Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

z tego co wiem CRP jest markerem pozwalającym określić czy w organizmie jest jakiś stan zapalny albo infekcja, ale nie umiem powiedzieć czy jest dokładniejszy od OB-chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam do was pytanie. Czy któraś z was miala badanie ma droznosc? Chcialabym się dowiedziec jak ono wyglada, czy boli i czy może ktoś być przymnie? Teraz biore clo na owulacje jednak lekarz powiedział ze daje 3 próby z clo jak się nie uda to to badanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!! Chyba stał się Bożonarodzeniowy CUD!!!! Dziś 32 dzień cyklu, okresu brak, a na tesc cień drugiej kreski!!! Czy to możliwe że Bóg się nade mną zlitował?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziutka ale niespodzianka. Idź jutro na betęto nie będziesz się zastanawiać przez święta. Będziesz miała czarno na białym. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskinnnia
Ziuta to wspaniale :) ale cudowny prezent!!!! ja rowniez chcialabym Wam zyczyc wszystkiego najlepszego i spelnienia kazdego z Waszysz marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskinnnia
*Waszych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Ziiuta gratulacje wielkie :-) Do mnie dzis przylazła wredna @ :-(((( wszystkim WAM KOCHANE DZIEWUSZKI życzę Wesołych Swiąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku, oby był lepszy od 2012 :-) Życze wam i sobie Fasolek w Brzuszku i zdrowych dzieciaczków super mamuśkom :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuta kochana,ale macie cudowny prezent świąteczny! Serdeczne Gratulacje! Ja już jestem w górach, M poszedł na narty, a ja chora w pensjonacie zdycham, a na dodatek @ wczoraj dostałam. Cudu nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
ziuta gratuluje kejtunia to zapisujemy sie na styczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
elka tak zdecydowanie zapisujemy sie na styczeń ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, boję się cieszyć...jeszcze w sumie nic pewnego. Jest tylko ogromna nadzieja!! Tak bardzo bym chciała, żeby ten CUD się spełnił. Nie wiem czy w wigilię będę mogła zrobić gdzieś bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuta Gratulację- macie prezencik jedyny w swoim rodzaju ;)) innego chyba nie mogliscie sobie wymarzyc . Jutro z beta pewnie bedzie ciezko.. ja robilam badania w czwartek to bylo wywieszone ze 24 grudnia laboratorium nieczynne aleprzedzwonic zawsze mozesz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuta musiałabyś podzwonić czy laboratoria są otwarte, ja wiem że u mnie to do którego chce jest nieczynne. a na wszelki wypadek staraj sie dużo wypoczywać i zrób jeszcze jutro i pojutrze test, napewo kreska będzie sie robić bardziej wyraźna:) a może spróbuj do swojego gina zadzwonić i powiedz jak sprawa wygląda. nie wiem czy w szpitalu dałoby rade zrobić bete przychodząc tak z ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskinnnia
Ziuta a moze sprobuj w laboratorium przy szpitalu? u mnie tak jest i tam jest zawsze czynne, bo robia badania pacjentom ze szpitala, ale prywatnie tez mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuta! Powtorz jutro tescik, mocno trzymaj kciuki i po cichu sie ciesz :-) Ja rok temu we wigilie tez zobaczylam cien cienia, pierwszy raz w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny..... nie mogę o niczym innym myśleć. Nie mam szans, żebym zrobiła jutro betę. Trudno. Muszę uzbroić się w cierpliwość. Może za 2 dni powtórzę test. Oby to moje małe marzenie się spełniło. Po dwóch latach....starań, łez, bólu. :( Tak strasznie bym tego chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocno ściskamy kciuki za Ciebie Ziuta:) moje gardło po płukankach z solą jest już w nieco lepszym stanie. gin mówiła że moge sobie psikać tantum verde i brać tabletki do ssania które są bez recepty, akurat w domu mam strepsils-ale staram sie brać go tylko jak na dłużej wychodze z domu albo naprawde mocniej boli, a tak to płukanki i gorące herbatki:) zastanawiam sie czy nie wybrać sie jutro do rodzinnego (chociaż wątpie by przyjmował), żeby obejrzał to gardło-ponoć teraz na nowo rozszalała sie grypa i angina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka u mnie w kolo wszyscy kichaja, smarcza i prychaja . Ja jak bylam u lekarza w poniedzialek dostalam tabletki (bez recepty) Sinupret . U mnie spisaly sie rewelacyjnie. Goraczka i kaszel praktycznie przeszly w ciagu jednego dnia . dodatkowo polecam inhalacje te zwykle z soli . Polecam zakup inhalatora bo przy dzieciach napewno sie przyda Ziuta wiem ze ciezko uwierzyc ze w koncu po 2 latach pojawiaja sie wymarzone 2 kreseczki.. Uwierz w test i ciez sie Maleństwem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuta gratulacje :-) Wspaniałe Święta przed Wami:-) Dziewczynki życzę Wam Świąt spokojnych, radosnych, pełnych rodzinnego ciepła, miłości i uśmiechu. Oby w tym nadchodzącym roku spełniły się nasze marzenia, a przynajmniej to jedno najważniejsze:-) Moje icsc odsuwa się w czasie:( Są problemy z moją próbką krwi. 2 stycznia mam jechać do kliniki i ponownie oddać krew. I znów czekanie na wynik. Ahhh, co zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
ziuta zycze Ci z calego serca zeby to marzenie sie spełniło.Wasze historie dziewczyny dodawaja mi sil aby walczyc chodz czasem nadzieja przygasa nie powiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja sinupret odkryłam niedawno (tzn. przed ciążą jeszcze) bo ja jak mam katar to leci ze mnie i nosem i oczami a to pomagało mi przetrwać najtrudniejsze 2-3dni-dobrze wiedzieć że w razie czego w ciąży tez można brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
mam pyanko do was bo zastanawiam sie czy w styczniu brac clo kiedy moj emek bedzie dopiero w 12 dc bo wyjedza na delegacje.czy w 12 dc albo wczesniej moga juz pecherzyki popekac?bo nie wiem czy zdazymy i nie wiem czy sie na marne faszerowac?po clo w jakim tepie one rosna wiecie moze cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Cuda się nie zdarzają! :( :( :( Właśnie dostałam okres!! Mam DOŚĆ!!! :( Święta będą pełne łez i bólu. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutka przeżyłam coś takiego dokładnie tydzień temu i wiem co czujesz tyle starań .. wielka radośc dwie kreski i okres :(:( trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
ziuta a moze nadal jestes w ciazy okres mozna miec zrob test znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam test dziś, jedna krecha. A zaraz po tym dostałam @. Nie łudzę się... Bóg nie jest dla mnie łaskawy. :( :( Nie wierzę, że kiedyś będę w ciąży. Już nie.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×