Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Ossaka równiez gratuluje ;) amefa moze to spadek implantacyjny? a możesz jakoś wkleić Twój wykres? będzie łatwiej coś powiedzieć na jego temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklia chyba nie dam rady wkleic ;) tez pomyslalam ze moze to implantacja :) wczoraj poszlam spac pozniej niz zwykle wiec moze to dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro lub pojutrze powinna się podnieść;) zapraszam na forum kafe : oczekiwanie na ciąże. to szczęśliwe forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
moje dziecko odzienie zerka pod choinkę i sprawdza czy przypadkiem Mikołaj nie przyniósł mu już prezentu... mam nadzieję, że chociaż jemu przyniesie upragniony prezent. Ja mam nadziję, że mi Mikołaj przyniesie trochę spóźniony prezent. Takiego samego prezentu życzę Wam wszystkim. Wesołych i owocnych ;) świat ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Kochani z okazji Świąt życzę Wam spełnienia najskrytszych marzeń, odpoczynku w rodzinnym gronie, nabrania sił tych fizycznych i tych psychicznych do pokonania wszelkich trudności oraz uśmiechu przez cały rok:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota32
Osska31 gratuluje Ci z całego serca, właśnie przeczytałam Twoją cudowną wiadomość, ostatnio, rzadko tu bywam, bo nic u mnie nowego sie nie dzieje, ale tą wiadomością się rozradowałam. Powiedz mi czy wtedy w listopadzie co taki @ miałaś dziwny skąpy, to byłaś już w ciąży? Bo miałaś iść do gina i czy on potwierdził ciąże czy zaszłaś po tym okresie? A powiedz mi kochana jeszcze mówiłaś, że miałaś wrogi śluz i co z tym zrobiłaś? Czy po prostu nic nie robiłaś i zaszłaś od tak? Sorry, że tak dopytuję, ale tyle lat się starałaś, napisz proszę jeszcze czy to pierwsze dzieciątko i kiedy termin i wogóle wpadaj jeszcze tu czasem i dawaj znać co u Ciebie, a jak możesz to podaj telefon do tej kliniki, może też się kiedy tam udam. Koniec świąt ale ja Ci składam najserdeczniejsze życzenia świąteczne, by dzieciątko się dobrze rozwijało i Was uszczęśliwiało! Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
już niestety po świętach.. ;( kończymy z ciszą na forum ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cantedeskia
Witam serdecznie po Swietach i dziekuje za zyczenia :) Ja niestety dostalam prezent w sama Wigilie, myslalam, ze sie wsciekne @@@@@@ wredna malpa echhhhhhh :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dostalismy prezent w drugi dzien swiat-dwie kreski na tescie :) jutro jade zrobic bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
GRATULACJE... coraz wiecej dobrych wiadomosci... wiec są szanse, że kiedyś my tak też napiszemy ;) ja jak narazie czuję nadchodzącą @@@@@@@@@@ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
tabletki odstawiłam w marcu 2010 , "starania" od sierpnia . Przy pierwszym dziecku udało sie przy "pierwszym podejsciu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
dziewczyny mam do Was małe pytanie... jak już jesteście po małym przytulanku to przez te parę dni do pojawienia się @@ raczej stronicie od alkoholu czy po prostu zachowujecie sie normalnie i korzystacie z "nadarzających" sie okazji. Ja do tej pory raczej stroniłam od alkoholu w te dni ale w te święta trochę odpuściłam ,,, i jak narzazie mam małe wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Amefa gratulacje:)) Justa ja generalnie za alkoholem nie przepadam, ale od jakiegoś czasu jak mam ochote to pije winko albo drinka, jak bobas będzie mial być to będzie:) tyle czasu stroniłam od alkoholu to może sie pojawi jak przestane go unikać heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ja też odpuszczałam, a tym razem powiedziałam sobie, że wariować nie będę i każdego z dni świątecznych popiłam po 2 driny ;) i nie mam wyrzutów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie staralam nie pic, zwlaszcza w ostatnim tygodniu przed @ :) czasem sobie troche odpuszczalam tez ;) tym razem nie pilam nic juz kilka dni przed owulacja i mysle, ze gdybym pila cos to mialabym teraz wyrzuty sumienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa tak się pytam ,bo ja staram się o drugie już rok, myślałam że z drugim będzie łatwiej... A w kwestii alkoholu to ja czekając na testowanie raczej nie pije, teraz bo Sylwek, to odłożyłam stymulację i próby na styczeń, bo zamierzam zaszalec w Sylwestra... Ale swoje dziecko z niewiedzy spłodziliśmy oboje po kilku butelkach wina... Gratuluję przyszłym mamom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
u mnie pierwsze to tez "mala wpadka". Jak widać łatwiej wpaść niż zaplanować ;)) ja do tej pory tez starałam sie nie pic.. ale teraz w święta sobie odpuściłam... Jesli teraz dostanę w terminie @ (akurat wypada na sylwka) to chyba nadrobię całe zaległości , chociaż wolałabym odstawić % na półtorej roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota32
amefa super wieści, GRATULUJE!!!!!! Myślisz, że to po laparo się udało? Wiesz co oni Ci wtedy robili na laparo, czy nic lekarz nie tłumaczył. Jak dobrze pamiętam to chyba jesteś pierwszy cykl po laparo czy drugi? a wiec bardzo szybko, moze faktycznie warto sie na to zdecydowac, juz sama nie wiem, ale macie fajnie dziewczyny Osska i Amfa będą mamusiami hip hip hurrrra!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
ja też zastanawiam sie cały czas nad laparo... trochę się boje i do konca nie mam przekonania... póki co do marca muszę i tak odłożyć bo w pracy do konca lutego zwolnienia i urlopy nie wskazane... mam taką cichą nadzieję, że może a nóż sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota jestem pierwszy cykl po laparo. mialam robiona chromotubacje (udroznianie jajowodow) i kauteryzacje (nakluwanie jajnikow). jestem pewna, ze dzieki tej operacji nam sie udalo. owulacje mialam bez zadnych wspomagaczy :) w miedzyczasie mezowi tez sie poprawila jakosc nasienia (bral salfazin) i mamy niespodzianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa a mialas droznosc sprawdzana? zrob tez najpierw porzadna obserwcje cyklu, zeby bylo widac czy pecherzyki pekaja. jesli sie okaze, ze masz owulacje i drozne jajowody to po co sie klasc pod noz? moze histeroskopia cos by wykazala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
nawet ostatni cykl mialam monitorowany- pecherzyki rosną i ładnie pękają... HSG w pazdzierniku i- jajowody drożne ... moj gin powoli rozklada ręce, teoretycznie zapisalam sie w polowie stycznia do innego ale nie wiem czy ma to sens...bo juz kiedys zmienilam a poprzedni mowil podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa moze najpierw zrob histeroskopie? wg mnie Twoj gin chce Ci zrobic laparo dla swietego spokoju, bo nie ma juz pomyslu :/ skoro masz owulacje i drozne jajowody, to po co robic operacje? sprobuj konsultacji u innego lekarza. moze jakis profesor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
jednego co sie czepil przy HSG to ze trzon macicy jest lekko wygiety, ale ze rodzilam już to nie powinno być problemu z tym . Też o to go podejrzewam, że dla świetego spokoju dał mi to skierowanie . Zobaczymy w polowie stycznia co powie kolejny lakarz ;)))moze on bedzie mial jakies pomysły ;) .. a jak nie to może inseminacja..ale to dopiero po marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota32
Więc mi laparo jak najbardziej wskazane, skoro mam pozatykane jajowody jeden całkowicie, a drugi przeszło z opóźnieniem, może by to coś dało, a pęcherzyki rosną, ładnie i pękają. Zobaczymy co gin powie w styczniu, a ja powoli tracę nadzieję, tak bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem tu nowa od kilku dni skakam sobie po forum szukając odpowiedzi na różne pytania. 14 października miałam usuniętą 10 tygodniową ciążę pozamaciczną wraz z prawym jajowodem, metodą laparoskopową (bolało fizycznie i bardziej psychicznie) tym bardziej , że widziałam maluszka , cały jego kształt , główkę , rączki kręgosłupek i bijące serduszko. Miałam 2 miesiące chorobowego od dwóch tygodni pracuję , końcem lutego lub marca czyli w ok 12 dc (przy założeniu , że cykle będą regularne a jak na razie takie są ) mam mieć robione hsg , strasznie się boję tego badania , ale kolejnej ciąży pozamacicznej też się boję , a wyczytałam gdzieś na necie , że po tym badaniu też nie ma gwarancji , że taka się nie powtórzy. Czasem mam ochotę nie czekać tylko już teraz począć malucha , ale strach mnie blokuje ehhhhhhhh Tak wpadłam tu troszkę pomarudzić i być może uzyskać jakąś pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota przy laparo moze faktycznie by Ci udroznili jajowody. Mi gin mowil, ze pod narkoza mozna wprowadzic kontrast pod wiekszym cisnieniem bo pacjentka nie czuje bolu i czasem to wystarczy, zeby udroznic jajowod. a jesli sa zrosty to chyba jakas plastyke jajowodu musza robic. zastanawiam sie, czy nie da sie podac kontrastu pod wiekszym cisnieniem przy jakims znieczuleniu miejscowym czy cos... szkoda sie odrazu w narkoze pakowac;/ Antenka mi sie wydaje, ze nic Ci nie da pewnosci, ze nie bedzie ciazy pozamacicznej :( jednak jesli jajowod jest zatkany albo sa jakies zwezenia, czy zrosty, to hsg to wykaze i bedzie mozna cos zadzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×