Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość brzoskinnnia
kusi, ale wiesz jak to jest boje sie kolejnego rozczarowania. jezeli jutro nie dostane to chyba kupie i zrobie w niedziele. jeju jak ten czas leci, dopiero co w ciazy bylas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinia nie mam jeszcze karty ciąży bo u gina byłam tydzień temu. To był dopiero 4 tydzień i gin mnie nie badał bo i tak nic by nie widział. Wtedy jechałam tylko po receptę na clexane. Dotychczas moją ciążę potwierdzały tylko testy i jedna beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskinnnia
no i teraz usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce to super że niczego niepokojącego sie nie dopatrzyli, teraz musisz tylko ładnie brać tabletki zastrzyki no i leżeć do góry brzuchem:) Ja też dostałam karte ciąży dopiero w 7tyg. w sumie przez zastępce mojej gin bo w krótkim czasie przez plamienia lądowałam u niego 3 razy. Może czasem czekają z jej wydaniem do 7-8tyg. kiedy już jest większe prawdopodobieństwo że ciąża sie utrzyma? nie mam pojęcia czemu tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karte ciazy dostalam dopiero w 9 tc. gin ja uzupelnil o pierwsza wizytę. Słonce ciesze sie ze wszstko jest ok i mam nadzieje ze tak bedzie az do lipca ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Elunia ja brałam Clo w styczniu, jest dobre, Słońce mówiłam , że jest wszystko w porządku, odpoczywaj i ciesz sie nadchodzącymi świetami :-)) i oczekuj Mikołaja :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
KEJTUNIA a ile brałaś clo?i dokladnie na co?nie miałas owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
tzn przez ile miesiecy go brałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Mialam za mały pecherzyk bo największy był 14 mm, i brałam clo przez dwa miesiące i pomagał mi pęcherzyków bylo sporo a dominujący miał 19 mm w 13 dc, ale cóz nie zaszłam w ciaze poniewaz jajowody niedrozne, mam nadzieje ze teraz sie uda z tym jednym droznym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
i endometrium mialam bardzo grube, lekarz powiedzial własnie, że to rownież dzieki clo, także fasolka mialaby grybiutkie posłanko hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtunia to az dziwne że tobie po clo endo robiło sie grubsze bo z reguły choć pomaga na jakość i ilośc pęcherzyków to osłabia właśnie endo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, z racji tego,że za chwilę wyjeżdżam w góry na święta i nie wiem jak będzie z netem, to życzę Wam SPOKOJNYCH przede wszystkim,wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia! Aby wszystkie Cudy się nam spełniły! Ściskam każdą z osobna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
psioszka i Tobie rowniez wszystkiego naj naj naj i wszytskim Wam rowniez dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce dobrze ze sie wybralas na to pogotowie odpoczywaj i bez nerwow musi byc dobrze:) psioszka dla Ciebie tez najlepsze zyczenia :) i dla nas wszystkich zaciazalym zycze lagodnego porodu a staraczkom(sobie tez;) ) aby w przyszlym roku swietowac z maluszkiem na rekach:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja również już teraz złoże życzenia bo teraz najgorętszy czas przed świętami i może nie być czasu tu zajrzeć. A więc życze Wam miłości, radości, spełnienia marzeń i oby następne święta była już spędzane w powiększonym gronie albo chociaż z brzuszkiem:) w ramach prezentów przesyłam wzmocnioną dawke ciążowych wirusków:) :) :) ja niestety obudziłam sie dzisiaj z zaczerwienionym gardłem i troche mnie boli-nie ma to jak rozłożyć sie na święta:/ ale znalazłam w necie że można płukac gardło szałwią więc zaraz ide zrobić sobie napar, trzeba zwalczac paskudztwo zanim sie rozwinie na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja we wszystkich zrodlach czytalam, ze szalwia jest ZABRONIONA w ciazy! Lepiej pic cieple mleko z miodem i maslem, Prenalen... Polecam tez takie cukierki Pullmol albo Hals, lagodza troszke bol gardla. Tantum Verde mozna tez troszke psiknac. Ja stosowalam takie sposoby :-) Dziewczyny wszystkiego dobrego na swieta :* Zycze Wam wszystkim Maluszkow w brzuszkach i szczesliwych rozwiazan :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Myszka tak mi powiedzial lekarz :-) Psioszka dzięki za życzonka i wzajemnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa ja czytałam i znalazłam że nawet lekarz zalecał szałwią płukać, nie połykam tego więc chyba nie zaszkodzi. co prawda jedno płukanko już mam za sobą ale nappisze do mojej gin co ona radzi. ja niestety mleka z miodem i masłem nie toleruje:/ może jeszcze w poniedziałek uda mi sie jakąś apteke nawiedzić i tam coś polecą w razie czego a tymczasem zostaje mi gorąca herbatka za sokiem malinowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko rumianek tez pomaga lagodzic bol gardla. Mozesz pic albo plukac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rumianku też sie doczytałam że w ciązy sie go nie zaleca bo nie zbadano jego wpływu, ale i tak okazało sie że mój sie przeterminował:/ zrobiłam płukanke z wody z sola, jak skończyłam to myślałam że mi gardło zaraz wypali:/ jeszcze przed snem sobie zrobie, może przyniesie troche ulgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja pilam rumianek, bo czytalam na roznych stronach, ze jest dozwolonym ziolkiem w ciazy. Pilam kilka razy dziennie, bo nie pilam zwyklych herbat ze wzgledu na nadcisnienie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra z tymi lekami, mam nadzieje że moja gin szybko sie odezwie a jaka nie to jutro jade do apteki, tam powinni też doradzić choc nie powiem pewniej bym sie czuła wiedząc od lekarza co moge brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może coś doradzicie. Mialam miec zrobione hsg, wszystkie wyniki dobre kwalifikujące do badania wyszły ok prócz OB, z tąd moje pytanie czy któraś z Was cierpi na niedoczynnośc tarczycy i też ma podwyższone OB ? Czy CRP jest dokladniejsze niż OB ?? Dodam że mój endokrynolog twierdzi że choroby tarczycy mają wpływ na OB jeżeli ktoś na ten temat coś wie to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem zabiegane juz jestescie ale mam pytanko czy luteine trzeba brac o okreslonych godzinach jak antybiotyk i czy moze zaklamac test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spotkalam sie z tym ze trzeba brac ja o stalych porach , najwazniejsze ze nalezy brac systematycznie. Nie wplywa na wiarygodnosc testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczeta, zyczę Wam wspaniałych, magicznych Świąt( bez krepujacych pytań i życzeń ) oraz Nowego Roku w którym wszytkie zostaniemy Mamami albo przynajmniej zajdziemy w upragnianą ciąze...niech NOwy Rok będzie pełen udanych przedsięwzięć i spełnionych marzen ;)) ;)) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane Dziewczynki :) jutro zostanę "przetransportowana" do mamy, a tam nie ma fifirifi więc już dzisiaj życzę Wam spokojnych, radosnych, cieplutkich śwaiąt. Żeby spełniły się Wasze marzenia i żeby Malutki Skarb pojawił się jak najszybciej w Waszych ramionach. A Amefie żeby mały Jasiek rósł jak na drożdżach. Wesołych Świąt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja też Wam życzę dużo zdrówka a najbardziej to spełnienia tego największego marzenia. Wesołych Świat kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×