Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość Gggggggggggggg.
Zaniepokojona a co ja ci złego napisałam? Czy ja mówię źe nie powinnaś mieć dzieci? Piszę że hsg ci się należy bezdyskusyjnie. Wiem źe do dziecka trzeba duźo spokoju i cierpliwości i sugeruje ci abyś się wzięła za psychikę. Ale ok nie będę juź nic sugerować. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona111111
Krytykowałaś mnie . Potraktowałaś mnie tak samo jak mój facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggggggggggggg.
Po drugie człowiek chce dla ciebie dobrze, a ty od razu jesteś niegrzeczna. Może warto czasami posłuchać krytyki, a nie odrazu się ciskać. To mój ostatni post do ciebie. Jeszcze raz powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje się że i mnie pozostało pożegnać się z tym forum bo czuję wyrzuty sumienia... Chyba rozumiem dlaczego Amefa przestała się odzywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona111111
Wyzywanie mnie od wiadomo jakich nic nie pomoże... Bo to że ejstem młoda to nie znaczy że nie mam prawa mieć teraz dziecka. Moja koleżanka urodziła w wieku 17 lat i korona jej z głowy nie spadła^^ . A tak apropo, jak myślicie, gdybym np zaszła w tą ciąże 3 miesiące później, bądź wcześniej, to też by była pozamaciczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie wyobrazam sobie tego- jestem uzalezniona od tego forum ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona111111
Kiedyś napewno nadejdzie taki czas kiedy już nie bedziesz odwiedzać forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co tu się dzieje? Ziuta gdzie uciekasz? Przecież niedługo miałaś podejść do iui:) musisz koniecznie dać znać jak poszło:) Słońce żadnych wyrzutów sumienia mieć nie mozesz, teraz masz czuć wyłącznie radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjj
Takie to było miłe forum, a a tak Was się dziewczyny dobrze czytalo, a pojawienie się Zaniepokojonej wszystko zniszczyło. Boże dziewczyno jaka ty jestes debilna! Skąd tacy ludzie w ogóle się biorą. Albo też mi się wydaje że ktoś glupi żart nam wykręca i ma z tego niezły ubaw. Bo to wręcz niemożliwe że można być tak nienormalnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Słońce z całego serca gratuluje, nie miej wyrzutów sumienia jesteśmy tu w stałym gronie. Justynka za ciebie teraz szczególnie trzymam kciuki. I zagladaj tutaj i informuj nas na jakim jesteś etapie . Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce nie uciekaj stąd a już wogóle nie powinnas mieć wyrzutów sumienia, wiele przeszłas i to normalne że chciałaś sie pochwalić wynikami i emocjami z ostatniej wizyty lekarskiej. Pewnie niejednej z nas po porodzie przyjdzie czas pożegnać sie z tym forum bo zwyczajnie nie będzie czasu by na nie zaglądać ale teraz bynajmniej ja mam takie poczucie że chce tu zostać zeby wspierać pozostałe dziewczyny które wcześniej mnie podnosiły na duchu. Miłego dnia Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona111111
Jjjjjjjjjjj przymknij morde bo sama jesteś idiotką! I to jaka jestem to już nie Tobie oceniać bo gówno o mnie wiesz. I jak Ci coś pustaku nie pasuje to po prostu nie czytaj, proste i logiczne! CHyba że Twoja logika jest równa zeru to by tłumaczyło Twoje zachowanie. Czego żeś się kur wa mnie uczepiła? Mam taki sam problem dziewczyno jak i każda inna dziewczyna na tym forum. To zaraz powód żeby mnie wyzywać? To Ty własnie jesteś idiotką dlatego że mnie tak potraktowałaś... Który normalny człowiek potraktuje drugiego jak śmiecia... Co innego jakbym faktycznie żadnego problemu nie miała i się wygłupila, ale niestety go mam! Chociaż masz rację, wolałabym być osobą która wam wykręca żart. Ale niestety tak nie jest... I jeszcze coś Ci powiem, zachowujesz się jak rozwydrzona gówniara, który normalny rozsądny dorosły człowiek by "wyzywał" drugiego człowieka? Tak się tylko niedojrzałe gówniarstwo zachowuje. I wydoroślej w końcu bo naprawdę ludzie tu mają problemy a Ty przychodzisz i pier dolisz takie smęty. Idź lepiej do książek, może jeszcze Ci troszkę rozumu przybędzie. Tyle mam do powiedzenia, i skończyłam z Tobą jakiekolwiek dyskusje, Jak zmądrzejesz może wtedy będę mogła z Toba porozmawiać, bo jak na razie to nie jest rozmowa na poziomie. Żegnam Kretynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona111111
DO MYSZKAM - Hej=) Widzisz ile tu kretynów się przez to forum przewija? eh...szkoda gadać:) Przypomniałam sobie coś ale nie wiem czy chcę się tu dalej wypowiadać, za dużo kretynów sie przewija przez to forum, wyzywają mnie tylko dlatego że jestem młoda , a to wcale nie oznacza że nie mam problemu, ale nie będę zawracać sobie głowy jakimiś niedojrzałymi ludzmi nie mającym wogóle pojęcia o życiu i o zdrowiu. Jeśli CI to nie przeszkadza mogę podać swój email = mam taki z którego nie korzystam To bym CI go podała, a potem bym już ze swojego maila napisała, żeby tutaj nie podawać prawdziwego:) Powiedz co o tym sądzisz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki co tutaj sie jakos tak dziwnie porobilo:( Słońce z calego serca GRATULUJEEEEEEEEEEEEEE:) cieszmy sie wszystkie tym ze sa takie ktorym sie udaje wkoncu to znak ze my też mamy szanse;) reszte tez serdecznie pozdrawiam:) a do zaniepokojonej to powiem Ci ze ja tez wiele w zyciu przeszlam a jakos umiem sie powstrzymac (jedno to twoje problemy ktore sa i wlasnie na tym forum mozesz sie wiele dowiedziec a drugie to uzywanie bądż co bądż niekoniecznie kulturalnych slow dziewczyno my nie mamy po pietnascie lat zeby swoje emocje tak wyrazac) przepraszam jesli Cie urazilam ale mnie niestety bardzo denerwuje uzywanie tego typu slownictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pare slow musze sie wygadac:) maly kroczek do przodu mam za soba juz nie wpadam w depresje jak sie dowiaduje o ciazy kolezanki wrecz przeciwnie potrafie sie z tego cieszyc:) no i doszlam do wniosku ze w koncu wrazie cos to zawsze bede dobra ciocią a mam troszke tych dzieciakow wokoł siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona111111
To gadaj do tych idiotek bo mnie wyzywają... Ja sobie nie pozwole na takie wyzwiska. Bo najlepiej to nie znać kogoś i nawyzywać nawyzywac, zamiast coś pomóc. Nie przyszłam tu po to żeby wysłuchiwać wyzwisk jak zawsze. Chciałam się Tylko kogoś poradzić, bo w rodzinie nie mam żadnego oparcia. Jestem z tym sama. A to nie powód żeby mieszać mnie z błotem. Naprawde co niektorzy to nie mają serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety zrobiło sie tutaj nerwowo, ale odkąd tu jestem ponad 2 lata to sie zdarza dopiero 2raz bo z reguły są tutaj tylko dziewczyny które śmiało mogłabym nazwać swoja dalsza rodzina bo bardzo sie z nimi zżyłam. Forum nie jest miejscem do krytykowania czy wyzywania kogoś ale szukania odpowiedzi na nurtujące pytania czy wątpliwości. Fionnka ciesze sie że tak teraz optymistycznie podchodzisz do sprawy:) pomyśl sobie że jak ty będziesz miała już swoje maleństwo to praktycznie wiele rzeczy będziesz wiedziała jak i kiedy zrobić bo nauczysz sie tego jako ciocia:) juz teraz możesz sobie notować jakie kosmetyki sa najlepsze dla bobasa i potem bedziesz miała mniejszy dylemat co wybrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona jesli chcesz to podaj tego maila, postaram sie udzielać ci wskazówek co dalej, bo tez naczekałam sie 4 lata na dziecko i różne mysli do głowy mi przychodziły. i tak naprawde to że sie nie poddałam to zasługa dziewczyn z tego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie tutaj nieprzyjemnie zrobilo to fakt.słonce jak mozesz mowic ze chcesz odejsc my razem z toba sie cieszymy radzisz nam ja przez to forum tzn przez Was dziewczyny tak wiele sie dowiedzialam nieraz podnosilyscie mnie na duchu i choc moj emek wspiera mnie to nie jest on kobieta tak jak Wy wielu kwestii nie rozumie.wiec jzu mu nie nadaje tylko z wami rozmawiam.Ziuta nie odchodz przeciez musisz nam pisac jak twoja inseminacja itd.niespokojna kazda z na przeszla duzo uwiez mi ze neitylko ty masz nerwice bo ja tez ja mam przez to wszystko i to u mnie zdiagnozowana.nie chce cie urazic ale czasem krytyka moze duzo pomoc wstrząsnąc nami a o psychologu to i ja myslalam bo wiedzialam ze jesli tak nadal bedzie i sie nie wezme sie w garsc moj zwiazek runie i strace mojego emka.wiec psycholog to nic ujmującego.a co do ciazy pozamacicznej oczywiscie hsg duzo powie co tam z twoimi jajowodami tak samo jak hormony i cytologia ale jak tylu lekarzy mowi Tobie ze wszystko jest oki to nie szukaj na sile przyczyny bo ta ciaza pozamaciczna czasem dzieje sie bez przyczyny wlasnie.fionka kejtunia i wszystkie dziewczyny z Forum trzymam kciuki za wszystkie ktore sie staraja i te ktore juz sa mamusiami.milego dni adziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Dziewczynki :) Zaniepokojona wyhamuj troszkę.. Uparcie szukasz przyczyny ciąży pozamacicznej, nie wierzysz lekarzom jak mówią że czasami tak się zdarza.. Popatrz ile kobiet traci jedną czy dwie ciąże, nie robi badań, albo robi i nie znajduje przyczyny a później rodzą zdrowe dzieci. Wydaje mi się że musisz mieć lekarza do którego będziesz mieć zaufanie i który będzie umiał Cię uspokoić. I nie reaguj krzykiem i wyzwiskami na każde słowa krytyki. Może rzeczywiście niektóre z odpowiedzi są ostre ale spróbuj opanować emocje... Wiele Dziewczyn tutaj ma za sobą lata starań,wiele przeszły i mają doświadczenia z których moglabys skorzystać. Ale skoro piszesz że masz depresję to może najpierw zajmij się jej wyleczeniem bo dobre samopoczucie psychiczne to podstawa. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona111111
Myszkam - masz tego maila - moje123@onet.eu , i się odezwij na maila:) Już na forum sie nie udzielam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona111111
Słońce - gdyby pozamaciczna była bez przyczyny to by co 2 kobieta ją miała, a to sie zdarza naprawdę rzadko. Jakaś przyczyna musi tego być, chociaż chwilowy zły stan psychiczny, ale zawsze cos! Ja jestem pechowym człowiekiem, naprawdę pechowym! Bo mi jeszcze nic w życiu nie wyszło... Zawsze wszystko mi się pieprzyło! Dlatego też się boje , że i też mi się nie uda własnej rodziny założyć,dobrze że chociaż są tacy ludzie którzy mnie rozumieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Hej dziewczyny nie opuszczajcie forum :-) Słońce nie mniej wyrzutów sumienia, ja sie bardzo cieszę z Twojego szcześcia. Fioonka gratuluje optymistycznego podejscia, tak trzymaj ;-) jestem z Ciebie bardzo dumna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytalam kilka dni, staram sie od Was odzwyczaic, chociaz nielatwo :-p Niewiele juz pamietam z okresu staran, wiec pomocna nie jestem :-p Ale tak sie juz zzylam z Wami :-) Gdyby nie Wy, to moze nie udaloby mi sie miec Janka. Skad wzielabym wiedze o tych wszystkich sposobach, badaniach itp? 1 Przypomnialo mi sie, ze Slonce miala wizyte i szybko weszlam przeczytac dobre wiesci :-) Slonce gratuluje coreczki, ja tez poznalam plec na genetycznym :-) Bardzo sie ciesze, ze wszystko dobrze z Coreczka. Myslicie nad imieniem? 1 Rozumiem, ze dziewczynom ktore jeszcze sie staraja ciezko czasem czytac wpisy "zaciazonych", ale przeciez nie tylko o tym sie tu pisze... Justynko, pisz co czujesz i co sie dzieje u Ciebie :-) 1 Czasem dobrze jest cieszyc sie z ciaz innych kobiet, byc dobra ciocia i rozpieszczac troszke "cudze" dzieci :-) Mi to pomoglo przebolec brak dziecka i radosnie przezyc chociaz czesc okresu staran :-) 1 Pozdrowienia dla wszystkich :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona podpisuje sie pod tym co napisała Słońce. Ona przeszła dużo więcej niż Ty a nigdy sie tak nie zachowywała. Musisz najpierw opanować swoje emocje i nie obwiniać wszystkich na około za swoje niepowodzenia. Skoro lekarz mówi że tak się zdarza to widocznie tak jest, może poszukaj sobie forum z dziewczynami które przeszły to samo co Ty i ich się poradź co robić dalej. Nie chcę Cię urazić ale od kiedy sie pojawiłaś nie chce sie czytać tego forum, a my tu naprawde zżyłyśmy się ze soba i nie wyobrażam sobie że justynka czy inna dziewczyna nie będzie nas informować o swoich staraniach bo strasznie im kibicuję. Słońce Ty nawet tez ie waż sie nas opuszczać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona111111
Naczytałam się dużo - były takie wypowiedzi gdzie zdarzało się komuś mieć pozamaciczną , ale potem miały normalne ciąże. Ale były takie gdzie = 1 pozamaciczna , potem druga, potem 3 poronienia i znow kolejna pozamaciczna. Bądź 2 pozamaciczne pod rząd, usunięte jajowody itp... I co ? A ja jestem pechowym człowiekiem i się martwie że znów kolejna rzecz mi się nie uda... I to nie jesttak że ja się nad soba uzalam bo naprawde mam w życiu cholernego pecha! A zresztą 1 pozamaciczna zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia drugiej 10 krotnie! Przy czym mam tylko "normalny" mam nadzieje 1 jajowód, bo ten drugi to kij wie czy zrostów po operacji w nim nie ma. Więc szanse mam o wiele wiele mniejsze niż miałam;/ I widzisz, mówisz że się przypadkowo zdarza, jakby tak było to by babeczki nie miały pozamacicznych jedna za drugą^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA999999
Zniepokojona1111,załóż sobie nowe forum a z tego poprostu się wyloguj!!!Proszę !!Nie da się z tobą dogadać na tym forum,zawsze czytam wszystko z przyjemnośćią,ale od kiedy jestes wszystko psujesz!!Załóż nowy temat!!!Żegnam Panią z pretensjami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona tu na forum są dziewczyny które były w ciąży pozamaciczne, jedna miała usunięty jajowód a później zaszła w ciążę. Jedna ma niedrozny a zaszła w ciążę jak miała owulke z jajnika przy niedrożnym jajowodzie. Ja zaszłam w ciążę w cyklu w którym przez dni płodne przelezałam w szpitalu z zapaleniem płuc. Natura jest nieprzewidywalna w jedną i w drugą stronę. Proces zapłodnienia i zagniezdzenia jest tak delikatny że wystarczy drobiazg żeby coś poszło nie tak. Ja miałam ciążę biochemiczną, prawdopodobnie dlatego że w tym czasie byłam przeziębiona. Przestań sobie wmawiac że masz pecha bo jak tak będziesz mówić to tak właśnie będzie. Musisz sobie mówić i wierzyć w to że będzie dobrze. Amefa imię a raczej imiona już wybrane. Anastazja Janina :) imiona które przewijają się w naszych rodzinach od pokoleń ( mąż jest fanem geanologii i zrobił drzewo naszych rodzin do ośmiu pokoleń wstecz) Ja jeszcze daje 5% dla synka ale mąż już zwariował. Tak jak na początku mówił że chce chłopca tak teraz tylko Nastusia jego córeczka, jego królewna.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny duzo lepiej Slonce sliczne imie ja w glebi serca marze o Igraniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×