacje dla wszytkich tym co się udało, a mnie tu dawno nie było bo wyladowałam z krwawieniem w szpitalu, na święta ale już wróciłam i z fasolką jest wszystko oki. Pozdrówka dla wszystkich i całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
ja kończę rok z @@@@@@@ ;( ale mam nadzieję że w przyszłym się już więcej nie pokaże Udanej zabawy sylwestrowej )))) i lepszego bardziej owocnego Nowego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna14741
Witajcie w Nowym Roku:) Chciałam wszystkim życzyć dużo uśmiechu na twarzy,spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego na Nowy Rok. Gratuluje MążJednejZwas dzdziusia:) oraz pozostałym którym się udało. Ja z moim przywitaliśmy nowy rok w dwójkę,ale chorzy w łóżku bo obydwoje mamy zapalenie oskrzeli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostalo mi 17 testow owulacyjnych + jeden ciazowy (paskowe) i okolo 25 tabletek salfazinu (dla meza). Sprzedam za 25 zl ;) przesylka w cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Czarna wracajcie szybko do zdrowia:) Amefa czy ten salfazin jest na recepte czy można dostać go od ręki? pytam z ciekawości. U mnie nic nowego, 2tyg. dobijałam sie do szpitala za wynikiem po histeroskopii po czym w końcu okazało sie, ze wyniku nie będzie bo.... żadnej próbki materialu do badania nie dostarczono. to po co na wypisie i sam ordynator na obchodzie kazał mi dzwonić o ten wynik. mam nadzieje że jeśli już to faktycznie go nie było a nie że pobrano coś ale zapodziali materiał albo wynik:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostalo mi 17 testow owulacyjnych + jeden ciazowy (paskowe) i okolo 25 tabletek salfazinu (dla meza na poprawe nasienia). Sprzedam za 25 zl przesylka w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salfazin jest bez recepty :) nie badalismy ponownie nasienia po tej "kuracji", bo udalo mi sie zajsc w ciaze a wczesniej wyniki bylo dosc zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ale cie zrobili z ta histeroskopia... :/ tyle czasu czekalas na wynik zeby sie czegos dowiedziec i sie okazalo ze nie bylo zadnej probki pobranej?! mogli ci to wczesniej juz powiedziec :/ jakie masz plany na dalsze starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 87
amefko gratuluje ciazy jak sie wogole czujesz zewstw chetnie wezme zawsze sie przyda a co do kontaktu przestylam email-a happymario@onet.eu moze mi tez przyniesie szczescie jutro musze zadzwonic do lekarza zeby zobaczyl sobie 10-12 dzien cyklu bo puzniej ide na to hsg moj m tez musi isc na badanie nasienia bo zostaly mu juz cztery tabletki wiec tez pojdzie ze mna przy okazji pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia wyslalam ci wiadomosc na maila ;) a czuje sie dobrze :) spokojnie sobie wypoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Amefa jeszcze nie wiem co dalej. lekarka proponowała inseminacje, ale chcemy najpierw zbadać raz jeszcze nasienie męża, od 3miesięcy bierze wit. E. wcześniej wyniki były podobno dobre, ale dokładnie nic nam nigdy nie wyjaśniono więc teraz chcemy zrobić badanie tam gdzie ja mam lekarke. Pamiętam, że gin po 2 nieudanych stymulacjach powiedziała że powinno było sie udać jesli nie ma żadnych złych wyników (wtedy miałam jeszcze prolaktyne na poziomie ok. 25-30-teraz połowe niższa) i że w inseminacji podają te same leki tylko zwiększone dawki, no i nasienie jest troche poprawione(wybierają te najlepsze i jakiś środek dodają). O ile @ nie przyjdzie szybciej to chce w środe jechać na cytologie i popytać co dalej. Lekarka mówiła że z badań jedynie histeroskopia nam została i potem już tylko inseminacja, ale nie wiem czy nie poczekać z tym do wiosny-o ile sie zdecydujemy z M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 87
MyszkoM86 co bralas na podniesienie prolaktyny? Cantedeskia znacie juz wyniki PCT jak wyszly mam nadzieje ze dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka moj maz tez mial slabe wyniki i bral ten salfazin i pomoglo :) oprocz tego nosil luzne majty, laptopa trzymal na stole i zrezygnowal z chipsow, slodyczy itp. nasz gin konsultowal sie z andrologiem i ten kazal wziac antybiotyk przed badaniem, bo plemniki moga byc slabe przez jakas utajona infekcje. mielismy robic na poczatku stycznia badanie ale juz nie trzeba na szczescie :) z ta nseminacja jest ciezka sprawa... trudno sie przemoc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarka16
hej dziewczyny !!!! Spelnienia marzen w Nowym Roku!!!! Ja wybieralam sie na inseminacje w grudniu. Zdazylam, mialam inseminacje i dostalam okres dokladnie 2 tyg po inseminacji. teraz bede brala leki anty przez jakis czas bo zdecydowalismy sie wkoncu na in vitro i pierwsze kroki juz zrobione. przeliczylam sobie ile kasy wydalam w ciagu 4lat na lekarzy!!! 6tys euro. wiem ze pieniadze to nie wyszystko, ale jak juz wydawac to na cos co da nam wieksze szanse. Oczywiscie wiem ze nie mam gwarancji ale wierze ze mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cantedeskia
Hejka :( Dzisijeszy moj dzien caly jest do d......z rozpoaczy otworzylam butelke wina i juz ja prawie koncze...nawet moj M nic nie powiedzial......otorz........ zadzwonialm dzis do kliniki w ktorej robilismy badania i pan doktor powiedzial ze jak tylko zadzwonie to skonultuje nawet tel.nasze wyniki badan... i tak tez sie stalo....ogolnie negatyw...mioj sluz szyjkowy zabijaaaaaa.......... jego zolnierzyki tez sa slabe i musi zrobic badanie rozszezone...i dodal zapraszam panstwa na iseminacje..... poplakama sie..... i to w pracy.... trudnooooo..mam to w d. dzis bylam u kolezanki w moim wieku (mam jeszcze 29 lat :)) i ma 3 miesieczna sliczna coreczka i co znowu sie poryczalam........boszzzzzzzzz.... Dziewczyny koncze to wino i ide spac.......ten dzien mnie po prostu zabil...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarka no kurcze przykro mi widze ze dalej bedziemy walczyc...mi tez nic sie nie udaje wczoraj dostalam @...mam juz dosc,2,5roku...:(myszko normalnie nie wierze tyle czekalas na te wyniki i takie cos,niepowazni sa,ja tez nie wiem co dalej,bede brac poki co ten castaganus i moze niedlugo pojde do ginki porozmawiac o laparskopii i po duphaston zamiast luteiny...cantedesik wiem co przezywasz, wczoraj tez sobie kupilam piwko i poszlam do szwagierki ktora ma 4 miesiecznego synka go wypic,wszedzie dookoloa nas dzieci i brzuszki a ja mam psa i rybke...jestem strasznie zmeczona psychicznie tymi niepowodzeniami i nadzieja naprzemian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarka16
nie masz co sie tak zalamywac!!! przynajmniej wiesz jaki masz powod. Inseminacja to naprawde nic strasznego a przy wrogim sluzie to twoja jedyna szansa. a jak m nasienie nie jest zbyt dobre to przy inseminacji lekarze wybieraja nalepsze plemniki, wkladaja nasienie do specjalnego sluzu. u mnie lekarz powiedzial mi ze nasienie mojego meza jest idealne i co ???? moje endometrium bylo rowniez idealne (13mm) i co ???? ciazy brak. znowu nie wiedzac dlaczego!!!! ja chyba wolalabym wiedziec gdzie lerzy przyczyna, niz zyc w nieswiadomosci i codziennie zadawac sobie pytanie co ze mna jest nie tak, ze nie moge urodzic dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×