Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Beti powodzenia dzisiaj :-) Kiedy będziesz miała wynik??? Ja dziś mam 29 dc. już od 3 dni @ czuję ale jej nie widzę. Nawet test rano zrobiłam nie wiem po co i niespodzianki nie było, jedna krecha jak nic. Chyba mi się coś w cyklu poprzestawiało bo owulkę miałam 27.09 więc @ już powinna być. Pewnie dziś przylezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny bo mnie juz palce bolą od tego zaciskania kciuków:) cały czas wysyłam ciążowe fluidki:) Beti licze że też już będziesz mogła zarażać ciążą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
ale cisza...beti - kiedy wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti w pracy. Co chwila tu zaglądam.. :) jak ja bym chciała żeby jej się udało. Kadej po kolei.. Gdyby to zalezało ode mnie i od tego jak kciuki trzymam to trzymałabym cały czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti pisała, że jak zrobi bete w piątek to będzie miała wynik w sobotę (chciała zrobić w sobotę, ale wynik byłby dopiero w poniedziałek). Musimy cierpliwie poczekać do jutra chyba że coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku dziękuję za kciuki, jesteście kochane. Pani w laboratorium była tak miła i powiedział że wynik mi zrobi na dzisiaj. Odebrałam. Beta poniżej 1 :-( Wiem że nie możemy się poddawać ale dzisiaj mam już wszystkiego dosyć, jest mi strasznie źle. Rycze cały czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Beti - trzymaj się kochana, my cię doskonale rozumiemy co czujesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti tak strasznie mi przykro:( popłacz sobie jesli to ma Ci pomóc. I pamiętaj że jutro jest nowy dzień, nowa walka. Ja dzis wyjątkowo dobrze przyjęłam @. Aż dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti bardzo mi przykro:( mam nadzieje że dzis obudzisz sie już z lepszym nastawieniem do życia i świata,jeszcze sie uda zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Słońce- a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się czuję okresowo. Brzuch mnie boli. Raz lewy jajnik, raz prawy, pachwiny i dół pleców. Już mi się przedokresowy nerw włącza, nawet się M oberwało za nic. Pewnie się @ do poniedziałku rozkreci. A jak nie to testuję bo do jutra biorę luteine. W cuda nie wierzę ale może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my z M mamy dziś słaby dzień- rok temu o tej porze straciliśmy nasze maleństwo...:( Poza tym nic się nie dzieje, IUI odłożyliśmy na grudzień, dziś mam 18dc ,więc bez sensacji. Miłego weekendu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Psioszka - tak mi przykro...musicie jakoś przetrwać ten czas, jestem pewna że niedługo będziecie mieli co świętować i wszystkie złe chwile pójdą w niepamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziękuję za wszystko. naprawdę jesteście kochane. Rano jeszcze się trochę popłakałam jak rozmawiałam z M. Ale teraz już jest lepiej. Psioszka trzymaj się kochana, ale myslę że ten dzień już zawsze bedzie się Wam źle kojarzyć. @ jeszcze nie czuję (oprócz bolących cycków) ale myślę że przyjdzie w terminie czyli we wtorek. W poniedziałek mój M idzie zrobić badanie hormonów. I mam do Was pytanko czy wystarczy fsh, testosteron i prolaktyna czy powinien zrobić coś jeszcze? a badanie nasienia zrobi we Wrocku. Widziałam na stronie Invimedu że do 5 października badanie nasienia przed pierwszą wizytą było gratis z okazji dnia chłopaka. Uważam że fajnie pomyślane. Mam pytanie też do dziewczyn których M tam robił badanie nasienia. Jakie są koszty i ile wcześniej należy się tam umawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dobrze że już lepiej się czujesz:) W invimedzie pełne badanie nasienia kosztuje 175 zł. Jesli zależy wam na konkretnym dniu i godzinie badania to warto zadzwonić kilka dni wcześniej. Ja mam wizytę w piątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki justynka a Twój M tam też chodzi do androloga? I jak możesz to napisz jeszcze jakie robił badania hormonalne. Bo mój jutro idzie na hormony i myśle czy oprócz fsh, lh, prolaktyny i testosteronu powinien zrobić coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam kciuki za dobre wyniki. Tak myślę cży moje jutrzejsze testowanie ma sens.. Mam jutro dopiero 26 dc. Lekarz mówił żeby testować dzień po odstawieniu luteiny żeby wiedzieć co dalej. Chyba się wstrzymam do wtorku i po prostu wezmę luteine dzień dłużej. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Słońce - no ja myślę że testowanie w 26dc z testu ciążowego trochę nie ma sensu, bo małe prawdopodobieństwo że wyjdzie...ale co do tej luteiny to ciężko się wypowiedzieć, bo nigdy nie brałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti mój chodzi do androloga właśnie do invimedu. Jak będziemy w piątek to odbierzemy wyniki posiewu i od razu zapiszemy go na wizytę. Wiesz mój m. robił dokładnie te badania które wymieniłas plus jeszcze tsh. :) Słońce ja bym pewnie zrobiła test jutro i powtórzyła we wtorek:) bo ja niecierpliwa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonie jutro do gina i zapytam co robić. W poprzedniej ciąży testowałam 27 dc i wychodziły pozytywnie, gin mówił że 27 test będzie wiarygodny. Ale wtedy miałam monitoring i owulka była 14 dc. A teraz nawet nie wiem czy była. Zaczekam do wtorku. A jak wyjdzie negatywny to pójdę na bete dla spokoju ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia777
Hej ,czy jest któraś z dziewczyn po hsg z Bydgoszczy w szpitalu 2? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×