Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość asia.pco.1
Dziewczyny nawet nie wiem jak to napisać ale wczoraj po raz pierwszy w życiu ujrzałam na teście II kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać dla każdej z nas nadejdzie czas :) no takie wieści z rana to codziennie poproszę.. Od razu mi lepiej mycie okien pójdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Tak Słońce na moim prywatnym teście ;) a owlacje mialam po prawej stronie gdzie mam niedrozny jajowod. Cuda się zdarzaja. dzisiaj bylam na becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 84
asia gratuluje bardzo mocno ciesze sie bardzo i dalas mi nadzieje bo ja tez mam niedrozny jajowod i ciagle owulacje po stronie niedroznego jajowodu!czyli Twoj drugi jajowod przechwycil jajeczko to jednak to jest prawda.a mialas jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Słońce no właśnie nie, wyjazd w góry nie pomógł. To kolejna Owu po wyjeździe. Wynik bety ok 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
ASIA.PCO.1 GRATULUJE SERDECZNIE :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla przykro mi :( Co za zlosliwosc losu... Asia! Gratulacje! :) Myszka jak tam brzusio rosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - ogromne gratulacje. Ja w tym cyklu będę mieć owu po stronie gdzie nie mam jajowodu. Gin kazał w piątek próbować naturalnie, bo niby jest szansa, że drugi jajowód wychwyci... Do tej pory takie rady traktowałam jak baśnie Andersena. A jednak jest to możliwe! Jeszcze raz moje gratulacje, tym bardziej w tak utrudnionym cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 84
wszystkim dalas nam nadzieje bo polowa z nas ma 1 niedrozny jajowod.kajetunia kiedy masz miec operacje na ten niedrozny jajowod i to ma byc laparoskopia tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Jak widać cuda się zdarzają ;) próbujcie i nie rezygnujcie. Też jak lekarz mi powiedział wie pani są szanse że lewy jajowód przechwyci to sobie myśle tak tak pitu pitu, IUI się nie udała, tyle razy się nie udało, to nagle teraz...i nawet mi się z nim gadać nie chciało. I powiem Wam, ze naprawdę nie wierzyłam w ten cykl, byłam nastawiona na IUI w listopadzie bo skoro teraz owu na prawym to w listopadzie na lewym :) Oby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja miałam owulke przynajmniej dwa razy pod rząd z prawego jajnika, wiem bo miałam monitoring, także nie wiem czy to tak że raz prawy raz lewy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - dla mnie są strasznie miłe takie happy endy zaskakujące, bo przypominają mi mój kiedyś. Człowiek jest na prawdę wtedy w szoku. Swoją dogą potwierdza to tezę, że trzeba wyluzować, bo blokada psychiczna swoje robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
slonce ja tez mialam teraz pod rzad owulke z prawego wiec to nie jest tak ze co miesiac z innego jajnika widocznie nasz 2 jajnik jest bardziej leniwy bo nie wiem od czego to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reguły jest raz prawy, raz lewy, ale nie jest to obligatoryjne. Ja miałam już 2 razy pod rząd z prawego, 2 razy z lewego owulkę, wic różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
marla ale gdyby sie tak dalo aby wyluzowac i nie myslec chodz caly czas mowie sobie nie bede myslala to sie tak nie da:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia gratulacje:) jednak nasze fluidki z Justą nie trafiają w próżnie, wychodzi na to ze we dwie mamy większą moc zarażania:) a teraz razem z tobą to już wogóle zarazimy więcej dziewczyn:) Coś tam u mnie już widać ale pewnie na zdjęciu byoby to mniej wyraźne więc jeszcze z 2-3tyg. poczekam, ale napewno wrzuce fotke brzusia:) Marla no szkoda że tak to wyszło teraz, a ile ci uroslo pęcherzyków? Beti maż Amefy ma racje, lepiej żeby temp. jąder była niższa, nawet w tv o tym wczoraj androlog sie wypowiadał ze te 34-35stopni powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka no ciężko jest tak po prostu odsunąć pewne myśli, ale jak dowodzi przykład Asi czasem jak natura nie robi nam nadziei bo owulka nie z tej strony to człowieka dopada rezygnacja i wtedy akurat zdarzają sie cuda:) Nam też sie IUI udała ale do dziś nei wiemy czy to wyłącznie zasługa zabiegu czy po prostu spadła z nas presja bo po zabiegu mielismy poprawić jeszcze naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 tabletek clo i 2 zastrzyki bravelle i jeden pęcherzyk... Tyle że byłam w 10 dc i ten był największy 13 mm, może za nim coś by jeszcze poszło, ale skoro dominujący po lewej to dalszy monitoring sobie darowaliśmy. Ale furrory nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszą ciąże zaszłam po laparoskopii, gdy lekarz nam kompletnie zabronił seksu. Pamiętam jak po tym złamanym zakazie poleciałam jak nastolatka do łazienki się umyć, myśląc że to pomoże i myślałam " obym tylko nie zaszła". I czekałam na okres ... I dostałam! A w ciąży już byłam. A wczeniej potrafiłam godzinę leżeć po z nogami w górze i dupa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
marlan no dokładnie u mnie teraz też tak było przytulanki były 2 razy w 12dc w nocy i 14dc rano i zaraz pobiegłam pod prysznic. Więc to chyba mit z tymi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dziwnie mi nie mogę uwierzyć wg kalenadrzyków w necie to jest 5 tydzień. Czekam z neiecierpliwoscią na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to tak dziwnie wychodzi, u mnie też wypadało na 5 tydzień gdy odebrałam bete. to teraz z niecierpliwością czekamy na wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Ja w poniedziałek miałm 13 dc i przytulanka była :-). wczoraj niestety mój mąż pracował i nie moglismy się poprzytulać . dziś jest 15 dc i czeka mnie przytulanka. dziewczynki trzymajcie kciuki :-) może się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×