Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Netia beta się podwoiła czyli wszystko ok :) Gratuluję ciąży :) Oszczędzaj się, bierz witaminy i niech kruszynka lub dwie ładnie rosną w brzuszku. Natala mały przybiera to najważniejsze. Jak ja miałam szyjkę 34 min to mi doktorek mówił że długa jak u żyrafy więc Twoja to już kolos. Leti a ty kiedy idziesz na wizytę? Myszka u nas jak były zielonkawe kupki to lekarka powiedziała, że to od mm i kwasów dha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netia_88
Strasznie się cieszę a jednocześnie jeszcze to do mnie nie dotarło :) :) :) Myszka umowilam sie do lekarza na poniedziałek, zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia szybko się umówiłaś. Ciekawe czy juź będzie coś widać. Ciekawe czy będą dwa czy jedno. MammaOla jak tam kokoszki? Wrzuć jakieś foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak ale u nas takie kupy sa od troche ponad 3tyg a ciagle jem to samo i ani ja ani Mała nie mamy w swoich witaminach kwasów dha. Kiedyś położna mówiła ze tak moze byc jak w diecie jest dużo pokarmów z zelazem,mic takiego nie jem ale moze to moje witaminy bo pierwsze 2tyg.wogole mie bralam po porodzie bo zawsze zapomnialam. Ehh takie gdybanie,mam tylko nadzieje ze z tego powodu nie przesunie nam szczepienia bo czasem tak robia przy podejrzeniu alergii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Meldujemy się ,że u nas wszystko w porządku. Niestety nie mam czasu na laptopika, w domu pełno roboty z trójką dzieci, a że dotychczas starałam się być perfekcyjna we wszystkim to nadal próbuje aby tak było. Sprzątam , piorę, gotuję, prasuję mam codziennie czyściutko a wieczorem gdy mam czas dla siebie wychodzę z domu do koleżanki, pospacerować z psem lub spędzam czas z mężem. W każdym razie rośniemy jak na drożdżach z pampersów 0 wskoczylyśmy w dwójki i z rozmiaru 48 i 50 na 56 i 62 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L_E_T_I
Hej, Ja właśnie wróciłam od lekarza. Z Julką wszystko jest dobrze, waży 600g :) A u mnie zatrzymała się woda i jestem napuchnięta z 5kg na plusie wskoczyłam na 7kg w ciągu 2 dni :( Kończymy właśnie 23tc. Ola ale słodkie te twoje kokoszki :) a Ty po prostu kwitniesz :) Netia GRATULACJE Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ale słodziutkie panienki. A te oczy bezdenne to chyba po mamusi. Śliczna rodzinka. Leti twoja panna też spora. Mój w 25tc ważył zaledwie 540g, a Jula już 600. Patrzcie jak to szybko leci dopiero były u Ciebie dwie kreski a już 23 Tc. A ja już powoli pakuję torbę. Młody już obkupiony tylko ja zostałam. Koszulki biustonosze muszę sobie kupić i te wszystkie inne rzeczy. Narazie to każda wyprawa do galerii kończy się zakupami dla synka. Dziewczyny nosiłyście po porodzie te majtki obciskające na brzuch? Czy to zdaje egzamin i od kiedy po porodzie można je założyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Ten gość wyżej to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola piękne te twoje kokoszki☺ perfekcyjna pani domu z Ciebie,tyle ogarniasz a na zdjeciu taka wypoczeta☺ Leti super rośnie córeczka oby tak dalej☺ a na te obrzęki moze spróbuj pić kefiry moga byc owocowe,moze to troche pomoże. A u nas pediatra obstawia jednak nabiał jako winowajce zielonego stolca,mam z 3tyg.restrykcyjnie przestrzegac diety, Paulinka dostala 2 probiotyki i powinno sie unormowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla jakie słodkie te Twoje kokoszki :) Dalej tak je nazywasz? Myszka Paulinka też fajniutka. Ja na kupach to wcale się nie znałam i połóżnej się pytałam czy ok. A smółka to w ogóle mnie zabiła. 3 pieluchy mi zeszły przy pierwszym przewijaniu. Natala po porodzie to będziesz nosiła takie seksowne siatkowe majtki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Asiak nie bez powodu pietwsza kupe nazywa sie smółka,ten kolor i konsystencja,ja mialam problemy z oderwaniem tego kupska od pupy☺ A my już po chrzcinach, Paulinka spała jak aniołek chociaż na początku sie wiercila troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia wiem że w szpitalu nosi się siatkowe majty. Te obciskające można sobie dopiero w domu ubrać ale nie wiem kiedy najwcześniej można ściskać brzuch żebym nie zaszkodzić sobie.Wiadomo że po cc to nie wchodzi w grę ale po naturalnym chyba można. Mi młody tak się rozpycha że skóra mnie boli smaruję się trzy razy dziennie ale wiem że odzyskanie płaskiego brzuszka nie będzie łatwe. Ola a jak tam twoje ciałko wraca do swojego poprzedniego kształtu? Bo po bliźniakach to nie łatwe. Myszka a kiedy chrzciny Paulinki były i w co ją wystroiłaś? Dzielna dziewczyna ładnie się zachowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Natala chyba po połogu dopiero możesz się ściskać. Ja się zdziwiłam jak szybko brzuch mi się wciągnął. Po porodzie wyglądałam dalej jakbym była w ciąży i martwiłam się bo ja już stara jestem i skóra nie taka gibka, ale po miesiącu spokojnie weszłam w dżinsy sprzed ciąży. Tak więc nie martw się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojej figury to nie jest najgorzej ale wiem ,że będzie lepiej. brzuch wciąga się z opóźnionym zapłonem ale jednak się wciąga. Zamiast obciskających gaci mam body, lepiej wszystko trzyma w ryzach ;) na wadze zostało jeszcze +8kg, najgorsza to ta skora bo trochę jej przybyło, zobaczymy jak to będzie. W pierwszej ciąży przytyłam więcej i wracanie do figury sprzed ciąży trwało 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Asia uśmiałam się z tej "starej". Ja rodząc też będę miała 35 lat wiec chyba tak jak Ty. Moja siostra urodziła w wieku 37 lat. Przytyla tylko 11 kg, a że szczuplutka była przed ciążą to po dwóch tygodniach nie było widać nawet śladu po ciąży. Ja przytyłam podczas leczenia 6 kg w ciąży 14 jak narazie wiec jeszcze coś dojdzie choć już chyba nie wiele bo widzę po ostatnim miesiącu że waga skoczyła 1.5 kg a nie jak wcześniej 3 kg co miesiąc na +. Mimo to czuję się jakbym była olbrzymem. Stawy i kręgosłup mają co dźwigać. Lubiłam moją figurę z przed leczenia i chcę ją mieć ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Chrzciny byly wczoraj. Mała miala na body i rajstopki ubrany jakby śpioch tylko pod szyją byl kołnierzyk a na brzuchu kieszonka i jakis zwierzak. Do kościoła nalozylam tylko wełniane paputki i polarowe spodnie i sweter wykonczony kolnierzykiem,aha i czapeczka ktora w miejscu daszka miala falbanke. Przy okazji wrzuce fotkę. Ja juz tez wchodze w prawie wszystkie ciuchy sprzed ciazy,zostalo jeszcze troche brzuszka i raczej mi to nie przeszkadza,tylko jak siedze to srednio się prezentuje jak spojrze pod bluzke. Zapewne jeszcze sie wciagnie,ale specjalnie niczym nie smaruje brzucha ani blizny bo zwyczajnie mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Słyszałam gdzieś lub czytałam, że silny strumień wody z prysznica raz zimnej raz cieplej dobrze obkurcza skórę. Tylko taki naprawdę mocny i co najmniej trzy razy w tygodniu. Ale można to robić dopiero pól roku po porodzie sn a po cc to jeszcze później bo wiadomo blizna najdłużej goi się w środku. Myszka robiłaś imprezkę na chrzciny czy tylko obiad dla najbliższych bo ja już tak trochę w przyszłości wybieglam i wyszlo mi co najmniej 15 osób dorosłych i troje dzieci licząc mojego (najważniejszego) szkraba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrzciny robilismy w domu na 16osób w tym dwojka dzieci. Msza byla o 18 bo to sobota wiec gosci zaprosilismy na 15 na kawe i po mszy kolacja. Emilke chrzcilismy w niedziele o 11 i roboty bylo wiecej bo po mszy byl obiad,potem kawa i zimne przekaski.a wtedy bylo chyba 6doroslych osob wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Maję chrzciłam jak miała niecałe 2 miesiące. Przyjęcie robiłam u mamy w domu bo ma duży pokój i stół. Było 11 dorosłych osób i było fajnie i kameralniej niż w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia na którą masz wizytę? Leti a Tobie coś lekarz więcej powiedział o tych stopkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Netia pisz zaraz po wizycie lekarskiej. Bo my tu wszystkie czekamy na info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u lekarza na 10:00 ale właściwie tylko po recepte bo skończyły mi się wszystkie leki. USG nie robilismy bo za wcześnie. Lekarz powiedział tylko ze beta ładna wiec chyba jest ok. Kolejna wizyte mam za 2 tygodnie bo dzisiaj znowu wracam nad morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L_E_T_I
Lekarz kazał mi się nie przejmować stópką, na jego oko jest wszystko dobrze :) Netia super, dbaj o siebie i bąbelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
No widzisz Leti a mówiłysmy,że masz sie nie przejmować stópką :) Netia w takim razie czekamy niecierpliwie na usg aż zobaczysz swoją fasolke :) U nas piękne słonko ale zimno. A mnie wieczorem tknęło że święta za pasem i muszę prezentów szukać do dzieci i chrześniaków. Wolałabym z uwagi na krótki okres czasu jaki mi pozostał zrobić zakupy osobiście,ale nie wiem czy mój brzdąc wytrzyma bez cycka dłuższy zakupowy wypad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Leti widzisz na pewno ze stópką córeńki jest wszystko dobrze. Lekarz to potrafi nastraszyć kobietę. Dziewczyny jakie torby kupowałyście do szpitala? Bo ja odkładam rzeczy do szpitala i trochę tego jest a to jeszcze nie wszystko. Dziś z m jedziemy do szkoły rodzenia na pierwsze zajęcia jestem bardzo ciekawa jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala ja miałam za pierwszym razem zwykłą torbę podróżną ale dźwiganie ciężarów to ostatnia rzecz jaką chce ciężarna. Teraz miałam walizke na kółkach, buty i kurtka w szpitalnej szatni a reszte ciuchów które miałam na sobie oddałam mężowi do domu, dla dziecka na wyjście uszykowałam osobną siatke którą potem mąż przywiózł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×