Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

A mi lekarz powiedział że tyje trochę za szybko, przez ostatnie 2 tygodnie przytyłam 2 kg. powiedział że chyba chcę go dogonić w wadze (wazy 90 kg!!!). a tak na serio to mówił żeby się nie przejadać bo w lipcu jak będzie gorąco to będzie mi ciężko. Myszka mi gin datę wyliczył na 22 lica 2013. Asia ja genetyczne mam zaraz po Tobie bo 7 stycznia :-) Słońce super że się dobrze czujesz. Kiedy idziesz do gina? Pozdrowienia dla wszystkich dziewczynek, Justynka w szczególności dla Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
kejtunia racja racja 18 mm ja jestem wlasnie po badaniu na wrogi sluz i oczywiscie przyszlam za szybko ipecherzyk 15mm ale lekarz mowi jak jest juz pani to zrobimy to badanie zobaczymy chociaz i dobrze ze chcial zobaczyc bo pomimo tego ze owulacja bedzie za 3 dni gdzies juz troche tego płodnego sluzu bylo i na monitorku pokazywal mi te plemniczki i bylo ich duzo po 9 godzinach od przytulanka:)wiec wrogiego sluzu nie mam na pewno:)chodz nie wiem czy sie cieszyc czy nie bo wszytskie mozliwe badania zrobilam i wszystko oki nie liczac 1 niedrzonego jajowodu a ciazy ciagle nie ma:(a gdyby cos okazalo sie zlego byl by punk zaczepienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia i Pełna super że wszystko u Was ok, zresztą nie mogło być inaczej;) Asia i Beti bardzo dziękuję, ja też Was serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elka to ze nie masz wrogiego to akurat dobra wiadomosc... bo ponoc ciezko jest sie go pozbyc... chyba ze sam sie zmieni a mnie wczoraj rozlozylo.... goraczka 38,7.. z nosa cieknie jak z kranu, glowe rozsadza do tego wymioty ..... dzis juz ciutke lepiej ale mam nadzieje ze to nie cisza przed burza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELKA84
justa niby tak ale kurcze wrocilismy do punktu wyjscia bo nic niewiadomo dlaczego ciazy nie ma czyli nie ma na co leczyc:/a tak by był punkt zaczepienia jakis. wczoraj ostatnie badanie bylo wykonane i wszystkie z mozliwych przez pol roku wykonywałam i powiedzialam sobie ze jesli wszystko oki bedzie od wczoraj na luz z tym wszystkim.i chyba tak zrobie od wczoraj koniec jedynie moze na monitoring bede chodziła co ahkis czas.jedyne co mnnie wczoraj zastanowilo ze dzisiaj 15 dc a moj pecherzyk 15 mm czyli owulka za pare dni a ja mialam wszystkie zawsze w 14 dc i androlog stwierdzil ze ten cykl raczej stracony bo cos sie pochrzanilo bo owulacja za pozno i to na zaplodnienie tez raczej tez za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
ela wszystko jeszcze mozliwe ... przeciez ckl moze sie wydluzyc , pecherzyk rosnie ok 2 mm na dobe wiec moze peknac za 2 dni w 17 dc. Zastanawialas sie moze nad inseminacja?? u mnie tez bylo niby wszystko ok tylko ciazy ciagle bylo brak i tak przez 2 lata.Malo tego ja juz mam jedno dziecko. Dopiero inseminacja sie powiodla wiec ja polecam chodz przez chwilke o niej pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia zapomniałam zupelnie że przecież ty też jesteś zafasolkowana:) jesli chcesz to podam ciebie także temu księdzu, tylko napisz mi maila i orientacyjna date porodu. Elka też sie wkurzałam jak każde badanie wychodziło ok, no bo gdyby było dobrze to i ciąża by była. a histeroskopie miałaś robioną? spróbujcie inseminacji, jest to wydatek ale w takiej sytuacji może pomóc. my tez mieliśmy dość i dlatego sie zdecydowaliśmy, wprawdzie ciągle nam powtarzali ze za 1razem udaje sie bardzo rzadko ale możecie spróbować 2-3razy, może puści jakaś blokada w głowie:) Justa ty masz termin chyba na maj jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
justa myszkam wlasnie wczoraj sie spytalam androloga o inseminacje a on mowi do mnie cytuje a po co?jak u Pani wszystko jest dobrze i wspolzycie normalne bedzie to samo co inseminacja bo plemniki przezywaja owulacje ma pani i 1 drozny ma pani wiec juz nie mialam wtedy pytan do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
a histeroskopi nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słuchaj kretyna, poszukaj innego lekarza u którego zrobisz inseminacje. lekarz powinien pomagać, podpowiadać a nie zniechęcać. można oczywiście zajść w ciąże nawet z jednym jajnikiem i to naturalnie, kuzynka męża najpierw starała sie 8 lat a teraz sie okazało że już drugi bobas w drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto sprawdzić macice podczas histeroskopii, u mnie wszystko było ok ale okazało sie że szyjka macicy jest troche specyficznej budowy i sie męczyli żeby przejść kamerką do macicy, zresztą w trakcie IUI też. a takich zmian usg nie pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
myszka wiesz... chyba tak zrobie ale narazie od wczoraj sobie odpuszam z emkiem wyjezdzamy do niemiec niedlugo!!! bedziemy juz stale razem czyli ja odcinam sie w koncu od liczenia aby on był w moje dni plodne od zamartwiania sie czy zdazymy czy nie w owulacje.chyba z pol roku daje na luz albo i nawet do konca roku a pod koniec jeli nic nie wyjdzie wtedy inseminacja juz albo laparoskopia bo mog gin cos przebąknął kiedys o niej ze po hsg jak przez rok nie zajde do laparo sprobujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
potrzebuje chyba narazie spokoju bo ostatnio to wszystko krecilo sie jaki to dzien cyklu czy zdaze badanie zrobic czy nie czy zdazymy na owulacje bo zeswiruje musze chodz na jakis czas od tego sie odciac bo moj zwiazek tez cierpi na tym nasze przytulanka sa obliczone co do godziny zero spontanicznosci jakiejs romantycznosci heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Myszka wg lekarza moja data to 24 czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cie doskonale. może jednak nim odpuścisz zupelnie zgłosisz sie na laparoskopie z histeroskopią (1-2dni w szpitalu) i będziesz już wiedziała wszystko. a potem pozostanie wam już tylko na nowo zacząć cieszyć sie przytulankami i sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że wakacyjne miesiące upłyną nam na forum dopytując sie czy już dzieciaczki wyszły z brzuszka:) Beti nie przejmuj sie aż tak tym tyciem, ja przez miesiac 4 kg przytyłam:) ważne to jeść coś wartościowego a nie w ilości za dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie, teraz tylko musisz sie do świąt wykurować. mi wczoraj 8kg na plusie stuknęło:) jak w zeszłym tygodniu byłam na wigilii zakładowej to mi każdy mówił ze niewiele sie zmieniłam, pewnie babki myślały że będe sie już kulać jak pączek,bo one zawsze powtarzały ze jedna przytyła 15kg, druga 20 a ja faktycznie przybrałam tylko w pasie i w tyłku troszke, wiadomo jeszcze wszystko przede mną ale moja mama ani siostra też nie wyglądały jak king kongi więc wątpie by mnie to spotkało. Dziękuje za podanie terminów, napisze dzisiaj do tego księdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie, teraz tylko musisz sie do świąt wykurować. mi wczoraj 8kg na plusie stuknęło:) jak w zeszłym tygodniu byłam na wigilii zakładowej to mi każdy mówił ze niewiele sie zmieniłam, pewnie babki myślały że będe sie już kulać jak pączek,bo one zawsze powtarzały ze jedna przytyła 15kg, druga 20 a ja faktycznie przybrałam tylko w pasie i w tyłku troszke, wiadomo jeszcze wszystko przede mną ale moja mama ani siostra też nie wyglądały jak king kongi więc wątpie by mnie to spotkało. Dziękuje za podanie terminów, napisze dzisiaj do tego księdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Elunia moim zdanie psychika może też blokować zajście w ciążę, tak wiec musisz troszke wyluzować kochana i nie stresowac sie tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
ja mam dzis 23 dc, wiem, że odpusciłam starania w tym miesiącu, przytulanki kilka razy były, ale tak czy owak mam jakąś nadzieje malutką :-) piersi mnie zaczynają boleć, termin @ na wigilię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
trzymam kciuki kejtunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napisałam do tego księdza Wasze terminy i przy ookazji zapytałam o możliwość modlitwy za staraczki. jak tylko sie odezwie to dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Myszkam czekam na wiadomosc od tego Twojego ksiedza jak cos to ja sie pisze:) przyszle mamusie mam do was pytanko czy was po luteinie tez czesto glowa bolala bo ja to sie juz zastanawiam czy ja zazywac bo mam po niej straszne bole a przeciez ciazy i tak narazie niewidac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtunia ja mam @ na 28 wiec nawet nie licze na gwiazdkowy prezent ale Tobie zycze go z calego serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Nie dziekuję Fionka :-) aby nie zapeszyć :-) A może zapiszemy się już na styczeń :-) tak na wszelki wypadek :-) Więc ja się zapisuję i Fionka, kto do nas dołącza? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek abym jutro nie musiala wysylac Ci bromka ;)) ja po wizycie .... no i na 80 % bedzie ..... ... chlop... bylam ze swoimi chlopakami i tej mniejszy niestety wyszedl bardzo rozczarowany ze jednak to nie bedzie Ola Szafranska ;))) ale pocieszylo to ze zawsze b edzie wiecej chlopskich zabawek w domu bo jak dzidzius bedzie dostawal samochod to i on ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionnka ja odczuwałam bóle głowy przez pierwszych kilka dni, z tego co pamiętam na ulotce jest to częsty skutek uboczny jaki podaja. Ewentualnie możesz zapytac lekarza czy zamiast duphastonu możesz brać luteine dopochwową, może wtedy nie będzie cie az tak bolała głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×