Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość justynka-83
Ja też miałam zdrowe ale od czasu tego nieszczęsnego rozjaśniania trochę mi się pogorszyły:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia a Ty wcześniej mówiłaś że dajcie sobie cykl a jak się nie uda to inseminacja. Dalej tak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
Justa a ten szampon NASHI jest taki typowo fryzjerski, co go uzywaja w salonach fryzjerskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Wiesz co, ja bym jeszcze dała sobie szanse bez inseminacji, na nowej stymulacji. A jak nie wyjdzie np: przez następne 1-2 cykle to inseminacja. Nie wiem co na to lekarz w zasadzie to on wspomniał o tej inseminacji jeśli teraz się nie powiedzie. Zobaczymy, ja jestem otwarta. Pytałam tylko co mam robić jeśli się w tym cyklu nie uda to powiedział, że tak samo mam zacząć brać 6-10dc femarę i umówić się do niego na podglądanie. Pewnie wtedy wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka moja fryzjerka stosuje wlasnie te kosmetyki , ale wydaje mi sie ze w aptece tez widzialam te kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
Justa sprobuje a co mi tam, jak szalec to szalec :D mialam tez odzywki i szampon WAX, ale nie widzialam zadnego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
A ja się napaliłam na inseminację;-) Chyba że w klinice najpierw zaproponują jeden cykl na innej stymulacji to wtedy się zastanowimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka a dowiadywałaś się na czym polega inmseminacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
No czytałąm trochę o tym, nie wygląda to strasznie. Trwa tyle co badanie ginekologiczne i nie boli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
A polega na tym że oddaje się tego samego dnia nasienie, oni je przygotowują a potem cewnikiem wprowadzają od razu do macicy. Czeka się kwadrans i można iść do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Beti proszę powiedz przez bromergonem jak długie miałaś cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Słońce a jak u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka tylko nie zdziw się jak poczujesz jak pachnie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. U mnie ok. Kreseczka na teście "tyje" i planuje w środe i w piątek bete zrobić. Ale nie wiem czy nie spanikuje. Głowa mnie boli i ogólnie jakoś mi słabawo. Ale pogoda też taka że sie chyba nikomu nic nie chce. No oprócz Psioszki która dostała dzisiaj weny na sprzątanie. Podziwiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Słońce to pewnie wina pogody, takie ciśnienie jest do kitu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce ja chce, zebys zrobila jutro bete hehe :) Zobaczysz, ze teraz juz bedzie dobrze! Mi sie tez w glowie kreci jak jest tak cieplo :( Dzisiaj walcze z praca licencjacka. Pani promotor wymyslila, ze mam jeszcze jeden rozdzial napisac, a w piatek musze prace oddac :( Nie mam jakos weny na pisanie i moje mysli kraza wokol butelek, lozeczek i calej tej wyprawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Mnie znowu dopadły bóle jak na @ i potworny ból głowy, liczę się z najgorszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia a który masz dziś dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dzisiaj mam 32dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Nie korci Cie żeby zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Zrobię jutro jeśli dzisiaj @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasta 27
hej dziewczynki czytam was i czytam :) u mni edzis 27dc a cykle mam 32 dniowe i czekam tak co będzie dalej ale jakos moje nadzieje są słabe gdyż nie mam zadnych obiawów nic mnie nie boli itd. Nawet dzis ot tak zrobiłam test ciązowy ale taki z allegro miałam wiec niewiem czy on wogole jest dobry i jaka czułosc jego ale niestety nic nie pokazał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
Justa a to zdziwienie bedzie pozytywne czy negatywne? :) teraz juz napewno kupie, bo jestem strasznie ciekawa co to za zapach :) a mozesz mi napisac ile on kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Biedronka a na to wypadnie włosów próbowałaś jakieś tabletki ze skrzypem? Bardzo dobry jest Biotebal z biotyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym sprzątaniem dziewczyny to jest tak jak się denerwuje, i żeby nie myśleć za dużo to wzięłam się za robotę. Ale odgruzowałam wszystko co się dało:) Wróciłam też już z bety- wyniki za 2h... Swoją drogą, dlaczego my- kobiety pragnące mieć dzieci, ciągle musimy się z tego spowiadać?!Pani w labo zapytała mnie, dlaczego tak często robię bete? Nie mam z tym problemu, ale jakoś drażni mnie to ciągłe tłumaczenie ludziom po co i dlaczego. Czy to pani w labo czy w aptece po test. Płacę za to przecież...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
A co pani w laboratorium tak ciężko myśląca jest? A z drugiej strony co to ją obchodzi. I dlatego za każdym razem test kupuję w innej aptece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
a możesz powiedzieć co takiemu ciekawskiemu babsku odpowiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No to już wiadomo dlaczego dzisiaj piersi mnie nie bolały, dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu psioszka masz racje. W mojej mieścinie są dwa laboratoria. Jedno mam dosłownie pod nosem, widze je z okna mojego mieszkania, ale pracuje tam psiapsióła mojej teściowej i same rozumiecie.. Akurat teściowie maja dowiedzieć sie jako ostatni. Dlatego musze lecieć na drugi koniec miasta żeby sobie bete zrobić.. Bez sensu to wszystko bo po prawdzie obowiązuje je tajemnica lekarska prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×