Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Dziewczyny mam pytanie do Was. W tym cyklu zaczelismy z meżem starania o dzidzie. Mam cykle 34-35. Dzisiaj jest 25 dc . Od 8 wrzesnia czyli 10dc zaczely dokuczac mi jajniki i utrzymuje się tak do dzisiaj. Sa jakies przerwy ,ale odczuwam jakies male dolegliwosci. Czasem bolało mnie podbrzusze jak na @, tam w środku ,nie raz mnie ciagnie i jakby drapie :) . 28 powinnam dostac @ , brak jakich kolwiek objawow zawsze bola mnie piersi, mam wilczy apetyt przewaznie tak ok 1,5 tyg przed @ a teraz cicho sza...tylko te kłucia w jajnikach, jak cos zjem to w żolądku mi dziwnie , nudzi tak a i mam gęsty śluz lepki biały. Poczekam do środy i bede testować. Szmeram dużo w necie i chce cos mądrego wychwycic, ale sama juz nie wiem. Mozliwe jest zeby to bylo cos innego niz ciąża? czy jednak mozliwe jest zeby cos bylo na rzeczy.Wybiore sie do lekarza jak bedzie sie to utrzymywało, ale może ktoś z Was tak miał lub podobnie ,proszę o odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna trzymam kciuki :) Może to bliźniaki jak test wyszedł pozytywny tak wcześnie :) U mnie ciąg dalszy boleści brzucha i do tego lekkie plamienia, zastanawiam się czy nie dzwonić do położnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
u mnie gin mowil ze po inseminacji mozliwe jest male krwawienie ale wydaje mi sie ze przez dzien dwa a u Ciebie Leti juz troszke minelo.... moze przedzwon bedziesz spokojniejsza ... CZarna trzymam mocno kciuki aby sie udalo ... bierzesz luteine albo duphaston ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
u mnie gin mowil ze po inseminacji mozliwe jest male krwawienie ale wydaje mi sie ze przez dzien dwa a u Ciebie Leti juz troszke minelo.... moze przedzwon bedziesz spokojniejsza ... CZarna trzymam mocno kciuki aby sie udalo ... bierzesz luteine albo duphaston ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti a nie możesz zadzwonić do swojego gina i sie zapytać co i jak, że tak sie u ciebie dzieje? Aniu chyba najpewniej zrobić test w środe, dopiero po jego wyniku można będzie dalej kombinowac, pewnie nawet lekarz kazałby ci zrobić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
u mnie gin mowil ze po inseminacji mozliwe jest male krwawienie ale wydaje mi sie ze przez dzien dwa a u Ciebie Leti juz troszke minelo.... moze przedzwon bedziesz spokojniejsza ... CZarna trzymam mocno kciuki aby sie udalo ... bierzesz luteine albo duphaston ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gina nie mam nr tel tylko do jego położnej mogoę dzwonić, dziś na razie cisza , wczoraj był drugi dzień po IUI. Zobaczymy jak coś to zadzwonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
dziewczyny, byłam u ginka żeby zobaczyć czy torbiel się wchłonęła no i tak mnie nastraszył, że muszę was prosić o pocieszenie 1. Po torbieli ani śladu - więc luz 2. dziś 14dc - nie ma śladu owulacji, więc pewni była niedawno albo w ogóle nie było - tak powiedział.. 3. No i najważniejsza sprawa - przestraszył się moim endometrium - powiedział że jest nienaturalnie grube jak na kobietę w moim wieku - miało dziś 13,5mm.,ale powiedział że mam się nie denerwować... i wtedy mu powiedziałam o tej becie powyżej 5 i że spadła, no i mówi że mam zrobić test i jak będzie dodatni to mam koniecznie dzwonić- zaczął coś mówić o ciązy pozamacicznej i takie tam...że to endometrium jest wczesno ciążowe....no i się zestresowałam, a jak test będzie ujemny to że mam koniecznie po @ przyjść na USG żeby zobaczyć czy się endometrium złuszczyło...ize miesiączkę będę miała bardzo obfitą.... 4. O tej becie powiedział że na pewno było mikroporonienie i mówi że to trochę dziwne bo że hormony mam w normie i że przy następnej IUI da mi więcej duphastonu... no i muszę zrobić ten test i tak się boję, jak się okaże że to pozamaciczna, to masakra jakaś, jeszcze emka nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna ja się na tym nie znam ale nie denerwuj się na zapas. Zrób szybko ten test i w razie czego dzwoń do lekarza. I daj koniecznie znać co wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
zrobiłam test - 1 kreska, kurde nie wiem co oznacza to grube endometrium, bo on był wyraźnie zaniepokojony, ale powiedział że nic nie będzie mówił i że mam się nie martwić, no kurde...zmartwił mnie tym bardziej...muszę poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
wyczytałam że jak endometrium jest powyżej 12 to że może oznaczać stan nowotworowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No nie wiem po co Cię tak nastraszył, skoro ma jakieś podejrzeni apowinien poweidzieć, a nie że nie będzie nic mówił. Nie denerwuj się zobaczysz, ze wszystko się dobrze ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Kiedyś tteż musiałam iść w 5dc na usg celem wykluczenia polipa. Też byłam zdenerwowana ale okazało się że wsyztsko jest OK i u Ciebie równeiż tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nie czytaj nic w necie!!! Pójdziesz na usg po @ i zobaczysz że będzie ok. Może to faktycznie po tym mikroporonieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
oby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna rozumiem Twój strach bo tak samo się bałam jak wyczułam tą zmianę w piersi. Byłam wczoraj na usg i mój gin stwierdził że żadnych guzów nie ma. A ta zmiana liniowa to może być jakieś zwłóknienie. Polecił robić okłady i jeśli nie zejdzie to mam w środę podejść jesczez raz i skonsultuje mój przypadek z jakimś innym lekarzem. Trochę mi to już schodzi, ale człowiek od razu myśli że najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
no właśnie, myślę że to mikro poronienie coś namieszało, chociaż wtedy miałam endometrium 8mm, a w tym cyklu nie wiem od czego by tak urosło...kurde zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
wiesz , nie ma szans,żebym zaskoczyła, bo emek w delegacji, musiałabym mieć owulacje w 7dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak, zapomniałam że jesteś słomianą wdową:-) Ale wiesz różne rzeczy się zdarzają:-) A w którym dc było ostatnie przytulanko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
no właśnie w 7dc mieliśmy przytulanko, bo potem emek wyjechał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
a owulacje mam zwykle 12-14dc, dziś mam 14dc a pęcherzyka brak...nawet nie wiem czy w ogóle była, ale w piątek czułam jajnik, więc może w piątek była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna ale plemniki mogą przetrwać kilka dni, więc od 7 do 11 dc pewnie dotrwały. Tylko dziwne że pęcherzyka nie widać ani płynu.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Justynka - ale chyba plemniki mojego emka aż takie długo żywotne nie są... :) bez jaj :) czytałam też że często po mikro poronieniu nie ma owulacji, tylko skąd to endometrium takie grubaśne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
może faktycznie miałam owulacje wcześniej... bo po owulacji do czasu @ endometrium chyba też rośnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×