Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość pytanie o betę
dzastina, bo mam plamienia, ktore dzis w koncu zaczely ustepowac, ale dosc dlugo byly :( dlatego sie strasznie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
A byłaś u lekarza? co ci powiedział? ja też miałam plamienia, brązowe o nie przyjemnym zapachu całą ciążę. od początku do końca, nasilały się coraz bardziej gdy brzuszek mi rósł:) Najważniejsze by to nie była krew!!! Oczywiście stres nie pomaga ale ciężko jest się nie stresować... może po prostu staraj się myśleć o czymś przyjemnym...ja tak robię gdy mam trudne dni. to trochę pomaga. Daj znać co u ciebie, trzymam kciuki z ciebie i maleństwo. Myślę że będzie dobrze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o betę
dzastina - dziękuję 🌻 byłam u lekarza, dostałam luteinę i jest lepiej, tak mi sie wydaje, ale boje się, ze za późno.. tzn. mam oczywiscie nadzieje, ze jest dobrze :) dziekuję Ci bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
O jak bierzesz luteinę to możesz być spokojna, ja też brałam do 20 tygodnia:) luteina wzmocni twojego dzidziusia:) Mojego tak wzmocniła że urodził się 3750 i 59 cm:) z takim apetytem że nie mogłam go wykarmić:D Dziś ma 20 m-cy waży 15 kilo i ma 90 cm... jest duży jak na swój wiek ale mieści się w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dziewczyny co u was? Do mnie powróciła nadzieją, chociaż betę żeby była wiarygodna muszę zrobić 10 lipca a to przecież cale wieki:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwirek
Dzastina222 Witaj Kochana. Trzymam kciukasy za Twoją betke, napewno będzie wyrośnieta:) Dasz rade i wytrzymasz do 10 lipca i zobaczysz, ze czekanie się opłacało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Och Żwirku mój kochany:) oby było tak jak mówisz:D:D:D Bo albo sobie coś wkręcam albo już mnie coś bierze.... Bo mam dziwne objawy... otóż przekręcam słowa hehehehe a często mi się to zdarzało jak byłam w pierwszej ciąży:) myślałam co innego i mówiłam co innego!!! I teraz też tak mam...mąż ze mnie boki zrywa:D:D:D Idę spać... odliczam dni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny, Bardzo was proszę o radę. Zrobiłam test hcg z krwi w 9 dniu po owulacji i możliwym zapłodnieniu. Wynik wyszedł mniej niż 1 mlU/ml. Czy to kompletnie przekreśla istnienie ciąży czy po prostu za wcześnie zrobiłam badanie i w 9 dniu po owu nie będzie jeszcze wzrostu hcg? Dodam że mam pewne objawy jak bolesność sutków, podw. temp. i biały śluz. Błagam poradźcie bo już wariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Do karzeń. To indywidualna sprawa każdej kobiety kochana. Jednej beta wyjdzie tak wcześnie a drugiej nie.... wiem że odchodzisz od zmysłów jak też mam taki problem, ale musisz czekać. Najlepiej powtórz bete w dniu spodziewanej miesiączki, powinna być już wiarygodna:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocoa1980
Witam,Chciałam zapytac,Jestem z mezem po stusunku,juz od 19 czerwca,Czy niz za wczesnie badanie beta -hcg z krwi?Zasze mam bóle podbrzuszek i Mam zawroty głowy,Tez biały śluz.Proszę odpowiedz kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina 222 dzięki ci bardzo za odp, dałaś mi jeszcze jakieś nadzieje, chociaz ten wynik mniej niż 1 to nic dobrego nie wróży. Cocoa 1980 ja miałam owu tak jak ty prawie bo 20 czerwca i po 9 dniach zrobiłam test beta i jak widzisz wyszedł negatywnie, mimo że mam pewne objawy , więc chyba lepiej jeszcze zaczekaj z testowaniem kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocoa1980
jutro rano bede miała wynik z krwi i zobacze.Mam 1 dziecko ma 5 latka,a teraz chce miec drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dziewczyny powiem tak... najbardziej wiarygodny test na bete wychodzi w dniu spodziewanej @. bo.. gdy beta potrafi wykryć bardzo wczesną ciąże ale ponoć 50 % tych ciąż to ciąża biochemiczna. I gdy beta da nam nadzieję np. wynik 20 mlU/ml wtedy radość sięga zenitu a tu nagle przychodzi miesiączka i pozostaje smutek i żal... Lepiej sobie tego oszczędzić, naprawdę. Nawet tak wczesną a słabą ciąże nie jest w stanie lekarz utrzymać... Bynajmniej mój mi tak zawsze powtarza.. że trzeba odczekać swoje. Ja w poprzedniej ciąży miałam historię że ho ho ho. spóźniała mi się @, mialam brudzące upławy itd... testy sikaczowe dawały wynik ujemny. Poszłam do pani doktor z nadzieją że to ciąża, a pani doktor powiedziała że to jak nic ciąża pozaustrojowa!!! Ale nie było nic widać na usg... tzn w macicy jej nie było widać! Kazała mi powtórzyć rano test sikaczowy i powiedziała mi tak " Jeśli test wyjdzie pozytywnie to na pewno jest to ciąż pozamaciczna" przepłakałam całą noc... modliłam się żeby nie było dwóch kresek. Kiedy tylko nastał świt popędziłam do łazienki, ręce mi się trzęsły!!! Jezu jak się bałam... czekałam na wynik... a tu DWIE KRESKI!!! Druga ledwo widoczna ale była. Pojechałam z tym testem do tej p. Doktor a ona od razu mi dała skierowanie do szpitala na zabieg. Świat mi się zawalił!!! Wróciłam do do domu.... płakałam i płakałam. W końcu przyszła do mnie kuzynka która była w ciąży i miała wizytę u swojego lekarza. Namówiła mnie abym z nią poszła. I dziękuje jej z całego serca że mnie do niego zabrała. Pan doktor mnie zbadał, faktycznie nie było widać nic w jamie macicy, ale wykluczył ciąże pozamaciczną!!! Zastanawiał się na jakiej podstawie tata pani D dała mi skierowanie do szpitala???? On zlecił mi bete ale dopiero za 10 dni miałam ją zrobić... Gdy odebrałam wynik był on 5000 i fasolka na usg była widoczna!!! I gdy okres mi się spóźniał 2 tyg to dopiero mi wyszła 2 kreska!!! Także widzicie dziewczyny nie ma co się spieszyć... nie życzę najgorszemu wrogowi tego co ja przechodziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 to straszne co przeszłaś lepeij chyba sie nie spieszyc z testowaniem niż przeżywać potem utraconą ciążę. Ja mam cały czas nadzieje i mierze tempkę, jak spadnie to znaczy że ciąży nie ma a jak bedzie sie utrzymywac to poczekam co z okresem. cocoa 1980 daj jutro znać co ci wyszło koniecznie plisss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
i najgorsze w tym wszystkim jest to ze nasze psychiki juz sa tak nastawione na dzidzie ze kazdy objaw traktujemy jak domniemana ciaze itd.... a pozniej przychodzi okres i znowu przepłakane noce, szalenstwo.. mnie na szczescie sie udalo i tego samego zycze wam z calego serca... zeby tak sie dalo wylaczyc myslenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwirek
Kochane ja myśle troche inaczej bo ja zrobiłam bete w 13 d po inseminacji mimo ze cykle mam 30 dniowe i beta wyszła pozytywnie ale dwa dni później powtórzyłam i już się okazało ze spadła poniżej 5 no i ciąża biochemiczna. Ale powiem tak ze cieszę się ze zrobiłam ta bete bo przynajmniej wiem ze coś się działo. Wiele kobiet było w ciąży a nawet o tym nie wie, a może watro by wiedziały bo szło by się w strone zrobienia badań dlaczego doszło do poronienia. To była moja 4 inseminacja i muszę powiedzieć że to że coś się działo dało mi jeszcze większa wiarę ze może się udać. Wcześniejsze insemki były nieudane a może i były ale nie wiem bo nie robiłam bety. Po tym ze zrobiłam bete to wiem ze nie ma u mnie problemu z zapłodnieniem. Zobaczymy co przyniesie kolejna insemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 a miałaś jakiekolwiek objawy ciąży przed zrobieniem testu np. ból brzucha, bolące piersi czy biały śluz?? Jeśli nie to kiedy się pierwsze objawy pojawiły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Kochana ja nie miałam żadnych objawów, żadnych bolących piersi nic... tylko w dniu kiedy miałam dostać @ zaplamiłam na brązowo i to dało mi jakieś dziwne przeczucie... plamienia się powtarzały prawie całą ciążę...do samego końca. A białego śluzu też nie miałam, nawet tempka była 36.6. Dopiero w 5 miesiącu zaczęły mnie boleć piersi i pojawił się pokarm.... tzw siara. Żadnych mdłości czy wymiotów nic... Ciąza książkowa:D Brzuch też mnie nie bolał dopiero gdy zaczął rosnąć:) A teraz mam problem dziewczyny nie wiem co robić!!!! W nocy strasznie zaczęła boleć mnie głowa pojechałam dziś do lekarza okazało się że mam zapalenie dziąseł... przepisał mi antybiotyk!!! 2 razy dziennie Dalacin C 300mg. Nie wiem co robić czy go brać czy nie.... mam cichą nadzieję że udało mi się zajść ( zawsze mam nadzieję) i co teraz???? Jezu głowa dziąsła i ucho bolą mnie nadal wzięłam jedną tabletkę, ale czy to nie zaszkodzi dzidzi???? I czy po tym antybiotyku może wyjść fałszywy wynik bety???? Miała tak któraś z was??? Błagam napiszcie coś:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesson 1
dzastina 222 nie pytałas lekarza czy możesz to przyjmować w swojej sytuacji? jest mało leków które można brać w ciąży albo ją planując. poza tym mam pytanie...kochałam się 16 i 17 czerwca, a okres miałam 13-18.06 więc jak nie patreć niepłodne.kolejnego spodziewam się coś koło 09.07, już od 2 dni zaczeły mnie boleć sutki, ale mnie zawsze przed okreseb bolały. jak sądzicie? bo wg mnie to musiałabym mieć życiowego pecha zby w takie dni zajść w ciążę...nie wiem czy juz się wybierać na ten test hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Myślę że raczej nie jesteś... ale zdarzają się takie przypadki niespodziewanej owulacji. Myślę też że spokojnie możesz robić betę. Mówiłam o tym lekarzowi ale po prostu mnie zignorował. Bo ja mu powiedziałam że jest takie prawdopodobieństwo a on stwierdził że skoro ja nie jestem pewna to on mi przepisze antybiotyk. Ale zadzwoniłam do swojego ginka i on mi stanowczo zabronił zażywać tych leków. Powiedział co mogę zażywać w zamian za antybiotyk. I powiedział że w poniedziałek mogę śmiało betkę zrobić:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesson 1
świetnie:) apowiedz mi proszę co możesz brać w zamian za antybiotyk, bo ja teraz mam jakąs infekcje, glowa mniebardzo boli i obawiam się że witaminą c tego nie rozgonie. a nawet jesli jestem w ciąży, choc nie planowałam to nie chce brać nic co może zaszkować mojemu kluskowi:) bedzie co ma być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika222
Hej dziewczyny bylam dzisiaj u mojego lekarza na usg i widzialam malą fasolke i słyszalam tetno,jestem w 6tygodniu.Az bety wychodziło ze to 4-5tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Mikka moje najszczersze gratulacje:) Ja też wierze, że w końcu zobaczę mała fasolkę:):) Ja mam infekcję dziąseł więc lekarz kazał mi płukać buzię szałwią lub tantum verde. A jeśli chodzi o przeziębienia to wit c i wapno w tabletkach w razie gorączki paracetamol można. Na wszelkiego rodzaje bólu itd... a gdyby się działo coś poważnego to niestety wizyta u lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesson 1
hmm ja podejrzewam u siebie angine, gardło czerone ale bez większego bóle, zwyczajne czuję ze jest coś nie tak i głłowa mnie pobolewa, jest juz pelpiej niż wczoraj a brałam tylko wit c. w sumie planuje iść do lekarza ale boję się że na dzieńdobry bedzie chciał mi wcisnąć antybiotyk. co do objawów ciąży...jak piersi pobolewały tak przestały ale nadal są powiększone a to wypadałbym 2 tydzień od potencjalnego zapłodnienia, chyba za wcześnie na takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) Czytam \\\"Was\\\" od dawna ale wreszcie postanowiłam napisać. Mimo, że was nie znam, przeżywam razem z wami :) Pewnie dlatego że sama wyczekuję upragnionej Fasolki... Staramy się wprawdzie od 2 miesięcy, ale wcześniej również miałam nieprzyjemne przejścia. Byłam w 12tc kiedy doszło u mnie do poronienia, oczywiście przyczyn brak. Ale od samego początku ginka straszyła mnie ciążą pozamaciczną, później obumarłą i podejrzewam że to też miało wpływ na wszystko co się stało... Prawie po roku podjęliśmy kolejne próby i podobnie jak niektóre z Was wyczekuję żeby @ nie przyszła. Ostatnią @ miałam 06.06,owulacja około 20.06 i oczywiście staranka, tydzień po zrobiłam betę wyszła niestety 1,0 ale łudzę się że zrobiłam ją za wcześnie- jak myślicie? 04.07 powinnam dostać @ więc czekam i czekam objawów na @ nie ma ale na ciążę oczywiście mnóstwo. choć pewnie je sobie wmawiam. Jak nie uda się tym razem, to spróbujemy ponownie... Możecie nie wierzyć ale wasze historię dają mi nadzieję, że będzie dobrze, dodajecie mi otuchy od kilku tygodni mimo, że dopiero dzisiaj do was po raz pierwszy piszę. Dziękuję WAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Widzisz Amdi 1 to już tak jest... gdy się czegoś bardzo pragnie trzeba się mocno poświęcić. Na pewno ci się uda. Ja ostatnią @ miałam 13.06 też mam jakieś objawy tylko nie wiem czy to objawy ciąży, bo wczoraj wieczorem zaczął pobolewać mnie brzuch i mam straszne zawroty głowy. No i piersi bardziej pełne ale na @ też tak mam. Nigdy takich nie miałam... w poprzedniej ciąży żadnych objawów. Długo długo...w 5 m-cu dopiero piersi zaczęły boleć i takie tam... A no , tylko upławy miałam takie brudzące i nic więcej. Amdi fajnie że się odezwałaś, tutaj zawsze znajdziesz dobre słowo. Bo tu wszystkie się rozumiemy:):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika222
Dziekuje.Trzymam kciuki Dzastina za ciebie i mam nadzieje ze sie w koncu uda.A ja sie tak balam przed ta wizyta ze znowu nic nie zobaczy na usg.Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niestety jest tak że jak człowiek bardzo czegoś chce to z reguły tego nie dostaje, dopiero jak sobie odpuści otrzymuje to na co tak czekał... Moja pierwsza ciąża nie była planowana, ale bardzo się ucieszyliśmy, teraz staramy się i jak na złość nie wychodzi... A mówią, że tak łatwo zajść w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonek2417
witam Was wszystkie...czytam Was od kilku dni i dzis zdecydowalam sie do was napisac...staralismy sie z narzeczonym o dzidzie kilka miesiecy,ale ciezko jest cos zdzialac jak on mieszka za granica i nie widzimy sie codziennie ;) jakos na poczatku roku postanowilismy przerwac proby,bo 20.06.09 mial odbyc sie nasz slub,a ja nie chcialam isc do slubu z brzuszkiem...narzeczony powiedzial,ze bedzie uwazal ale tylko do poczatku czerwca...9dni przed slubem zjechal do kraju,@mialam 02.06 wiec trafil chyba w dobry moment ;)po slubie wyjechalismy na kilka dni,w sobote 27 powinnam dostac okres ale nie dostalam,myslalam,ze przez ten caly stres zwiazany ze slubem,no i wyjazd...ale 28jak tylko wrocilismy zrobilam test... 2kreski,choc ta druga wyszla dopiero po 3min i byla bardzo blada,maz pojechal po nastepne testy,w sumie zrobilam 4 i 4pozytywne!!! wczoraj zrobilam B-hcg wynik 197,wedlug tabeli to 2-3tydz i pani w laboratorium tez tak powiedziala...ide dzis do lekarza,choc mysle,ze nic nie bedzie widac...dziewczyny jestem z Wami i trzymam za wszystkie kciuki,mam nadzieje ze bedziemy sie wspierac w kazdym momencie,a tych zlych bedzie jak naj mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora 25
witam. jestem nowa i może ktoś potrafi mi wytłumaczyć mój przypadek??? zrobiłam wczoraj test ciążowy (PRE-TEST) i wyszło dwie kreski, chociaż ta druga była dużo jasniejsza, ale jednak widoczna. dzisaj pojechałam zrobić test HCG z krwi i wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×