Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

jezu wez mnie nie strasz............. za wczesnie ???? to kiedy mam powrorzys ten test beta??? no ja slyszalam ze to najpewniejszy test...wiec juz sama nie wiem poradzcie co robic:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mardzana wynik Bhcg mialas 2 w 29 dniu cyklu. Mozliwe ze jeszcze wtedy nie wyszlo. nudnosci i te wszytkie objawy mysle ze masz troche urojone. bo to by bylo za wczesnie. jednak mowisz sama ze mialas nieregularne cykle wiec nie wiadomo na kiedy przypada owulacja ani dni plodne. powtorz test juz teraz mozesz plytkowy bo napewno by wyszedl. i nie stresuj sie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaaaaaaaaaa
co oznacza beta rowna 1 ? bo slyszalam, ze kazde laboratorium ma inne normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Mardzana ja tez zrobiłam bete za wczesnie i płakałam ze nie jestem a gdy powtórzyłam tydzień pózniej to wyszła już pozytywna a teraz jestem już w 7 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffffffffffff :))) zadnej ciazy nie ma...z czego bardzo sie ciesze :) wszystko skonczylo sie ok...pozdrowienia dla wszystkih planujacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-p
Martwą też wykrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaaaaaaaaaa
ehhh konsultowalam sie z lekarzem w mojej sprawie ale powiedzial, ze nic nie widzi, ze raczej test zrobilam za szybko hehe jak za szybko przeciez do stosunku doszlo 19.10 prawie 2 miesiace temu, dla przypomnienia ... wynik HCG < 1 przy 3-4 tydz 16-156 no nic czekam do nastepnej miesiaczki, ehhh i kogo sluchac, chyba udam sie do innego lekarza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna wystraszona
chce zrobić ten test na krew, ile może kosztować w chwili obecnej? okres spóźnia mi się 10 dni, .. dwa testy negatywne, usg nic nie widać wydaje mi się, że za wczesnie.. ale strasznie sie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaaaaaa
taka jedna wystraszona>>> w moim laboratorium kosztowalo 23 zł, ale co z tego skoro robilam je 2 miesiace od stosunku i to ponoc za wczesnie hehe wg lekarza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marpiek
witam:) robiłam bhcg 27.11.08r. i wynik był 25,91 powtórzyłam teraz 09.12.08r. i wynik był niższy 15,76 co to zonacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna wystraszona
amandaaaaaa - > ślicznie dziękuje :) mi lekarz powiedział, że mogę spróbować... inaczej chyba wysiądę denerwując się ;) .. dziś kolejny dzień, jedyne co mam to ciągle wzdęty brzuch i mnóstwo strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaaaaa
tez cierpie na syndrom wielkiego brzucha, ale od 2 tyg biore tabsy na refluks zoladka, raz pomaga a raz nie ech zobaczymy, mam nadzieje, ze to nie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-p
bhcg wykryje też martwą????? Bardzo proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikawax
marpiek to oznacza że dzieje się nie dobrze (poronienie) przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poradździe mi, co mam myśleć. okres spóźnia mi się dopiero 2 dni, ale.. na 7-8 dni przed planowanym okresem dostałam lekkich plamień (nigdy takich nie miałam). Troche się przestraszyłam i zrobiłam test 5 dni przed planowanym okresem, wyszła druga kreska (po minucie) jasna różowa. Dodatkowo od tygodnia mam mocne mdłosci, pojawiły mi się plamki sine na brodawkach na piersiach i mam ciemne sine wargi sromowe (jak nigdy). dodatkowo włosy nagle prawie przestały mi wypadać (a wypadały baardzo mocno). od 5 dni mierze temperature i mam cały czas 37,0-37,1. Od tygodnia latam siku co pólgodziny. Drugi test zrobiłam 3 dni przed planowanym okresm ale wyszła tylko jedna kreska. W dzień planowanego okresu zrobiłam B-hcg i wyszło 0,00. Trzeci test zrobiłam jeden dzień po planowanym okresie i znów wyszla druga kreska jasna. W dodatku od tygodnia codziennie boli mnie podbrzusze i swędza piersi. Sama nie wiem co myśleć, normalnie gdyby nie b-hcg to myślalabym, że jestem w ciąży (a byla możliwość zajścia). Zastanawiam się czy hcg może być nieprawdziwe, albo czy w laboratorium babeczki mogły pomylic próbki. Jeśli nie to dlaczego hcg jest ujemne a test z moczu jest dodatni? I czy to jest normalne że wyszedł mi b-hcg dokladnie 0,00 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisakg
hej. Dziewczyny pomóżcie.Okres miałam 21 października 2008.Dziś jest 13 grudnia.Ciążą-super tylko który to tydzień.Patrzyłam 2 kalkulatory (jeden mi mówi że 5tc,1 dz a drugi że 8 tc).Cykl miłm 31 dniowy.Nie mam pojęcia. 24 listopada hcg wynioslo 1180 12 grudnia 34178. Boję się bo widzę że hcg rośnie a lekarz mi powiedział że ciąża pusta(pęcherzyk jest ale nie ma zarodka)-nie za wcześnie żeby tak wnioskować?Wszelkie objawy mam(częste oddawanie moczu-no teraz minimalnie mniej, muli mnie czasami,piersi mi mało nie pękną ) Poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariana0079
Do agaagax. Spotkała mnie podobna sytuacja. Test płytkowy wychodził pozytywny a bhcg poniżej dwóch (dokładnie to opisałam 26.11.2008 na tym forum). Początkowo myslałam, że zostały zamienione próbki w laboratorium ale jak zaczęłam wyjaśniać sprawę, to okazało się że było zrobione badanie beta hcg ale wolna podjednostka, a to daje dużo mniejsze wartości i na tym etapie ciąży jeszcze nie jest wykrywalna. Dodam, że robiłam to badanie 14 dni po owulacji. Pozdrowienia dla Forumowiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariana0079
Aaaa... nie doczytałam, ze za drugim razem wyszła Ci jedna kreska. To zmienia postać rzeczy. Możliwe, że zarodek się nie zaimplantował , dlatego drugi test był negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
aisakg ja miałam @ 20 pażdziernika w ciaży jesteś ale 8 tc licząc od ostatniej @ a 5 od zapłodnienia kiedy byłać u lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisakg
u lekarza byłam pierwszy raz 25 listopada (wtedy hcg 1180, potem 11 grudnia hcg 34178 i niby pusty pęcherzyk. Boje się czy pojawi się zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisakg
monisr85 a robiłaś już usg i czy widać u ciebie pęcherzyk z zarodkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
aisakg ja byłam 4 i jeszcze nie było widac ale kazał mi przyjsc 18 i już powinien być a wszystko zalezy od organizmu znajoma zobaczyła zarodek dopiero 9 tc i 2 dni także nie martw sie i mysl pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
aisakg a teraz kiedy idziesz do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaaaa
a moj okres znowu skapszy :( tzn 2 dni obfite i dzis jest juz skapiej :(a przeciez w ciazy takie dziwne okresy wystepuja ajccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny pomóżcie
Dziewczyny pomóżcie ostatnią @ miałam 21.11 między 2-5 grudnia miąłam owu.Kochałam się z moim mężem 4 i 6 grudnia.@ mam dostać jutro albo najpóźniej w piątek.Od kilku dni boli mnie brzuch jak na @Latam ciagle do kibelka(nie wiem może mam zapalenie pęcherza)i mam bardzo dużo wodnistego śluzu że aż wkładke musiałam założyć bo mam tak mokro a podobno przed @ ma być sucho i od tygodnia mam podwyższoną temp ponad 37 st.:/Zrobiłam dzisiaj bete. Wynik mam taki 0.112 mIU/ml a norma jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny pomóżcie
Zrobiłam dzisiaj bete. Wynik mam taki 0.112 mIU/ml a norma jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Wydaj mi sie ze jesteś w ciąży mi beta na poczatku wyszła ze nie jestem a po tygodniu już że jestem:)a kiedy powinnaś dostać@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvn 24
witam! robiłam badanie beta hcg wczoraj czyli 15 grudnia! wynik 430 czyli jestem w ciąży! i do tej pory zawsze coś czułam, tzn.pobolewały mnie jajniki mdliło mnie! a od dwóch dni nic..... zero czucia!! bardzo sie denerwuje czy moja fasolka kochana tam jeszcze jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×