Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość MyszkaM86
Marla to ja ci gratuluje takiego endo, ja przy estrofenie 2-3razy dziennie przez kilka dni miałam ledwo 9-10mm na krótko przed owulką Psioszka dzieki za pamięć, u mnie na tapecie tylko czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, to w tym miesiącu testuje nowy lek Bravelle, zastrzyk i kosztuje mniej bo 70 zł. Podobno nowość na rynku polskim i nowszej generacji. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
a co ten zastrzyk robi? stymuluje do rośnięcia pęcherzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystki zastrzyki typu gonal, menopur czy bravelle stymulują wzrost pęcherzyków. Na ulotkacj jest napisane że stymulacja pęcherzyków gdy pacjentka nie odpowiada na clomifen czyli clo. Więc jednak clo jest lekiem pierwszego stosowania, a jak nie działa wtedy dorzuca się zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dziewczyny mam wynik prolaktyny :) i jest rewelacyjny 5,63 ng/ml normy 3,34-26,72 czyli pół tabletki bromergonu bardzo ładnie na mnie działa ale jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Troszke sie musialam uczyc, bo mialam obrone pracy dyplomowej. Na szczescie wczoraj zdalam i mamy z Jasiem na pol licencjat :) Troszke Was podczytuje, ale nie daje rady odpisywac ;) Zaczynamy remont wreszcie i tak sie ciesze! Duzo przy tym pracy, ale ile radosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Grtaulacje Amefa:-) Dla Jasia też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Asia fajnie że bromek tak ci służy, a po jakim czasie od brania tabletek zbadałaś prolakytyne? ja niestety musiałam wrócić do całej tab. norprolacu, chyba za dużo stresu miałam w ostatnim czasie w pracy i to sie odbiło teraz. z drugiej strony zauważyłam ze zawsze jak badam prolaktyne i bete w jednym czasie to mam większą prolaktyne-jak na złość-za duży stres hehe, może w końcu beta też wyjdzie ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Amefa gratuluje obrony:) i jaki fajny brzusio:) Jaś podpowiadał?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj fajny brzusio i już spory. Ja miałam nieduży 98 cm w pasie na porodówce. Całą ciąże się martwiłam że chyba dziecko jakieś małe, a wyskoczyło 54 cm. W 9 miesiącu dawali min 5-6 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce, ja mam dzisiaj 13dc i troszkę jeszcze krwawię, biorę cyclomeninę za zatamowanie, jak już przestanie to mam wziąć luteine przez 10dni. Dziś mnie kuje po prawej stronie, leków nie biorę od 2 cykli, tylko metformax i folik. Szczerze to Wam powiem ,że nie wiem czy stracony czy nie. W czwartek mam wizytę pierwszą w klinice niepłodności, więc chyba tym żyję, a po wizycie samolot do siostry do Anglii- lecę na tydzień podładować akumulatory, bez M. Więc może i owulka jeśli przyjdzie to w tym czasie,kiedy będziemy osobno. A myślicie ,że jak dziś mnie kuje-13dc to może być owulka jeśli nadal krwawię? Amefa gratuluje obrony, mądre z Was licencjaty- i Ty i Jaś:)A brzusio cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka raczej nie. Ja ostatnio miałam podobnie z krwawieniem, z resztą brudzę jeszcze trochę i miałam kłucia jajników, a na usg endo małe i drobne pęcherzyki. Może organizm zaczyna pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka to nie ma znaczenia czy jeszcze krwawisz.. owulacje jak ma być to będzie pomimo tego. 13 dc to może być owulka. Amefa gratulacje. Brzuszek imponujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Myszka tabletki biorę około 90 dni ponieważ konczy mi się opakowanie :) Amefa śliczny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
psioszka możesz mieć owulację. Spróbujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Następna historia od koleżanki jej koleżanki. nie mogła zajść w ciąże wiele lat się leczyła, klinika niepł. już chcieli adopcje, gdzieś poszła ale nie wiem gdzie czy to jakiś lekarz med naturalnej czy bioenergoteapeuta czy co...i powiedział jej że owulkę ma w trakcie @ i w pierwszym cyklu zaszła :) nie wiem wierzyć czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Amefka gratulacje! fajniusie brzusio :) Z tego co wiem to zdarza się, że kobieta ma owulację jeszcze w czasie @ zwłaszcza jak ma krótkie cykle. nie wiem jak to jest przy długich cyklach, ale przy pco to pewnie wszystko możliwe. Ja wczoraj badałam PRL i spadła mi z 46 do 19, po ok półtora miesiąca, a PROG mam 18 przy luteinie podjęzykowej. Wydaje mi się że całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sobie tłumacze tak: cykl zaczyna się pierwszego a nie ostatniego dnia miesiączki. Macica sie oczyszcza a jajniki juz pracują na przyszłą owulację. Clo tez się bierze jeszcze w trakcie miesiączki przecież. To jajniki są odpowiedzialne za owulację, dlatego uwazam że długość plamienia nie ma wpływu na owulkę :) taka moja filozofia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Asia to teraz rozumiem żę tak ci ładnie spadła prolaktyna, mi gin każe co miesiąc badać, czasem przeciągałam do 1,5miesiąca ale teraz im bliżej inseminacji to sie trzymam ze co miesiąc, teraz poszłam nawet po 3tyg.-chyba miałam jakieś przeczucie bo mówiłam do M że jakby była wyższa to będzie więcej czasu na jej zbicie przed inseminacją-no i wykrakałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Yyonka oby tak dalej ci spadała prolaktyna:) ty jesteś chyba na całej tab. bromka o ile pamiętam? dobrze że chociaż Wam to paskudztwo zmalało, życze utrzymania na podobnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
co do krwawienia a owulacji, w pracy koleżanka opowiadała że ona zaszła w ciążę w 8dc czyli tuż po @ także pewnie wszystko zależy jak organizm pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo za gratulacje i komplementy :) :P Jas grzecznie spal podczas egzaminu zeby mamusi nie rozpraszac :) Co do owulki w czasie krwawienia, tez znam przypadek kiedy kobieta zaszla w ciaze dzien po okresie. Tylko wtedy byl stosunek, wiec innej mozliwosci nie bylo :) Jest pewien facet (nie wiem czy jet lekarzem czy co), ktory twierdzi, ze w kazdym cyklu kobieta ma dwie owulacje. Jedna jest te 12-14 dni przed okresem, a druga przypada w dowolnym dniu cyklu, nawet podczas okresu. Ta druga to tzw owulacja "ksiezycowa". Wyznacza sie ja indywidualnie dla kazdej kobiety, w zaleznosci od daty i godziny urodzenia i od faz ksiezyca. Wedlug mnie moze sie to sprawdzic jedynie w przypadku naturalnego cyklu, bo jak sie bierze wspomagacze to cykl jest regulowany sztucznie, ale to tylko moja teoria ;) W internecie mozna znalezc program, ktory wyliczy Wam ta owulacje, jesli chcecie sprobowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa link niestety nie wchodzi. Wcz rozmawiałam z kumpelą, która jest przypadkiem takiego "cudownego"uzdrowienia, dała mi namiary na tego dr, ale nie wiem co o tym sądzić, poza tym też spora kasa za te wizyty. Dr z wielkopolski... Mnie strasznie kuje ten prawy jajnik, dziś M wraca z delegacji, więc chyba za waszą namową popróbujemy nawet przy tej końcówce @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×