Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość asia.pco.1
No właśnie nie wiem czy jest sens testować 28dc skoro moje cykle zawsze ponad 30 dni wynoszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia nie wiem co Ci poradzić. Jendym testy wychodzą pozytywne dwa dni przed @, a mojej siostrze wyszedl pozytyw dopiero 5 dni po terminie @. Możesz spróbować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ja testuje pojutrze.. Boli mnie lewy jajnik, ten z którego miałam owulacje i bola mnie piersi. Mam dzisiaj 11 dni po owulce, myslicie że test by coś pokazał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, pewnie żeby coś pokazał.. jedną wstrętną kreske. Jakoś nie czuje że bedzie fasolka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Słońce będzie git:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Kto by nas zrozumiał z tymi wszystkimi obawami, strachem, niepewnością. Strasznie cieszę się, że trafiłam na to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj 26dc, w sob robiłam test ,bo mnie podkusiło ,ale nic, więc się nie nastawiam. Aczkolwiek dzisiaj rano mój M, jak się obudził to powiedział,że jestem w ciąży,bo chrapię strasznie- wtedy jak byłam to on też tak mówił i faktycznie tak było:) No więc kolejny objaw -chrapanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No psioszka :) to jak sie ciąża już potwierdzi to możesz z dumą mówić że masz w domu medium pod postacią swojego Męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
psioszka mój M. w niedzielę mi to powiedział, że strasznie chrapałam i jak będę chrapać tak jak mój tata to on się wyprowadzi do innego pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
No dziewczyny to same dobre znaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Gdyby to było takie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet jakbym chrapała to sie pewnie nie dowiem , bo mój M. tak chrapie że zagłusza wszystko inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Hehehe się uśmiałam :-) A ja nawert czuję ulgę że w tym miesiącu nie czekam na testowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Widzisz Justynka czasami lepiej wiedzieć i nie nakręcać się, że się udało, a za chwilę myśleć... to nierealne. Ja w tym cyklu pokładam wielkie nadzieje, zmiana lekarza, dodatkowe leki, a jak nic z tego nie będzie? I czeka mnie kolejne rozczarownie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia nawet gdyby Ci się teraz nie udało (ale się uda :-) ) to pomyśl że to pierwszy cykl z nowym lekarzem, taki prbny :-) więc w nastepnym będzie lepiej. Zresztą sama mi kazałaś nie myśleć negatywnie :-) I że jak nie tym razem to następnym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a Wy bierzecie jakieś "przedciążowe" witaminy albo coś. Ja brałam kwas foliowy z wit B6 która podobno chroni przed mdłościami w ciąży. Bo w tej mojej pierwszej ciąży którą poroniłam w 8tygodniu bardzo szybko miałam rewolucje i to bardzo męczące. Teraz mi się skończyły, nie moge tego nigdzie dostać i kupiłam sobie femibion natal 1 dla kobiet planujących ciążę i do 12 tygodnia. Łykam je od 3 dni i co smieszne - mdli mnie po nich :) i sie zastanawiam czy ich nie zmienić, tylko że drogie były 30 tabletek -35 zł to troche dużo wydaje mi się. Ale czego się nie robi dla dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze mogę dodać latanie do wc co sekundę, na prawdę dziewczyny co chwilę muszę siusiać, ale naciskanie na pęcherz to trochę za wcześnie:) Normalnie same objawy ciążowe- chrapanie, siusiu:) Cóż mi zostało , śmiać się tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Staram się nie nakręcać i myśleć pozytywnie :) no fakt w sumie to pierwszy cykl z nowym lekarzem - będzie dobrze :) M. w delegacji więc jak wracam z pracy to zabieram się za porządki i wtedy naprawdę się nie myśli. Dzisiaj może umyję okno balkonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Słońce ja jakiś czas brałam właśnie femibion. Ale są dość drogie. Teraz łykam prenatal classic (90 tabl. za ok 35 zl) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
A ja ostatnio o wszystkich witaminkach zapomniałam. Kwas foliowy chyba z m-c nie brałam ale biorę go od 2 lat więc chyba to nie robi wielkiej różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce Femibion to jedne z najdrozszych witamin ;) Ja bralam zwykly kwas foliowy od owulacji do 9 tygodnia, potem lekarz kazal mi przejsc na witaminy dla 2 trymestru z kwasami DHA. To dopiero meczarnia, bo caly dzien odbija mi sie sledziem hehe :) Kwas w witamina B kupilam kiedys w aptece internetowej doz.pl . Moze Cie mdlic po tych witaminach ktore bierzesz teraz. Zaleznie od substancji pomocniczych itp moze byc rozna reakcja zoladka na poszczegolne tablety. Musialabys zmienic na witaminy innej firmy albo zwykly kwas foliowy, tylko faktycznie szkoda wydanych pieniedzy... Moze uda Ci sie odsprzedac? Psioszka czeste sikanie jest objawem wczesnej ciazy. Macica sie powieksza i uciska na pecherz. W drugim trymestrze to mija, bo macica sie podnosi, a w trzecim wraca bo dzidzia juz jest duza i naciska :) Mi czeste sikanie minelo az na dwa tygodnie w drugim trymestrze. A teraz jak Jas kopnie w pecherz to bym sie mogla na mijescu zsikac hehe :) Niestety przed miesiaczka tez mozesz czesciej sikac z powodu zmian hormonalnych... Ogolnie mowi sie, ze nie istnieja objawy ciazy, ktore przed okresem moglyby dac Ci 100% pewnosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie od wczoraj tak brzuch wywaliło że jak siedze to musze spodnie odpinać bo mam wrażenie że sie dusze. I tak gruba jestem(znaczy dobrze odzywiona) a ten brzuch wygląda jakbym balon połknęła. Nie jadłam nic wzdymającego a czuje sie jak zapowietrzona :) Też tak mam czasami przed okresem :( jedyne co mnie pociesza to fakt że przestało mnie wypryszczać a zazwyczaj to wysypuje mnie do samej @.. Tonący brzytwy się chwyta a my ostatniej kreski nadziei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Ja raczej do tych drobnych i małych należę ale niestety mój brzuch jest bardzo wystający i zawsze to łączyłam z tym, że przy pco jest otyłość brzuszna :) A teraz również wyczytałam, że przy podwyższonej prolaktynie występuje tycie w okolicach brzucha więc wszystko się zgadza. Fajnie to Słońce napisałaś ostatnia kreska nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w końcu wzięłam wczoraj te nieszczęsne clo! Zobaczymy co będzie. Jak będzie tylko jeden pęcherzyk to ok, jak więcej, to już go nie będę brała więcej przy tym Sioforze. Mi się nie bardzo widzą bliźniaki, planuję jeszcze tylko jedno dziecko. Wiadomo, że jakby były, to bym nie rozpaczała. Ale wolę jeszcze jedno! Mój M ma już dwoje dorosłych dzieci z pierwszegobmałżeństwa, ze mną jedno, więc jemu też piątka dzieci się nie widzi:) Jak zero pęcherzyków to dupa kompletna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Wiecie dziewczynki ja od począLtku cyklu prawie nie jem słodyczy (mówię prawie bo w weekend pozwoliłam sobie an porcję lodów). I myśłalam że to pobudzi może moje jajniki ale niestety. Może potrzeba więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
hm...a ja od czasu jak zaczęłam brać bromergon nie mam ochoty na słodycze, a tym bardziej te czekoladowe, jak już to suche ciasteczka no i wole coś słonego paluszki, popcorn. I strasznie ciągnie mnie do owoców i koktajli owocowych :) ostatnio zrobiłam truskawkowy a wczoraj kiwi z bananem mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce dajesz nadzieje :) Ja mialam wzdecie od 4tc :P Od poczatku wygladalam jakbym juz ciazowy brzuszek miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj amefa jak ja bym chciała.. jak pewnie wszystkie tutaj. Z "dolegliwości" to mnie sutki swędzą :p nie tak cały czas ale tak wiecie od czasu do czasu.. Bo piersi to mnie bolą straaaaasznie i wogóle chyba z C wskoczyłam na DD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze piersi bola to dobry znak :) Czyli masz progesteron wysoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Amefa ale Ty jesteś obcykana :) mnie też bolą ale najbardziej to wieczorem i rano. no i co porabia Lin_ka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×