Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

No rośnie bo się przecież przygotowuje na przyjęcie zarodka. Ale swoją drogą ten Twój gin to mógł powiedzieć wprost co to może być, bo chyba to lepsze niż zamartwianie się w domu z niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
no właśnie, no wkurzył mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
doczytałam, że endometrium powyżej 12mm u kobiet po menopauzie może świadczyć o nowotworze, ale i tak się nie uspokoiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz wyluzować i wytrzymać do terminu @, nie ma wyjścia. Chyba że masz możliwość skonsultować to z innym ginem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna dziwne to twoje endo ale tak jak Justynka mówi, nie możesz od razu popadać w paranoje. pozostaje tylko uzbroić sie w cierpliwość i czekac na @, napewno potem wszystko okaże sie jest w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna dziwne to twoje endo ale tak jak Justynka mówi, nie możesz od razu popadać w paranoje. pozostaje tylko uzbroić sie w cierpliwość i czekac na @, napewno potem wszystko okaże sie jest w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nie nakręcaj się na najgorsze jak by coś było naprawdę niedobrego to skierował by cię na jakieś badania. Będzie dobrze :) Ja kiedyś trafiłam na oszołaoma ginekologa co po pierwszej wizycie też podejrzewał u mnie raka i dostałam skierowanie na markery nowotworowe inny lekarz złapał się za głowę że tamten mnie nastraszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
dzięki dziewczyny za pocieszenie, mam nadzieję że to nic złego, chciałabym tylko wiedzieć czemu urosło takie grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
kurde a może on nie chciał mi nic mówić, bo podejrzewał ciążę, a nie nowotwór...dlatego kazał zrobić test...a ja sobie już wkręciłam co najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
bo ewidentnie powiedział tak " coś grube to endometrium, nienaturalnie grube...ale na razie nic nie będę mówić poczekajmy do @" i wtedy ja się wystraszyłam że to cos złego a on powiedział że mam się nie martwić i czekać na @, to wtedy mu powiedziałam o tej becie powyżej 5 i że spadła i kazał zrobić test ...i wtedy powiedział że właśnie to endometrium jest takie wczesno ciążowe.. i coś tam mówił o tej poza macicznej...i powiedział że jak będzie 1 kreska to że będzie bardzo obfita @.... ja przerażona chyba go źle zinterpretowałam i pomyślałam że on nie chce mi powiedziec bo to coś złego...i sobie wkręciłam po przeczytaniu neta ten nowotwór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna a może podczas ostatniej @ endo nie zluszczyło sie do końca i przez to jest teraz grubsze? a kiedy masz dostać @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
planowo powinnam dostać 7 września, gdyby owulacja była dziś czyli 14dc, ale ewidentnie jestem już po owulacji więc pewnie dostanę szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
miało byc 7 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ja chyba też zaczęłam panikować bo popołudniu zaczął lecieć mi płodny śluz i teraz zastanawiam się czy nie za wcześnie miałam zrobioną IUI :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa a skąd ten śluz się zastanawiam, ale może masz rację że powinnam trochę mniej paniki siać i więcej luzu :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna- ty nie jesteś kobietą po menopauzie, więc wyluzuj:) . Ja jak mam owu to z reguły moje endo ma koło 12 mm. Nawet zajrzałam w klendarzyk i kilka miesięcy temu mam endo zapisane 13 mm. Pewnie byłaś po owu,albo jakieś anomalie są po wysokiej becie. U mnie z resztą nieraz zdarzyło si endo w 3 dc ponad 10 mm, bo śluzówka się nie złuszczyła, a w następnym cyklu było już 3 mm. Może co było na rzeczy z tą betą i teraz luzówka taka duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Leti - nie kombinuj, owu było w odpowiednim czasie :) i teraz trzymamy kciuki za powodzenie Marla - dzięki :) już się uspokoiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie w jakim dc każda jest i jakie działania podejmuje bo ja juz się pogubiłam:-) Asia keidy masz IUI??? Czarna jak test??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27dc , po laparo, więc się nie nastawiam na cud. Czekam na wizytę w klinice po operacji,żeby wiedzieć co dalej, także ja na razie Justynka nic nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka ja dziś 12 dc. i też w zawieszeniu bo po weekendzie M. powtarza badania i wtedy będziemy decydować co dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
ja 16dc, brak starań w tym cyklu, czekam na wizytę w gamecie i wtedy decyzja co dalej, psioszka zdaj relacje z laparo, jak było? czy coś ci wykryli i jak długo po laparo trzeba odczekać żeby się móc dalej starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka mam 10dc i dzisiaj podglądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
to asiu trzymam kciuki za piękne pęcherzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
sama jestem ciekawa :) i aż się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to trzymam kciuki za pęcherzyki :-) U mnie niby powinny się zacząć dni płodne ale jakos objawów brak. Pewnie nie będę miała owulacji bez leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelna a czemu nie dzialacie ?? moze akurat sie przestraszycie i sie uda ;)))i wizyta w klinice nie bedzie potrzebna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a pijecie siemie lniane na poprawe sluzu ??? u mnie sprawdzalo sie rewelacyjnie.... sluz byl jakiego nigdy wczesniej nie widzialam .. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Justa - emek jest w delegacji, staranka były 7dc , od tego czasu nie ma jak :) ja nic nie biorę na śluz, zawsze był i nie miałam problemu z określeniem owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
a ja mam zawsze probemu z określeniem dni owulacyjnych, nawet jak jestem stymulowana to ze śluzem u mnie słabo. kiedyś brałam wiesiołek ale nie widziałam zbytnio rezultatu. A teraz to już coraz mnie mi się chce brać te wszystkie witaminy i leki. Nawet o lekach do stymulacji zapominałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×