Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

zaraz jadę po wyniki hsg i na konsultację lekarską mam nadzieję ,że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana15
na pewno będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i badanie wyszło ok ! Ale co z tego jak czeka mnie jeszcze bdanie śluzu i w ostateczności inseminacja, bo ciąży co nie ma to nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana15
po badaniu od razu jest opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ana, mam opis i nawet moja ginekolog go widziała (zresztą sama mi robiła badanie) i jajowody miałam drożne juz przed hsg ,a jaka jest przyczyna że nie moge zajść to będziemy szukać dalej dodam tylko że nasienie jest idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana15
to podstawa ,ja mam gorszą sytuacje bo mam jeden jajowód może dlatego tak sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Proszę o doradzenie czy można sie starać o dzidziusia w cyklu w któym było wykonywane badanie HSG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam lekarz powiedział że oficjalnie nie powinniśmy się starać bo jak to wszelkie prześwietlenia itp mają wpływ na organizm kobiety. A nieoficjalnie szansa na zajście w ciąże jest większa ponieważ jajowody są szersze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miałam badanie hsg 7 dni temu i od tego czau cały czas krwawię. Czy któraś z was też tak miała? Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpm krwawienie po hsg to normalne, ja krwawilam 3 czy 4 dni co do starań o dzidziusia to mi lekarz powiedział, że mogę się starać w tym samym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaminka4
Witajcie kobietki.07.10.08 miałam robione hsg.Samo badanie przeszłam dość dobrze tylko wynik okazała się kompletnie nie taki jakiego oczekiwałam.Mam obydwa niedrożne.Jestem załamana,nie wiem co dalej robić,insyminacja już nie wchodzi w grę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti Ja po hsg krwawię już 13 dni. Mam duże wątpliwości do tego czy to normalne. Ty krwawiłaś 3-4 dni i koniec? czy może miałaś jeszcze dłużej jakieś plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emlyna
Witam, ja szykuję się w tym tygodniu do hsg i mam pytanie: czy po badaniu czułyście się dobrze, żadnych zawrotów głowy itp? Bo ja niestety muszę sama dojechać do domku samochodem( mój mąż jest w tym tygodniu za granicą) i nie wiem czy nie będę trochę skołowana czy nie lepiej wziąć taxi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewak32
Mi nic nie było czułam sie jak po norlamnym usg. Troszkę tylko wyciekał płyn ale to nie przeszkadza w niczym! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona73sz
Witajcie drogie kolezanki!! FDawno tu nie zagladałam ale widze ze jest sporo nowych osób na forum.Dla przypomnienia powiem ze w 04.2008 robiłam hsg a w 07.2008 laparoskopie i do tej pory niestety nic ale za to wyniki męża sie nieznacznie porawiły.Jade do swego gin w poniedzialek wiec powiem mu zeby czas myslec o inseminacji bo to chyba szkoda czasu .Pozdrawim i zycze wszystkim bezbolesnego badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja79
Cześć Dziewczyny jestem tu z wami pierwszy raz. Mam pytanie. Badanie HSG miałam wykonane 01.10.2008. Okres powinnam dostać już pare dni temu i nic. Czy któraś z was ma podobne doświadczenia? Czy to badanie może wpłynąć na przesunięcie okresu? Serdecznie dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 73sz
do Gaja : Tak to jest mozliwe jest to jakas ingerencja w organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_r
Czesc, ja po badaniu mialam odwrotna sytuacje przez ok 3 miesiace okres byl nieregularny i przychodzil przewaznie wczesniej , cykl 26, 25 dni. Po 3 miesiacach wrocil do normy 28-29 dni. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jana30
Hej Iwona73sz, widzę, że jednak wybieracie się na inseminację? Super, trzeba próbować. Ja byłam u Pani doktor która miała niby zrobić inseminację (wysłał nas do niej mój lekarz), ale Pani doktor powiedziała, że wyniki męża nie są takie tragiczne, a inseminacja to tylko 2cm dalej podane nasienie, więc niewiele zmieni. Nic ciekawego nie wymyśliła, może jedynie badanie śluzu, które wyszło OK. Acha no i w 14 dniu cyklu miałam pęcherzyk 27mm. Czy to torbiel? Nie poszłam już sprawdzać czy pękł, czy rośnie dalej. Idę gdzie indziej na konsultację, a ostatnio zrobiłam sobie w końcu LH (którego nigdy nie miałam badanego), no i stosunek LH/FSH poniżej 0,5. Nie wiem dokładnie co to znaczy, ale powinno być blisko 1. powyżej 1 to PCOS. A u mnie odwrotnie. HSG - OK, śluz - OK, więc o co chodzi? Pozdrawiam i życzę powodzenia. Wszystkim dziewczynom po HSG również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana15
jutro mam badanie boje się strasznie nawet mam jakieś tabletki na znieczulenie majamil i ketonal i nie wiem który wybrać dostałam od znajomej bo wiem ze nie będe miała znieczulenia w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona73sz
do ana15 : znieczulenia nie podaja tylko w szpitalach jak idziesz na kase chorych ale dostajesz zastrzyk tzw głupiego jasia jest sie troche rozluźnionym ale gównie chodzi o to zebys była troche obojętna .ja nie brałam nic przeciwbólowego a nawet jak bym chciala wziasc spytała bym co moge pamietaj ketonal to silny lek dlatego wydaje sie go na recepte. lepiej bez konsultacji nic nie brac moim zdaniem. A jest to ból do wytrzymania trzeba tyllko głeboko oddychac mnie to pomogło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona73sz
do Jana30: Złociutka byłam u mojego gin w zeszly poniedzialek i własnie poruszalismy temat inseminacji pytałam tez o test na wrogli śluz powiedzial ze jak robimy inseminacje to i tak omijamy miiejsce gdzie mogl by byc ten wrogi sluz pozatym do inseminacji laborantka mówiąc w skrucie wybiera najlepsze plemnikik i jeszcze jak to usłyszałm je podrasowuje now iesz jakimis lekami zeby były dlużej żywotne no i podaja zastrzyk na pekniecie jajeczka ja mam teraz prze nastepnym okresie brac miedzy3- 7 dzien cykul poł tabletki clo a potem usg jak tak jajeczkowanie mój maż tez ma brac clo ale cały miesiac on ma problemy z nasieniem ale po laparoskopii wyniki z ilości 7ml skoczyły na 80ml wiec jest poprawa no bierze takie tabletki jak salfazin ponoc to pomagana na nasienie . jade do gin 10.11 zobaczymy co wtedy powie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona73sz
do jana30: Ja mieszkam na śląsku i mam lekarza w Bytomiu a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja79
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Okres się pojawił. Lekarz sugerował by w cyklu w którym miałam hsg lepiej nie zachodzić. Podbudowało mnie to co piszesz iwona73sz na temat inseminacji. Teraz przygotowuję sie do pierwszej i mam masę obaw. A odnośnie hsg to miałam je robione w całkowitej narkozie więc zupełnie nic nie czułam:)Jeśli któraś z was boi sie bólu to mogę podać namiary. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jana30
Do Iwona73sz, ja mieszkam na Dolnym Śląsku i chodzę do Wrocławia do lekarza. Wiem, że Inseminacja to jest ta lepsza część nasienia ;-). Ale widzisz Pani doktor tak sobie powiedziała i nie wiem co to miało na celu. Dlatego też więcej do niej nie pójdę tylko do całkiem innego lekarza i zobaczę co on powie na temat nasienia. Jedno dobre co z tego wynikło to to, że wiem w końcu, że to nie wina śluzu. Ja męża już od ponad pół roku karmię Salfazinem, może to dzięki temu wyniki się troszkę poprawiły? Tyle, że ja zaczynam się obawiać, że chyba jednak główna przyczyna leży po mojej stronie. Za tydzień mam nadzieję będę wiedziała. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igamala
Witam, czy któraś z was miała robione HSG w Ciechanowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno nie wchodziłam. Miałam robione HSG we wrzesniu wypadło dobrze teraz mężem zażywamy tableki i czekamy mam nadzieje, ze sie doczekamy. życze powodzenia i wytrwałości wszystkim wam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona73sz
Do Jana30: Moja droga mój tez łyka salfazinod jakiegos czasu moze to pomogło nie wiem .Ale niestety znów jak co miesiac dostałąm ... Juz nawet sie nie złoszce może to lepiej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igamala
DO ana 15 jak było na badaniu miałaś znieczulenie i czy bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×