Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość Dorota32
Zarka 16, a moze powinnas sie cieszyc?, bo wszystko jest OK, to oznacza, że nie zachodzisz ze wzgledu na zablokowane psycho. Chyba musisz odpuscic, a wtedy na pewno sie uda, bo prawdopodobnie to bedzie przyczyna, skoro reszta jest OK. Ale wiem sama, że nie jest łatwo tak po prostu odpuścić, więc powodzenia. MążJednej Zwas już się nie udzielasz? jak żona? co tam u Was? Osska31 jak się tu pojawisz to przeczytaj ze str 156 tam kilka Ci pytań zadałam, ale Cię tu nie widać za często więc pewnie starych zaległości nie czytałaś. Jeszcze pisałaś, że byłąś na święta w szpitalu, no ale jak teraz się czujesz? co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota32 u nas bardzo dobrze :) doczekaliśmy się upragnionej fasolki :) żona jest w 6tc :) dzidzia rośnie i będzie duża jak ja :D heh laparoskopia i moje leki najwidoczniej pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego w nowym roku.... mam pytanie w jakie dni cyklu najlepiej zrobić badanie : prolaktyny progesteronu oraz tsh? będę wdzięczna za odpowiedź pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
Dorota 32 tak do końca nie wiadomo czy lepiej się cieszyć ze wszystko jest oki czy lepiej znać jakiś powód. U mnie tez wszystko jest OK ale gin rozkłada ręce bo brak mu już pomysłów na dalsze leczenie, a tak jakby było wiadomo co jest to zawsze można leczyć w odpowiednim kierunki. a odpuścić wcale nie jest łatwo.. ja odpuszczam na 3 tygodnie ale jak pojawia sie @@@ rycze jak bóbr. Dziewczyny Wy co ile chodzicie do gina...bo mi juz jest głupi ciągle się u niego pojawiać ... ..?? i jeszcze jedno pytanie... przed laparoskopia (i histeroskopią) obowiązkowe jest szczepienie przeciw zółtaczce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaa27 ja chodzilam kilka razy w miesiacu do gina. na obserwacje owulacji co drugi dzien i zawsze jak mialam jakies watpliowsci to dzwonilam albo umawialam sie na wizyte :) po to w koncu jest ;) a przed laparo nie mialam zadnych szczepien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaa27 ja chodzilam kilka razy w miesiacu do gina. na obserwacje owulacji co drugi dzien i zawsze jak mialam jakies watpliowsci to dzwonilam albo umawialam sie na wizyte :) po to w koncu jest ;) a przed laparo nie mialam zadnych szczepien ;) nie chce sie dodac post:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cantedeskia cos mi sie przypomnialo... kiedys czytalam, ze jak sie uzywa plynow do higieny intymnej przez dlugi czas, to moga one dodatkowo zakwaszac srodowisko w pochwie i plemniki wtedy gina. dobrze jest podczas staran uzywac plynu do kapieli dla niemowlat o neutralnym ph. dodatkowo sprobuj olejku z wiesiolka na poprawe sluzu plodnego i moze sprobujcie jeszcze z jeden lub dwa cykle przed inseminacja? gdzies jeszcze slyszalam, ze wrogi sluz moze sie zmienic i juz nie byc wrogi:) dla meza tez zakup witaminki:) moge Ci polecic kwas foliowy i salfazin;) nie zalamuj sie :) ja juz tez bylam nastawiona na inseminacje i nie musze jej robic ;) podobnie bylo u Osski :) jeszcze nie wszystko stracone :) inseminacja tez przeciez nie jest taka straszna... dziecko bedzie wasze przeciez :) nam lekarz powiedzial ze to normalne zaplodnienie, tylko bez przyjemnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micia1002
u mnie wyszlo wszystko ok tylko u mojego m nie naj lepiej 30 pro woln. a zereo o szybk. tylko byl po paru piwach bo stwierdzi ze nie moze i dlatego pewnie mu wyszlo tak jak wyszlo.nie wiem co mam myslec jestem zalamna.bo pewnie gdybyh nie pil bylo by wszystko ok nie wiem co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micia1002
wiec nie wiem czy mu te za sr.....piwkaaaa zaszkodzilyyyy czy tak juz maaaa.nie wiem co mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micia daj mezowi witaminki i wyslij go na badanie za ok 70 dni - wtedy plemniki sa z nowej "partii produkcyjnej" ;) i tym razem bez piwka i niech dba o dobra temp jader (luzne majty) :P a tymczasem dzialajcie i sie nie zalamuj ;) moj maz mial podobne wyniki i jestem w ciazy :) to sie da latwo naprawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micia1002
juz mu kupilam bokserki choc ich nie lubi to nosi daje mu salfazin i wita. C i mam nadzieje ze to mu pomoze.a ty jak sie czujesz kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas foliowy jeszcze mu daj ;) a do majtow sie przyzwyczai ;) w koncu my tez duzo poswiecamy zeby miec dziecko :) czuje sie dobrze :) maz mi duzo pomaga i wyrecza w wielu sprawach :) a ja odpoczywam bo mi troche cisnienie czasem skacze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSSKA31
Witam serdecznie Dorotko nie odzywam się często bo znow tarfiłam do szpitala, ale ma okno na swiat i mogę odpowirdzieć Ci na pytania leczyliśmy się z męzem w klinice INwikta w warszawie możesz wpisać w wyszukiwarkę i wyskoczą dane tej kliniki, a leczyl nas doktor Kawacki i byliśmy umówieni na insyminację i zaszlam w ciąży. Po krótce to opowiem maiałam przeprowadzone badanie Hsg w tej klinice i wszystkie hormony i wyszło ze wszytko jest oki mąż miał dobre plemniki, tylko mi wyszedl wrogi śluz.Po przebytym badaniu HSG w drugim cyklu co miałam skąpy okres okazalo się że mam zapalenie jajowodów i musiałam barć przez 7 dni leki jak mi przeszło z meżem się kochalismy i chyba coś poszło bo w grudniu okazało się że jestem w ciązy, a myślalam że to z powrotem nawrot tej choroby bo objawy sa podobne a tu wielkie zaskocznie i widzis nawet wrogi śluz mailam i jakoś poszło , umówioną wizyte na insyminacje odwołaliśmy.Polecam też doktora z karowej nie pamiętam nazwiska i imienia ale on przyjmuje raz w tygodniu we wtorki i ma zapisy na początu miesiąca bardzo dużo osobom pomógł też byliśmy u niego na konsultacji i jest naprawde żeczowy jak odszukam jego dane to napiszę bardzo polecam. jak bedziesz mieć jakieś pytania Dorotko lub ktoś inny to odpowiem. jestem teraz w 7 tygodniu i bezwzględnie muszę leżweć by donosić maleństwo. serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkim takiego szczęścia, trzymam za wszystkich kciukaski gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ossaka mam nadzieje że już wszystko w porządku. mam pytanie w jakie dni cyklu najlepiej zrobić badanie : prolaktyny progesteronu oraz tsh? będę wdzięczna za odpowiedź pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=31352 http://wiki.28dni.pl/normy_laboratoryjne_dla_kobiet_oraz_interpretacja_wynikow_badan_hormonalnych http://forum.styl.fm/badanie-progesteronu-problem-kiedy-go-zrobic.t85918.htm minia tu masz kilka linkow o tych badaniach. ja mialam tylko raz badany progesteron, zeby sprawdzic, czy dostane @. moja znajoma bada chyba w 22dc. wtedy powinien byc kolo 25, zeby zarodek mogl sie zagniezdzic w macicy. nie chce Cie wprowadzic w blad ;) a konsultowalas z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone Wzgórze i Ania
Minia - mi moja ginka zaleciła robienie prl i tsh między 2 - 3 dc a progesteron to się chyba robi w drugiej fazie cyklu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie konsultowałam ponieważ on uważa że trzeba być cierpliwym i czekać może hsg coś pomoże...chyba zrobię te badania i dopiero do niego pójdę zobaczę co mi powie. dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minia a ile sie staracie? ja jak slysze, ze trzeba byc cierpliwym to mnie nerwy biora ;/ poprzednia lekarka tez ciagle mi to powtarzala ;/ zmienilam lekarza i sie okazalo, ze pecherzyki nie dojrzewaja, nie ma owulacji, a jajowody mam zapchane ;/ dzieki temu, ze bylam niecierpliwa, teraz jestem w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my staramy się ok 3 lat hsg miałam w sierpniu jajowody drożne, mąż wyniki miał przeciętne bierze witaminki owulacje gdy byłam na badaniach praktycznie zawsze były a tu nadal nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSSKA31
1minia mi inekolog zlecił w 7, 14,21 ale nie wszystke wtych smych dniach najleprze dini na robienie prolaktyny , progesteronu to od 3-7. a robiliście jeszce badanie na wrogi śluz. to badanie też polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cantedeskia
Dzieki Amefa :) Nie chce za bardzo czekac na iseminacje i probowac kolejne 2 miesiace, jakos przestalam wierzyc w to, a bedzie mnie to tylko podejrzewam jeszcze bardziej stresowac, wiec teraz w tygodniu M robi rozszerzone badania, 21 idziemy do mojego lekarza, aponiej to juz pewnie do INVIMEDU. Wlasnie widzialam, ze Oska Ty chodzials chyba do innej kliniki, polecasz? W invimedzie trafilam tez podobno do dobrego lekarza do Kilijanczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSSKA31
tka ja swoją polecam chodziłam z mężem w cześniej tam gdzie ty ale jakoś nic z tego dobrego nie było i zmienilismy z mezem tą klinikę na INVIKTE ale też polecam lekarza ktory, zajmuje się bezpłodnością na karowej zapisy do niego raz w miesiącu są na wtorki i przyjmuje tez prywatnie w garwolinie Paweł Milewczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarka16
ooo ja tez wybieram sie do invimedu. Lekarz ktory teraz mnie prowadzi wspolpracuje z invimedem w wawie. u niego mam byc stymulowana a pozniej punkcja jajnikow oraz transfer zarodkow w invimedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSSKA31
zarka to dobrze trzymam kciuki by się udalo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osska tego badania jeszcze nie robiliśmy. dziękuje za podpowiedź coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że muszę zmienić lekarza bo nic z tego dobrego nie wychodzi a ja czytam fora i sama mu podpowiadam to bez sensu!!! a jest ktoś może z okolic Leszna k/W-wy???? bo słyszałam że tam jest bardzo dobry lekarz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Dawno mnie tu nie było i aż nie wiem co napisać, chyba po każdym poście musiałabym dopisywać zdanie zeby było na temat. Któraś z Was mnie pytała co biore na prolaktyne- biore Bromergon. właściwie bardzo szybko udało mi sie ją doprowadzić do odpowiedniego poziomu(ok. 4 miesiące), fakt że miałam niewielkie przekroczenie norm ale teraz nachodzi mnie pytanie czy lek tak dobrze na mnie zadziałał czy może podwyższony poziom był spowodowany stresem (podobno stres troche podnosi ten hormon, kuzynka męża jak sie uporała ze swoimi kłopotami to bez tabletek miała dobry wynik prolaktyny a tak to potrafiła mieć naprawde wysoki). Od nowego roku zmagałam sie z jakimś zapaleniem czy coś, tak mnie swędziało wejście do pochwy i przy pęcherzu że szok, ale zwykła maść pomogła. mimo wszystko jak będe na wizycie u gin to jej powiem, może coś tam przepisze na wszelki wypadek. Dziwne to jakieś było, bo gdy rok temu miałam podobną przypadłość to oprócz swędzenia były też upławy a teraz nic-więc nie wiem czy to bardziej od pęcherza czy od pochwy było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarka16
Kolo Leszna, a dokladanie w Komorowie przyjmuje bardzo dobry lekarz Witold Rogiewicz. Sama do niego przyjezdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarka16 i co powiedziałabyś na jego temat? bo ja na imprezie słyszałam ale nie miałam możliwości nic podpytać? czy on robi badania u siebie czy daje skierowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota32
Dzięki za odpisanie,Osska31 chyba chodziło Ci o invimed w Warszawie (tak wywnioskowałam z innych postów) a jak się tam mogę dostaćZ? Bo ja jestem z Nowego Sącz więc bardzo daleko od W-wy, czy moge umwic sie telefonicznie zeby nie jezdzic na darmo sie tylko rejestrowac? Czy to jest na fundusz? Czy ten dr Kawacki jest dobry? czy Ci sam mowil co trzeba zrobic, czy Ty go ciaglas za jezyk? Bo ja jezdzilam do kliniki do Krakowa i tam mialam profesora, ale w pewnym momencie to ja mu mowilam co moze bysmy zrobili bo on juz przestal mi cokolwiek proponowac, no chyba ze czekal na lapowke ktorej by sie ode mnie nie doczekal. Dlatego pytam czy warto czy tam jest tak jak w Krakowie a dio krakowa mam blizej. teraz jestem u siebie w Saczu u swojego gina i jak mi teraz nie powie nic o laparo to rezygnuje z niego. A powiedz mi jeszcze jak bada sie wrogosc sluzu bo nie wiem czy mi zlecali jak sie nazywa to badanie? Osska Odpoczywaj sobie i duzo spokoju Ci zycze:) Tobie sie udalo po HSG zaraz a mi nie wiec pewnie cos wiecej jest tam nie tak. pzdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×