Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość macassar
do Czekając na Tosię ja hsg miałam 18.10 termin miesiączki na 10 listopada. Dostałam 9 i od pierwszego dnia przez drugi i trzeci miałam BARDZO obfite krwawienie, normalnie ze mnie ciekło... Tłumaczę sobie że może tam się teraz wszystko oczyściło i może teraz "droga wolna" do poczęcia... Dziwne u mnie jest też to że mój gin ustalił że dni płodne mam ok 16 dc a już 17-18 dzień zazwyczaj bolą mnie piersi i już jest wszystko dla mnie jasne. Już wiem ze @ nadchodzi... i się potem męczę przez prawie 2 tygodnie i zero dotykania piersi...Już nawet mąż narzeka... masakra... mówię wam dziewczynki ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Czekając na Tosie... hsg miałam późno bo w 15dniu (dlaczego tłumaczyłam już wcześniej). Póki co czekam co sie wykluje w tym miesiącu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheeryl
hej dziewczynki, no mi lekarz narazie nie kazał na hsg, mam brać duphaston, potem clostibegyt i znów duphaston, kazał mi mierzyć równiez temepraturę szczególnie jak mi się bedzie spóżniał, ostatnio spóżnił mi się aż 6 dni nigdy tak nie było, po clostibegycie tak własnie sie stalo- czy myslicie ze skoro lekarz kazał mi mierzyc temperature w dniu w ktorym nie dostane , powiedzial ze jak kilka dni bedzie sie utrzymywac to przyjechac- nie bardzo rozumiem, a jak sie spozni to i tak bedzie wysoka, czy ktoras z was mierzyla z tego powodu temp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła @ 2dni wcześniej jestem załamana a myślałam że po hsg napewno się uda:(niewiem co dalej lekarz sugeruje inseminacjie ale sama niewiem a jak i to nie pomoże co dalej?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
helenka1 przykro nam wiem doskonale co czujesz najgorsze byly dla mnie pierwsze @ po hsg,liczylam ze ten bol nie pojdzie na marne a jednak hsg u mnie nic nie dalo jedynie to ze wiem ze mam drozne jajowody,sluchaj duzo kobietek zaszlo dopiero kilka cykli po hsg wiec zyczy Ci zebys tez byla w gronie tych szczesciar;)ja spodziwam sie @ w czwartek lub piatek i potem bede brala znow moje wspomagacze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na Tosię
Helenka1 wiem, co czujesz... ja nawet nastawiałam się, że @ może mi się spóźnić, bo dużo kobitek tak ma po hsg, a tu proszę... przed chwilą zauważyłam(narazie bardzo skromne, ale jednak) plamienie i brzuch zaczyna pobolewać - jak zwykle przed @. miała być dopiero w sobotę, a tu tak wcześnie. Z drugiej strony dobrze - bez złudzeń. i tak już przez ponad dwa lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania85pomorskie
Hej wszystkim starym i nowym. U mnie bez zmian,dalej była ciota. w poniedziałek mam badanie HSG-drożnośc jajowodów w szpitalu wojewódzkim w Gdańsku..Mam strachaaaaaaaaaaa pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Ja dalej siedze na chorobowym do 2 grudnia bede leniuchwac a pozniej do pracy dzis juz byłam powiadomic swojego przełozonego ze wracam.Siedze i czytam codziennie co piszecie i widze ze u was zadnych zmian nie ma trzymam kciuki aby wam sie dziwuszki poszczesciło.Ja zdecyduje sie na adopcje tak juz z męzem ustalilismy i od przyszłego roku bedziemy wszystko załatwiac. Pozdrawam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macassar
hej dziewczynki, jestem miesiąc po hsg i biorę CLO od 5dc .dzis wzięłam 5 tabletkę. Wcześniej przed hsg w czerwcu i w lipcu tez brałam, bolały mnie wtedy jajniki tak bardzo ze nawet przytulanko bolało mocno. A teraz nic mnie nie boli.Zupełnie nic. Moze tam się rozluźniło w środku... i teraz wszystko swobodnie sobie działa... jutro bierzemy się do roboty...:-) powodzonka wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
No faktycznie troche tu ostatnio sie wyciszylo. U mnie w sumie też bez zmian, dziś 30dc (teoretycznie wczoraj lub jutro powinna zjawić sie @), a pare godzin temu zauważyłam minimalne plamienie. Troche to wszystko dziwne, bo mam jak zwykle przed @ wilczy apetyt, pobolewają mnie plecy, ale nabrzmienia ani bolesności piersi nie odczuwam wogóle.Bóle jajników nadal mi towarzyszą, z różną częstotliwością i nasileniem. Ostatnie pare dni mierzyłam sobie temperaturke, ale w przypadku mojej pracy gdy godziny rozpoczęcia pracy wahają sie od 6 do 8 to temperatura nie daje mi żadnej podpowiedzi, bo zauważyłam że wstajac o godz. 7 mam temp. nawet o 1stopień wyższą niż wstając o 5 (np. o 5:00 miałam 36,85/36,95stopni a o 7:00 miałam 37,02/37,2stopni). Tak wiec czekam dalej co sie rozwinie z tego mojego plamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
hej kobitki u mnie tez juz dzis delikatne rozowe plamienie sie zaczelo takze jutro spodziewam sie @,ide sie upic normalnie winkiem do przyjacioleczki,eh co miesiac to samo juz mam naprawde dosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
u mnie wlasnie plamienie przemienilo sie w @,zalamka normalnie,od 5dc zaczynam clo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarka16
no to i ja dziewczynki przypisuje sie do was. @ skonczyla mi sie wlasnie tydzien temu. obecnie jest to moj 11 dzien cyklu. no i juz sie zaczelo u mnie pod gorke. Otoz powinnam byla juz byc na usg 3 dni temu, ale nie moge bo lekarz zaczal przyjmowac tylko jeden dzien w tygodniu ( a do irlandzkiego nie pojde) wiec musze czekac do wtorku a biore clomid od 2 dnia cyklu wiec jakbym miala miec owulacje to na przelomie 11-13 dnia cyklu. wtorek bedzie juz za pozno aby mi doktorka powiedziala kiedy powinna byc owuka. a nie wiem jeszcze czy cysta jeszcze jest czy sie wchlonela. no wlasnie dziewczyny moze wy wiecie jak dlugo cysta moze sie wchlaniac? i czy w ogole jest mozliwe zajecie w ciaze majac cyste???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juza
witam dziewczyny jestem tu nowa moze ktos mi pomoze bo niewiem co mam robic jestem bez silna .Z moim meze przebywam obecnie w Wielkiej brytani i tu sie leczymy na bezplodnosc moja historia zaczela sie od wyciecia wyrostka robaczkowego .wycieli mi go w czasie okresu bo bylo zagrozenie zycia i o tego sie zaczelo 6 miesiecy po tym dostalam zapalenia i przyplatala sie grzybica wspone ze to bylo 7 lat temu.Grzybica mnie meczy do dzis ale stosuje diete i jakos sobie radze bo juz wszystkie wzielam tabletki jakie sa mozliwe i nic w polsce robilam troche badan okazalo sie ze mam bakterie klebisiella .dodam ze caly czas nekaja mnie uplawy bole brzucha .w Anglii postanowilismy sie leczycz na bezplodnosc bo od 3 lat sie staramy i nic mezowi zrobili badanie nasienia i wyszlo ze ma slabe dlatego ze ma zylaki powruska nasiennego ale jeszcze niby sie nienadaja na operacje ale lekarz nieprzepisal tabletek ani nic ja natomiast mialam robione badania ktore trwaja juz ponad rok i czekam na konsultacje zrobili mi ostatnio HSG boje sie ze rozniesli mi bakteri po ukladzie rozrodczym bo od 3 tyg mam bole w dole brzucha i kregoslupie mam uplawy biale czasami to az wkladke musze podlozyc .Tutaj jest masakra z tymi lekarzami niekompetentni bancwoly boli mnie wszystko nawed uda zaczely mnie bolec bo to promieniuje bylam u ich lekarza a raczej konsultanta GP tak zwany to ani tabletek tylko za tydzien test nawet niewiem na co jakis wymaz ktory nawet ci niepokarza bo maja w komputerze i nastepny tydzien muszisz sie umowic do GP tragedja ja juz niemam sily mam prace gdzie musze stac 11 godzin a juz niedaje rady bo mnie boli niewiem co mi jest wiec bardzo prosze kogos niech mi cos poradzi albo jakiegos dobrego lekarza gin w polsce najlepiej woj swietokrzyskie bo ja tam mieszkam albo jakos klinike zeby sie mna profesjonalnie zajeli bo boje sie ze to jakis rak albo cos powaznego dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania85pomorskie
juza-no ciezki przypadek z ciebie widze,bidulka... masz takie dziwne troche objawy,a moze to ciaza?zrob test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Do Juza Witaj na forum, przeczytałam Twoją hstorie i troche jestem zaskoczona tym co poszesz. Z tego co wiem to grzybice można wyleczyc i to zdecydowanie szybciej niż 7 lat, a do tego dalej ją masz ! Rozumie ze jestem w Angli ale czy tam nie ma normalnych lekarzy ? Ja miałam badanie hsg dwa tygodnie temu. Zanim do tego badania doszło miałam robiony wymaz z szyjki macicy i badanie na obecność bakteri UROGIN. Wyszło wtedy że mam bakterie ureaplazme i musiałam brac antybiotyki a pozniej po leczeniu znowu miałam robiony wymaz. Dopiero jak wyszło ze jest ok. to zrobił mi lrkarz hsg. Z tego co piszesz to nie wiem czy robione miałas jakies badania. Lekarz mówił mi że trzeba miec pewność ze wszystko jest ok zeby robic hsg bo mozna przeniesc bakterie do jamy brzusznej. Mnie po badaniu nic nie bolało ale na drugi dzien juz troche czułam jajowody. O ile ciebie boli cały czas to prawdopodobnie cos jest nie tak i radze idz do lekarza. To troche dziwne ze boli tak długo. Nie jestem ze swietokrzyskiego wiec lekarza nie polece ale wizyta jest napewno konieczna. Zycze powodzenia i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juza
ciaza napewno to niejest bo 2 tyg temu mialam okres i przed okresem tez mnie bolalo i mialam uplawy takze ciaza odpada a szkoda .W dzien badania robili mi test moczu tylko tyle a wymaz mialam a z 6 miesiecy przed badaniem narazie na wlasna reke wzielam antybiotyk duomox zobaczymy jak mi nieprzejdzie jade do Polski cos wymysle bo tak sie nieda zyc ale dziekuje wam za otuche i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. Mam do was pytanie... Rok temu przy laparo okazalo sie ze mam pelno zrostow w jamie brzusznej,na jajnikach i jajowodach. Prawy jest zupelnie niedrozny, lewy niby kontrast przzeszedl ale ciezko. Po badaniu krwi okazalo sie ze mam chlamydie co zwalczylam doxo... Od tego czasu minal rok,nadal nie moge zajsc w ciaze. Jest sens o powtorzenie hsg, jest mozliwosc ze drugi jajowod zarosl zupelnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Kasiula23 niestety u mnie też plamienie przerodziło sie w ta wredną @ :/ czułam że z tej złości i rozpaczy mogłabym wypić całą butelke wina-niestety nie miałam nic pod ręką a do sklepu nie chciało mi sie iść. Złapałam mega doła, ryczałam jak idiotka do poduszki chyba z godzine, niby wszystko w porządku ze mną i mężem a bobasa jak nie było tak nie ma, nie wiem co jeszcze może szwankować w tym wypadku. W połowie tygodnia mam kontrole to zobacze co mi lekarz powie. Z terminu @ wyszło że tak jak przewidywałam owulka była 17-18dc czyli wtedy jak były przytulanki... ehh no nic na cud w tym cyklu nie liczyłam, ale zawód jednak jest:( Chyba po prostu przydałoby mi sie pranie mózgu, no bo jak tu nie myśleć o czymś czego sie pragnie najbardziej na świecie?! Staram sie nie myśleć, ale wiem że podświadomość robi swoje. Juza... Mój mąż też miał żylaki powrózka, ale lekarz skierował go na ich usunięcie (podwiązanie) mimo że nie były duże a wyniki nasienia miał dobre, stwierdził że to dla świętego spokoju, bo jak staną sie bardziej widoczne to może pojawić sie ból, tym bardziej że doktorek wiedział że staramy sie o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonita
Do Juza Kochana czytając Twoją relację myslę,że w tej sytuacji doradziłabym Ci powrót do Polski.Niestety nie jestem ze świętokrzyskiego i nie mam rozeznania w tamtym regionie.Ale myslę sobie,że dobrze abys poszła prywatnie do jakiegoś dobrego, polecanego lekarza w Twoim regionie i jeśli lekarz zadecyduje,że potrzebna jest hospitalizacja to koniecznie zdecyduj się.Nie ma na co czekać.Możesz na trochę wrócic do Polski.Pomyśl o tym.Życzę Ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonta
Dziś zrobiłam sobie test ciążowy w 25 dniu cyklu bo mam 24 dniowe cykle.Test wyszedł negatywny :-(.Wszystko mi się rozregulowało po HSG.Nie miałam żadnych prawie objawów jak zwykle.Myslałam nawet,że będzie wcześniej bo bolał mnie brzuch itd.4.11 miałam HSG w 9 dniu cyklu a owulacje mam 10,11 dnia.Czekam na miesiączke.Kupie testy owulacyjne i będę czekać na kolejną owulkę.Dziewczyny nie tracmy ducha ani nadziei.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Wy juz dostałyscie @ a u mnie ani widu ani słychu po tej laparoskopi powinnam juz dostac a tu nie ma.Teraz mi całkowicie sie przestawi,ale moze i dobrze ja po operacji miałam przez cały tydzien i jak poszłam do szpitala to dopiero mi sie skończył takze bez jednego dnia leciało mi przez 2 tygodnie.Jestem ciekawa jak teraz bedzie.Pozdrawiam was mocno równiez te nowe kolezenki za was tez trzymam kciuki aby wszystko sie ułozyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Nonita ja też nie miałam prawie żadnych objawów, tylko apetyt i bóle pleców, a zawsze na 2-3dni przed bolały mnie piersi, teraz wogóle. Może tylko ci sie opóźniła @ o pare dni, ja chciałam odczekać 3dni zanim zrobie test ale niestety po 2dniach @ pozbawiła mnie złóudzeń. teraz tylko czekam co mi powie doktorek na kontroli, może zapisze jakieś "wspomagacze":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na Tosię
a ja myślałam, że dostanę @ w środę, bo we wtorek wieczorem miałam już lekkie plamienie i nawet trochę brzuch mnie bolał (to byłoby jakieś 5 dni za wcześnie). ale w środę nic- więc czekam. planowo powinnam dostać jutro, a zaraz po @ idę na kontrolę po hsg i będę dusić moją gin o badanie hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
też sie zastanawiałam nad zbadaniem hormonów... ja miałam iśc na kontrole w tym tygodniu ale stwierdziłam ze zaczekam czy przyjdzie @ a że przyszła to dopiero w połowie tygodnia dam rade wybrac sie do doktorka. trzymam kciuki żeby u ciebie @ sie nie pojawiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarka16
Do dziewczyn krore biora clomid! dziewczyny czy macie typowy "jak bialko jajka kurzego" sluz plodny? ja jak biore clomid nie mam w ogle. doktorka powiedziala mi, ze to normala reakcja, ze nie ma sluzu!!! sama juz nie wiem, jak nie ma sluzu to jak te plemiki maja tam dotrzec??? czy wy tez tak macie? dzisiaj mam strasznego dola. ciagle boli mnie podbrzusze. to moj 14 dzien cyklu. staramy sie przytulac co dwa dni od 8 dnia cyklu. wczoraj myslalam, ze wykituje tak mnie bolalo. nie bylam jeszcze u lekarza. dopiero ide we wtorek i ciagle sie zastanwiam czy w tym miesiacu mialam owulacje? czy pecherzyk urosł i czy tym razem pękl, czy cysta sie wchlonela? czy jeszcze jest ( pewnie jest bo nie mialabym takiego bólu). zalamka. a na dodatek kolejna moja znajoma urodzila 2 dni temu a dzisiaj dowiedzialam sie, ze kolejna jest w ciazy. tylko plakac mi zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juza ja chodze do kliniki Gameta w Kiuelcach na Kosciuszki,poszukaj nr w necie myśle ze dobry lekarz, koniecznie rzeyjezdzaj i idz do lekarza! tez bylam w uk, i gdy zapytałam o badanie meza , to powiedzieli ze dopiero po paru latach staran moga to zrobic, idioci!!!! a u mnie ok, czekamy na @ i jedziemy na ustalenie iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhgf
-kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhgf
- kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×