Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

5-6 cykli z CLO, no zobaczymy co powie za tydzień,ale myślę,że zdecyduję się na tą laparo,żeby nie faszerować się już lekami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
no właśnie nigdy nie zastanawiałam się nad tym czy te leki mają jakieś skutki uboczne. Wiadomo w ulotkach piszą wiele rzeczy ale jak to ma się do rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka jak jest płyn za macicą to znaczy że była owulacja, chyba.. Ale to byłoby dziwne. Chyba że po stymulacji clo miałaś dwa pęcherzyki i ten większy pękł wcześniej? Ale to byś miała owulacje w 9dc? Ty miałaś jakieś problemy z ostatnią miesiączką prawda? A co do clo to faktycznie źle wpływa na endometrium. Mój gin powiedział że nie ma sensu stymulowanie powyżej 3miesięcy. Chyba że zrobi sie kilkumiesięczną przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np po hsg miałam taką dziwną @, nie dość ,że przyszła w 33dc to jeszcze 4dniowe plamienie brązowe i wsio. Gin kazał to potraktować jak @, wziąć CLO i tyle. Chyba nic innego mi nie pozostaje jak poczekać te tydzień się okaże albo 2 kreski albo laparo i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tez mialam zawsze "nieplodnosc pierwotna" wpisane :) Testow owulacyjnych nakupilam na 3 cykle, a udalo sie w pierwszym. Odsprzedalam jednej dziewczynie z forum :) Podobnie z wiesiolkiem i witaminkami dla meza :) Podpasek i tamponow tez mam zapasy, ale przeciez kiedys sie przydadza :) Dzisiaj mam stopy okropnie spuchniete przez ten upal :( Starajcie sie intensywnie, bo zima jest latwiej przechodzic druga polowe ciazy niz teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynkawidze ze idziemy lep w lep ;)) ja tez pare dni temu kupilam na allegro testy owulacyjne.... bedzimy badac ;)) jak tylko skonczy sie mi w koncu ten walony @, juz praktycznie 8 dzien od pierwszego krwawienia a jego konca nie widac...buuu a tu niedlugo czas wypuscic "stare zolnierzyki" aby dac szanse młodym ;)))) ja dzisiaj odebralam swoje prolaktynkę 9,56 ng/ml no i dowiedzialam sie niestety ze moj gin przyjmuje ostatni miesiac w tej przychodni, ze narazei zostaje tylko w szpitalu...dupa blada.. znowu trzeba bedzie poszukac sobie nowego gina,,,, chodz z drugiej strony to moze dobrze ...moze cos nowego sie wydarzy ;)))owocnego ;)) Wkurzyl mnie tym ze nawet sie nie "pochwalil" ostatnio tym,,,dzis chcialam sie do niego zapisac i poinformowala mnie pani w recepcji ... no coz... czas na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa.. podpaski jeszcze sie moga przydac chociaz po porodzie znacznie lepsze sa te szpitalne, wiec bierz jak dają ;) i nie marudz ze jeszcze masz ;))).. ja okresu dostalam dopiero po 14mcach od porodu ;) takze tampony zdarza zarosnac kurzem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa a czemu tak pozno? Tak dlugo karmilas piersia, czy samo Ci sie tak zrobilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Psioszka co do twojego wypisu z hsg, nie masz sie czym martwić, ja tez tak mialam napisane a to dlatego że po prostu przy badaniu nie znalazło sie nic co by można było uznać za przyczyne niepłodności, stąd określenie pierwotna, że to nie w jajowodach tkwi przyczyna. Słońce natrafiłam wczoraj na taki artykuł, z tego co pamiętam pisałaś, ze już wcześniej raz ciąża sie nie utrzymała i były to pierwsze tygodnie jak teraz. Może ten link też coś podpowie w sprawie ewentualnych badań czy po prostu by poruszyć to z gin http://dziecko.onet.pl/75417,6,9,dziekuje_za_dziecko__doktorze_google,2,artykul.html Ja podpaski kupuje dopiero kiedy czuje już ból podbrzusza na @ - po co przyciągać złe nowiny:) Biedronka my imiona dla dzieci mieliśmy wybrane będąc jeszcze narzeczeństwem- miala być Zuzia i Piotruś, potem zmienilismy na Pawełka a teraz to znowu byłoby kilka innych propozycji. Moja koleżanka calą ciąże mówiła ze będzie Oliwia a jak urodziła to okazało sie że Marysia:) Psioszka pisząc że nie potrafisz dac M tego co pragnie sama na siebie wywierasz presje. oboje pragniecie dziecka i napewno bedziecie je mieć, trzeba wierzyc i sie starać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka moj maz tez sie wciaz upieral na Piotrusia :) W 8 tygodniu mu sie Jas zamarzyl i tak juz zostalo :) Zarka, Miska zagladacie tu jeszcze? Co slychac u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj smyk po raz ostatni cyca dostal jak mial rowniutko roczek ;)), mial skazę i nie mogl pic "normalnego" mleka dla dzieci tylko dla alergików , które niestety żadne mu nie podchodziło, wiec aby bylo mleko dostawal cyca.. zreszta przez to w pracy pracowalo sie przez 7 h wiec to tez bylo na plus ;)a okres dostalam 2 miesiace po odstawieniu, wiec to wcale nei prawda ze okresu nie ma tylko przez 9mcy ;) . Teraz tez o tym marzę ;)) a ten trwajacy od 8 dni nawet sobie o tym nie mysli aby sobie pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie ciekawi jak tam Linka i jej beta. Mam nadzieje że wszystko o.k. Co do imion to nam się marzy Wiktor i Lena albo Olga. Bardzo też mi sie podoba Tymoteusz. Ale mnie najbardziej podchodzi Wiktorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje typy to Lena i Wiktoria ;) imienia dla chlopca juz nie mam wiec musi byc dziewczynka ;))) a jaki nick ma ta mamuska z dwoma ananaskami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) jestem jestem amefka :) czytam forum codziennie bo to już nawyk :) ja się czuję dobrze właśnie weszliśmy w 14 tydzień rośniemy jak na drożdżach brzusio już widać , mnie niestety też nogi puchną ale ja jak nie byłam jeszcze w ciąży to też mi puchły ja jeszcze na dodatek pracuję ale tylko do 21 maja i laba :) a i jeszcze co od 4 dni nie mam ochoty na nic do jedzenia jak jem wszystko mi rośnie w buzi jedynie co mi wchodzi to koktajle owocowe które sobie robię a termin porodu mam na 9 listopada :) amefka a jak ty się czujesz ? też jestem ciekawa co u kasiuli i zarki te to w ogóle nie dają o sobie znać .... życzę wszystkim kobiką powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu i trzymam mocno kciukasy za Was wszystkie pozdrawiam buziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka dzięki za wsparcie i info z wypisu- odetchnęłam z ulgą:) Poczekamy tydzień i wszystko się wyjaśni.Nie chcę się nakręcać, wysypało mnie cholernie na twarzy- nigdy nie miałam takich objawów, nawet za "młodu" nie miałam trądziku itp problemów, a od tygodnia cała twarz w pryszczach, ciekawe co to się porobiło?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Psioszka może to znak że hormony Ci szaleją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
A co do imion mi się marzy Zuzia, Maja lub Ola. Chłopaka nie biorę pod uwagę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Wiem :-) Przynajmniej się dowiadujemy jak mamy na imię wchodząc na temat imion dla dzieci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Czyli o dziewczynce? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Hej, oj ja też marzyłam o dziewczynce ale od momentu jak zaczeły się problemy żeby wogóle zajść w ciążę to serio jest mi to kompletnie obojętne. Najważniejsze to aby zajść w ciąże i dzidzia była zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia to prawda ale w środku gdzieś głęboko marzę żeby to jednak była dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Widze że rozmów o imionach ciąg dalszy? A mnie się marzy chłopiec. Wyobraźcie sobie że mam cztery siostry każda ma dziecko, jedna nawet dwoje i że to są same dziewczynki. Moja mam ma 5 wnuczek! To znaczy 5 urodzi się w lipcu :) Także rozumiecie że różów i koronek mamy w rodzinie mnóstwo. Dobra rzecz to taka że siostry "dziedziczą" ubranka dla malutkich. A mnie smutno bo jestem gdzieś z boku. Ale nie wyobrażacie sobie co się dzieje jak mamy zjazd na święta! Tyle bab w jednej chacie :) A mnie dzisiaj swędzą sutki, tylko mysle że to przez płyn do płukania może..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
hihi każda z nas upatruje się uparcie objawów :) ja też jeśli przez chwilę mnie zamdli albo zakuje brzuch to myśle czy się udało :) Wydaje mi się , że w tych cyklach mamy wielką nadzieję aż się obawiam co będzie jeśli jednak okaże się to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie naprawde nie nastawiam. Ale wiem że i tak sie załamie. No przecież ile można czekać? :( Tym bardziej że u mnie coraz dalej od kauteryzacji i szanse maleją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja bym chciala karmic jakos do 6/7 miesiaca, ale zobaczymy jak wyjdzie :) Faktycznie chyba moje zapasy higieniczne porosna kurzem hehe :) Miska odzywaj sie czasem :) Ciesze sie, ze wszystko dobrze u Ciebiee :) Daj znac jak poznasz plec! A co do jedzenia to ja tez miala rozne etapy-jak mi cos zasmakowalo to caly dzien jadlam to samo np chleb z pasztetem albo jogurty do picia albo kisiel. I tak moglam przez tydzien albo dluzej :P Psioszka u mnie jednym z pierwszych objawow byl wysyp pryszczy na dekolcie i plecach... I to na kilka dni przed terminem @ :) Trzymam kciuki :) Ja zawsze marzylam o coreczce. Moi rodzice maja wnuka i chcialam im dac wnuczke, a rodzice meza nie maja jeszcze w ogole wnukow. Tak wyszlo, ze od poczatk ciazy jednak myslalam ze bedzie chlopak no i jest :) I teraz nie wybrazam sobie zeby nie bylo Jasia a byla corcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Hmmm ja też mam od kulku dni wysyp pryszczy (plecy, twrz i dekolt) ale przecież mam dziś 10 dc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie jak to jest u każdej inaczej. U mnie np jest na odwrót. Jak mnie wysypuje to od razu wiem że za 3-4 dni dostane @. A jak zachodziłam to skóra była czyściutka i czułam że jeste coś na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×