Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Dzięki dziewczyny :) dodajecie mi skrzydeł. Wstrzymam sie do jutra rana z testem. Chociaż nie wiem czy zasnę.. nie chce sie nastawiać bo wiecie jak to później boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa wsadziłam go na 15 sekund do pojemniczka a później wyciągnęłam i położyłam na płasko ale jak widziałam że sie coś dzieje to podniosłam go do góry żeby sie przyjrzeć i o.. wynik należało odczytać po 5 minutach. Za szybko go podniosłam? no nieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce chyba nie za wczesnie :) Zastanawiam sie po prostu, skad ten usmiech na tescie :P Dla mnie to jest pozytyw jak nic, ale zaczekajmy do jutra rana :) Jak nie bedziesz mogla spac, to po kilku godzinach bez picia i sikania mozesz powtorzyc test :) Jutro rano wchodze obejrzec nastepne zdjecie :P A sprobuj nie dodac! :P Milej nocy dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce Moje trzymam kciuki Myszka to znaczy że trafiłaś do takiego samego....jak ja. Z perspektywy czasu bardzo żałuje że aż tak długo zamydlał mi oczy. miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puldrini, jak mi się mordka cieszy!, serdeczne Gratulacje, dużo spokoju a przede wszystkim zdrówka! Zaglądnę tu jutro wieczorem, bo wyjeżdżamy z moim M na weekend! Czekam na więcej takich wiadomości! Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczynki, ale to nie do tego tofiku- właśnie jedna staraczka też się dowiedziała,że się udało i przez przypadek wkleiłam to do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce pewnie odsypia nieprzespaną nockę ;)) cos sie zawiesza forum ba ja tez mam trudności z dodaniem postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce pewnie odsypia nieprzespaną nockę ;)) cos sie zawiesza forum ba ja tez mam trudności z dodaniem postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże.. dziękuje Wam za doping.. Próbuje zrobić jakieś zdjęcie ale jej na zdjęciach nie widać. Ten wczorajszy test chyba coś troszke zakłamał, bo ta dzisiejsza kreseczka jest w innym miejscu. Ale jak sie przyjrzeć temu testowi z "uśmiechem" to obok jest inna taka bledziuchna, bledsza jak dzisiejsza. Jeszcze raz Wam dziękuję. Jesteście najlepsze. Ale wiecie , zwłaszcza te które poroniły że to dopiero połowa sukcesu.. Boje sie po ostatnim poronieniu, zwłaszcza że jutro mam termin miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże.. dziękuje Wam za doping.. Próbuje zrobić jakieś zdjęcie ale jej na zdjęciach nie widać. Ten wczorajszy test chyba coś troszke zakłamał, bo ta dzisiejsza kreseczka jest w innym miejscu. Ale jak sie przyjrzeć temu testowi z "uśmiechem" to obok jest inna taka bledziuchna, bledsza jak dzisiejsza. Jeszcze raz Wam dziękuję. Jesteście najlepsze. Ale wiecie , zwłaszcza te które poroniły że to dopiero połowa sukcesu.. Boje sie po ostatnim poronieniu, zwłaszcza że jutro mam termin miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce trzymam za Ciebie mocno kciuki i Twoje kreseczki:) Odezwę się jutro, bo wyjeżdżamy z M na weekend, właśnie się pakuję! Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rzeczywiście odsypiałam bo mój M o piątej rano wyjeżdżał a całą akcję z testem zadziałałam po jego wyjeździe, nie chciałam mu jeszcze mówić, zwłaszcza przed drogą bo ma daleko, żeby sie czasami nie rozkojarzył... Bedzie miał prezent jak wróci. A później to zasnęłam chyba ze szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×