Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Dziewczyny, a co z tymi moimi tabletkami, prócz Myszki, która nic nie słyszała, a Wy wiecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce jestem jestem. Od wczoraj kiepsko się czuję coś mnie przeziębienie łapie, wieczorami boli głowa ale na szczęście gorączki nie mam. Ale wróżka mówiła żebym teraz nie przymowała żadnych antybiotyków ;-) Powoli też zaczynam czuć się jak przed @ :-( Ja miałam stymulację clo pierwszy cykl 2 tabletki dziennie od 5 do 9 dc i w dniu inseminacji został jedem pecherzyk z trzech. W drugim miesiącu tez clo ale 3 tab. dziennie od 2 do 6 dc i w dniu inseminacji dwa pecherzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pco i po dwóch tabletkach clo od drugiego do szóstego dc urosły dwa pecherzyki. Oby dwa pękły same ale ciąży nie było. Po jednej clo pecherzyki wogóle nie rosły a w trzecim cyklu z clo po dwóch tabletkach nic mi znowu nie urosło i dostałam skierowanie na laparoskopie. Dziewczyny ja od popołudnia mam pojedyncze pasemka krwi w sluzie i wogóle brzuch mnie boli jak na @ i ryczeć mi się chce że znowu mi się tak popier.. bo dopiero 21 dc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi. Ja dostałam clo 3-7 dc po 1 tabletce i 3 zastrzyki z bravelle do wzięcia. I biorę Siofor. Stwierdziłam, że zastrzyki wezmę 2 , bo boję się że trzy to będzie za dużo. Pójdę w 10 dc na podgląd i ewentualnie wtedy wezmę 3 zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla ja byłam stymulowana od 2 do 5 dc clo (jedna tabl) i od 5 do 7 dc fostimon (75j). Raz miałam 5 pęcherzyków a ostatnio 4. Beti takie przeziębienie to dobry znak :-) Psioszka niestety nic nie słyszałam o tych tabletkach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
ja byłam stymulowana clo od 2-5dnia 2x1 tabletka, 2 pęcherzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
wow Justynka aż tyle pęcherzyków? nie za dużo do IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna z tego co pamiętam Leti wychodowała kiedyś 7 pecherzykow, ale nie wiem po jakim leku. U mnie 22 dc. Myślałam że się @ rozkręca a tu nic. Bądź tu człowieku mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
ja czytałam ze jak wyhoduje się tak dużo to lekarze nie powinni robic IUI, bo jak np powstaną z tego 4raczki to może być zagrożenie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
kurde, ja też ten cykl znowu musze odpuścić - znowu nawet naturalnie nie ma co liczyć, bo znowu męskiego członka rodziny w dni płodne nie będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niedzieli biorę luteine. Jak @ nie przyjdzie to w poniedziałek robie test, ale nadzieję to raczej nikłą mam, bo nawet piersi nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym chciała 2 pęchęrzyki, 3 to już będę się stresować. Kiedyś miałam 3 przy naturalnych próbach, 2 pękły, z jednego zrobiła się torbiel, ale i tak dupa. Ale człowiek nie przewidzi. Ja boję się ewentualnej ciąży mnogiej. A mój organizm jest jak loteria, nie wiadomo jak zareaguje. Normalnie kiedyś to potrzebowałam Clo 3-7 dc po jednej tabletce i ok 4-5 zastrzyków by urósł 1 pęcherzyk. Odkąd biorę siofor ( metforminę) mam samoczynne owulki co miesiąc. Do tego mam przerwę w braniu clo 3 miesiące, więc boję się że organizm może za bardzo zareagować. Zmniejszę więc ilość zastrzyków do 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i po wynikach hormonów, odebrałam wczoraj, widzę że jajniki są mniej policystyczne, bo fsh jest 6,35 a lh 5,14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pco, tak czytam, stosunek lh do fsh wynosi ponad 2:1. A u mnie teraz wychodzi 0,8. Czyli proporcje się wręcz odwróciły. A prolaktynę w 3 dc mam 11, ale na tym się nie znam czy dobrze. Ale wg norm na wynikach ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
marla z tego nie wynika żebyś miała pcos, ale lekarz mówi że obecnie nie okresla się pcos na podstawie FSh i Lh tylko innych objawów... ja mam stosunek LH/FSH 0,71 i lekarz powiedział że jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanko czy któraś z was może mi napisać jakie badania powinnam zrobić poporonieniu bo moja gin. się rozchorowała i mam termin dopiero za 2 tyg a może mogłabym już jakoś działać plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Znalazłam ciekawy artykuł, może którąś z Was zainteresuje i pomoże w leczeniu niepłodności męskiej i kobiecej http://www.ciazowy.pl/artykul,mycoplasma-genitalium-i-ureaplasma-urealyticum-bakterie-chorobotworcze,230,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna - ja mam na 100 % pco. Kiedyś miałam stosunek tych hormonów 2:1. 6 lat temu miałam kauteryzację, a teraz biorę metformine wiele miesięcy i widać że na mnie działa. Wróciły miesiączki i owulacje. Podejrzewam że std te wyniki. Na usg mam wiele pęcherxyków ułożonych obwodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla a dlaczego tak się boisz ciąży mnogiej? Ja marze o parce ;-) I cieszyłabym się jakbym miała więcej pęcherzyków. Justynka cieszę się że w nas wierzysz :-) Ale dzisiaj zaczęły mnie boleć cycki - jak co miesiąc :-( Ale mimo to tak jak postanowiłam jutro idę na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Beti - zaciskam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×