Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Hej dziewczyny... Muszę chyba z kimś pogadać....mam 6 letnią córcię...drugą ciążę poroniłam w 13 tygodniu...później 2 ciąże pozamaciczne w odstępie pół roku....Pomału tracę nadzieję ..choć bardzo chcemy mieć jeszcze jedną dzidzię.....Mam mieć robione badanie drożności jajowodów... Tak czytam Wasze wypowiedzi....i tli się we mnie ziarenko nadziei ....że może jeszcze się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinnnia
Pełna dziekuje, ale ja juz stracilam nadzieje. Jutro umowie sie do mojej gin na piatek i niech ona mnie obada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti coś mi się widzi że wiruski i Ciebie zaatakowały:) TO JA TEŻ SIĘ ZAPISUJE;) myśle że już w grudniu też będe mogła ogłosić tą cudwną wiadomość razem z kejtunią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
beti gratuluje tak myslalam ze cos moze byc na rzeczy:)fionka trzymam kciuki i za kejtunietez bo wiem ze macie dokladnie w tym samym czasie cykl.ja niestety chyba sie nie dolacze do listopada bo we wtorek ide na monitoring i raczej owulacja bedzie po prawej stronie gdzie mam nkiedrzozny bo w teraz mialam z lewego droznego chodz wiem wiem nie zawsze tak jest.ale w weekend z emkiem jedziemy do czestochowy i do kosciolka sw idziego i az dziwne maz bez zadnego protestu zgadza sie na ten wyjazd nawet sam szuka hotelika heh to pomodle sie za Was tez dziewczynki za te ktore zaciązyły i za te ktore maja zaciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia dzięki:) mam nadzieje że mi też się uda podjechać i pomodlić u mnie to problem w tym że ja mam daleko;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki moje gratulację dla tych którym się udało SUPER , napawa mnie to nadzieją że reszcie też się w końcu uda !!!! Trzymam mocno kciuki i też zapisuję się na listopad :) jak zresztą co miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka podobno w Bydgoszczy jest też kościuł św. Idziego ale nie jestem pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, trzymam kciuki za pozytywny pozytyw:) i ,że cień cienia okaże się tymi właśnie dwoma kreseczkami:) Elka pomódl się i za mnie:) Ywonka, a możesz w przybliżeniu określić, jak wygląda np leczenie endometriozy przez napro? Oni dają jakieś leki, ziółka czy cokolwiek? Wczoraj dziewczyny byłam na tej wizycie u psychologa, ciężko powiedzieć coś po jednym spotkaniu,ale myślę,że to dobra decyzja. Na razie trudno określić co i jak, ale rzeczywiście jest nad czym pracować, Więcej pewnie będę mogła Wam powiedzieć po kilku spotkaniach- będę chodzić raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem już po USG...oczywiście jak to ja mam mieszane uczucia Cieszę się bo jest pęcherzyk ciążowy i żółtkowy tam gdzie powinien ale trochę czuję się rozczarowana bo jeszcze nie widac płodu ani bicia serduszka, a myślałam że juz będzie... Ale lekarz powiedział że wszystko w jak najlepszym porządku na tym etapie i trzeba czekać. Następne USG dopiero 26 listopada, jak ja wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna już jest dobrze a czas szybko zleci:) LETI dzięki za info ale ja nie jestem z Bydgoszczy:) ale w sumie to u mnie też mogę poszukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna te 2 tyg, zlecą ci ani sie obejrzysz a wtedy już napewno zobaczysz fasolke i serduszko:) najważniejsze ze ciąża potwierdzona i że jest w macicy. ja mam wizyty raz w miesiącu(tylko w pierwszych tygodniach byłam częściej ale każde usg wtedy była dla mnie jedną wielką nerwówką czy dzidzia żyje) i to dopiero teraz mi sie dłuży do usg, podglądam sobie na stronach internetowych jak może wyglądać Mała i dzięki temu daje rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane za wsparcie. Wiem że najprościej byłoby iść na bete ale do środy niestety jestem sama w pracy i nie dam rady się wyrwać a laboratorium tylko do 15 :-( Ja zacznę się cieszyć jak w piątek powtórzę test i wyjdzie wyraźniejsza druga krecha. Więc prosze trzymajcie jeszcze troszkę kciuki. Tym bardziej że była dzisiaj tu mowa o torbielach wstrzymujących @ :-( Ja też codziennie modlę się do św. Idziego :-) pełna kiedy miałaś ostatnią @? Mi gin mówił żeby przyjść 2 tygodnie po terminie @ żeby serduszko było widzć. Ale tak za bardzo się na tym nie znam, ale jak Ci lekarz powiedział że jest ok to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was jeszcze jedno pytanie. myslicie że powinnam brać duphaston czy poczekać jeszcze do piątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no beti jak jestem tak średnio 12 dni po terminie, @ miałam 6 października ...jestem dzis w 5 tyg 4 dniu, Asiu już słyszała seduszko a ja jeszcze plodu nie widzę :/ ale wiem że każda ciąża jest inna , nie ma co się porównywać i na tak wczesnym etapie płod może byc juz jutro, więc musze się cieszyć, ale kurcze to niedowierzanie jest silniejsze od człowieka :) beti z jutro nei zrobisz teściora dla sprawdzenia? super że Ci sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinia jak nie ma@ po luteinie to moim zdaniem to ciaza:) mi zawsze lekarze mowia ze jak do 10 dni po odstswieniu progesteronu(duphaston,leteina) co jest ciaza i wierze ze Tobie tez sie udalo:)BETI o matko cudownie,ja dopiero z pracy przyszlam,wsumie jeszcze u tesciowki na obiadku i czytam te cudowne wiesci:)ja dzis dopiero 1 dzien biore duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna mówiłam że bedzie dobrze:) ja się musze wypisać z tego miesiąca. Byłam na usg, 11 dc i brak pęcherzyka. Za to jest torbiel na drugim jajniku, nie wchłonęła się przy @. Jak się nie wchłonie to tabletki anty:( i dupa:( za to przynajmniej AMH mi wyszło dobre bo aż 4.1. Ale jakoś nawet to mnie nie pociesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna a myślisz że jak zrobię test dzień po dniu to powinna być różnica? Nie jestem biegła w tym temacie więc myślałam że trzeba trochę odczekać tak jak bete robi się co drugi dzień to myślałam że test też. I pamiętaj każda ciążą jest inna. Jak gin mówi że jest ok to tak musi być. Widzisz mi gin też mówił że musi minąć conajmnie 6 tygodni od ostatniej @ żeby było coś widać. Napewno wszystko jest w porządku. Choć wyobrażam sobie że te dwa tygodnie będą dla Ciebie wiecznościa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti jak ja bym zobaczyla cien cienia to bym brala duphaston juz zapobiegawczo,wczoraj go kupilam wsumie w aptece ktora byla czynna,nie takie mojej co jest najtansza bo juz bylo po20,i placilam 36zl ,straznie podrozal,albo ta apteka taka beznadziejna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka - AMH masz cudowne :) ciesz się, bo przeciez wiesz jakie to ważne przy ivf , więcej jajeczek, więcej dzieciaczków , mniej wydanych pieniędzy, a torbielka się wchłonie kochana, będziesz miała przymusowy odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti - jutro teścik powinien być taki sam albo odrobine ciemniejszy, w sumie ciężko powiedzieć, bo nie wiadomo jaką masz wysoką betę, mi przy becie 100 wyszła blada kreska, ale ty juz jesteś 16 dni po iui więc beta już tez jest spora, możesz próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
beti bierz dzisiaj duphaston on nie zaszkodzi a tylko pomoze nie czekaj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a nie możesz sobie kupić testu w aptece? Bo wiesz .. Trochę testów narobiłam, i będąc w ciąży i nie będąc i mam porównanie. Też miałam takie z allegro. Testy z apteki pokazywały grubą drugą kreskę a tak samo czułe z allegro ledwo widoczną. Nie wiem pd czego to zależy. Po za tym jak pisałaś że o 4 byłaś siusiu to faktycznie o 6 to nie było pierwsze sikanie i może dlatego taka słaba ta kreska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie duphaston kosztuje 49 zł ale to tak nawiasem mówiąc. Justynka też myślę że ten wynik jest super. A pamiętasz ile było plemników przy tej iui co mieliście? Bo pamiętasz że my ledwo co zmieściliśmy się w normie kliniki.może warto popytać gdzie indziej? Chyba że już na 100% jesteście zdecydowani na in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce to posłucha się Ciebie i Pełnej. Jutro zrobię jeszcze ten z allegro ale z pierwszego sikania a jak będzie dalej taki blady to kupię w aptece. Dzisiaj już mi się nie chce wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti u nas przy iui było 21 mln w 1 ml. Też już myślałam o zmianie kliniki ale u nas to bez sensu. Bo niby liczba plemników jest do przeżycia to za to jest kiepsko z ruchliwością. A niestety ruchliwość przy iui jest ważniejsza niż ilość:( a dziewczyny powiedzcie mi jak to możliwe że w 11 dc był u mnie dziś płyn za macicą?? No ja już nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Beti dobre wieści!!! Fionka uda nam się!! Elunia buziaki :-) dziewczyny trzymam za nas kciuki. Oczywiście również sie zapisuje :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja też myślę że ten płyn to po owulacji. Bo niby skąd by się wziął? Szkoda że Amefka rzadko zagląda bo ona napewno by wiedziała skąd ten płyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna ja pierwsze usg miałam w 6tyg. ciąży i też było widac tylko pęcherzyk ciążowy i zółtkowy ale już tydzień później słyszałam serduszko i nawet widziałam taka migającą kropeczke:) Beti zrób teściora jutro, bo my tu chyba wszystkie przezywamy to jeszcze bardziej niz ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam codziennie :-p Beti niestety nie wiem, skad ten plyn :-( Niby krotko po peknieciu pecherzyka, czyli owulacji, ten plyn jest obecny. Ale Pelna pisze, ze moze byc rowniez od torbieli... Nie znam sie na tym ;-) Ale Tobie gratuluje po cichu i trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×