Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Dzastina222
Karolciu.. Wszystko jest możliwe! Ja jestem żywym przykładem. W pierwszej ciąży ostatni okres miałam 1.stycznia 2007 roku. Następny okres powinnam była mieć 28-30 stycznia. ok 5 lutego robiłam test i wynik miałam negatywny, następny test robiłam ok. 8 lutego wynik też był negatywny, 10 lutego zrobiłam kolejny test i też był negatywny więc doszłam do wniosku, że trzy testy mylić się nie mogą.... 12 lutego poszłam do lekarza i też nic nie było widać.... pani doktor kazała mi powtórzyć kolejny test rano z porannego moczu i gdy ja byłam przekonana że w ciąży nie jestem... bardzo byłam zszokowana 2 kreskami!!! Dziś mój syn ma 21 miesięcy:):):):) Także radzę ci dobrze idź na betę i nie wierz testom sikanym...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111122222222
CHCESZ ZAROBIĆ WYSTARCZY ZALOGOWAĆ SIĘ NA TEJ STRONIE: Link www.polski-bux.pl/?r=nina80 , I CODZIENNIE ODWIEDZIĆ 25 REKLAM, ZAROBEK GWARANTOWANY NA START OTRZYMASZ AŻ 6 ZŁ. GORĄCO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
amdi kobieto gratuluje!!!!! Zdradź więcej szczegółów! Czekam kochana:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amdi najszczersze gratulacje!!!! Dzastina a co u Ciebie?? Umnie koniec 23tc oczywiście będzie synuś chyba nie są mi pisane sukieneczki hahahaha. Upały są straszne no alw byle do listopada trzeba dać rade. Pozdrowionka dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Moniko u mnie bez zmian... tym razem sobie odpuściłam. Co będzie to będzie. Nie szaleje i nie latam, nawet przestałam liczyć dni płodne. Może się uda a jak nie to będziemy próbować dalej:) jeśli będziesz miała synusia to fajnie, nie zła ekipa w domu sami faceci:) Ja też mam syna i chciałabym żeby drugie dziecko było dziewczynką, ale jeśli będzie chłopiec to też fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Moniko u mnie bez zmian.... czyli ciąży nie ma. Odpuściłam sobie na razie, co ma być to będzie. Nawet dni płodnych nie liczę. Może się uda. Jak nie to będziemy próbować do skutku:) A u ciebie brzusio już widoczny? Jeśli będziesz miała kolejnego synusia to przynajmniej będziesz bezpieczna... ochrona jak znalazł:):) pozdrawiam cieplutko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina mój brzusio to był już widoczny w 9tygodniu hahaha a teraz to już galanty jest. Myślałam że się udało i że będzie córcia bo całą ciąże znosze inaczej wszystko jest inaczej nawet kształt brzucha no ale.... lekarz był pewny że to chłopiec więc ochrone będe miała hahahah. Trzymam za Ciebie kciuki i czekam na wieści !! Oczywiście za reszte dziewczyn również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sikacza na 3 dni przed miesiączką i wyszła kreska. Ale wiecie co? Ja od początku czułam że teraz na prawdę jestem w ciąży. Jednej nocy nie mogłam spać, czułam okropne pieczenie, palenie w dole brzucha. Po kilku dniach pojawiły się bóle piersi. Wiedziałam że to ciąża, test zrobiłam tylko po to by udowodnić mojemu Dawidowi, bo on stwierdził że pewnie znowu sobie uroiłam :) Nadal nie wierzy bo "druga kreska powinna być tak samo ciemna i gruba"- mówi, i nic nie dochodzi do niego nawet instrukcja obsługi testu :) Mam nadzieję, że tym razem ciąża się utrzyma. trzymam kciuki za Was i za nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa111
Witam jestem tu nowa.Z tego co czytalam to widze ze jestescie bardziej doswiadczone w tych betach niz ja;} dlatego tez mam do was pytanie. Czy beta HCG robiona 30 dni po stosunku jest wiarygodna?? moj wynik to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa111
moj wynik to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa111
nie wiem czemu nie chce sie umiescic tresc postu..nie wiem co sie dzieje;/ wiec moj wynik to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa111
mniej niz1,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa111
dodam iz jeszcze nie planuje dziecka wiec mam nadzieje ze ten wynik jest wiarygodny.. prosze was o rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
ona... jeśli nie planujesz dzidzi to możesz być spokojna nie jesteś w ciąży a wynik po 30 dniach od stosunku jest bardzo mocno wiarygodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa111
dziekuje za odpowiedz:) juz jestem spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa111
a jeszcze tak z ciekawosc zapytam:) jaki poziom beta HCG powinien byc wlasnie 30dni od stosunku? tak pi razy oko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa111
jesli oczywiscie jest sie w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
wydaję mi się że powyżej 100 to zależy od organizmu kobiety i od płodu jak dużo wytwarza hormonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika222
Hej dziewczynki miałam wczoraj wizyte u swojego gin.robił mi USG i to 11 tydzien i maluch ma nie cale 4cm wydaje mi sie ze jest maly.Moja szwagierka byla w nie pelnym 13tyg i jej dzidzi mialo 12cm.A tobie Amdi gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa111
Dzastina222.. a ile dni po stosunku robilas bete? moze to glupie pytanie ale boje sie ze te30dni osd stosunku to jest malo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Betę robiłam 10 dni po stosunku i wynik był wiarygodny bo dostałam okres. Nie musisz się bać.... zapewniam cię że gdybyś był w ciąży to beta byłaby dużo ponad normę! Ja w 5 tygodniu ciąży miałam wynik 5000... a ty w 30 dni po... masz bete w normie. Spokojnie bez paniki. A okres miałaś? czy się spóźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa111
tak mi strasznie glupio..bo pewnie pomyslisz ze jestem nienormalna..okres mialam dwa razy od stosunku z tym ze byl mniej obfity i trwal krocej niz zwykle..i to mnie martwi..bo naczytalam sie ze na poaczatku ciazy moga wystapic krwawienia.. Dzastina a powiedzmi..jak bylas w 5tygodniu to to jest liczone od stosunku czy od zagniezdzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa111
bo przeciez od stosunku do zagniezdzenia moze uplynac nawet do 2tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Powiem ci że te 5 tygodni to było od zapłodnienia. nie wiem kiedy się zagnieździło:):):):) na prawdę nie masz powodów do obaw. Jeśli chcesz się upewnić to zrób sobie test " sikacza" na pewno będzie wiarygodny. A jeśli miałaś okres już dwa razy to śpij spokojnie. Dużo elementów ma wpływ na obfitość miesiączki. np. stres, nadmierny wysiłek czy zwykłe przeziębienie. Wyluzuj :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 i pol
witam.mam pytanie.termin @ mam na 8 sierpnia.jesli w poniedzialek 3 sierpnia zrobie badanie hcg czy bedzie wiarygodne?cykle mam co 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
35 i pół. A o dzidzie się starasz? Czy to strach przed ciążą, że chcesz tak szybko bete robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 i pol
strach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×